קבוצת אופק החזקות

יזמות נדל"ן, התחדשות עירונית

קבוצת אופק החזקות
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1990
תחום: יזמות נדל"ן, התחדשות עירונית
כתובת: בית גיבור ספורט, מנחם בגין 7, רמת גן
טלפון: 03-7549599
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: https://www.ofek-holdings.com
אייקון הנהלה

מנהלים

מנהלים בכירים

  יעקב אופק יו"ר ומייסד
  דניאל אופק מנכ"ל
אייקון אודות

אודות קבוצת אופק החזקות

אופק החזקות הינה קבוצת ייזום נדל"ן והתחדשות עירונית מובילה הפועלת בשוק מזה 30 שנה. החברה חרטה על דגלה לבצע התחדשות מלאה בפרויקטים שלה ועל כן היא מקדמת אך ורק פרויקטים מסוג פינוי בינוי ותמ"א 38/2 (הריסה ובנייה). החברה מתמחה בתכנון ובביצוע של בנייני בוטיק תוך הקפדה יתירה על מקצועיות, מעוף תכנוני, מפרטים עשירים ושימוש בחומרים האיכותיים ביותר. מראשית דרכה בחרה החברה להציב את הלקוח במקום הראשון ולקוחותיה זוכים לזמינות מלאה מצד עובדי ומנהלי החברה כמו גם שקיפות מוחלטת לאורך כל שלבי הפרויקט, מהתכנון ועד הביצוע בפועל. היחס האישי והחם אותו מעניקה החברה ללקוחותיה הפך אותה עם השנים לחברה מובילה ודומיננטית בתחום ההתחדשות העירונית בישראל כאשר עיקר פרסומה עובר מפה לאוזן מצד דיירים מרוצים.

מיקוד על גוש דן

אופק החזקות בעלת צבר פרויקטים רחב ביותר הכולל נכון להיום קרוב ל-30 פרויקטים בשלבי ביצוע ואישור מתקדמים. החברה מתמקדת בערי גוש דן והשרון – תל אביב, גבעתיים, רמת גן ורמת השרון כאשר מרבית הפרויקטים אותם היא בונה כעת מבוצעים בתל אביב, רמת גן ורמת השרון. החברה בעלת איתנות פיננסית מוכחת וכלל הפרויקטים שלה מלווים על ידי הבנקים הגדולים במדינה – פועלים, לאומי, ועוד, זאת באמצעות חשבון ליווי סגור להבטחת ביצוע וסיום הפרויקט. ליווי מקיף זה מקנה רוגע ושלווה לדיירים היודעים כי הם מוגנים לחלוטין לאורך כל התהליך.

צוות המטה

בראש החברה עומדים יעקב אופק יו"ר החברה ובנו דניאל אופק המכהן כמנכ"ל. יעקב בעל ניסיון של מעל ל-30 שנה בייזום, הקמה וניהול של פרויקטים למגורים בהיקפים גדולים בישראל ובחו"ל ופעילותו העסקית כוללת יזמות במסגרת פרטית וציבורית. אנשי מפתח נוספים במטה החברה הם היועץ המשפטי וסמנכ"ל הפיתוח העסקי עו"ד עומר ניב, סמנכ"ל החברה ויו"ר ק. חברות כח אדם טל עזגד, סמנכ"ל ההנדסה של הקבוצה רומן קייזנר, מנכ"ל תאגיד העובדים הזרים דב מליק, מנהל  הכספים רו"ח  חי טסטה וחשבת החברה רו"ח מאיה מדר. 

ידע מקצועי עשיר לצד ניסיון משפטי בקידום פרויקטים במהירות 

הליכי האישורים והבנייה של פרויקטים מסוג תמ"א 38/2 ובוודאי פינוי בינוי הינם מורכבים ומתמשכים ביותר. יחד עם זאת, על רקע עשרות שנות ניסיונה של החברה בבנייה ויזמות נדל"ן ונוכח העובדה כי היא מתמקדת בבנייה ברשויות ספציפיות החברה מצליחה לתכנן ולאשר פרויקטים במהירות ויעילות. החברה יודעת לעקוף בתבונה מהמורות הנדסיות נוכח ניסיונה רב השנים בבנייה וכמו כן מצליחה לקצר את ההליכים הבירוקרטיים המסורבלים בדרך לקבלת היתרי הבנייה. יתירה על זאת באופק החזקות לא מתפשרים על איכות החומרים וטיב הבנייה ומנהלי הפרויקטים יורדים לפרטים הקטנים ביותר בכל אתר.

One stop shop

יתרונה הגדול של הקבוצה נובע מן העובדה שהיא מסוגלת ליזום ולבצע פרויקטים תחת קורת גג אחת. כך, הקבוצה לא משמשת רק כיזמית נדל"ן אלא גם כבעלת חברה קבלנית בעלת סיווג ג'5 שהוא הסיווג הגבוה ביותר, דבר המאפשר לה לבצע פרויקטים בכל קנה מידה ובכל היקף כספי. יתירה מכך החברה אינה תלויה בחברות כח אדם חיצוניות שכן היא בעלת תאגיד כח אדם זר משלה המספק עובדים לבנייה הן לפרויקטים הפרטיים שלה והן לחברות חיצוניות. שילוב יכולות נדיר זה מאפשר לחברה לספק ללקוחותיה את סל השירותים המקיף ביותר ביודעם כי היד שחתמה עימם על החוזה, היא גם היד אשר תבצע את הפרויקט והיא היד שתמסור להם המפתח בסיום הבנייה.

פרויקטים נבחרים

כאמור, החברה בעלת קרוב ל-30 פרויקטים הנמצאים בשלבי ביצוע ואישור מתקדמים שונים ועל אלו ניתן למנות בין היתר את הבאים:

תל אביב –
דוד רמז 23: פרויקט תמ"א 38/2 הכולל 27 יחידות דיור חדשות, הפרויקט בבנייה. פרזון 19-21: פרויקט תמ"א 38/2 הכולל 112 יחידות דיור חדשות, הפרוייקט בבנייה. לואי מרשל 5, 7: פרויקט תמ"א 38/2 הכולל 39 יחידות דיור חדשות וכן קומה מסחרית המונה 5 חנויות. הפרויקט קיבל את אישור הוועדה המקומית למתן היתר בתנאים;
יהושע בן נון 30: פרויקט תמ"א 38/2 הכולל 25 יחידות דיור חדשות. הפרויקט לאחר אישור וועדה מקומית. זיכרון 13: פרוייקט תמ"א 38/2, 25 יח"ד, התקבל  אישור הוועדה להיתר בתנאים. 

רמת השרון –
ביאליק 4: פרויקט תמ"א 38/2   הכולל 29 יחידות דיור חדשות, הפרוייקט בבנייה. ויצמן 19: פרויקט תמ"א 38/2 הכולל 29 יחידות דיור חדשות, הפרויקט קיבל את אישור הוועדה מקומית להיתר בתנאים. דבורה הנביאה 3: פרויקט תמ"א 38/2 הכולל 29 יחידות דיור חדשות, התקבל היתר בנייה., לקראת התחלת בנייה.
סמטת הגינה 13: פרויקט תמ"א 38/2 הכולל 29 יחידות דיור חדשות, התקבל  אישור הוועדה המקומית להיתר בתנאים.

רמת גן –
אסף 5: פרויקט תמ"א 38/2 הנמצא בבנייה וכולל 15 יחידות דיור חדשות. שרת 6: פרויקט תמ"א 38/2 הכולל 46 יחידות דיור חדשות, הפרויקט  בבנייה; מצפה 5: פרויקט תמ"א 38/2 הכולל 28 יח"ד חדשות, הפרויקט בבנייה. אסף 25: פרויקט תמ"א 38/2 הכולל 20 יח"ד חדשות, הפרויקט לאחר אישור ועדה המקומית. יואב 16: פרוייקט תמ"א 38/2 הכולל 23 יח"ד, התקבל היתר בנייה, לקראת התחלת בנייה.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • האם הקורונה תוביל למהפכה התעשייתית של המאה ה–21?

  המהפכה התעשייתית נמשכה 150 שנה, אולם נראה שהקורונה תוביל לשינויים זהים באורח החיים של כולנו תוך מספר שנים בודדות. ענף הנדל"ן השמרני יצטרך להתאים עצמו ורק חברות שימהרו לסגל לעצמן את אותן דרישות חדשות יצליחו לצאת מחוזקות ממשבר הקורונה

  האם הקורונה תוביל למהפכה התעשייתית של המאה ה–21?

 • היעדר משילות מעצים את השחיתויות ברשויות המקומיות

  ראשי ערים מנצלים את העובדה שאין ממשלה בשטח ופועלים על דעת עצמם לנקוט בהחלטות הרות גורל לעיר

  היעדר משילות מעצים את השחיתויות ברשויות המקומיות

 • כיצד השפיעה הקורונה על עולם עיצוב המטבחים?

  הכירו את ה"מיני טרנדים" החדשים בענף המטבחים, השואבים את השראתם מתקופת הקורונה והשפעתה הדרמטית על חיינו

  כיצד השפיעה הקורונה על עולם עיצוב המטבחים?

 • איך המשקיעים המתוחכמים מצליחים לייצר תשואה גם כשהשווקים נופלים?

  אחרי תקופה ארוכה שהמשקיעים נהנו מהגאות שאפיינה את השווקים הפיננסיים, נראה כי ההשלכות הכלכליות שהנחיתה מגפת הקורונה מאיימות שוב לשנות את חוקי המשחק ולהכניס את השווקים לתקופה של סיכון גובר ותנודתיות עמוקה. עבור מי שמחפש להימנע מהרפתקאות ולהתאים את תמהיל ההשקעות למציאות החדשה, עולם ההשקעות האלטרנטיביות מסתמן כחלופה אטרקטיבית ויציבה שמייצרת תשואה נאה גם כשהשווקים רועדים

  איך המשקיעים המתוחכמים מצליחים לייצר תשואה גם כשהשווקים נופלים?