קבוצת אופק החזקות

יזמות נדל"ן, התחדשות עירונית

קבוצת אופק החזקות
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1990
תחום: יזמות נדל"ן, התחדשות עירונית
כתובת: בית גיבור ספורט, מנחם בגין 7, רמת גן
טלפון: 03-7549599
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: https://www.ofek-holdings.com
אייקון הנהלה

מנהלים

מנהלים בכירים

  יעקב אופק יו"ר ומייסד
  דניאל אופק מנכ"ל
אייקון אודות

אודות קבוצת אופק החזקות

אופק החזקות הינה קבוצת ייזום נדל"ן והתחדשות עירונית מובילה הפועלת בשוק מזה 30 שנה. החברה חרטה על דגלה לבצע התחדשות מלאה בפרויקטים שלה ועל כן היא מקדמת אך ורק פרויקטים מסוג פינוי בינוי ותמ"א 38/2 (הריסה ובנייה). החברה מתמחה בתכנון ובביצוע של בנייני בוטיק תוך הקפדה יתירה על מקצועיות, מעוף תכנוני, מפרטים עשירים ושימוש בחומרים האיכותיים ביותר. מראשית דרכה בחרה החברה להציב את הלקוח במקום הראשון ולקוחותיה זוכים לזמינות מלאה מצד עובדי ומנהלי החברה כמו גם שקיפות מוחלטת לאורך כל שלבי הפרויקט, מהתכנון ועד הביצוע בפועל. היחס האישי והחם אותו מעניקה החברה ללקוחותיה הפך אותה עם השנים לחברה מובילה ודומיננטית בתחום ההתחדשות העירונית בישראל כאשר עיקר פרסומה עובר מפה לאוזן מצד דיירים מרוצים.

מיקוד על גוש דן

אופק החזקות בעלת צבר פרויקטים רחב ביותר הכולל נכון להיום קרוב ל-30 פרויקטים בשלבי ביצוע ואישור מתקדמים. החברה מתמקדת בערי גוש דן והשרון – תל אביב, גבעתיים, רמת גן ורמת השרון כאשר מרבית הפרויקטים אותם היא בונה כעת מבוצעים בתל אביב, רמת גן ורמת השרון. החברה בעלת איתנות פיננסית מוכחת וכלל הפרויקטים שלה מלווים על ידי הבנקים הגדולים במדינה – פועלים, לאומי, ועוד, זאת באמצעות חשבון ליווי סגור להבטחת ביצוע וסיום הפרויקט. ליווי מקיף זה מקנה רוגע ושלווה לדיירים היודעים כי הם מוגנים לחלוטין לאורך כל התהליך.

צוות המטה

בראש החברה עומדים יעקב אופק יו"ר החברה ובנו דניאל אופק המכהן כמנכ"ל. יעקב בעל ניסיון של מעל ל-30 שנה בייזום, הקמה וניהול של פרויקטים למגורים בהיקפים גדולים בישראל ובחו"ל ופעילותו העסקית כוללת יזמות במסגרת פרטית וציבורית. אנשי מפתח נוספים במטה החברה הם היועץ המשפטי וסמנכ"ל הפיתוח העסקי עו"ד עומר ניב, סמנכ"ל החברה ויו"ר ק. חברות כח אדם טל עזגד, סמנכ"ל חברת הבנייה רומן קייזנר, מנכ"ל תאגיד העובדים הזרים דב מליק, סמנכ"ל הכספים רו"ח רועי זוליט ומנהלת התכנון, האדריכלית צליל דהן. 

ידע מקצועי עשיר לצד ניסיון משפטי בקידום פרויקטים במהירות 

הליכי האישורים והבנייה של פרויקטים מסוג תמ"א 38/2 ובוודאי פינוי בינוי הינם מורכבים ומתמשכים ביותר. יחד עם זאת, על רקע עשרות שנות ניסיונה של החברה בבנייה ויזמות נדל"ן ונוכח העובדה כי היא מתמקדת בבנייה ברשויות ספציפיות החברה מצליחה לתכנן ולאשר פרויקטים במהירות ויעילות. החברה יודעת לעקוף בתבונה מהמורות הנדסיות נוכח ניסיונה רב השנים בבנייה וכמו כן מצליחה לקצר את ההליכים הבירוקרטיים המסורבלים בדרך לקבלת היתרי הבנייה. יתירה על זאת באופק החזקות לא מתפשרים על איכות החומרים וטיב הבנייה ומנהלי הפרויקטים יורדים לפרטים הקטנים ביותר בכל אתר.

One stop shop

יתרונה הגדול של הקבוצה נובע מן העובדה שהיא מסוגלת ליזום ולבצע פרויקטים תחת קורת גג אחת. כך, הקבוצה לא משמשת רק כיזמית נדל"ן אלא גם כבעלת חברה קבלנית בעלת סיווג ג'5 שהוא הסיווג הגבוה ביותר, דבר המאפשר לה לבצע פרויקטים בכל קנה מידה ובכל היקף כספי. יתירה מכך החברה אינה תלויה בחברות כח אדם חיצוניות שכן היא בעלת תאגיד כח אדם זר משלה המספק עובדים לבנייה הן לפרויקטים הפרטיים שלה והן לחברות חיצוניות. שילוב יכולות נדיר זה מאפשר לחברה לספק ללקוחותיה את סל השירותים המקיף ביותר ביודעם כי היד שחתמה עימם על החוזה, היא גם היד אשר תבצע את הפרויקט והיא היד שתמסור להם המפתח בסיום הבנייה.

פרויקטים נבחרים

כאמור, החברה בעלת קרוב ל-30 פרויקטים הנמצאים בשלבי ביצוע ואישור מתקדמים שונים ועל אלו ניתן למנות בין היתר את הבאים:

תל אביב –
דוד רמז 23: פרויקט תמ"א 38/2 הכולל 27 יחידות דיור חדשות. הפרויקט בביצוע; פרזון 19-21: פרויקט תמ"א 38/2 הכולל 112 יחידות דיור חדשות. הפרויקט מצוי בשלב אגרות לקראת קבלת היתר בנייה; לואי מרשל 5, 7: פרויקט תמ"א 38/2 הכולל 39 יחידות דיור חדשות וכן קומה מסחרית המונה 5 חנויות.  הפרויקט קיבל את אישור הוועדה המקומית על מתן היתר בתנאים;
יהושע בן נון 30: פרויקט תמ"א 38/2 הכולל 25 יחידות דיור חדשות. הפרויקט לאחר אישור וועדה מקומית. 

רמת השרון –
ביאליק 4: פרויקט תמ"א 38/2  המצוי בבנייה וכולל 29 יחידות דיור חדשות; ויצמן 19: פרויקט תמ"א 38/2 הכולל 29 יחידות דיור חדשות, הפרויקט קיבל את אישור הוועדה מקומית; דבורה הנביאה 3: פרויקט תמ"א 38/2 הכולל 29 יחידות דיור חדשות, הפרויקט קיבל את אישור הוועדה מקומית;
סמטת הגינה 13: פרויקט תמ"א 38/2 הכולל 29 יחידות דיור חדשות, הפרויקט לקראת הגשה לוועדה מקומית.

רמת גן –
איתמר 12: פרויקט תמ"א 38/2 הנמצא לקראת אכלוס. הפרויקט כולל 32 יחידות דיור חדשות; אסף 5: פרויקט תמ"א 38/2 הנמצא בבנייה וכולל 15 יחידות דיור חדשות. שרת 6: פרויקט תמ"א 38/2 הכולל 46 יחידות דיור חדשות, הפרויקט קיבל היתר בנייה; מצפה 5: פרויקט תמ"א 38/2 הכולל 28 יח"ד חדשות. הפרויקט מצוי בשלב אגרות לקראת קבלת היתר; אסף 25: פרויקט תמ"א 38/2 הכולל 20 יח"ד חדשות. הפרויקט לאחר אישור ועדה המקומית.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • 2020; השנה שגרמה לנו לחשב מסלול מחדש

  הקורונה היא כמו סטארט-אפ מהסוג, שבא לשבש סדרי עולם ולשנות הרגלים ודפוסי התנהגות. כזה שגרם לעולם כולו לחשב מסלול מחדש ולעסקים להמציא את עצמם מחדש

  2020; השנה שגרמה לנו לחשב מסלול מחדש

 • "זום" in – צוואות בצל משבר הקורונה

  האם בעידן בו הטכנולוגיה השתלטה על חיינו ושיחות ה-zoom הפכו לחלק בלתי נפרד משגרת החיים, ניתן לערוך צוואה און ליין?

  "זום" in – צוואות בצל משבר הקורונה

 • נס אוגוסט

  למרות בשורות האיוב, המכירות באוגוסט זינקו

  נס אוגוסט

 • הסכמי שכירות בעידן הקורונה – חובת תום הלב

  תום הלב כמכשיר משפטי, המונע משוכר לשאת במלוא השלכותיו של סיכון חוזי רחוק ומשמעותי, אשר התממש לו – המשפט בשירות תחושת הצדק

  הסכמי שכירות בעידן הקורונה – חובת תום הלב