קבוצת אלדד פרי בע"מ

חברת החזקות

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2004
תחום: חברת החזקות
כתובת: רח' גולדה מאיר 7, בניין עליאש, קומה 1 פארק המדע נס ציונה
טלפון: 08-6577000 *5066
אימייל: office@perinadlan.co.il
אתר החברה: http://www.perinadlan.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים בחברה

 • אלדד פרי

  אלדד פרי

  יו"ר ומנכ"ל הקבוצה

  קבוצת אלדד פרי בע"מ

 • ליאור ברדוגו

  ליאור ברדוגו

  מנכ"ל פרי נדל"ן

  קבוצת אלדד פרי בע"מ

  לפרופיל המלא

  ליאור ברדוגו
 • לירון פרי

  עו"ד לירון פרי

  מנכ”ל פרי ביצועים, סולארא

  קבוצת אלדד פרי בע"מ

  לפרופיל המלא

  לירון פרי
אייקון אודות

אודות קבוצת אלדד פרי בע"מ

קבוצת אלדד פרי הינה חברת אחזקות מובילה, המאגדת מספר חברות בנות המתמחות ביצירת מודלים עסקיים ופיתוח מוצרים חדשניים. תחומי התמחות הקבוצה מתמקדים בטכנולוגיה מתקדמת, הכוללת את תחום הסייבר,ננו-טכנולוגיה ופתרונות טכנולוגיים חדשניים, את תחום הנדל"ן, המתמחה בבנייה למגורים ואת תחום היזמות העסקית.

הקבוצה השקיעה באנשי מקצוע מן השורה הראשונה המתמחים בפעילותה הטכנולוגית. החברה ביצעה הקבוצה מהלכים חשובים הנוגעים לפיתוח הפן הטכנולוגי, בהם רכישות חברות בתחום הסייבר כגון ראוטייר ואגרינט, העוסקת בפתרון יחיד מסוגו בעולם לבעיה העולמית הקשה של חדקונית הדקל.

ההתמקצעות רבת השנים של הקבוצה בתחום הנדל"ן, היזמות והבניה היא זו המעניקה את הגב הפיננסי האיתן ממנו נהנית הקבוצה.

הקבוצה חרטה על דגלה את ערכי השקיפות, האמינות והחדשנות, והם עומדים לנגד עיניה בכל פעילויותיה.

 

טכנולוגיה

PeriTech

חברת פרי-טק הינה הזרוע הטכנולוגית של קבוצת אלדד פרי. החברה מזהה צרכים ומגמות בעולם הטכנולוגי ופועלת ליצירת הזדמנויות עסקיות בארץ ובעולם. לחברה צוות מהנדסים ומפתחים מובילים מתחומים שונים, הפועלים ליצירת פורטפוליו רחב של מוצרים ופתרונות חדשניים בתחום הטכנולוגיה המתקדמת. בנוסף, פועלת החברה לביצוע השקעות בחברות סטארט אפ מבטיחות.

אגרינט

חברת אגרינט מתמחה בפתרון ייחודי מסוגו בעולם לבעיית חדקונית הדקל, חרק התוקף כשני מיליארד עצים ברחבי העולם. חדקונית הדקל האדומה הינה חרק מעופף המטיל את ביציו בעצי הדקל ומהווה כיום את האיום הראשי על אוכלוסיית הדקלים בעולם.

חברת אגרינט מפתחת סנסור סיסמי לגילוי אלקטרוני של החרק, שיזהה את נבירת הזחלים בעץ כבר בשלבי חייהם הראשוניים.

פיתוח זה יאפשר לטפל ולהציל את העץ הנגוע, כמו גם למנוע שחרור של מאות חדקוניות נוספות לאוויר.

ראוטייר

החברה מתמחה בפלטפורמה אינטראקטיבית עבור עסקים, שמטרתה העברת מידע בזמן-אמת בין בית העסק והלקוח על בסיס רשתות ה-Wifi. הפלטפורמה תורמת להצלחת הארגון באמצעות משוב מהיר וידידותי למשתמש מהלקוח והעברת פרסום ממוקד.

בשנת 2016 החברה זכתה בתחרות  BlackBox של גוגל מבין 16 חברות בעולם, כאחת מהסטארטאפים המבטיחים ביותר.

סימון מוצרים באמצעות ננו-טכנולוגיה

פתרון טכנולוגי להגנה על ציוד, סחורות, מוניטין ותמלוגים של בעלי קניין חומרי ורוחני ברחבי העולם, באמצעות טכנולוגיה חדשנית ומתוחכמת של סימון מוצרים בעזרת ננו-טכנולוגיה, באופן שאינו נראה לעין האנושית, כך שהמידע נגיש רק לגורם מורשה.

המידע השמור באמצעות הסימון יכול לכלול עשרות פרמטרים טכניים בהתאם לדרישות הייחודיות של המוצר או הלקוח. הטכנולוגיה ניתנת ליישום על גבי כלי נשק, תעודות זהות, ציוד יקר, חלקי רכב, יהלומים ותרופות, במסגרת המאבק בתעשיית הזיופים.

בנייה מהירה

פריצת דרך טכנולוגית בבניית קירות חיצוניים ופנימיים, שפותחה במיוחד לצורך קידום ושיפור שיטות הבניה הישנות. הטכנולוגיה הייחודית מאפשרת את קיצור והוזלת זמן הבנייה למחצית מהזמן הדרוש כיום, תוך יצירת תכונות ומאפיינים ייחודיים לחיסכון באנרגיה, צריכת חשמל, וכן בידוד טרמי ואקוסטי ברמה גבוהה, מבחינת איכות ובטיחות.

IDM International ו- PERI International

הזרוע השיווקית של של חברת פרי–טק. IDM International ו-PERI International הן חברות בינלאומיות, המתמחות ביזמות עסקית גלובלית ולהן מומחיות אסטרטגית וכלכלית ביישום רעיונות ותוצאות בשטח. כל חברה מתמחה באזור אחר בעולם.

החברות עובדות עם ארגונים מובילים במגזר הפרטי והעסקי בכל העולם.

פרי נדל"ן

פרי נדל"ן הינה חברה מקצועית ופורצת דרך המתמחה בתכנון פרויקטים, השבחת קרקעות ובבנייה למגורים ולמסחר בארץ ובעולם. החברה פועלת בתחומי בנייה למגורים ולמסחר, התחדשות עירונית, תכנון והשבחת קרקעות וארגון וניהול קבוצות רכישה. פרי נדל"ן עוסקת כיום בתכנון ובנייה של כ- 1,500 יחידות דיור בישראל. החברה מעניקה ללקוחותיה מעטפת שירותים כוללת בסטנדרט הגבוה ביותר, וכן ליווי מומחים מובילים בתחומם בארץ בתחומי הבנייה, התכנון וההיבט המשפטי.

החברה מימשה את האופציה לקרקע בשטח של 21 דונם בכניסה הצפונית לעיר רחובות, בפינת הרחובות הרצל ודרך אצ"ל, בסמוך למכון ויצמן, הפקולטה לחקלאות, קריית-המדע ולתחנת הרכבת.

פרי נדל״ן משיקה בימים אלו, על קרקע זו, את פרויקט הדגל שלה 'פרי פלייס', הכולל 3 מגדלים של 750 דירות קטנות להשקעה לסטודנטים. בנוסף לדירות הסטודנטים כולל המתחם קניון בשטח של 7,500 מ״ר, מרכז קונגרסים ומלון בן 300 חדרים.

כאשר בסה״כ פרי נדל"ן בונה לתושבי רחובות למעלה מאלף יחידות דיור בתוך זמן קצר.

לחברה רשת עסקית ענפה והיכרות עם גופים מובילים בתחומי הנדל"ן ונכונות להציע פתרונות יצירתיים המותאמים לצרכים המיוחדים של לקוחותיה.

פרי ביצועים וסולארא

פרי ביצועים מתמחה בשירותי תכנון וביצוע של פרויקטים למגורים, למסחר ולתעשייה, ומשלבת ידע הנדסי, טכנולוגיות בנייה מתקדמות והון אנושי מוביל ובעל ניסיון רב, בכדי להגשים את חזונה להוביל את ענף הבנייה בישראל.

בשנת 2014 רכשה פרי ביצועים את סולארא (שהוקמה בשנת 1981). שתי החברות מספקות שירותי תכנון וביצוע של פרויקטים למגורים, למסחר ולתעשייה. שיתוף הפעולה והסינרגיה שבין החברות השונות בקבוצה, על התמחויותיהן השונות, מבטיחים מעטפת שירות הוליסטית ומושלמת הכוללת תכנון, רישוי וביצוע, תחת קורת גג אחת.

איכות הסביבה

קבוצת אלדד פרי משקיעה בבניה מהירה וירוקה בעלת תקן ירוק אירופאי. בנוסף, הקבוצה שוקדת על פיתוח מכונה להפקה של אנרגיה ירוקה.

 

בנוסף אולי יעניין אותך

 • חישוב שווי השימוש ברכב– נוסחת חישוב או חזקה הניתנת לסתירה

  השאלה כיצד לחשב את שווי טובת ההנאה הצומחת לעובד מרכב הצמוד לעובד שמעבידו מעמיד לרשותו לצורך עבודתו והמשמש אותו גם לצרכים פרטיים היא שאלה לא פשוטה, באשר לא תמיד קל לברר ולעקוב אחרי היחס בין מידת השימוש לצורכי עבודה ובין השימוש הפרטי.

  חישוב שווי השימוש ברכב– נוסחת חישוב או חזקה הניתנת לסתירה

 • DUN'S 100: דירוג הנישות השנתי של משרדי עוה"ד

  לדירוג, המתפרסם זו השנה ה-13, נוספו תחומי התחדשות עירונית, מיסוי מוניציפלי ומלונאות | לראשונה אף דורגו 11 משרדים בקבוצת האיכות DUNS STARS בדיני משפחה וירושה

  DUN'S 100: דירוג הנישות השנתי של משרדי עוה"ד

 • DUN'S 100 2017 – דיור מוגן: הרשתות הגדולות והמובילות בארץ

  מדירוג Dun's 100 לשנת 2017 עולה כי ענף הדיור המוגן שומר על יציבות | משען שומרת על מקומה כרשת הגדולה בישראל | שינוי מסוים חל עם השלמת הרכישה של רשת אחוזת בית ע"י קבוצת עזריאלי, מה שהעלה את מקומה בדירוג

  DUN'S 100 2017 – דיור מוגן: הרשתות הגדולות והמובילות בארץ

 • DUN'S 100 2017 – דירוג משרדי רואי החשבון לשנת 2017

  דירוג Dun's 100: את ענף פירמות רואי החשבון ממשיכה להוביל EY ישראל במקום הראשון עם 1,988 עובדים ו-219 חברות ציבוריות מבוקרות; אחריה סומך-חייקין עם 1,197 עובדים ו-93 חברות ציבוריות; ובהמשך - Deloitte, קסלמן ו-BDO

  DUN'S 100 2017 – דירוג משרדי רואי החשבון לשנת 2017