קבוצת אמברוזיה סופהרב

ייצור, ייבוא ושיווק תוספי תזונה

קבוצת אמברוזיה סופהרב
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1986
תחום: ייצור, ייבוא ושיווק תוספי תזונה
כתובת: רח' יד חרוצים 48, מתחם פארק שיאים, בניין 11, נתניה
Instagram: לחץ לצפייה
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • איתן מרקוביץ'

  איתן מרקוביץ'

  מייסד ומנכ"ל

  קבוצת אמברוזיה סופהרב

  עוד על איתן מרקוביץ'

  איתן מרקוביץ'
אייקון אודות

אודות קבוצת אמברוזיה סופהרב

אמברוזיה סופהרב הינה יצרנית תוספי התזונה הגדולה בישראל ואחת מחברות תוספי התזונה המובילות והמתקדמות במדינה. הקבוצה הוקמה בשנת 1986 על ידי איש העסקים והיזם איתן מרקוביץ'
ומאז מתמחה החברה בפיתוח, ייצור, ייצוא ושיווק של תוספי תזונה כשהיא המובילה בארץ בתחום
ה- VMS) Vitamins & Minerals Supplements). הקבוצה עוסקת ביבוא ושיווק מוצרי סולגאר למעלה 30 שנה וכן בייצור  ושיווק מוצרי סופהרב. על מוצרי החברה נמנים תוספי תזונה, ויטמינים, מינרלים, פרוביוטיקה, צמחי מרפא, חומצות שומן חיוניות, פורמולות ייעודיות וכן מוצרים ייעודיים לספורט.

מובילות בשוק הישראלי לצד פעילות ייצוא ענפה

נכון להיום משווקת אמברוזיה סופהרב למעלה מ-400 מוצרים שונים בשוק הישראלי והיא אף אוחזת בפעילות ייצוא ענפה ברוסיה, בלארוס, קפריסין, דרום אמריקה, דרום אפריקה והמזרח הרחוק. חלק משמעותי ממערך המחקר והפיתוח של סופהרב מתבצע תוך שיתוף פעולה עם מומחים ומוסדות מחקר, ומאמרים העוסקים ביתרונות מוצרי סופהרב מתפרסמים באופן קבוע בעיתונות המקצועית.

מפעל סופהרב – הגדול בתחומו במזרח התיכון

פעילות הייצור של הקבוצה נשענת על מפעל סופהרב אשר הוקם בגלגולו הראשון כמתקן ייצור קטן לתוספי תזונה ייחודיים בגוש משגב בגליל. הנהלת חברת אמברוזיה הבחינה בפוטנציאל המוצרים ובשנת 1999 רכשה את סופהרב. עם השנים הפכה אמברוזיה את מתקן הייצור הקטן למעצמה של ממש, ובהשקעה של למעלה מ-12 מיליון דולר הקימה באזור התעשייה הר יונה בנצרת עילית את המפעל של היום הנחשב למתקן המתקדם ביותר בארץ לפיתוח וייצור תוספי תזונה.

המפעל משתרע על שטח של כ- 6,000 מ"ר והוא כולל מעבדה מיקרוביולוגית, מעבדות כימיות, מעבדות פיתוח, 15 חדרים "לבנים" הכוללים בקרת טמפרטורה ואוויר בסטנדרט "פארמה" (תקני ייצור תרופות) וכן מרכז לוגיסטי מתקדם להפצת המוצרים. קו תוספי-תזונה של סופהרב מיוצר באיכות הגבוהה ביותר ומחומרי הגלם האיכותיים ביותר המתוכננים לסייע בטיפול ובמניעה של בעיות בריאותיות רבות, והוא מותאם במיוחד לאורח החיים הישראלי – רובם המכריע של המוצרים נושאים תווי כשרות בהשגחת הרבנות נצרת עילית ואף בכשרות מהודרת, בד"ץ העדה החרדית.

עמידה בתקני בקרה, רגולציה ואיכות מחמירים

קו מוצרי סופהרב הוא פרי פיתוחה וייצורה הבלעדיים של הקבוצה. החברה משקיעה מאמצים רבים בבחירה ובשילוב חומרי גלם טבעיים ואיכותיים עם תהליכי ייצור, ובקרת איכות קפדניים בטכנולוגיות מהמתקדמות בעולם ועל תקנים והסמכות רגולטוריות אלו נמנים הבאים:

ISO:9001 - תקן בינלאומי המפרט את הדרישות למערכות ניהול איכות.

ISO:22000 - תקן בינלאומי המפרט את הדרישות למערכות ניהול בטיחות מזון.

(G.M.P (Good Manufacturing Practice היתר משרד הבריאות לסימון ת.י.נ (תנאי ייצור נאותים) על מוצרי החברה, המבטיח עמידה בתנאי ייצור נאותים.

HACCP - תקן ניהול מערכות בטיחות מזון המגדיר תנאי ייצור נאותים בתעשיית המזון, כדי להבטיח עמידה קפדנית בדרישות ניהול האיכות.
מפעל סופהרב מאושר ליצור על פי דרישות ה-FDA האמריקאי. סדרת תוספי התזונה מבית סופהרב מיוצרת באיכות הגבוהה ביותר ומחומרי הגלם האיכותיים ביותר. לחברה תיאום ושיתוף פעולה עם מוסדות רפואיים ומכוני מחקר, למעלה משישה מוצרים עומדים כיום תחת 10 מחקרים קליניים כפולי סמיות ובנוסף למעלה מ-8 מוצרים כבר הציגו תוצאות חיוביות במחקרים שנעשו עליהם בעבר.

הדבר הבא בתחום - טבלייה עטופה במסטיק

מפעל סופהרב נחשב למפעל היחיד בישראל המייצר כמוסות סופטג'ל והוא מתמחה בפיתוח וייצור של תוספי תזונה איכותיים בפורמולציות שונות ומורכבות כמו טבליות מצופות, כמוסות צמחיות, כמוסות סופט ג’ל, כמוסות סופט ג'ל צמחיות וסירופים.

בנוסף, פיתוח חדשני עולמי מגובה בפטנט (IP) בתחום של שיטת הולכה חדשה וידידותית חוויתית של תוספי תזונה בטבליה משולבת גומי לעיסה (Tab In Gum (Tablet inside Gume -. פיתוח חדשני זה יאפשר נטילה של תוספי תזונה בצורה נוחה ונעימה למשתמש, תוך מקסום החומר הפעיל המצוי בהם וספיגה מהירה.

הדרכה ושירות לקוחות

קבוצת אמברוזיה סופהרב מציבה את שירות הלקוחות בראש סדרי העדיפויות שלה ומעמידה לרשותם מספר מוקדים המאפשרים להם ליצור קשר ולקבל מענה מקיף בכל שאלה בתחום הבריאות ותוספי התזונה. השירות הפועל כקו הדרכה וקשרי לקוחות חינמי (1-800) מספק זמינות ומענה עבור כל לקוח המעוניין בייעוץ, הסבר והדרכה, בכל הנוגע בשימוש בתוספי תזונה ונותן מענה אישי למאות פניות מדי יום ביומו.

מוצרים מובילים

מוצרי החברה נמכרים במעל ל-1,800 נקודות מכירה ברחבי הארץ - בתי מרקחת, רשתות טבע, אתרי אינטרנט, קופות חולים, רשתות פארם, ועוד. על מוצרים אלו נמנים בין היתר המותגים המוכרים הבאים:

סופרהרב:
פרוביוטיקה ביו 25, כורכומין ליקוויד ג'ל, פריג'נטלי, אומגה 3, ויטמין C, ויטמין D.

סולגאר:
ויטמין B12, קולגן וחומצה היאלרונית, No.7, מגנזיום ציטראט, ברזל עדין, מולטי ויטמין VM 2000.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • קבוצות רכישה פוסט קורונה

  נראה כי משבר הקורונה העולמי הנוכחי יכול גם הפעם להוות כר פורה לצמיחה בתחום קבוצות הרכישה

  קבוצות רכישה פוסט קורונה

 • אתגר הבנייה התת–קרקעית

  המדינה מכירה בעובדה כי לא תהיה ברירה אלא להגדיל את המרחב התת קרקעי, ולחייב יזמים להוריד מתחת לקרקע שימושים רבים ככל האפשר

  אתגר הבנייה התת–קרקעית

 • הארכות מועד מצד רשות המיסים – היום שאחרי

  מנהלי מסוי מקרקעין לא ידחו את הבקשות לתיקון שומה על הסף אלא יידרשו לבחון אותן לגופו של ענין, דהיינו אם קיימת "סיבה מספקת"

  הארכות מועד מצד רשות המיסים – היום שאחרי

 • "לא ידעתי" – לא יספיק: על אחריות פלילית של מנהלים

  מנהלים שימו לב: גם אם לא ידעתם שבוצעה עבירה, אתם עדיין עלולים למצוא את עצמכם על ספסל הנאשמים. החדשות הטובות - ניתן למנוע זאת

  "לא ידעתי" – לא יספיק: על אחריות פלילית של מנהלים