צברים ייזום פיתוח והשקעות בע"מ

יזמות נדל"ן, התחדשות עירונית

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2008
תחום: יזמות נדל"ן, התחדשות עירונית
כתובת: רח' יוני נתניהו 5, בית יחזקאל, אור יהודה
טלפון: 03-6117400
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://tsabarim.co.il/
Instagram: לחץ לצפייה
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • רוני צברי, צברים ייזום פיתוח והשקעות בע"מ

  רוני צברי

  בעלים ומנכ"ל

  צברים ייזום פיתוח והשקעות בע"מ

מנהלים בכירים

  הילה נצח שמש משנה למנכ"ל
  ערן בן ארוש סמנכ"ל כספים
אייקון אודות

אודות צברים ייזום פיתוח והשקעות בע"מ

קבוצת ר. צברי מוחזקת על ידי המייסד והמנכ"ל רוני צברי בשיעור של 100%. זרוע ההתחדשות העירונית של הקבוצה הינה חברת צברים ייזום פיתוח והשקעות בע"מ. לחברה ניסיון רב בתחום ההתחדשות העירונית והייזום האורבני, היא פועלת במספר תחומי פעילות עיקריים: פינוי בינוי, תמ"א 38/2 (הריסה ובנייה), תמ"א 38/1 (עיבוי בינוי) ועסקאות קומבינציה.

החזון - הקבוצה שמה לה למטרה לעמוד בפרמטרים של איכות ומצוינות, המתבטאים בין היתר בכלים ושיטות ניהוליות וביצועיות המביאים לתוצאות אופטימאליות, עמידה בלוחות הזמנים, שמירה על מסגרת תקציבית קשיחה וכמו כן פיקוח קפדני בכל שלב של פרויקט לצורך מניעת כשלים וליקויים. החברה מאמינה כי החסם העיקרי לקידומם של פרויקטים במסלול התחדשות עירונית נובע מחוסר ידע או כאמצעי מיקוח מצד הדיירים ולשם כך נוקטת בשקיפות מלאה מול כל לקוחותיה בהיבטי התכנון, התמורות והרווחים.

התחדשות עירונית כאקט חברתי ואידיאולוגי

הקבוצה רואה בהתחדשות העירונית אקט חברתי ואידיאולוגי המוביל לבנייתם של מתחמי מגורים חדשים ומחוזקים באזורים בעלי פוטנציאל השבחה כלכלי וחברתי. לשם כך הוקמה חברת צברים בכדי לרכז ולהוביל פרויקטים מסוג זה. בבסיסו של כל פרויקט מחויבת החברה למעורבות פעילה ומובילה בחברה ובקהילה, לצד הפעילות העסקית והיוזמה בתחום הנדל"ן. לפי תפיסה זו, התחדשות העירונית איננה רק אקט של שינוי המרחב הפיזי, אלא אקט שביכולתו להשפיע על הקבוצות השונות בשכונה ובעיר כולה על ידי יצירת תמהילים חברתיים המאפשרים שילוב בין אוכלוסיות שונות בעיר, ומשם הדרך להתחדשות חברתית קצרה. דוגמא טובה לכך היא פרויקט "יאפא" ביפו בו נקטה החברה במהלך יוצא דופן למציאת פתרון בעיות לדיירים הקיימים (הוצאתם מצו בתים מסוכנים והסדרת זכויותיהם מבחינה רישומית), ועל מנת ליצור שינוי והתחדשות חברתית הציעה לציבור הסטודנטים 108 יחידות דיור במחירים ובתנאים מיוחדים. צעד זה נבע מתוך ראיית החברה את ציבור הסטודנטים כקהל היעד הצעיר והחשוב ביותר של מדינת ישראל אשר השקעה בו פירושה השקעה חברתית לטווח ארוך. דוגמא נוספת לחזון חברתי זה, הינו פרויקט "יובל" בירושלים בו ניאותה החברה לבקשת הדיירים הוותיקים לשימור ופיתוח אופי הקהילה הקיימת וזאת על ידי שיתוף פעולה, מענה ומתן פתרונות לבקשות וצרכים של הדיירים הקיימים. כמו כן, שיווק הדירות החדשות במבצעי הפרי סייל העניק לדיירים הוותיקים הזדמנות להרחיב ולשמר בפועל את תמהיל הדיירים בשכונת מגוריהם.

הלקוח במקום הראשון

החברה מציבה את הלקוח בעדיפות הראשונה ומודדת את שביעות רצון הלקוחות בפרויקטים השונים באופן שוטף. נוכח העובדה כי החברה רואה בלקוחות את הנכס המרכזי שלה היא שמה דגש רב על חווית הלקוח ואנשי החברה פועלים יחד למילוי בקשות וצרכי הלקוחות 24/7 לאורך כל שלבי הפרויקט.

מצוינות מקצועית ויזמות עסקית

לאורך כל שנותיה מתנהלת החברה באופן פיננסי שקול. עובדה זו מעניקה לחברה מוניטין רב הן מצד חברות שותפות לדרך, והן מצד הגופים הפיננסיים המלווים את החברה בכל הפרויקטים בהם היא נוטלת חלק. איתנות פיננסית זו מסייעת לחברה ליזום פרויקטים רחבי היקף בזמני שיא, תוך שהיא הופכת חזון למציאות.

לצד עוגן היציבות הפיננסית של החברה, העוגן השני והלא פחות חשוב שלה הינו שורת אנשי המקצוע המומחים אותם בוחרת החברה: אדריכלים, מתכננים, שמאים, יועצים משפטיים ורואי חשבון. סוללת אנשי מקצוע אלו מבטיחה שירות ותמורות אשר יינתנו ללקוחות בצורה האופטימאלית ביותר, כך גם לגבי איכות הבנייה שמבוצעת ללא פשרות.

רוני צברי - בעלים ומנכ"ל

רוני צברי (סא"ל במיל'), יזם וותיק שצבר לאורך השנים ניסיון עשיר בתחום הנדל"ן, כולל עיסוק ביזמות נדל"ן, טיפול בעסקאות קומבינציה, שינויי יעוד קרקע חקלאית למגורים, קידום פרויקטים של התחדשות עירונית, השבחת קרקע ונכסים, שדרוג וחיזוק מבנים והתחדשות אורבנית במתחמי מגורים. לתפקידו הצבאי וניסיונו המקצועי חלק משמעותי מהחזון, מהאסטרטגיה והערכים של קבוצת ר.צברי שבבסיסם רואה עצמו רוני מחויב למעורבות פעילה בחברה ובקהילה, לצד הפעילות העסקית והיוזמה בתחום הנדל"ן. לאור חזונו וניסיונו מוזמן רוני צברי באופן קבוע לוועדות הכנסת בנושא הדיור, כמייצג יזמים חברתיים.

פרויקטים נבחרים

פרויקט "יאפא", יפו, תמ"א 38/1 (עיבוי בינוי) - פרויקט במסגרתו מחזקת ומעבה החברה 6 בניינים ישנים. הפרויקט ממוקם כ300- מטרים מחוף הים והוא בעל 96 דירות קיימות עליהם יתווספו 108 יחידות דיור חדשות. תמהיל הדירות החדשות כולל דירות 2 ו3- חדרים טרנדיות, דירות 4 חדרים מסוגננות ופנטדופלקסים עם נוף לים.

פרויקט "יובל", ירושלים, תמ"א 38/1 (עיבוי בינוי) - פרויקט במסגרתו מחזקת ומעבה החברה 5 בניינים ישנים. הפרויקט שוכן בנקודה גבוהה על גבעה בקרית יובל מול נופיה של ירושלים וצופה לנחל רפאים. במתחם קיימות 80 יחידות דיור עליהן יתווספו 70 יחידות דיור חדשות והבניינים יטפסו לגובה של 7 קומות עם שפע של מרחבים ירוקים, פינות פנאי ומשחק ותצפית לעבר נחל רפאים. תמהיל הדירות החדשות כולל מגוון דירות בנות 3, 4 ו5- חדרים, דירות קרקע ופנטהאוזים מפוארים. לכל הדירות מרפסות פתוחות, מקומות חנייה ומפרט טכני עשיר.

פרויקט עצמאות 49, בת ים, תמ"א 38/2 (הריסה ובניה) - הפרויקט נמצא במרחק של כ900- מטר בלבד מחוף הים. בפרויקט ייהרסו 11 יחידות קיימות ובמקומן ייבנו 38 יחידות דיור חדשות.

הפרויקט מתאפיין בעיצוב ייחודי ומודרני ומציע דירות בנות 3, ו4- חדרים, פנטדופלקסים ומיני פנטהאוזים, לכל דירה מוצמדים חניה ומחסן.

פרויקט שדרות ירושלים/קהילת קנדה, ת"א-יפו, פינוי בינוי - פרויקט פינוי בינוי בשיתוף פעולה עם חברת אקרו נדל"ן. במסגרת הפרויקט יפונו 102 יחידות קיימות ובמקומן ייבנו כ-390 יחידות חדשות וכ- 1,000 מ"ר מסחר.

פרויקט מתחם המייסדים, הוד השרון - עסקת קומבינציה שבוצעה על קרקע בשטח של 53 דונם. הקרקע עברה שינוי יעוד מחקלאי למגורים בסוף 2015. הפרויקט בשיתוף פעולה עם ק.גבאי וחברת SDN ויוקמו בו 309 יחידות דיור חדשות מתוכן 279 יחידות בבנייה רוויה ו30- צמודי קרקע. מתחם המגורים יוצא הדופן של הוד השרון מוקף ומשולב בשטחים ירוקים, שכונה פסטורלית ושקטה באווירה כפרית, בתכנון האדריכל גידי בר אוריין.

אייקון דירוגים

דירוגי חברה

בנוסף אולי יעניין אותך

 • האם יש לשלם על כל שעה שכר עבודה?

  לא די בעצם דרישת המעסיק מהעובד לנכוח במקום העבודה כדי להגדיר את כל שעות שהיית העובד כשעות עבודה

  האם יש לשלם על כל שעה שכר עבודה?

 • הביאה את הסעיף: כיצד השפיעה הקורונה על הסכמי גירושין?

  הקורונה צפויה להביא לעלייה מסוימת בשיעורי הגירושין בארץ ואף בעולם. אולם גם אם מחליטים ללכת לרבנות, מוטב יהיה לקחת בחשבון את ההשפעות של הקורונה גם לאחר הגירושין

  הביאה את הסעיף: כיצד השפיעה הקורונה על הסכמי גירושין?

 • התחדשות עירונית בתקופת הקורונה – אסור לוותר על המבוגרים והמתקשים טכנולוגית

  האתגרים המקוונים באים לידי ביטוי גם בתחום ההתחדשות העירונית, אך הבנתם מאפשרת הזדמנויות. עו"ד אלי אשל ממשרד AYR מציג ארגז כלים לגיוס יעיל ונכון של דיירים

  התחדשות עירונית בתקופת הקורונה – אסור לוותר על המבוגרים והמתקשים טכנולוגית

 • "זום" in – צוואות בצל משבר הקורונה

  האם בעידן בו הטכנולוגיה השתלטה על חיינו ושיחות ה-zoom הפכו לחלק בלתי נפרד משגרת החיים, ניתן לערוך צוואה און ליין?

  "זום" in – צוואות בצל משבר הקורונה