קבוצת אלדד פרי בע"מ

חברת החזקות

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2004
תחום: חברת החזקות
כתובת: רח' גולדה מאיר 7, בניין עליאש, קומה 1 פארק המדע נס ציונה
טלפון: 08-6577000 *5066
דוא"ל: office@perinadlan.co.il
אתר החברה: http://www.perinadlan.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • אלדד פרי, קבוצת אלדד פרי בע"מ

  אלדד פרי

  יו"ר ובעלים

  קבוצת אלדד פרי בע"מ

 • יצחק לקס, קבוצת אלדד פרי בע"מ

  יצחק לקס

  מנכ"ל

  קבוצת אלדד פרי בע"מ

  לפרופיל המלא

  יצחק לקס
 • אילן פייגלמן, קבוצת אלדד פרי בע"מ

  אילן פייגלמן

  מנכ"ל פרי ביצועים, סולארא

  קבוצת אלדד פרי בע"מ

  לפרופיל המלא

  אילן פייגלמן
אייקון אודות

אודות קבוצת אלדד פרי בע"מ

קבוצת אלדד פרי הינה חברת אחזקות מובילה, המאגדת מספר חברות בנות המתמחות ביצירת מודלים עסקיים ובפיתוח מוצרים חדשניים. תחומי ההתמחות של הקבוצה מתמקדים בטכנולוגיה מתקדמת, הכוללת את תחום הסייבר, ננוטכנולוגיה ופתרונות טכנולוגיים חדשניים, לצד תחום הנדל"ן, עם התמחות בבנייה למגורים ויזמות עסקית.
הקבוצה השקיעה באנשי מקצוע מן השורה הראשונה המתמחים בפעילותה הטכנולוגית. בנוסף יזמה הקבוצה מהלכים חשובים הנוגעים לפיתוח הפן הטכנולוגי, בין היתר רכישת חברות בתחום הסייבר כגון ראוטיר ואגרינט. זו האחרונה עוסקת בפתרון יחיד מסוגו בעולם לבעיה העולמית הקשה של חדקונית הדקל.
ההתמקצעות רבת השנים של הקבוצה בתחום הנדל"ן, היזמות והבנייה היא זו המעניקה את הגב הפיננסי האיתן ממנו נהנית הקבוצה.
הקבוצה חרטה על דגלה את ערכי השקיפות, האמינות והחדשנות, והם עומדים לנגד עיניה בכל פעילויותיה. 

טכנולוגיה

PeriTech

חברת פרי-טק הינה הזרוע הטכנולוגית של קבוצת אלדד פרי. החברה מזהה צרכים ומגמות בעולם הטכנולוגי ופועלת ליצירת הזדמנויות עסקיות בארץ ובעולם. לחברה צוות מהנדסים ומפתחים מובילים מתחומים שונים, הפועלים ליצירת מגוון רחב של מוצרים ופתרונות חדשניים בתחום הטכנולוגיה המתקדמת. בנוסף, מקדמת החברה השקעות בחברות סטארט אפ מבטיחות.

אגרינט

חברת אגרינט מתמחה בפתרון ייחודי מסוגו בעולם לבעיית חדקונית הדקל, חרק התוקף כשני מיליארד עצים ברחבי העולם. חדקונית הדקל האדומה הינה חרק מעופף המטיל את ביציו בעצי הדקל ומהווה כיום את האיום הראשי על אוכלוסיית הדקלים בעולם, כולל דקל הקוקוס.
חברת אגרינט מפתחת גלאי רגיש במיוחד לאיתור אלקטרוני של החרק, שיזהה את נבירת הזחלים בעץ כבר בשלבי חייהם הראשונים. פיתוח זה יאפשר לטפל ולהציל את העץ הנגוע, כמו גם למנוע שחרור של מאות חדקוניות נוספות לאוויר.

ראוטיר 

החברה מתמחה בפלטפורמה אינטראקטיבית עבור עסקים, שמטרתה העברת מידע בזמן-אמת בין בית העסק והלקוח על בסיס רשתות ה-Wifi. הפלטפורמה תורמת להצלחת הארגון באמצעות משוב מהיר וידידותי בין המשתמש ללקוח וכן דרך שליחת פרסום ממוקד.
בשנת 2016 זכתה החברה בתחרות  BlackBox של גוגל מבין 16 חברות בעולם, כאחד מהסטארטאפים המבטיחים ביותר. 

סימון מוצרים באמצעות ננוטכנולוגיה

פתרון טכנולוגי להגנה על ציוד, סחורות, מוניטין ותמלוגים של בעלי קניין חומרי ורוחני ברחבי העולם, באמצעות טכנולוגיה חדשנית ומתוחכמת של סימון מוצרים בעזרת ננוטכנולוגיה, באופן שאינו נראה לעין האנושית, כך שהמידע נגיש רק לגורם מורשה.
המידע השמור באמצעות הסימון יכול לכלול עשרות פרמטרים טכניים בהתאם לדרישות הייחודיות של המוצר או הלקוח. הטכנולוגיה ניתנת ליישום על גבי כלי נשק, תעודות זהות, ציוד יקר, חלקי רכב, יהלומים ותרופות, כל זאת במסגרת המאבק בתעשיית הזיופים.

בנייה מהירה

פריצת דרך טכנולוגית בבניית קירות חיצוניים ופנימיים, שפותחה במיוחד לצורך קידום שיטות הבנייה הישנות ושיפורן. הטכנולוגיה הייחודית מאפשרת את קיצור זמן הבנייה למחצית מהזמן הדרוש כיום וכן הוזלת עלויות, תוך יצירת תכונות ומאפיינים יחודיים לטובת חיסכון באנרגיה, צריכת חשמל מופחתת, וכן בידוד תרמי ואקוסטי ברמה גבוהה, מבחינת איכות ובטיחות.

IDM International ו־PERI International

הזרוע השיווקית של חברת פרי–טק. IDM International ו־PERI International הן חברות בינלאומיות, המתמחות ביזמות עסקית גלובלית ולהן מומחיות אסטרטגית וכלכלית ביישום רעיונות ותוצאות בשטח. כל חברה מתמחה באזור אחר בעולם.
החברות עובדות עם ארגונים מובילים במגזר הפרטי והעסקי בכל העולם.

פרי נדל"ן

פרי נדל"ן הינה חברה מקצועית ופורצת דרך המתמחה בתכנון פרויקטים, השבחת קרקעות ובבנייה למגורים ולמסחר בארץ ובעולם. החברה פעילה בתחומי בנייה למגורים ולמסחר, התחדשות עירונית, תכנון קרקעות והשבחת קרקעות וכן ארגון קבוצות רכישה וניהולן. פרי נדל"ן עוסקת כיום בתכנון ובנייה של כ־1,500 יחידות דיור ברחבי ישראל. החברה מעניקה ללקוחותיה מעטפת שירותים כוללת בתקן הגבוה ביותר, וכן ליווי צמוד של מומחים מובילים בתחומם בארץ בתחומי הבנייה, התכנון וההיבטים המשפטיים השונים.
החברה מימשה את האופציה לקרקע בשטח של 21 דונם בכניסה הצפונית לעיר רחובות, בפינת הרחובות הרצל ודרך אצ"ל, בסמוך למכון ויצמן, הפקולטה לחקלאות, קריית-המדע ותחנת הרכבת.

פרי נדל״ן משיקה בימים אלו, על קרקע זו, את פרויקט הדגל שלה 'פרי פלייס', הכולל 3 מגדלים של 750 דירות קטנות להשקעה לסטודנטים. בנוסף לדירות הסטודנטים כולל המתחם קניון בשטח של 7,500 מ״ר, מרכז קונגרסים ומלון בן 300 חדרים.
בסך הכול בונה פרי נדל"ן עבור תושבי רחובות למעלה מ־1000(!) יחידות דיור בתוך זמן קצר.
לחברה רשת עסקית ענפה והיכרות קרובה עם גופים מובילים בארץ בתחומי הנדל"ן, לצד נכונות מתמדת להציע פתרונות יצירתיים המותאמים לצרכים המיוחדים של לקוחותיה. 

פרי ביצועים וסולארא

פרי ביצועים מתמחה בשירותי תכנון וביצוע של פרויקטים למגורים, למסחר ולתעשייה. החברה משלבת ידע הנדסי מקצועי, טכנולוגיות בנייה מתקדמות והון אנושי מוביל ובעל ניסיון רב, וכל זאת על מנת להגשים את חזונה הגדול - הובלת ענף הבנייה בישראל ופיתוחו.
בשנת 2014 רכשה פרי ביצועים את סולארא (חברה שהוקמה בשנת 1981). שתי החברות מספקות שירותי תכנון וביצוע של פרויקטים למגורים, למסחר ולתעשייה. שיתוף הפעולה והסינרגיה שבין החברות השונות בקבוצה, על התמחויותיהן השונות, מבטיחים מעטפת שירות הוליסטית ומושלמת הכוללת תכנון, רישוי וביצוע, והכול תחת קורת גג אחת.

איכות הסביבה

לקבוצת אלדד פרי מודעות סביבתית גבוהה, ולכן היא משקיעה בבנייה מהירה וירוקה בעלת תקן ירוק אירופאי. בנוסף שוקדת הקבוצה על פיתוח מכונה להפקה של אנרגיה מתחדשת ירוקה. 

בנוסף אולי יעניין אותך