קבוצת אלקטרוניקס פרו

שירות והתקנות בתחום החשמל והאלקטרוניקה

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2012
תחום: שירות והתקנות בתחום החשמל והאלקטרוניקה
כתובת: רח' צלע ההר 2, גן טכנולוגי, מודיעין
טלפון: 5-000-000* 
פקס: 08-9567500
אתר החברה: http://www.electronics-pro.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • רפאל מקסימוב, קבוצת אלקטרוניקס פרו

  רפאל מקסימוב

  בעלים ומנכ"ל משותף

  קבוצת אלקטרוניקס פרו

 • מירב מקסימוב, קבוצת אלקטרוניקס פרו

  מירב מקסימוב

  מנכ"לית משותפת

  קבוצת אלקטרוניקס פרו

אייקון אודות

אודות קבוצת אלקטרוניקס פרו

קבוצת אלקטרוניקס פרו נמנית על הקבוצות המובילות והמתקדמות ביותר בארץ בתחום השירות למוצרי חשמל ואלקטרוניקה. הקבוצה החלה את דרכה בשנת 1986 כעסק לתיקון מוצרי אלקטרוניקה וחשמל בירושלים. העסק, שהפך לשם דבר בענף השירות והתיקונים, הרחיב עם השנים את פריסתו הגיאוגרפית, וכיום חולשת הקבוצה מבחינה שירותית על כלל המדינה עם סניפים במודיעין, שילת וחיפה ומעסיקה למעלה מ-400 עובדים.
הראיה העסקית העומדת בבסיס הקבוצה היא מתן מענה שירותי נרחב, בסטנדרטים גבוהים ומתקדמים, הן ללקוחות והן ליבואנים. לקבוצה שתי חברות בנות: פרוניקס (א.מ. אלקטרוניקס פרו) ואלקטרוניקס פרו בלו. מטה הקבוצה ממוקם בפארק הטכנולוגי במודיעין והוא משתרע על שטח של כ-2,700 מ"ר.
הקבוצה עובדת רק עם המותגים הגדולים והמובילים בעולם (מותגי פרימיום), דבר שמחזק הן את המותג של היבואן שנהנה מחברת שירות חזקה והן את המותג של החברה. הקבוצה מעניקה שירות ליבואנים ומותגים מובילים כגון: חברת מיניליין, היבואנית, המשווקת ונותנת השירות הבלעדית של מותגי Electrolux, Frigidaire, AEG, חברת סמליין הנציגה הבלעדית המייבאת, משווקת ונותנת שירות למוצרי Samsung בישראל, ישפאר יבואנית המותגים SONY ,Lenco ,Elica ברימאג דיגיטל, היבואנית והמשווקת של המותג Panasonic, אמטל מחשבים יבואנית MAG ו-Proview ואקזיט אלקטרוניקס יבואנית Hisense בישראל.

חדשנות ושירות ראשון במעלה

ייחודיות הקבוצה מתמקדת בחדשנות ובתפיסת השירות בה נוקטת החברה ששמה את הלקוח במרכז. הקבוצה רואה בחדשנות ובטכנולוגיה את האמצעים להתקדם ולהתפתח, ובהתאם, משקיעה משאבים רבים על מנת לעמוד בחוד החנית של הטכנולוגיה בכל הקשור למערכות המחשוב וה-IT. כל הצוותים עוברים הדרכות מקצועיות שוטפות מהיצרנים הגדולים בעולם, והקבוצה גאה להיבחר על ידם לקחת חלק בצוותי חשיבה ומתן פתרונות טכניים בשעת הצורך.

שירות ואחריות

כמי שרואה בשירות את מהותה, משקיעה הקבוצה רבות בהתמקצעות ובשירותיות של כל אגפי החברה בין היתר, על-ידי מתן הדרכות תקופתיות. הקבוצה גאה בכך שמערך הטכנאים המקצועי שלה מצליח לפתור את רוב קריאות השירות בבית לקוחותיה כבר בביקור הראשון, תוך שימוש במערכות ייחודיות לקבוצה.
השירות שמעניקה הקבוצה ללקוחותיה מתחיל במקום בו מסתיימת רכישת המוצר על-ידי הלקוח. מערך השירות נותן מענה ללקוחות החל מהשיחה הראשונה לתיאום ביקור טכנאי בבית הלקוח ולעיתים על מנת להעניק תמיכה טכנית טלפונית במידה ונדרש. מערך קשרי הלקוחות מעניק מענה קו שני ומעבדות מקצועיות המאוישות בטכנאים, מהנדסים ומנהלים טכניים הנותנים מענה לאורך שרשרת השירות.
מגוון פתרונות השירות והאביזרים הנלווים לביקורי הטכנאי נבחנים באופן שוטף ונבחרים לאחר בדיקה קפדנית. אבזרים אלו שנבחרו על ידי צוות הפיתוח של החברה ואושרו על ידי הצוות הטכני, ממותגים "אלקטרוניקס פרו" ונמכרים בבתי לקוח רק באמצעות צוות הטכנאים והמתקינים של הקבוצה. מערך השירות המתקדם כולל עשרות טכנאים מוסמכים המבקרים בקרוב ל-2,000 בתי אב ביום, מעבדת תיקונים ראשית הממוקמת במרכז הלוגיסטי של הקבוצה בפארק הטכנולוגי במודיעין ועשרות נקודות איסוף ברחבי הארץ הפועלות בהסכמי שירות מול החברה. בנוסף, מוקד שירות הלקוחות של הקבוצה פועל שישה ימים בשבוע ומקבל למעלה מ-4,000 שיחות ביום. 

הנהלה בכירה

רפאל מקסימוב, בעלים ומנכ"ל משותף - יליד שנת 1972, בעל למעלה מ-25 שנות נסיון בתחום האלקטרוניקה ושירות הלקוחות. מחזיק בתואר הנדסאי אלקטרוניקה ממכללת אורט, גבעת רם. בעלות החברה נמצאת באופן בלעדי בידיי רפאל מקסימוב המחזיק ב-100% מהמניות של כל חברה.

מירב מקסימוב, מנכ"ל משותף - ילידת שנת 1972, קודם להצטרפותה לחברה כיהנה בין השנים 1997-2008 כסמנכ"ל שיווק בינלאומי בחברת טליה טכנולוגיה, חברת הי-טק למכשור בתחום רפואת העיניים. מחזיקה בתואר ראשון למנהל עסקים מטעם מכללת רופין והנדסאית אלקטרוניקה במכללת אורט, גבעת רם.

פעילות למען הקהילה

קבוצת אלקטרוניקס פרו רואה בתרומה לקהילה ערך העומד כנר לרגליה. הקבוצה תורמת ומשתתפת בפעילויות של אקים, האגודה למען החייל והאגודה למלחמה בסרטן, מסייעת לעיריית מודיעין, ומעסיקה כדרך קבע אוכלוסיות ששיעור השתתפותן בתעסוקה נמוך.

אייקון פרסומים

פרסומים

בנוסף אולי יעניין אותך

 • מי הם עורכי הדין הטובים בישראל

  דירוג DUN’S 100 מדרג זו השנה ה־16 את משרדי עורכי הדין הטובים בישראל לפי 43 תחומי פעילות. השנה נוספו לראשונה תחומי הקנאביס הרפואי, דיני צבא וביטחון, תחבורה וגישור

  מי הם עורכי הדין הטובים בישראל

 • הקניית בעלות טרם הגשת בקשה להיתר בנייה "תחסוך לכם מאות אלפי שקלים"

  הבעלות הפרטית בקרקע מייתרת את התלות ברשות מקרקעי ישראל. כיצד הסתייעות בעורכי הדין אשר בקיאים בקורלציה שבין תכנון ובנייה לבין דיני רשות מקרקעי ישראל תסייע באופן משמעותי ותחסוך לכם מאות אלפי שקלים טרם המיזם המתוכנן. טיפ הזהב ואבני דרך בהתנהלות נכונה

  הקניית בעלות טרם הגשת בקשה להיתר בנייה "תחסוך לכם מאות אלפי שקלים"

 • "קורונה בום"

  מקובל להגיד ש"אחרי החגים" מביא עימו גל של גירושין. סיר הלחץ, תרתי משמע, של החגים, הצפיפות והימים הארוכים שנמצאים יחד מביא לעליית שיעור הגירושין. מה טומן אפקט הקורונה?? האם נראה עליה בשיעור הגירושין או דווקא איחוד משפחות?

  "קורונה בום"

 • קורונה והעיר הגדולה

  המהפיכה התעשייתית של המאות ה-19 וה-20 גרמה לנטישה המונית של הכפרים ולפריחת הערים. עלייתה של העיר הביאה לשינוי מכריע וחוצה גבולות באורח החיים של דורות שלמים. האם מהפיכת המידע, בסיועו הנמרץ של נגיף זעיר, תצליח לשנות את המגמה?

  קורונה והעיר הגדולה