קבוצת אלקטרוניקס פרו

שירות והתקנות בתחום החשמל והאלקטרוניקה

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2012
תחום: שירות והתקנות בתחום החשמל והאלקטרוניקה
כתובת: רח' צלע ההר 2, גן טכנולוגי, מודיעין
טלפון: 5-000-000* 
פקס: 08-9567500
אתר החברה: http://www.electronics-pro.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • רפאל מקסימוב, קבוצת אלקטרוניקס פרו

  רפאל מקסימוב

  בעלים ומנכ"ל משותף

  קבוצת אלקטרוניקס פרו

 • מירב מקסימוב, קבוצת אלקטרוניקס פרו

  מירב מקסימוב

  מנכ"לית משותפת

  קבוצת אלקטרוניקס פרו

אייקון אודות

אודות קבוצת אלקטרוניקס פרו

קבוצת אלקטרוניקס פרו נמנית על הקבוצות המובילות והמתקדמות ביותר בארץ בתחום השירות למוצרי חשמל ואלקטרוניקה. הקבוצה החלה את דרכה בשנת 1986 כעסק לתיקון מוצרי אלקטרוניקה וחשמל בירושלים. העסק, שהפך לשם דבר בענף השירות והתיקונים, הרחיב עם השנים את פריסתו הגיאוגרפית, וכיום חולשת הקבוצה מבחינה שירותית על כלל המדינה עם סניפים במודיעין, שילת, חיפה ובאר שבע ומעסיקה למעלה מ-400 עובדים.

הראיה העסקית העומדת בבסיס הקבוצה היא מתן מענה שירותי נרחב, בסטנדרטים גבוהים ומתקדמים, הן ללקוחות והן ליבואנים. לקבוצה שתי חברות בנות: פרוניקס (א.מ. אלקטרוניקס פרו) ואלקטרוניקס פרו בלו. מטה הקבוצה ממוקם בפארק הטכנולוגי במודיעין והוא משתרע על שטח של כ-2,700 מ"ר.

הקבוצה עובדת רק עם המותגים הגדולים והמובילים בעולם (מותגי פרימיום), דבר שמחזק הן את המותג של היבואן שנהנה מחברת שירות חזקה והן את המותג של החברה. הקבוצה מעניקה שירות ליבואנים ומותגים מובילים כגון: חברת מינליין, היבואנית, המשווקת ונותנת השירות הבלעדית של מותגי Electrolux, Frigidaire, AEG, חברת סמליין הנציגה הבלעדית המייבאת, משווקת ונותנת שירות למוצרי Samsung בישראל, ישפאר יבואנית המותגים SONY ,Lenco ,Elica יורוקום, היבואנית והמשווקת של המותגים Panasonic, Uniden ,TCL ואקזיט אלקטרוניקס יבואנית Hisense בישראל.

 

חדשנות ושירות ראשון במעלה

ייחודיות הקבוצה מתמקדת בחדשנות ובתפיסת השירות בה נוקטת החברה ששמה את הלקוח במרכז. הקבוצה רואה בחדשנות ובטכנולוגיה את האמצעים להתקדם ולהתפתח, ובהתאם, משקיעה משאבים רבים על מנת לעמוד בחוד החנית של הטכנולוגיה בכל הקשור למערכות המחשוב וה-IT. כל הצוותים עוברים הדרכות מקצועיות שוטפות מהיצרנים הגדולים בעולם, והקבוצה גאה להיבחר על ידם לקחת חלק בצוותי חשיבה ומתן פתרונות טכניים בשעת הצורך.

 

שירות ואחריות

כמי שרואה בשירות את מהותה, משקיעה הקבוצה רבות בהתמקצעות ובשירותיות של כל אגפי החברה בין היתר, על-ידי מתן הדרכות תקופתיות. הקבוצה גאה בכך שמערך הטכנאים המקצועי שלה מצליח לפתור את רוב קריאות השירות בבית לקוחותיה כבר בביקור הראשון, תוך שימוש במערכות ייחודיות לקבוצה.

השירות שמעניקה הקבוצה ללקוחותיה מתחיל במקום בו מסתיימת רכישת המוצר על-ידי הלקוח. מערך השירות נותן מענה ללקוחות החל מהשיחה הראשונה לתיאום ביקור טכנאי בבית הלקוח ולעיתים על מנת להעניק תמיכה טכנית טלפונית במידה ונדרש. מערך קשרי הלקוחות מעניק מענה קו שני ומעבדות מקצועיות המאוישות בטכנאים, מהנדסים ומנהלים טכניים הנותנים מענה לאורך שרשרת השירות.

מגוון פתרונות השירות והאביזרים הנלווים לביקורי הטכנאי נבחנים באופן שוטף ונבחרים לאחר בדיקה קפדנית. אבזרים אלו שנבחרו על ידי צוות הפיתוח של החברה ואושרו על ידי הצוות הטכני, ממותגים "אלקטרוניקס פרו" ונמכרים בבתי לקוח רק באמצעות צוות הטכנאים והמתקינים של הקבוצה. מערך השירות המתקדם כולל עשרות טכנאים מוסמכים המבקרים בקרוב ל-2,000 בתי אב ביום, מעבדת תיקונים ראשית הממוקמת במרכז הלוגיסטי של הקבוצה בפארק הטכנולוגי במודיעין ועשרות נקודות איסוף ברחבי הארץ הפועלות בהסכמי שירות מול החברה. בנוסף, מוקד שירות הלקוחות של הקבוצה פועל שישה ימים בשבוע ומקבל למעלה מ-4,000 שיחות ביום.

 

הנהלה בכירה

רפאל מקסימוב, בעלים ומנכ"ל משותף - יליד שנת 1972, בעל למעלה מ-25 שנות נסיון בתחום האלקטרוניקה ושירות הלקוחות. מחזיק בתואר הנדסאי אלקטרוניקה ממכללת אורט, גבעת רם. בעלות החברה נמצאת באופן בלעדי בידיי רפאל מקסימוב המחזיק ב-100% מהמניות של כל חברה.

מירב מקסימוב, מנכ"ל משותף - ילידת שנת 1972, קודם להצטרפותה לחברה כיהנה בין השנים 1997-2008 כסמנכ"ל שיווק בינלאומי בחברת טליה טכנולוגיה, חברת הי-טק למכשור בתחום רפואת העיניים. מחזיקה בתואר ראשון למנהל עסקים מטעם מכללת רופין והנדסאית אלקטרוניקה במכללת אורט, גבעת רם.

 

פעילות למען הקהילה

קבוצת אלקטרוניקס פרו רואה בתרומה לקהילה ערך העומד כנר לרגליה. הקבוצה תורמת ומשתתפת בפעילויות של אקים, האגודה למען החייל והאגודה למלחמה בסרטן, מסייעת לעיריית מודיעין, ומעסיקה כדרך קבע אוכלוסיות ששיעור השתתפותן בתעסוקה נמוך.

 

אייקון פרסומים

פרסומים

בנוסף אולי יעניין אותך

 • הסכמים פוליטיים – ברכה לבטלה?

  בימים האחרונים עלתה לכותרות שאלת איוש תפקיד ראש האופוזיציה – האם תמונה ציפי לבני בהתאם להסכם בין מפלגת העבודה ו"התנועה" בראשות לבני, או שמא ימונה ח"כ משורות מפלגת העבודה. באחת מתוכנוית הבוקר התבטא עו"ד משה שחל, שר לשעבר ממפלגת העבודה, ואמר כי "הסכמים יש לכבד" והוא סבור כי חובה למנות את לבני, בשל ההתחייבות בהסכם.

  הסכמים פוליטיים – ברכה לבטלה?

 • אלה הם משרדי רואי החשבון המובילים במשק הישראלי בשנת 2018

  דירוג DUN'S 100 של חברת דן אנד ברדסטריט חושף מי הם משרדי רואי החשבון המובילים במשק. מי שממשיך להוביל את הענף הוא משרד רואי החשבון 'EY ישראל' עם 1868 עובדים ו – 215 חברות ציבוריות מבוקרות. אחריו ממוקם משקד רואי החשבון 'סומך חייקין' עם 1,189 עובדים ו – 89 חברות ציבוריות מבוקרות. אחריהם ממוקמים Deloitte, PwC ו – BDO. משרד בן דוד שלוי קופ ושות' נכנס לראשונה לעשירייה הראשונה בדירוג. חמשת משרדי רואי החשבון הגדולים מבקרים כ – 87% מהחברות הציבוריות המבוקרות בישראל. עליה עקבית במספר רו"ח המועסקים במשרדים הגדולים.

  אלה הם משרדי רואי החשבון המובילים במשק הישראלי בשנת 2018

 • גירושין: כיצד פסיקת מזונות משותפים מיושמת בשטח?

  לא מכבר פסק ביהמ"ש העליון כי הטלת מזונות על האב בשל מינו מהווה אפלייה על רקע מגדרי | בעקבות התקדים, עו"ד רות דיין מסבירה מהם הפרמטרים שיש להביא בחשבון בקביעת גובה התשלום לילדים

  גירושין: כיצד פסיקת מזונות משותפים מיושמת בשטח?

 • אנרגיה סולרית: גם אתם יכולים כיום לייצר חשמל בעצמכם

  לאחרונה פרסמה רשות החשמל הסדרה בנוגע לייצור חשמל ומכירתו בהיקפים שונים באמצעות מערכות סולריות ● דב קוטלר, מנכ"ל חברת סולגל, מקבוצת ח.י. , מסביר כיצד התקנות הללו ישפיעו על הצרכנים: "למעשה, כל בעל בית פרטי בישראל יכול להתקין מערכת סולרית על גג ביתו ולייצר חשמל לצריכה עצמית לאחר השקעה ראשונית לא גדולה"

  אנרגיה סולרית: גם אתם יכולים כיום לייצר חשמל בעצמכם