קבוצת אלדד פרי בע"מ

חברת החזקות

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2004
תחום: חברת החזקות
כתובת: רח' גולדה מאיר 7, בניין עליאש, קומה 1 פארק המדע נס ציונה
טלפון: 08-6577000 *5066
אימייל: office@perinadlan.co.il
אתר החברה: http://www.perinadlan.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • אלדד פרי, קבוצת אלדד פרי בע"מ

  אלדד פרי

  יו"ר ומנכ"ל הקבוצה

  קבוצת אלדד פרי בע"מ

 • ליאור ברדוגו, קבוצת אלדד פרי בע"מ

  ליאור ברדוגו

  מנכ"ל פרי נדל"ן

  קבוצת אלדד פרי בע"מ

  לפרופיל המלא

  ליאור ברדוגו
 • לירון פרי, קבוצת אלדד פרי בע"מ

  עו"ד לירון פרי

  מנכ”ל פרי ביצועים, סולארא

  קבוצת אלדד פרי בע"מ

  לפרופיל המלא

  לירון פרי
אייקון אודות

אודות קבוצת אלדד פרי בע"מ

קבוצת אלדד פרי הינה חברת אחזקות מובילה, המאגדת מספר חברות בנות המתמחות ביצירת מודלים עסקיים ופיתוח מוצרים חדשניים. תחומי התמחות הקבוצה מתמקדים בטכנולוגיה מתקדמת, הכוללת את תחום הסייבר,ננו-טכנולוגיה ופתרונות טכנולוגיים חדשניים, את תחום הנדל"ן, המתמחה בבנייה למגורים ואת תחום היזמות העסקית.

הקבוצה השקיעה באנשי מקצוע מן השורה הראשונה המתמחים בפעילותה הטכנולוגית. החברה ביצעה הקבוצה מהלכים חשובים הנוגעים לפיתוח הפן הטכנולוגי, בהם רכישות חברות בתחום הסייבר כגון ראוטייר ואגרינט, העוסקת בפתרון יחיד מסוגו בעולם לבעיה העולמית הקשה של חדקונית הדקל.

ההתמקצעות רבת השנים של הקבוצה בתחום הנדל"ן, היזמות והבניה היא זו המעניקה את הגב הפיננסי האיתן ממנו נהנית הקבוצה.

הקבוצה חרטה על דגלה את ערכי השקיפות, האמינות והחדשנות, והם עומדים לנגד עיניה בכל פעילויותיה.

 

טכנולוגיה

PeriTech

חברת פרי-טק הינה הזרוע הטכנולוגית של קבוצת אלדד פרי. החברה מזהה צרכים ומגמות בעולם הטכנולוגי ופועלת ליצירת הזדמנויות עסקיות בארץ ובעולם. לחברה צוות מהנדסים ומפתחים מובילים מתחומים שונים, הפועלים ליצירת פורטפוליו רחב של מוצרים ופתרונות חדשניים בתחום הטכנולוגיה המתקדמת. בנוסף, פועלת החברה לביצוע השקעות בחברות סטארט אפ מבטיחות.

אגרינט

חברת אגרינט מתמחה בפתרון ייחודי מסוגו בעולם לבעיית חדקונית הדקל, חרק התוקף כשני מיליארד עצים ברחבי העולם. חדקונית הדקל האדומה הינה חרק מעופף המטיל את ביציו בעצי הדקל ומהווה כיום את האיום הראשי על אוכלוסיית הדקלים בעולם.

חברת אגרינט מפתחת סנסור סיסמי לגילוי אלקטרוני של החרק, שיזהה את נבירת הזחלים בעץ כבר בשלבי חייהם הראשוניים.

פיתוח זה יאפשר לטפל ולהציל את העץ הנגוע, כמו גם למנוע שחרור של מאות חדקוניות נוספות לאוויר.

ראוטייר

החברה מתמחה בפלטפורמה אינטראקטיבית עבור עסקים, שמטרתה העברת מידע בזמן-אמת בין בית העסק והלקוח על בסיס רשתות ה-Wifi. הפלטפורמה תורמת להצלחת הארגון באמצעות משוב מהיר וידידותי למשתמש מהלקוח והעברת פרסום ממוקד.

בשנת 2016 החברה זכתה בתחרות  BlackBox של גוגל מבין 16 חברות בעולם, כאחת מהסטארטאפים המבטיחים ביותר.

סימון מוצרים באמצעות ננו-טכנולוגיה

פתרון טכנולוגי להגנה על ציוד, סחורות, מוניטין ותמלוגים של בעלי קניין חומרי ורוחני ברחבי העולם, באמצעות טכנולוגיה חדשנית ומתוחכמת של סימון מוצרים בעזרת ננו-טכנולוגיה, באופן שאינו נראה לעין האנושית, כך שהמידע נגיש רק לגורם מורשה.

המידע השמור באמצעות הסימון יכול לכלול עשרות פרמטרים טכניים בהתאם לדרישות הייחודיות של המוצר או הלקוח. הטכנולוגיה ניתנת ליישום על גבי כלי נשק, תעודות זהות, ציוד יקר, חלקי רכב, יהלומים ותרופות, במסגרת המאבק בתעשיית הזיופים.

בנייה מהירה

פריצת דרך טכנולוגית בבניית קירות חיצוניים ופנימיים, שפותחה במיוחד לצורך קידום ושיפור שיטות הבניה הישנות. הטכנולוגיה הייחודית מאפשרת את קיצור והוזלת זמן הבנייה למחצית מהזמן הדרוש כיום, תוך יצירת תכונות ומאפיינים ייחודיים לחיסכון באנרגיה, צריכת חשמל, וכן בידוד טרמי ואקוסטי ברמה גבוהה, מבחינת איכות ובטיחות.

IDM International ו- PERI International

הזרוע השיווקית של של חברת פרי–טק. IDM International ו-PERI International הן חברות בינלאומיות, המתמחות ביזמות עסקית גלובלית ולהן מומחיות אסטרטגית וכלכלית ביישום רעיונות ותוצאות בשטח. כל חברה מתמחה באזור אחר בעולם.

החברות עובדות עם ארגונים מובילים במגזר הפרטי והעסקי בכל העולם.

פרי נדל"ן

פרי נדל"ן הינה חברה מקצועית ופורצת דרך המתמחה בתכנון פרויקטים, השבחת קרקעות ובבנייה למגורים ולמסחר בארץ ובעולם. החברה פועלת בתחומי בנייה למגורים ולמסחר, התחדשות עירונית, תכנון והשבחת קרקעות וארגון וניהול קבוצות רכישה. פרי נדל"ן עוסקת כיום בתכנון ובנייה של כ- 1,500 יחידות דיור בישראל. החברה מעניקה ללקוחותיה מעטפת שירותים כוללת בסטנדרט הגבוה ביותר, וכן ליווי מומחים מובילים בתחומם בארץ בתחומי הבנייה, התכנון וההיבט המשפטי.

החברה מימשה את האופציה לקרקע בשטח של 21 דונם בכניסה הצפונית לעיר רחובות, בפינת הרחובות הרצל ודרך אצ"ל, בסמוך למכון ויצמן, הפקולטה לחקלאות, קריית-המדע ולתחנת הרכבת.

פרי נדל״ן משיקה בימים אלו, על קרקע זו, את פרויקט הדגל שלה 'פרי פלייס', הכולל 3 מגדלים של 750 דירות קטנות להשקעה לסטודנטים. בנוסף לדירות הסטודנטים כולל המתחם קניון בשטח של 7,500 מ״ר, מרכז קונגרסים ומלון בן 300 חדרים.

כאשר בסה״כ פרי נדל"ן בונה לתושבי רחובות למעלה מאלף יחידות דיור בתוך זמן קצר.

לחברה רשת עסקית ענפה והיכרות עם גופים מובילים בתחומי הנדל"ן ונכונות להציע פתרונות יצירתיים המותאמים לצרכים המיוחדים של לקוחותיה.

פרי ביצועים וסולארא

פרי ביצועים מתמחה בשירותי תכנון וביצוע של פרויקטים למגורים, למסחר ולתעשייה, ומשלבת ידע הנדסי, טכנולוגיות בנייה מתקדמות והון אנושי מוביל ובעל ניסיון רב, בכדי להגשים את חזונה להוביל את ענף הבנייה בישראל.

בשנת 2014 רכשה פרי ביצועים את סולארא (שהוקמה בשנת 1981). שתי החברות מספקות שירותי תכנון וביצוע של פרויקטים למגורים, למסחר ולתעשייה. שיתוף הפעולה והסינרגיה שבין החברות השונות בקבוצה, על התמחויותיהן השונות, מבטיחים מעטפת שירות הוליסטית ומושלמת הכוללת תכנון, רישוי וביצוע, תחת קורת גג אחת.

איכות הסביבה

קבוצת אלדד פרי משקיעה בבניה מהירה וירוקה בעלת תקן ירוק אירופאי. בנוסף, הקבוצה שוקדת על פיתוח מכונה להפקה של אנרגיה ירוקה.

 

בנוסף אולי יעניין אותך

 • בתי הדין הרבניים אל מול בתי המשפט לענייני משפחה –הבדלים במהות ובפרוצדורה

  במאמר זה נעמוד על הדומה והשונה במספר נושאים ספציפיים הן בפן המהותי והן בפן הפרוצדרלי בין בתי הדין הרבניים לבין בתי המשפט לענייני משפחה ,הבדלים הרי גורל אשר יש בהם כדי להגיע לתוצאות הפוכות לעיתים בין ערכאות בתי הדין הרבניים לבין בתי המשפט לענייני משפחה באותו תיק המובא בפניהם ולעיתים אף ימנע אזרח מלפנות לערכאה זו או אחרת נוכח ההבדלים המשמעותיים כפי שיפורטו להלן:

  בתי הדין הרבניים אל מול בתי המשפט לענייני משפחה –הבדלים במהות ובפרוצדורה

 • ממשיכים לגלות מרצון

  לאחר שהוכתר בהצלחה רבה הסבב הקודם של נוהל גילוי מרצון, אשר הוביל לגביית תשלומי מס בסך של למעלה מ-3 מיליארד ₪, לאחרונה החליטו קברניטי משרד האוצר, משרד המשפטים ורשות המיסים לחדש את נוהל הגילוי מרצון, ולאפשר החל מינואר 2018 לדווח ולשלם מס בגין סכומים שהועלמו מרשת המס הישראלית, תוך שניתנת חסינות מפני הליך פלילי.

  ממשיכים לגלות מרצון

 • בוא הביתה – על עיקרי ההסדר החדש של חברות בית

  בוא הביתה – על עיקרי ההסדר החדש של חברות בית

 • עו"ד גל שני: "השינויים בתחום דיני מכרזים אדירים; בודדים יודעים כיצד לעכל את הרגולציה החדשה"

  עו"ד גל שני, שותף מנהל במשרד יוסי לוי ושות' וראש מחלקת המכרזים במשרד בראיון אישי: "בשנותיי הראשונות במקצוע הענקתי שירות לרשות שדות התעופה ולחברת מע"צ ושם נדבקתי לראשונה בקסם האופף את ההליך המכרזי >> לדבריו: "עולם המשפט מעניק עבורנו ארגז כלים. רק המצוינים יפליגו במחשבה, מחוץ לארגז ויגבשו פתרון ההולם את צרכי הלקוח. אני סולד מטכנאות משפטית".

  עו"ד גל שני: "השינויים בתחום דיני מכרזים אדירים; בודדים יודעים כיצד לעכל את הרגולציה החדשה"