פרימה מלונות ותיירות ישראל 1977 בע"מ

מלונאות

פרימה מלונות ותיירות ישראל 1977 בע"מ
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1990
תחום: מלונאות
כתובת: רח' אלנבי 75 תל אביב 6513413
טלפון: 03-5212502 
פקס: 03-5206601
אתר החברה: https://www.prima.co.il/
Facebook: לחץ לצפייה
Twitter: לחץ לצפייה
Linkedin: לחץ לצפייה
Youtube: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • אבי דור, פרימה מלונות ותיירות ישראל 1977 בע"מ

  אבי דור

  מנכ"ל

  פרימה מלונות ותיירות ישראל 1977 בע"מ

מנהלים בכירים

  הדסה ארז סמנכ"לית כספים
  חיים דוק סמנכ"ל שיווק
  יוסי סודרי סמנכ"ל תפעול
אייקון אודות

אודות פרימה מלונות ותיירות ישראל 1977 בע"מ

פרימה מלונות ותיירות ישראל 1977 בע"מ הינה רשת מלונות קונספט מובילה הפרושה ברחבי הארץ. כל מלון נושא קונספט ייחודי, המהווה מיקרוקוסמוס של האזור ומאפשר לאורחים להתחבר לאווירה המקומית של סביבתו הגיאוגרפית של המלון דרך העיצוב והתוכן שמציע המלון, תוך הקפדה בלתי מתפשרת על שירות איכותי ומתן תמורה הולמת למחיר.
מלונות פרימה הינם חברה פרטית הנמצאת בבעלות משפחת מוסקוביץ' המתגוררת בניו-יורק, ובבעלותה 15 בתי מלון המכילים כ- 1,667 חדרים, פרושים מטבריה בצפון הארץ ועד אילת בדרומה. רשת המלונות פונה לתיירות הנכנסת, לתיירות העסקית ולתיירות הפנים. הרשת רואה לנגד עיניה את הערכים לאורם היא פועלת בכל עת, בהם שירות מן המעלה הראשונה, נגישות ואדיבות, ומקפידה על קוד אתי הנהוג בכל מלונות הרשת.
החל מיום הקמה בשנת 1990, ההבנה כי כל אורח ואורחת הם ייחודיים ושונים, בעלי תחומי עניין מגוונים ואופי מסוים, הביאה ליצירת החופשה האידיאלית בישראל, שתעניק לבאי המלון עולם של חוויות. הרשת גאה להציע חוויות מקיפות סביב מיקום המלונות, הכוללות, בין היתר, השתתפות בפסטיבלי האזור.
כיוון שרשת מלונות פרימה חרטה על דגלה חווית אירוח ייחודית בכל רחבי הארץ, נוצר אוסף ייחודי של מלונות נושא בישראל, המציעים מגוון רחב של חוויות ליצירת זיכרונות לכל החיים. הרשת מעניקה עולם של חוויות המאופיינות בהתאם לרוח האזור בו ממוקם כל מלון, בין אם המדובר בחופשה אורבנית בת"א, בהרפתקה אתגרית בגליל, בחופשה שלווה בים המלח, בחופשה מוזיקלית באילת או בחופשה מלאת תרבות ומסורת בירושלים.
בנוסף לתיירות הנכנסת ולתיירות הפנים, מלונות פרימה ממשיכים להוביל את הסגמנט העסקי בישראל ומציעים מלונות הפונים למגזר העסקי ולקהילה המקומית בהם ניתן לשהות בעת ביקור עסקי באזור וליהנות ממתקנים ייעודיים כגון טרקלין עסקי, רסטרו בר, חדרי ישיבות ואולם כנסים.
פרימה נמצאת בתהליך צמיחה מתמיד בשש השנים האחרונות. הרשת הכפילה עצמה במהלך חמש שנים, ובכוונתה להמשיך ולהתפתח, תוך רכישת, ניהול או השכרת מלונות נוספים.

חווית אירוח ייחודית המשלבת שירות ראשון במעלה

על אף שכל מלון ומלון הוא ייחודי ובעל אופי ההולם את האזור, החוט המקשר בין כלל מלונות רשת פרימה בא לידי ביטוי בשאיפה להעניק חווית אירוח מן המעלה הראשונה, המשלבת שירות מוקפד ותוכן איכותי, תוך מתן תמורה הולמת למחיר. עיצוב כל מלון נבחר בקפידה ושואב השראה מתבנית הנוף המקומית, ומציע ערכים מוספים וחופשות בעלות תוכן בהתאם לקונספט המלון, בכדי להבטיח את ההנאה המלאה ושביעות הרצון המוחלטת של אורחיי ואורחות המלון.
מלונות פרימה פזורים בפריסה ארצית בשבעה אזורים תיירותיים מרכזיים, בהם תל אביב, ירושלים, פתח תקווה, רעננה, ים המלח, טבריה ואילת. המלונות ממוקמים במרכזי הערים ומאפשרים גישה נוחה לכל אזורי התיירות והבילוי המרכזיים. בכדי להבטיח אירוח ברמה הגבוהה ביותר ושירות אישי לאורחי ולאורחות הרשת, מלונות הרשת מונים בממוצע כ-100 חדרים, ובכך מאפשרים שירות אישי וביתי ויחס חם מצוות מלונות פרימה.
פרימה מציעה חברות במועדון החדש של הרשת – VIPRIMA, המאפשרת ליהנות מיחס VIP אישי מועדף, מהנחות מיוחדות, הטבות, זכות ראשונים ופינוקים השמורים רק לחברות וחברי הרשת.

תרבות מכבדת, נגישות ואדיבות

פרימה מציעה לבאי ביתה אירוח ראשון במעלה, ולכן דוגלת בתקשורת פתוחה, מקפידה על ערכי הארגון ומדיניותו בנושא, ומחויבת לדאוג לעובדיה לסביבת עבודה נעימה ומכבדת. הרשת מאמינה כי הקפדה על כבוד הזולת חיונית לשמירה על סביבת עבודה פרודוקטיבית ותומכת.

רשת מלונות פרימה רואה בחשיבות רבה את נושא הנגישות לאנשים ונשים בעלי מוגבלות, ופועלת לקידום הנושא במלונותיה על מנת לאפשר לכל לקוחותיה, להגיע בנוחות וליהנות משרותי המלונות, באופן שוויוני, נגיש וללא אפליה, מתוך יחס אדיב ומכובד.

אייקון פרוייקטים

מלונות הרשת

בנוסף אולי יעניין אותך

 • אי ביצוע חוזה בשל מגפת הקורונה

  ניסיון לתת תשובות לחלק מהשאלות המרכזיות שהתעוררו עקב חוסר יכולתם של צדדים לחוזה לעמוד בתנאיו בשל הקורונה

  אי ביצוע חוזה בשל מגפת הקורונה

 • ילדי גירושין בצל נגיף הקורונה

  יש הורים פרודים אשר מנצלים את ההגבלות הקיימות והיעדר של הוראה מפורשת בעניין, על מנת לנכס לעצמם את ילדיהם ומונעים קיומם של זמני שהות עם ההורה אחר. ומנגד, יש הורים ש"נכנסים לבידוד", על מנת להימנע מקיומם של זמני שהות עם קטינים בהיעדר מסגרות חינוך

  ילדי גירושין בצל נגיף הקורונה

 • מורעבים: הקורונה עשויה להיות המכה שתהרוג את ענף המסעדנות בישראל

  "הקורונה הכלכלית" פגעה בכל הענפים במשק, אבל לענף המסעדנות מדובר במכה אחת יותר מדי, כאשר הערכות מדברות על סגירה של 4,500 מסעדות עד סוף השנה. שוחחנו עם רו"ח משה (מושיק) טל מפירמת רואי החשבון שטיינמץ עמינח ושות', כדי להבין מה המדינה עשתה לא נכון בטיפול בענף, וכיצד ניתן לתקן חלק מן העוול

  מורעבים: הקורונה עשויה להיות המכה שתהרוג את ענף המסעדנות בישראל

 • ניהול משפט מרחוק – האם הכורח יהפוך לבחירה?

  משבר הקורונה הפך את השימוש בוידאו קונפרנס לאמצעי שכיח יותר במערכת המשפט, אולם, השאלה החשובה באמת היא האם השימוש באמצעים הטכנולוגיים לטובת קיום דיונים יוותר על כנו גם בחלוף תקופת המשבר

  ניהול משפט מרחוק – האם הכורח יהפוך לבחירה?