קבוצת אוהב ציון

יבוא ושיווק מגוון מוצרים לבית

קבוצת אוהב ציון
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1993
תחום: יבוא ושיווק מגוון מוצרים לבית
כתובת: רח' המלאכה 3, א.ת הרטוב א',
בית שמש
טלפון: 02-9991833
פקס: 02-9992274
דוא"ל: [email protected]
אייקון הנהלה

מנהלים

 • דני אוהב ציון

  דני אוהב ציון

  מנכ"ל ובעלים

  קבוצת אוהב ציון

  עוד על דני אוהב ציון

  דני אוהב ציון
 • אתי אוהב ציון

  אתי אוהב ציון

  בעלים

  קבוצת אוהב ציון

  עוד על אתי אוהב ציון

  אתי אוהב ציון
 • חיים ריעני

  חיים ריעני

  מנכ"ל רשת החנויות סיטי שופ

  קבוצת אוהב ציון

 • אלדד רז

  אלדד רז

  סמנכ"ל כספים

  קבוצת אוהב ציון

  עוד על אלדד רז

  אלדד רז
 • סבסטיאן גרינשטיין

  סבסטיאן גרינשטיין

  סמנכ"ל תפעול ולוגיסטיקה

  קבוצת אוהב ציון

 • יוסי אלדר

  יוסי אלדר

  מנהל או"ש ומערכות מידע

  קבוצת אוהב ציון

  עוד על יוסי אלדר

  יוסי אלדר
אייקון אודות

אודות קבוצת אוהב ציון

קבוצת אוהב ציון בע"מ נוסדה בשנת 1993, על ידי דניאל (דני) אוהב ציון ונמצאת בבעלותו המלאה.
הקבוצה המובילה עוסקת בייבוא ושיווק מגוון רחב של פריטים במגוון תחומים כגון מכשירי חשמל לבית, כלי עבודה וגינון, מוצרים לבית ולמטבח, ריהוט לבית ולגן, גרילים ובריכות, מוצרי אמבטיה, קמפינג וטיולים, אביזרי נופש, מוצרי ניקיון, טקסטיל לבית, צעצועים ומוצרים לילדים, פתרונות אחסון ועוד. הזרוע הקמעונאית של הקבוצה היא רשת החנויות "סיטי שופ", רשת חנויות עשה זאת בעצמך. נכון ל-2020, פועלות 10 חנויות בפריסה ארצית. 

סיפור ההקמה

עולם המוצרים לבית אינו זר לדני. עוד בהיותו ילד בן 8, החל לעבוד בחנות לכלי בית בבעלותו של אביו, בשוק מחנה יהודה בירושלים. כבר בגיל 15 החל דני בשיווק כלי בית לחנויות, ועוד טרם גיוסו לצבא התרחב השיווק לכל רחבי הארץ. את אתי הכיר דני בשירותו הצבאי. אתי הייתה הקצינה הממונה עליו, ומאז לא נפרדו דרכיהם. דני ואתי מתגוררים במבשרת ציון, עם שלושת ילדיהם.
לאחר שחרורו מהצבא, הקים דני יחד עם אחיו חברה לשיווק של מוצרים לבית. בתחילת הדרך, הסחורה נרכשה בישראל, מיצרנים מקומיים, ושווקה לחנויות פרטיות ברחבי הארץ. לאחר מספר שנים בשותפות, נפרדו דני ואחיו, ודני המשיך לפעול במסגרת "אוהב ציון" יחד עם אתי רעייתו.
די מהר הבין דני את הפוטנציאל הגלום דווקא בייבוא המוצרים מחו"ל, וכבר בגיל צעיר החל לנסוע לתערוכות בחו"ל ולייבא את המוצרים.
עם הכניסה לעולם יבוא הסחורות, הקים דני מרכז לוגיסטי גדול יותר, אשר יענה על הצרכים הגדלים של החברה המתפתחת. בשנת 1999 הפכה החברה לחברה בע"מ. עם השנים המשיכה החברה והתפתחה, נוספו תחומי פעילות, התווספו עובדים הן במערך השיווק והן במערך הלוגיסטי.
ב-2010 הוקם ונבנה מרכז לוגיסטי ענק, באזור התעשייה הר טוב, על שטח כולל של כ- 25 דונם, ובו למעלה מ- 20,000 מ"ר מחסנים. עוד במתחם הלוגיסטי משרדי המטה של הקבוצה, בשטח כולל של כ- 1,000 מ"ר ואולם תצוגה בשטח עצום של 2,000 מ"ר, הפתוח ללקוחות הקבוצה לאורך כל השנה.
כיום עובדים בקבוצה מעל 200 עובדים, וביניהם מעל 30 סוכני מכירות.
לקבוצה אפיקי שיווק מגוונים, ובתוכם: רשת "סיטי שופ"; שיווק לשוק הפרטי (מעל 2000 נקודות מכירה); שיווק לרשתות המזון ורשתות החשמל; שיווק לוועדי עובדים וקד"מ; שיווק און-ליין באתרי האינטרנט השונים; שיווק לחנויות דיסקאונט, תחנות דלק ועוד. כמו כן החברה מהווה ספק מורשה של משרד הביטחון.
לחברה מערך לוגיסטי עצמאי ומקצועי, עם שטחי אחסון נרחבים וצי של 18 משאיות, המאפשרות מענה מהיר יעיל ומקצועי להפצה בכל רחבי הארץ.
בבעלות החברה ישנו גם מספר לא מבוטל של נכסי נדל"ן מסחריים מניבים.

מותגים מוכרים ומובילי שוק

הקבוצה הינה היבואן והמשווק הרשמי והבלעדי של מותגים מוכרים ומובילי שוק כגון: פלנרו, Camptown Bergner ,Suzuki Energy ,BMX ,Cobra ,La-Kitchenet fix ,Piere-cardin ,Nicoletti textile.

מגוון עצום של פריטים ממגוון תחומים

לקבוצה המגוון הגדול ביותר בישראל ובו למעלה מ-6,000 פריטים ממותגים מובילים, אשר משווקים על בסיס יומי, במגוון ערוצי השיווק. הקבוצה מקפידה על חדשנות מתמדת, יעילות ומקוריות, אשר יחד עם קניינות מקצועית מאפשרת לקבוצה להתחדש בכל שנה בכ-500-1,000 מוצרים חדשים, היקף עצום בכל קנה מידה. על המגוון העצום של מוצרי הקבוצה יעיד ריבוי הפריטים בכל תחום. כך, בעולם מוצרי חשמל ניתן למצוא פריטים החל מקומקום, טוסטר ומיקרוגל, דרך טלוויזיות במגוון גדלים ועד מקררים, מכונות כביסה ומייבשי כביסה.
בעולם המוצרים למטבח ניתן למצוא פריטים החל מפותחן בקבוקים ועד מחבתות וסירי לחץ. בעולם הריהוט, החל משידות וכורסאות וכלה בכיסאות תלמיד וספריות. בעולם האמבט, החל מטושים וברזים ועד וילונות אמבטיה. בעולם מוצרי הצריכה לבית, החל מכף אשפה ומתלה לכביסה ועד מגוון פתרונות אחסון.
בעולם הטקסטיל לבית, החל ממגבות ומצעים ועד למפות שולחן וכן הלאה.
בשנת 2018, השיקה הקבוצה מגוון רחב של כלי עבודה חשמליים, ממותגים SUZUKI ENERGY.
במגוון עיסוקיה הרחב ומגוון הפריטים העצום אין לקבוצה מתחרה משמעותי המחזיק כמוה בכל העולמות.

שירות הלקוחות – נר לרגלי הקבוצה

שירות הלקוחות של אוהב ציון הוא נר לרגליה ויצר לה מוניטין ההולך לפניה. הקבוצה חרטה על דגלה לתת את שירות הלקוחות הטוב ביותר עבור לקוחותיה והיא בעלת יכולת להגיע לכל נקודה בארץ.
הקבוצה מפעילה מוקד שירות עבור כל מוצריה ובמקרה הצורך ניתן מענה מקצועי לכל תקלה או בעיה, לשביעות רצון הלקוחות. המוקד עומד לרשות הלקוחות במהלך כל השנה.

צעד אחד לפני כולם

סיסמתה של הקבוצה היא "צעד אחד לפני כולם" בכל התחומים והיא מהווה פורצת דרך ומשמשת דוגמא לחברות מקבילות בתחום ובכלל.
בנוסף, בכל שנה מגדירה הקבוצה לעצמה כיעד את הוספתו של תחום מוצרים חדש ובימים אלו שוקדים בקבוצה על הכנסת ליין תאורה וליין של מוצרי טיפוח לגבר ולאישה לקו המוצרים הקיים.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • ברזל: בעיה אמיתית או סוס טרויאני של יבואנים?

  האם "משבר מחירי הברזל" איננו אלא תירוץ של יבואנים לזעוק "תחזיקו אותי", זאת שעה שבפועל עקב החלשות הדולר המשמעותית, יתכן שמחירו כלל לא עלה

  ברזל: בעיה אמיתית או סוס טרויאני של יבואנים?

 • "תעשיית הקריפטו מתבגרת"

  לצד עיסוקיו בצד המשפטי מסחרי ובהשקעות בין לאומיות בחברות טכנולוגיה, עו"ד גיל סולומון מסתמן כיום כאחד מעו"ד המובילים בתחום מטבעות הקריפטו, "אנחנו נראה בשנים הקרובות שיותר ויותר מוסדות וגופים יאמצו את מטבעות הקריפטו החזקים. כבר היום אנו רואים שהשחקנים בתעשיית הקריפטו למדו איך להעריך מיזם, לסנן רעשים, לראות מה הוא החזון של המטבע והטכנולוגיה מאחוריו ומהי הצעת הערך -Value Proposition - של החברה ואם קיימת האפשרות ליישומם. כתוצאה מכך הם יודעים היום במה שווה להשקיע ובמה לא"

  "תעשיית הקריפטו מתבגרת"

 • הסכמי אברהם הם סימן נוסף – הגיע זמן לעדכן את חוק הבוררות כך שיתאים לבוררויות בינלאומיות

  לבוררות בינלאומית יתרונות רבים: היא מאפשרת ייצוג על-ידי עורכי דין ישראלים גם כשהבוררות נערכת במדינה זרה, דבר שלא מתאפשר כאשר הסכסוך נדון שם בבית-משפט, ולכן היא תהיה בהכרח זולה, גמישה ויעילה יותר בהשוואה להליך שנדון בבית משפט

  הסכמי אברהם הם סימן נוסף – הגיע זמן לעדכן את חוק הבוררות כך שיתאים לבוררויות בינלאומיות

 • אקטיביזם רגולטורי – דרכה המיוחדת של הרשות להגנת הפרטיות

  הקו פורץ הגבולות של הרשות להגנת הפרטיות לנוכח השינויים בעולם והקיפאון החקיקתי בישראל

  אקטיביזם רגולטורי – דרכה המיוחדת של הרשות להגנת הפרטיות