קבוצת אלדד פרי בע"מ

חברת החזקות

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2004
תחום: חברת החזקות
כתובת: רח' מנחם בגין 132, מגדלי עזריאלי, המגדל המשולש, קומה 41, תל אביב 6702301
טלפון: 03-5444040, 5066*
אימייל: office@eldadperi.com
אתר החברה: http://www.eldadperi.com
אייקון הנהלה

מנהלים בחברה

 • אלדד פרי

  אלדד פרי

  יו"ר ומנכ"ל הקבוצה

  קבוצת אלדד פרי בע"מ

 • יאיר כהן

  יאיר כהן

  מנכ”ל PeriTech

  קבוצת אלדד פרי בע"מ

  לפרופיל המלא

  יאיר כהן
 • ליאור ברדוגו

  ליאור ברדוגו

  מנכ"ל

  קבוצת אלדד פרי בע"מ

  לפרופיל המלא

  ליאור ברדוגו
 • לירון פרי

  עו"ד לירון פרי

  מנכ”ל פרי ביצועים, סולארא

  קבוצת אלדד פרי בע"מ

  לפרופיל המלא

  לירון פרי
אייקון אודות

אודות קבוצת אלדד פרי בע"מ

קבוצת אלדד פרי הינה חברת אחזקות מובילה, המאגדת מספר חברות בנות המתמחות ביצירת מודלים עסקיים ופיתוח מוצרים חדשניים. תחומי התמחות הקבוצה מתמקדים בטכנולוגיה מתקדמת, הכוללת את תחום הסייבר, ננו-טכנולוגיה ופתרונות טכנולוגיים חדשניים, את תחום הנדל"ן, המתמחה בבנייה למגורים ואת תחום היזמות העסקית.

הקבוצה השקיעה לאחרונה השקעה כלכלית נרחבת באנשי מקצוע מן השורה הראשונה המתמחים בפעילותה הטכנולוגית. בשנה האחרונה ביצעה הקבוצה מהלכים חשובים הנוגעים לפיתוח הפן הטכנולוגי, בהם רכישות חברות בתחום הסייבר כגון ראוטייר ואגרינט, העוסקת בפתרון יחיד מסוגו בעולם לבעיה העולמית הקשה של חדקונית הדקל.

ההתמקצעות רבת השנים של הקבוצה בתחום הנדל"ן, היזמות והבניה היא זו המעניקה את הגב הפיננסי האיתן ממנו נהנית הקבוצה. הקבוצה חרטה על דגלה את ערכי השקיפות, האמינות והחדשנות, והם עומדים לנגד עיניה בכל פעילויותיה.

טכנולוגיה

PeriTech

חברת פרי-טק הינה הזרוע הטכנולוגית של קבוצת אלדד פרי. החברה מזהה צרכים ומגמות בעולם הטכנולוגי ופועלת ליצירת הזדמנויות עסקיות בארץ ובעולם. לחברה צוות מהנדסים ומפתחים מובילים מתחומים שונים, הפועלים ליצירת פורטפוליו רחב של מוצרים ופתרונות חדשניים בתחום הטכנולוגיה המתקדמת. בנוסף, פועלת החברה לביצוע השקעות בחברות סטארט אפ מבטיחות.

אגרינט

חברת אגרינט מתמחה בפתרון ייחודי מסוגו בעולם לבעיית חדקונית הדקל, חרק התוקף כשני מיליארד עצים ברחבי העולם. חדקונית הדקל האדומה הינה חרק מעופף המטיל את ביציו בעצי הדקל ומהווה כיום את האיום הראשי על אוכלוסיית הדקלים בעולם.

חברת אגרינט מפתחת סנסור סיסמי לגילוי אלקטרוני של החרק, שיזהה את נבירת הזחלים בעץ כבר בשלבי חייהם הראשוניים.

פיתוח זה יאפשר לטפל ולהציל את העץ הנגוע, כמו גם למנוע שחרור של מאות חדקוניות נוספות לאוויר. החברה צופה שפתרון ייחודי זה יהפוך למסחרי בעוד כשנה.

ראוטייר

החברה מתמחה בפלטפורמה אינטראקטיבית עבור עסקים, שמטרתה העברת מידע בזמן-אמת בין בית העסק והלקוח על בסיס רשתות ה- Wifi. הפלטפורמה תורמת להצלחת הארגון באמצעות משוב מהיר וידידותי למשתמש מהלקוח והעברת פרסום ממוקד.

לפני מספר חודשים חברת אל-על סימנה את ראוטיר כאחת הטכנולוגיות המבטיחות בתחומה ואף נכנסה כמשקיע בחברה. בשנת 2016 החברה זכתה בתחרות BlackBox של גוגל מבין 16 חברות בעולם, כאחת מהסטארטאפים המבטיחים ביותר.

סימון מוצרים באמצעות ננו-טכנולוגיה

פתרון טכנולוגי להגנה על ציוד, סחורות, מוניטין ותמלוגים של בעלי קניין חומרי ורוחני ברחבי העולם, באמצעות טכנולוגיה חדשנית ומתוחכמת של סימון מוצרים בעזרת ננו-טכנולוגיה, באופן שאינו נראה לעין האנושית, כך שהמידע נגיש רק לגורם מורשה.

המידע השמור באמצעות הסימון יכול לכלול עשרות פרמטרים טכניים בהתאם לדרישות הייחודיות של המוצר או הלקוח. הטכנולוגיה ניתנת ליישום על גבי כלי נשק, תעודות זהות, ציוד יקר, חלקי רכב, יהלומים ותרופות, במסגרת המאבק בתעשיית הזיופים.

בנייה מהירה

פריצת דרך טכנולוגית בבניית קירות חיצוניים ופנימיים, שפותחה במיוחד לצורך קידום ושיפור שיטות הבניה הישנות. הטכנולוגיה הייחודית מאפשרת את קיצור והוזלת זמן הבנייה למחצית מהזמן הדרוש כיום, תוך יצירת תכונות ומאפיינים ייחודיים לחיסכון באנרגיה, צריכת חשמל, וכן בידוד טרמי ואקוסטי ברמה גבוהה, מבחינת איכות ובטיחות.

IDM International ו- PERI International

הזרוע השיווקית של של חברת פרי–טק. IDM International ו- PERI International הן חברות בינלאומיות, המתמחות ביזמות עסקית גלובלית ולהן מומחיות אסטרטגית וכלכלית ביישום רעיונות ותוצאות בשטח. כל חברה מתמחה באזור אחר בעולם. החברות עובדות עם ארגונים מובילים במגזר הפרטי והעסקי בכל העולם.

פרי נדל"ן

פרי נדל"ן הינה חברה מקצועית ופורצת דרך המתמחה בתכנון פרויקטים, השבחת קרקעות ובבנייה למגורים ולמסחר בארץ ובעולם. החברה פועלת בתחומי בנייה למגורים ולמסחר, התחדשות עירונית, תכנון והשבחת קרקעות וארגון וניהול קבוצות רכישה. פרי נדל"ן עוסקת כיום בתכנון ובנייה של מעל 2,100 יחידות דיור בישראל וכן בתכנון ובנייה של 120,000 מ"ר בהונגריה. החברה מעניקה ללקוחותיה מעטפת שירותים כוללת בסטנדרט הגבוה ביותר, וכן ליווי מומחים מובילים בתחומם בארץ בתחומי הבנייה, התכנון וההיבט המשפטי. לחברה רשת עסקית ענפה והיכרות עם גופים מובילים בתחומי הנדל"ן, ונכונות להציע פתרונות יצירתיים המותאמים לצרכים המיוחדים של לקוחותיה.

פרי ביצועים וסולארא

פרי ביצועים מתמחה בשירותי תכנון וביצוע של פרויקטים למגורים, למסחר ולתעשייה, ומשלבת ידע הנדסי, טכנולוגיות בנייה מתקדמות והון אנושי מוביל ובעל ניסיון רב, בכדי להגשים את חזונה להוביל בגאון את ענף הבנייה בישראל.

בשנת 2014 רכשה פרי ביצועים את סולארא (שהוקמה בשנת 1981). שתי החברות מספקות שירותי תכנון וביצוע של פרויקטים למגורים, למסחר ולתעשייה. שיתוף הפעולה והסינרגיה שבין החברות השונות בקבוצה, על התמחויותיהן השונות, מבטיחים מעטפת שירות הוליסטית ומושלמת הכוללת תכנון, רישוי וביצוע, תחת קורת גג אחת. החברה בונה כיום כ-334 יח' ותתחיל בקרוב בבנייה של עוד כ-240 יח' באשדוד ורמת גן.

איכות הסביבה

קבוצת אלדד פרי משקיעה בבניה מהירה וירוקה בעלת תקן ירוק אירופאי. בנוסף, הקבוצה שוקדת על פיתוח מכונה להפקה של אנרגיה ירוקה.

תרומה לקהילה

הקבוצה מעורבת ביותר בקהילה ובתחומי החינוך והספורט. במסגרת זו, נותנת הקבוצה חסות לנבחרת האולימפית של ישראל, וכן חסות אישית למתעמל אלכס שטילוב ולגולשת מעיין דוידוביץ', המוכרים כהצלחה ישראלית.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • הליכים בינלאומיים לרישום פטנט, באמצעות הערוץ הישראלי

  עורכי פטנטים שרויים במרדף מתמיד אחר הליכי אישור לרישום פטנט שהם מהירים, מהימנים ושעלותם סבירה, בהתחשב בהשלכות גלובליות לרישום. פטנט גלובלי עדיין אינו קיים, אך רשויות רישום במדינות מובילות הנהיגו צעדים ראשוניים לקראת רישום גלובלי

  הליכים בינלאומיים לרישום פטנט, באמצעות הערוץ הישראלי

 • אישום פלילי ללא רישום פלילי: מתי וכיצד?

  האם ניתן, לאחר קביעת בית המשפט, כי נאשם פלוני ביצע עבירה פלילית – שלא להיות מורשע בפלילים?

  אישום פלילי ללא רישום פלילי: מתי וכיצד?

 • על מגמות שנת 2016 בתעשיית ההון סיכון הישראלית

  שנת 2016 מסתמנת כאחת השנים הברוכות שידע ההיי-טק הישראלי בשני העשורים האחרונים. הברכה המשתקפת בהיקפי הכספים העצומים שהושקעו בחברות טכנולוגיה מקומיות, מביאה עמה שינוי בחלק מהלכי הרוח להם הורגלנו בעסקאות הון סיכון מקומיות. היא גם מסייעת להגברת השפעתן של מגמות המאפיינות את שוק הון הסיכון האמריקאי על השוק הישראלי.

  על מגמות שנת 2016 בתעשיית ההון סיכון הישראלית

 • האם מרכז קניות הינו איגוד מקרקעין ?

  סיווג של חברה בעלת קניון כאיגוד מקרקעין הינו בעל השלכות מס מרחיקות לכת

  האם מרכז קניות הינו איגוד מקרקעין ?