קבוצת ארליך

שירותי קניין רוחני כוללים. הפיכת רעיונות לנכסים מניבים על ידי יצירה, הגנה ומסחור של קניין רוחני

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1995
תחום: שירותי קניין רוחני כוללים. הפיכת רעיונות לנכסים מניבים על ידי יצירה, הגנה ומסחור של קניין רוחני
כתובת: רח' מנחם בגין 11, מגדל רוגובין-תדהר, קומה 15, רמת גן 5268104
טלפון: 073-7919199
פקס: 073-7919100
דוא"ל: skuris@ipatent.co.il
אתר החברה: http://www.ipatent.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • גל ארליך, קבוצת ארליך

  ד"ר גל ארליך

  מייסד ומנכ"ל

  קבוצת ארליך

 • פול פנסטר, קבוצת ארליך

  ד"ר פול פנסטר

  בכיר עורכי הפטנטים ויועץ ליטיגציה

  קבוצת ארליך

 • מאיר פנסטר, קבוצת ארליך

  מאיר פנסטר

  ראש מחלקת מכשור רפואי

  קבוצת ארליך

 • עמית ארליך, קבוצת ארליך

  עו"ד עמית ארליך

  יועץ משפטי

  קבוצת ארליך

 • רועי מלצר, קבוצת ארליך

  עו"ד רועי מלצר

  ראש מחלקת תוכנה ומערכות מידע

  קבוצת ארליך

 • יהודה נויבואר, קבוצת ארליך

  עו"ד יהודה נויבואר

  ראש מחלקת ליטיגצית קניין רוחני (ארליך, נויבואר ומלצר) וראש מחלקת ס"מ ועיצובים

  קבוצת ארליך

 • רויטל גרין, קבוצת ארליך

  ד"ר רויטל גרין

  ראש מחלקת כימיה ופארמה

  קבוצת ארליך

 • ג'ף מלניק, קבוצת ארליך

  ג'ף מלניק

  ראש מחלקת הייטק

  קבוצת ארליך

 • ערן נפתלי, קבוצת ארליך

  ד"ר ערן נפתלי

  ראש מחלקת פיזיקה

  קבוצת ארליך

 • הדסה וטרמן, קבוצת ארליך

  ד"ר הדסה וטרמן

  ראש מחלקת ביוטק

  קבוצת ארליך

אייקון עובדות ומספרים

עובדות ומספרים

149 עובדים בקבוצה

149

עובדים בקבוצה

42 עורכי פטנטים

42

עורכי פטנטים

6 מתמחי פטנטים

6

מתמחי פטנטים

89 נשים

89

נשים

60 גברים

60

גברים

אייקון אודות

אודות קבוצת ארליך

קבוצת ארליך, המהווה את אחת מפירמות הקניין הרוחני המובילות בישראל, נוסדה בשנת 1995 על ידי ד"ר גל ארליך, ומהווה בית ללמעלה מ– 150 מומחים בתחום הקניין הרוחני.
הקבוצה מספקת ללקוחותיה מעטפת שירותים מקיפה, החל מהגשה ורישום של מספר רב של פטנטים, סימני מסחר ועיצובים, דרך הגנה על זכויות יוצרים ומטפחים, עד להגנה מפני הפרות קניין רוחני בבתי המשפט וייצוג כל הצדדים בליטיגציות קניין רוחני.
השילוב הייחודי בין סוכני ועורכי הפטנטים וסימני המסחר של ארליך& פנסטר, לבין מומחי הליטיגציה של משרד הבוטיק לדיני הקניין הרוחני ארליך, נויבואר ומלצר והמומחים המשפטיים של IPTrade, מאפשר לקבוצה לספק מענה לכלל צרכי לקוחותיה.

ארליך & פנסטר מקבוצת ארליך – יצירת קניין רוחני

משרד ארליך&פנסטר מקבוצת ארליך מציע שירותי קניין רוחני הכוללים יצירה, ההגנה וניהול הליכי הבחינה של קניין רוחני. המשרד מתגאה ביכולתו לתת מענה לא רק בישראל, אלא גם בארה"ב, מול רשם הפטנטים האמריקאי. המשרד עובד עם רבים מתאגידי הענק הבינלאומיים, לרבות IBM ומיקרוסופט, וכן עם משרדי עורכי הפטנטים המובילים בגרמניה, בריטניה, דרום קוריאה, הודו, ספרד, פורטוגל, איטליה וסין.

בארליך&פנסטר, אנו יודעים להעריך את המורכבות של נושאים רב-תחומיים. הצוות המשפטי שלנו, אשר כולל למעלה מ–50 משפטנים, עורכי דין, עורכי פטנטים, מתמחים, יועצים טכניים ומומחים בעלי שם, רבים מביניהם בעלי תארים מתקדמים, עוסק בלמידה מתמדת ומתעדכן תדיר בטקטיקות חדשות, סוגיות בינלאומיות והתפתחויות טכנולוגיות ומחקריות, המתעוררות באופן יומיומי בכלל תחומי הטכנולוגיה והתעשייה.

אנו בקיאים מאוד בכללי המשחק של הקניין הרוחני; היתרון האסטרטגי שלנו בולט במיוחד ביכולתנו לזהות במדויק את הטכנולוגיה הייחודית או את מערך טכנולוגיות הליבה המסתתרים במבוך עבודת הפיתוח, או מאחורי התגלית. לאחר שאנו מסייעים ללקוחותינו לבודד את הנכסים הללו, אנו מנתחים ומעריכים את שכבות ההמצאה הנוספות, אשר מספקות את היתרון. מתוך מחשבה מתמדת על המטרות העתידיות של לקוחותינו, אנו מבצעים הערכות להזדמנויות וכיוונים פוטנציאליים שבהם נוכל להמשיך ולפתח את הנכסים הללו.
בשנת 2015, IVC Research Center בחן את ההשפעות של בעלות על פטנט על ההצלחה של סטארט-אפים, ומצא, בין היתר, שהגשת בקשת פטנט דרך ארליך&פנסטר מגדילה ב – 21% את הסיכוי לאקזיט, משפרת ב – 58% את הסיכוי לגייס כספים ומגדילה את היקף הכספים המגוייסים ב – 52%.
בעשור האחרון (2008-2018, ע"פ נתוני PatBase Analytics) ארליך&פנסטר טיפל בשיעור הגבוה ביותר של בקשות פטנטים, בהשוואה לכל משרדי עורכי הפטנטים הישראלים האחרים, מתוך בקשות הפטנטים הנגזרות מהמצאות המגיעות מחמשת המוסדות האקדמיים המרכזיים (אוניברסיטאות תל אביב, העברית ובאר-שבע, מכון וייצמן והטכניון). המשרד עובד עם כלל ארגוני מסחור הטכנולוגיה, לרבות T3 של הטכניון, יישום של האוניברסיטה העברית, ידע של מכון וייצמן וכו'.
בכל שנה, המשרד מגיש אלפי בקשות פטנט עבור לקוחות ישראליים ובינלאומיים, ומצדיק את ההכרה לה זכה בתור משרד הגשות הפטנטים במסגרת
ה –PCT המוביל בישראל ע"פ ה - Managing Intellectual Property Global PCT Leaders Report. בנוסף, המשרד מגיש מדי שנה למעלה מאלף בקשות פטנט בארה"ב. המוניטין העולמי של הפירמה בהגשת וניהול הליכי בחינת פטנטים מול משרד הפטנטים של ארה"ב נובע מהידע העצום של עורכי הפטנטים שלה, שלרבע מהם יש רישיון לפעול ישירות מול משרד הפטנטים של ארה"ב. חלק מעורכי הפטנטים של המשרד צברו ניסיון בתור בוחני פטנטים של משרד הפטנטים של ארה"ב ולכולם יש מעורבות ישירה מולו. ידע מעמיק זה בחקיקה הישראלית והאמריקאית, מבטיח למשרד שיעורי הצלחה גבוהים. כל אחת מהמחלקות שלנו פעילה בניסוח וניהול הליכי בקשות לפטנטים, לרבות הליכי התנגדות, מתן חוות דעת בנושאי קניין רוחני, תהליכי בדיקות נאותות בהקשר של קניין רוחני וייעוץ לגבי אסטרטגיות ומיסחור קניין רוחני.

ארליך, נויבואר ומלצר מקבוצת ארליך – הגנה על קניין רוחני

משרד אנ"מ משלים את פעילות יצירת הקניין הרוחני של ארליך&פנסטר עם מומחיות משפטית בשמירה והגנה על הקניין הרוחני של לקוחותיו כנגד הפרות, התנגדויות ואיומים אחרים בתוך ומחוץ לכתליי בית המשפט. המשרד מייצג לקוחות ישראליים ובינלאומיים במחלוקות והליכים המתמקדים בליטיגציית פטנטים וסימני מסחר, הגנה על עיצובים וזכויות יוצרים, חוזים ועסקאות, הסכמי רישוי ואכיפת מותגים.

IPTrade מקבוצת ארליך – מיסחור קניין רוחני

IPTrade היא פלטפורמה ייחודית שפותחה ע"י המשרד ותומכת בלקוחותיו במיסחור וייצור הכנסות מנכסי הקניין הרוחני שלהם, על בסיס הניסיון והידע שהמשרד צבר.

תחומי הפעילות של הקבוצה

• ביו-טק, אימונולוגיה, אגרו-טק, ביואינפורמטיקה וביוכימיה, קנא-טק, פוד-טק
• פרמקולוגיה וכימיה
• פיזיקה
• מכשור רפואי ו-Clean-Tech, בריאות דיגיטלית
• הנדסת מכונות, אלקטרוניקה, אלקטרו-אופטיקה וחומרת מחשבים, תעופה וחלל
• תוכנה, בינה מלאכותית, פינ-טק, סייבר-טק Big Data, blockchain, רכב ותקשורת
• סימני מסחר ועיצובים
• ליטיגציה ואכיפה
• זכויות מטפחים
• סודות מסחריים.

קהל הלקוחות

עם לקוחות המשרד ניתן למנות תאגידים רב-לאומיים מובילים וענקיות טכנולוגיה כגון מונסנטו, IBM, סמסונג ו–Huawei, מוסדות מחקר מובילים לרבות האוניברסיטאות הגדולות וארגוני מיסחור הידע שלהן, סטארט-אפים רבים, ממציאים ויזמים מובילים מישראל ומחו"ל וחוקרים בעלי שם עולמי, לרבות חתני פרסי וולף ונובל.

אייקון מאמרים

מאמרים מאת קבוצת ארליך

בנוסף אולי יעניין אותך

 • הדרך הקצרה לדירה משלך

  בעלי קרקעות יכולים לקצר את הדרך למימוש השקעתם באמצעות התאגדות עם בעלי מקרקעין הסמוכים וקידום פרויקטים כקבוצה

  הדרך הקצרה לדירה משלך

 • הדרך הלא קלה להקלה

  הדרך הלא קלה להקלה

 • "ישרוטל היא שמורת טבע בשוק המלונאות בישראל"

  עם 20 מלונות בכל רחבי הארץ, ועוד 12 בשלבי הקמה, כ-5500 עובדים, רווחיות לאורך זמן ושווי שוק של קרוב ל– 3 מיליארד שקל, 'ישרוטל' הפכה לסמל של יציבות ואיכות בעולם המלונאות בישראל. לרגל זכיית הרשת באות המצוינות העסקית בתחום המלונאות של DUN'S 100, מספר מנכ"ל החברה, ליאור רביב, מה הם המרכיבים אשר מצליחים להוביל את ישרוטל להצליח לבלוט בענף המלונאות

  "ישרוטל היא שמורת טבע בשוק המלונאות בישראל"

 • סביבת ה– M&A הברזילאית ויוזמות חדשות של חוקי טכנולוגיה וחדשנות

  מטרת מאמר זה הינה ליצור ולהציג זווית הסתכלות על שוק המיזוגים והרכישות בברזיל וכן לתאר את ההזדמנויות השונות להשקעות זרות במדינה, בייחוד, לאור יוזמות חדשות של הממשל הפדרלי החדש בהקשר של קידום חדשנות ועסקים דיגיטליים.

  סביבת ה– M&A הברזילאית ויוזמות חדשות של חוקי טכנולוגיה וחדשנות