קבוצת אוהב ציון

יבוא ושיווק מגוון מוצרים לבית

קבוצת אוהב ציון
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1993
תחום: יבוא ושיווק מגוון מוצרים לבית
כתובת: רח' המלאכה 3, א.ת הרטוב א',
בית שמש
טלפון: 02-9991833
פקס: 02-9992274
דוא"ל: info@ohevzion.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • דני אוהב ציון, קבוצת אוהב ציון

  דני אוהב ציון

  מנכ"ל ובעלים

  קבוצת אוהב ציון

  לפרופיל המלא

  דני אוהב ציון
 • אתי אוהב ציון, קבוצת אוהב ציון

  אתי אוהב ציון

  בעלים

  קבוצת אוהב ציון

  לפרופיל המלא

  אתי אוהב ציון
 • חיים ריעני, קבוצת אוהב ציון

  חיים ריעני

  מנכ"ל רשת החנויות סיטי שופ

  קבוצת אוהב ציון

 • אלדד רז, קבוצת אוהב ציון

  אלדד רז

  סמנכ"ל כספים

  קבוצת אוהב ציון

  לפרופיל המלא

  אלדד רז
 • סבסטיאן גרינשטיין, קבוצת אוהב ציון

  סבסטיאן גרינשטיין

  סמנכ"ל תפעול ולוגיסטיקה

  קבוצת אוהב ציון

 • יוסי אלדר, קבוצת אוהב ציון

  יוסי אלדר

  מנהל או"ש ומערכות מידע

  קבוצת אוהב ציון

  לפרופיל המלא

  יוסי אלדר
אייקון אודות

אודות קבוצת אוהב ציון

קבוצת אוהב ציון בע"מ נוסדה בשנת 1993, על ידי דניאל (דני) אוהב ציון ונמצאת בבעלותו המלאה.
הקבוצה המובילה עוסקת בייבוא ושיווק מגוון רחב של פריטים במגוון תחומים כגון מכשירי חשמל לבית, כלי עבודה וגינון, מוצרים לבית ולמטבח, ריהוט לבית ולגן, גרילים ובריכות, מוצרי אמבטיה, קמפינג וטיולים, אביזרי נופש, מוצרי ניקיון, טקסטיל לבית, צעצועים ומוצרים לילדים, פתרונות אחסון ועוד. הזרוע הקמעונאית של הקבוצה היא רשת החנויות "סיטי שופ", רשת חנויות עשה זאת בעצמך. נכון ל-2020, פועלות 10 חנויות בפריסה ארצית. 

סיפור ההקמה

עולם המוצרים לבית אינו זר לדני. עוד בהיותו ילד בן 8, החל לעבוד בחנות לכלי בית בבעלותו של אביו, בשוק מחנה יהודה בירושלים. כבר בגיל 15 החל דני בשיווק כלי בית לחנויות, ועוד טרם גיוסו לצבא התרחב השיווק לכל רחבי הארץ. את אתי הכיר דני בשירותו הצבאי. אתי הייתה הקצינה הממונה עליו, ומאז לא נפרדו דרכיהם. דני ואתי מתגוררים במבשרת ציון, עם שלושת ילדיהם.
לאחר שחרורו מהצבא, הקים דני יחד עם אחיו חברה לשיווק של מוצרים לבית. בתחילת הדרך, הסחורה נרכשה בישראל, מיצרנים מקומיים, ושווקה לחנויות פרטיות ברחבי הארץ. לאחר מספר שנים בשותפות, נפרדו דני ואחיו, ודני המשיך לפעול במסגרת "אוהב ציון" יחד עם אתי רעייתו.
די מהר הבין דני את הפוטנציאל הגלום דווקא בייבוא המוצרים מחו"ל, וכבר בגיל צעיר החל לנסוע לתערוכות בחו"ל ולייבא את המוצרים.
עם הכניסה לעולם יבוא הסחורות, הקים דני מרכז לוגיסטי גדול יותר, אשר יענה על הצרכים הגדלים של החברה המתפתחת. בשנת 1999 הפכה החברה לחברה בע"מ. עם השנים המשיכה החברה והתפתחה, נוספו תחומי פעילות, התווספו עובדים הן במערך השיווק והן במערך הלוגיסטי.
ב-2010 הוקם ונבנה מרכז לוגיסטי ענק, באזור התעשייה הר טוב, על שטח כולל של כ- 25 דונם, ובו למעלה מ- 20,000 מ"ר מחסנים. עוד במתחם הלוגיסטי משרדי המטה של הקבוצה, בשטח כולל של כ- 1,000 מ"ר ואולם תצוגה בשטח עצום של 2,000 מ"ר, הפתוח ללקוחות הקבוצה לאורך כל השנה.
כיום עובדים בקבוצה מעל 200 עובדים, וביניהם מעל 30 סוכני מכירות.
לקבוצה אפיקי שיווק מגוונים, ובתוכם: רשת "סיטי שופ"; שיווק לשוק הפרטי (מעל 2000 נקודות מכירה); שיווק לרשתות המזון ורשתות החשמל; שיווק לוועדי עובדים וקד"מ; שיווק און-ליין באתרי האינטרנט השונים; שיווק לחנויות דיסקאונט, תחנות דלק ועוד. כמו כן החברה מהווה ספק מורשה של משרד הביטחון.
לחברה מערך לוגיסטי עצמאי ומקצועי, עם שטחי אחסון נרחבים וצי של 18 משאיות, המאפשרות מענה מהיר יעיל ומקצועי להפצה בכל רחבי הארץ.
בבעלות החברה ישנו גם מספר לא מבוטל של נכסי נדל"ן מסחריים מניבים.

מותגים מוכרים ומובילי שוק

הקבוצה הינה היבואן והמשווק הרשמי והבלעדי של מותגים מוכרים ומובילי שוק כגון: פלנרו, Camptown Bergner ,Suzuki Energy ,BMX ,Cobra ,La-Kitchenet fix ,Piere-cardin ,Nicoletti textile.

מגוון עצום של פריטים ממגוון תחומים

לקבוצה המגוון הגדול ביותר בישראל ובו למעלה מ-6,000 פריטים ממותגים מובילים, אשר משווקים על בסיס יומי, במגוון ערוצי השיווק. הקבוצה מקפידה על חדשנות מתמדת, יעילות ומקוריות, אשר יחד עם קניינות מקצועית מאפשרת לקבוצה להתחדש בכל שנה בכ-500-1,000 מוצרים חדשים, היקף עצום בכל קנה מידה. על המגוון העצום של מוצרי הקבוצה יעיד ריבוי הפריטים בכל תחום. כך, בעולם מוצרי חשמל ניתן למצוא פריטים החל מקומקום, טוסטר ומיקרוגל, דרך טלוויזיות במגוון גדלים ועד מקררים, מכונות כביסה ומייבשי כביסה.
בעולם המוצרים למטבח ניתן למצוא פריטים החל מפותחן בקבוקים ועד מחבתות וסירי לחץ. בעולם הריהוט, החל משידות וכורסאות וכלה בכיסאות תלמיד וספריות. בעולם האמבט, החל מטושים וברזים ועד וילונות אמבטיה. בעולם מוצרי הצריכה לבית, החל מכף אשפה ומתלה לכביסה ועד מגוון פתרונות אחסון.
בעולם הטקסטיל לבית, החל ממגבות ומצעים ועד למפות שולחן וכן הלאה.
בשנת 2018, השיקה הקבוצה מגוון רחב של כלי עבודה חשמליים, ממותגים SUZUKI ENERGY.
במגוון עיסוקיה הרחב ומגוון הפריטים העצום אין לקבוצה מתחרה משמעותי המחזיק כמוה בכל העולמות.

שירות הלקוחות – נר לרגלי הקבוצה

שירות הלקוחות של אוהב ציון הוא נר לרגליה ויצר לה מוניטין ההולך לפניה. הקבוצה חרטה על דגלה לתת את שירות הלקוחות הטוב ביותר עבור לקוחותיה והיא בעלת יכולת להגיע לכל נקודה בארץ.
הקבוצה מפעילה מוקד שירות עבור כל מוצריה ובמקרה הצורך ניתן מענה מקצועי לכל תקלה או בעיה, לשביעות רצון הלקוחות. המוקד עומד לרשות הלקוחות במהלך כל השנה.

צעד אחד לפני כולם

סיסמתה של הקבוצה היא "צעד אחד לפני כולם" בכל התחומים והיא מהווה פורצת דרך ומשמשת דוגמא לחברות מקבילות בתחום ובכלל.
בנוסף, בכל שנה מגדירה הקבוצה לעצמה כיעד את הוספתו של תחום מוצרים חדש ובימים אלו שוקדים בקבוצה על הכנסת ליין תאורה וליין של מוצרי טיפוח לגבר ולאישה לקו המוצרים הקיים.

אייקון דירוגים

דירוגי חברה

בנוסף אולי יעניין אותך

 • כלים מעשיים ומפתחות לגישור עסקי מוצלח

  מגשר טוב יכול להביא במקרים רבים לחיסכון גדול של כסף, משאבים, ושנים של סכסוך, כאשר הוא מצליח להושיב שני צדדים ולהביא אותם לחתימה על הסכם. מה הם המפתחות להצלחה בגישור עסקי ומה צריך לדעת כאשר ניגשים למורכבויות הליך הגישור? הפודקאסט של עו"ד יגאל בורוכובסקי, המכהן בין היתר כיו"ר פורום יישוב סכסוכים בתחום הארצי בלשכת עוה"ד

  כלים מעשיים ומפתחות לגישור עסקי מוצלח

 • ויסות תובענות ייצוגיות בתקופה שלאחר משבר הקורונה

  בתקופה שלאחר משבר הקורונה, מערכת המשפט תהא חייבת לווסת את התובענות הייצוגיות – למען שיקום המשק הישראלי

  ויסות תובענות ייצוגיות בתקופה שלאחר משבר הקורונה

 • סיכול חוזים בצל משבר הקורונה

  הוראות חוק שאינן מגשימות את תכליתן, אין להן מקום בספר החוקים

  סיכול חוזים בצל משבר הקורונה

 • למידה מרחוק במערכת ההשכלה הגבוהה בישראל – האתגר

  המעבר של מערכת ההשכלה הגבוהה כולה ללמידה והוראה מרחוק, בעקבות התפשטות נגיף הקורונה, מציבה בפני המערכת אתגרים מורכבים

  למידה מרחוק במערכת ההשכלה הגבוהה בישראל – האתגר