קבוצת אדנים

יזמות וקבלנות בניין, נדל"ן מניב, התחדשות עירונית

קבוצת אדנים
אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 2006
תחום: יזמות וקבלנות בניין, נדל"ן מניב, התחדשות עירונית
כתובת: מונבז 3, ירושלים
טלפון: 02-5721920
פקס: 02-5721923
דוא"ל: [email protected]
אייקון הנהלה

מנהלים

    יהודה רוטשטיין בעלים
אייקון אודות

אודות קבוצת אדנים

קבוצת אדנים הינה קבוצה נד"לנית העוסקת בייזום ובנייה בדגש על התחדשות עירונית.
הקבוצה עוסקת ברבדים שונים של עולם הנדל"ן וכוללת את חברת אדנים המתמקדת בהתחדשות עירונית, חברת איל הבנייה העוסקת בביצוע, ניהול ופיקוח פרויקטים וחברות החזקות נדל"ן מניב וקרקעות.

במרוצת השנים יזמה, בנתה וקידמה הקבוצה צבר פרויקטים מגוון הכולל פרויקטים למגורים במסלולי התחדשות עירונית – תמ"א 38 בהליכי חיזוק ועיבוי ובנייה מחדש, פרויקטים בעלי מורכבות הנדסית גבוהה או כאלו שכללו שימור מבנים, הקמת וילות וצמודי קרקע למגורים, הרחבת ישובים והקמת תשתיות ציבוריות, בניית מוסדות ציבור שונים, בתי ספר, בתי מלון, מוסדות תורניים ועוד.

הקבוצה פועלת רבות באזור ירושלים מתוך אהבה אמיתית לעיר ורצון לחדש את פני העיר. היקפי התכנון והבנייה של הקבוצה כוללים פרויקטים רבים של התחדשות עירונית ובניה חדשה ועשרות אלפי מטרים של משרדים מסחר ולוגיסטיקה.

חטיבות הקבוצה

החברה פיתחה מערכת מבוססת תוכנה ייחודית המפיקה דוחות וסקירות על אזורים שלמים בירושלים, ברמת הבניין. הסקירות כוללות את כל היבטי היזמות – החל מסקירה תכנונית של מצב הבינוי הקיים והצגת אופציות הבניה למגרש והבניין הספציפי ע"פ נתוני התב"ע, תוכנית התמ"א (ובמקרה של ירושלים תכנית 10038 המותאמת לירושלים), מסמכי המדיניות ותוכניות האב אזוריות, דרך ההיבט הקנייני הכולל מיפוי בעלויות ואיתור בעלי הנכסים וכלה בהיבט הכלכלי הכולל בחינת אפשרויות הצעת התכנית הנותנת מענה מיטבי מבחינה תכנונית ופיננסית. בלחיצת כפתור במערכת ניתן להתאים את תמורות ההתחדשות העירונית האפשריות, בחירה בין רמות מפרט, הפקת דוחות ומסמכי תכנון שונים ועוד.
דו"ח שטח מפורט חושף את כלל הנקודות הרלוונטיות בשלב טרום תכנון והחלטה על ביצוע הפרויקט.
הפלטפורמה הטכנולוגית של החברה מעניקה ללקוחותיה יתרון עצום בהשוואה לחברות שעובדות בשיטה הקלאסית של איתור לידים וכיו"ב. למעשה קבוצת אדנים בוחרת עבור לקוחותיה את ההצעות הטובות ביותר תוך סינון הפרויקטים הנכונים עבורם, תכנונית, קניינית וכלכלית.
חטיבת התחדשות עירונית – חטיבה זו עוסקת בקידום ובניית פרויקטים מסוג תמ"א בהליכי חיזוק ועיבוי ובניה מחדש וקידום ובניית פרויקטים במסלול פינוי בינוי בירושלים ובמקומות נוספים בארץ.
הארץ נבנתה במשך כ-120 שנה ועתה הינה נמצאת בהליכי חידוש ובניה מתקדמים הכוללים תכנון הערים מחדש, צמיחה לגובה ותכנון אורבני מיטבי. הקבוצה גאה לקחת חלק במפעל הבנייה העצום של ההתחדשות העירונית בישראל.
חטיבת נדל"ן מניב – בבעלות הקבוצה שטחי נדל"ן מניב הכוללים בנייני משרדים, שטחי מסחר ומרלו"גים באזורים בהם מזהה החברה פוטנציאל לתשואה גבוהה ועליית ערך משמעותית.
חטיבת השקעות נדל"ן – החברה מתמחה באיתור קרקעות להשבחה וקידומן לבניה. דוגמא לכך הם מגרשי בנה ביתך או קרקעות בהן מבצעת החברה שינוי תב"ע לצורך בניית צמודי קרקע. כמו כן לאנשי המקצוע בקבוצה התמחות מיוחדת בנכסים מורכבים כמו נכסי יורשים, נפקדים, אזורים על קו התפר או ביהודה ושומרון להם מורכבויות השונות מאזורי התכנון הכלליים.
הכשרה והשמת צעירים לתחום הנדל"ן - החברה בנתה מערכת לימודית מקצועית להכשרת צעירים לתחום הנדל"ן בכלל וההתחדשות העירונית, בפרט. הצעירים לומדים את כלל היבטי הבנייה והיזמות החל מתכנון וכלה בביצוע בדגש על יחסי אנוש. עד היום מרביתם המוחלט של בוגרי קורס אדנים הפכו לאנשי מקצוע איכותיים ומבוקשים.
קרן עסקה – החברה נמצאת בשלבי הקמה של קרן השקעות חדשה שתשלב בין מספר מסלולי השקעה - נדל"ן למגורים, נדל"ן מניב והתחדשות עירונית. ייעודה של הקרן הוא להוות שותפה פעילה בפרויקטים נדל"נים ברחבי הארץ.

הטמעת טכנולוגיות וחשיבה מחוץ לקופסא

מנהלי ועובדי החברה מתאפיינים ברצון להתחדש תוך הטמעת טכנולוגיות מתקדמות, כמו התוכנה הייחודית שפותחה ע"י החברה או חיבור עם מערכות VR להמחשת התכנון המוצע, ובייחוד בחשיבה מחוץ לקופסא תוך יצירת מתודולוגיית עבודה תכנונית, קניינית משפטית וכלכלית לצורך הצלחת הפרויקטים, מהפן התכנוני והאנושי שבהם. פעמים רבות פתרונות אלו הם המאפשרים את קידום הפרויקט. אף במקרים סבוכים ומורכבים במיוחד, "הפתרון הוא היתרון".

אבני היסוד שלנו

אבני היסוד המהווים בסיס לפעילותנו הינם:
אמינות - מקצועיות - אנושיות
האמינות והמקצועיות הבלתי מתפשרת, ההקפדה על איכות בסטנדרטים גבוהים עד לפרטים הקטנים, כמו גם העמידה האדוקה בלוח הזמנים, השירות הפרטני והיחס האישי, מלווים את כלל פעילות הקבוצה בייזום ובניה ובניהול נכסי הנדל"ן. תפיסת המגורים שלנו שמה את האדם במרכז ומתאימה את המרחב סביבו. בכל פרויקט למגורים או לתעסוקה מבוצע תהליך איפיון לסביבה, לאנשים ולמרקם החברתי, מתוך הבנה ודגש על צרכיו האישיים של הדייר, ראיית עולמו וסגנון חייו. בכך מותאם הפרויקט לייעודו, תוך שהוא משתלב בסביבתו ומשמש באופן אופטימלי את הדיירים. לשם כך, נבחרים אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחומם, בעלי ניסיון רב שנים בתכנון וביצוע פרויקטים מגוונים, ציבוריים ופרטיים.
היות החברה קבלנית מבצעת בעצמה, מאפשרת לנו לתת את השירות הטוב ביותר, תוך שימת לב לתכנון הכולל ועד
לפרטים הקטנים, המשמעות היא ביצוע הפרויקטים בסטנדרט בניה גבוה ואיכותי במיוחד, בו משוקעים מיטב הידע והניסיון הנרכש לאורך השנים בפרויקטים שבוצעו ע”י חברתנו.
תהליך הבניה החל משלב התכנון הראשוני ועד למסירת המפתח נעשה מתוך הקפדה חסרת פשרות על תכנון אדריכלי ועיצוב מושלם, איכות החומרים, פיקוח הדוק על תהליכי הבנייה ורמת גימור גבוהה, תוך התחשבות בסביבה בת קיימא ועמידה בתקן איכות של בניה ירוקה.