קבוצת ארליך

שירותי קניין רוחני כוללים. הפיכת רעיונות לנכסים מניבים על ידי יצירה, הגנה ומסחור של קניין רוחני

קבוצת ארליך
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1995
תחום: שירותי קניין רוחני כוללים. הפיכת רעיונות לנכסים מניבים על ידי יצירה, הגנה ומסחור של קניין רוחני
כתובת: רח' מנחם בגין 11, מגדל רוגובין-תדהר, קומה 15, רמת גן 5268104
טלפון: 073-7919199
פקס: 073-7919100
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.ipatent.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
Youtube: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • גל ארליך, קבוצת ארליך

  ד"ר גל ארליך

  מייסד ומנכ"ל

  קבוצת ארליך

 • פול פנסטר, קבוצת ארליך

  ד"ר פול פנסטר

  בכיר עורכי הפטנטים ויועץ ליטיגציה

  קבוצת ארליך

 • מאיר פנסטר, קבוצת ארליך

  מאיר פנסטר

  ראש מחלקת מכשור רפואי

  קבוצת ארליך

 • עמית ארליך, קבוצת ארליך

  עו"ד עמית ארליך

  יועץ משפטי

  קבוצת ארליך

 • רועי מלצר, קבוצת ארליך

  עו"ד רועי מלצר

  ראש מחלקת תוכנה ומערכות מידע

  קבוצת ארליך

 • יהודה נויבואר, קבוצת ארליך

  עו"ד יהודה נויבואר

  ראש מחלקת ליטיגצית קניין רוחני (ארליך, נויבואר ומלצר) וראש מחלקת ס"מ ועיצובים

  קבוצת ארליך

 • רויטל גרין, קבוצת ארליך

  ד"ר רויטל גרין

  ראש מחלקת כימיה ופארמה

  קבוצת ארליך

 • ג'ף מלניק, קבוצת ארליך

  ג'ף מלניק

  ראש מחלקת הייטק

  קבוצת ארליך

 • ערן נפתלי, קבוצת ארליך

  ד"ר ערן נפתלי

  ראש מחלקת פיזיקה

  קבוצת ארליך

 • הדסה וטרמן, קבוצת ארליך

  ד"ר הדסה וטרמן

  ראש מחלקת ביוטק

  קבוצת ארליך

אייקון עובדות ומספרים

עובדות ומספרים

149 עובדים בקבוצה

149

עובדים בקבוצה

42 עורכי פטנטים

42

עורכי פטנטים

6 מתמחי פטנטים

6

מתמחי פטנטים

89 נשים

89

נשים

60 גברים

60

גברים

אייקון אודות

אודות קבוצת ארליך

קבוצת ארליך, המהווה את אחת מפירמות הקניין הרוחני המובילות בישראל, נוסדה בשנת 1995 על ידי ד"ר גל ארליך, ומהווה בית למעל 140 מומחים בתחום הקניין הרוחני. 

צוות הקבוצה כולל את מיטב אנשי המקצוע בתחום, כולם בעלי ידע וניסיון מרשימים בקשת רחבה של תחומים טכנולוגיים ומדעיים מתחומי שיפוט שונים. שירותי המשרד כוללים את כל הנושאים הנוגעים לקניין הרוחני, לרבות פטנטים, סימני מסחר, עיצובים, זכויות מטפחים, סודות מסחריים, זכויות יוצרים כמו גם תמיכה בליטיגציה ובדיקת נאותות.

המוניטין הרב של הקבוצה נבנה על הניסיון הנרחב שלנו ובפעילותנו הבינלאומית, על הידע הטכנולוגי והמדעי המקיף והקשרים המקצועיים ההדוקים שפיתחנו עם משרדים עמיתים במדינות נוספות – גם הם מובילים בתחומם.

הסינרגיה העמוקה בין החברות בקבוצת ארליך, מאפשרת לנו לספק ייצוג רב-תחומי מקיף, לרבות שירותי ליטיגציה גלובליים של משרד עורכי הדין ארליך, נויבואר ומלצר והמומחיות של חברת IPTrade במסחור נכסי קניין רוחני בזירה הבינלאומית יחד עם הידע העשיר והמקיף של ארליך & פנסטר בתחום הפטנטים.

המשרד הינו הבחירה המועדפת של חברות בינלאומיות מובילות כגון איי.בי.אם, סמסונג, וואווי, מונסנטו, פלסאון, פלייטק וכן אוניברסיטאות ומוסדות רפואה ומחקר ידועי שם, מיזמים משותפים שהוקמו על ידי גופים מובילים בארץ ובחו"ל, אינספור חברות הזנק מקומיות ובינלאומיות, חוקרים מן השורה הראשונה בתחומם, מפתחים וממציאים בארץ ובחו"ל, חלקם אף חתני פרס נובל וזוכי פרס וולף.

ארליך & פנסטר מקבוצת ארליך – יצירת קניין רוחני

משרד ארליך&פנסטר מקבוצת ארליך מציע שירותי קניין רוחני הכוללים יצירה, ההגנה וניהול הליכי הבחינה של קניין רוחני. המשרד מתגאה ביכולתו לתת מענה לא רק בישראל, אלא גם בארה"ב, מול רשם הפטנטים האמריקאי. המשרד עובד עם רבים מתאגידי הענק הבינלאומיים, לרבות IBM ומיקרוסופט, וכן עם משרדי עורכי הפטנטים המובילים בגרמניה, בריטניה, דרום קוריאה, הודו, ספרד, פורטוגל, איטליה וסין.

בארליך&פנסטר, אנו יודעים להעריך את המורכבות של נושאים רב-תחומיים. הצוות המשפטי שלנו, אשר כולל למעלה מ–50 משפטנים, עורכי דין, עורכי פטנטים, מתמחים, יועצים טכניים ומומחים בעלי שם, רבים מביניהם בעלי תארים מתקדמים, עוסק בלמידה מתמדת ומתעדכן תדיר בטקטיקות חדשות, סוגיות בינלאומיות והתפתחויות טכנולוגיות ומחקריות, המתעוררות באופן יומיומי בכלל תחומי הטכנולוגיה והתעשייה.

אנו בקיאים מאוד בכללי המשחק של הקניין הרוחני; היתרון האסטרטגי שלנו בולט במיוחד ביכולתנו לזהות במדויק את הטכנולוגיה הייחודית או את מערך טכנולוגיות הליבה המסתתרים במבוך עבודת הפיתוח, או מאחורי התגלית. לאחר שאנו מסייעים ללקוחותינו לבודד את הנכסים הללו, אנו מנתחים ומעריכים את שכבות ההמצאה הנוספות, אשר מספקות את היתרון. מתוך מחשבה מתמדת על המטרות העתידיות של לקוחותינו, אנו מבצעים הערכות להזדמנויות וכיוונים פוטנציאליים שבהם נוכל להמשיך ולפתח את הנכסים הללו.

מאז שנת 2008 בצורה עקבית (ע"פ נתוני PatBase Analytics) ארליך&פנסטר טיפל בשיעור הגבוה ביותר של בקשות פטנטים, בהשוואה לכל משרדי עורכי הפטנטים הישראלים האחרים, מתוך בקשות הפטנטים הנגזרות מהמצאות המגיעות מחמשת המוסדות האקדמיים המרכזיים (אוניברסיטאות תל אביב, העברית ובאר-שבע, מכון וייצמן והטכניון). המשרד עובד עם כלל ארגוני מסחור הטכנולוגיה, לרבות T3 של הטכניון, יישום של האוניברסיטה העברית, ידע של מכון וייצמן וכו'.

בכל שנה, המשרד מגיש אלפי בקשות פטנט עבור לקוחות ישראליים ובינלאומיים, ומצדיק את ההכרה לה זכה בתור משרד הגשות הפטנטים המוביל בישראל במסגרת MIP

Managing Intellectual Property Global PCT Leaders) Report). בנוסף, המשרד מגיש מדי שנה למעלה מאלף בקשות פטנט בארה"ב. המוניטין העולמי של הפירמה בהגשת וניהול הליכי בחינת פטנטים מול משרד הפטנטים של ארה"ב נובע מהידע העצום של עורכי הפטנטים שלה, שלרבע מהם יש רישיון לפעול ישירות מול משרד הפטנטים של ארה"ב. חלק מעורכי הפטנטים של המשרד צברו ניסיון בתור בוחני פטנטים של משרד הפטנטים של ארה"ב ולכולם יש מעורבות ישירה מולו. ידע מעמיק זה בחקיקה הישראלית והאמריקאית, מבטיח למשרד שיעורי הצלחה גבוהים. כל אחת מהמחלקות שלנו פעילה בניסוח וניהול הליכי בקשות לפטנטים, לרבות הליכי התנגדות, מתן חוות דעת בנושאי קניין רוחני, תהליכי בדיקות נאותות בהקשר של קניין רוחני וייעוץ לגבי אסטרטגיות ומיסחור קניין רוחני.

ארליך, נויבואר ומלצר מקבוצת ארליך – הגנה על קניין רוחני

משרד ארליך, נויבואר ומלצר משלים את פעילות יצירת הקניין הרוחני של ארליך&פנסטר עם מומחיות משפטית בשמירה והגנה על הקניין הרוחני של לקוחותיו כנגד הפרות, התנגדויות ואיומים אחרים בתוך ומחוץ לכתליי בית המשפט. המשרד מייצג לקוחות ישראליים ובינלאומיים במחלוקות והליכים המתמקדים בליטיגציית פטנטים וסימני מסחר, הגנה על עיצובים וזכויות יוצרים, חוזים ועסקאות, הסכמי רישוי ואכיפת מותגים.

IPTrade מקבוצת ארליך – מיסחור קניין רוחני

IPTrade היא פלטפורמה ייחודית שפותחה ע"י המשרד ותומכת בלקוחותיו במיסחור וייצור הכנסות מנכסי הקניין הרוחני שלהם, על בסיס הניסיון והידע שהמשרד צבר.

תחומי הפעילות של הקבוצה

• ביו-טק, אימונולוגיה, אגרו-טק, ביואינפורמטיקה וביוכימיה, קנא-טק, פוד-טק
• פרמקולוגיה וכימיה
• פיזיקה
• מכשור רפואי ו-Clean-Tech, בריאות דיגיטלית
• הנדסת מכונות, אלקטרוניקה, אלקטרו-אופטיקה וחומרת מחשבים, תעופה וחלל
• תוכנה, בינה מלאכותית, פינ-טק, סייבר-טק, Big Data blockchain, רכב ותקשורת
• סימני מסחר ועיצובים
• ליטיגציה ואכיפה
• זכויות מטפחים
• סודות מסחריים.

אייקון פרסומים

פרסומים

אייקון מאמרים

מאמרים מאת קבוצת ארליך

בנוסף אולי יעניין אותך

 • "המשבר האמיתי עוד לפנינו"

  משרדי עו"ד העוסקים בתחום חדלות הפירעון נפגשים באופן ישיר ומקיף עם ההשפעות ההרסניות של מגפת הקורונה על המשק הישראלי. שי גליקמן, שותף ומנהל מחלקת חדלות פירעון ושיקום חברות בפירמת עו"ד 'דורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' בראיון מיוחד המעניק הצצה למצב המאתגר בו מצויים עסקים בישראל, "המספר של בקשות הליווי והסיוע לחברות המעוניינות להימנע מהגעה למצב של חדלות פירעון גדל מאז התפרצות מגפת הקורונה, והוא עוד צפוי לעלות משמעותית. המטרה שלנו היא לשקם את החברות, להציל אותן מחדלות פירעון ולעזור להן לצלוח בשלום את משבר הקורונה".

  "המשבר האמיתי עוד לפנינו"

 • ירידה לצורך עלייה

  הירידה במכירות, בהתחלות הבניה ובמלאי הדירות הפנויות, משקפים מציאות של תהליך משברי המתרחש בניגודיות ובמקביל לביקוש הגדל לפתרונות דיור שנותר לא מענה מספק. הירידות הללו, שחלקן נוצרו בעקבות התפשטות מגפת הקורונה, וחלקן מכורח אתגרי המציאות הנוכחית של ענף הנדל"ן בישראל, צפויות להוביל לעליה במחירי הדיור באזורי הביקוש והחרפה במצוקת הדיור. מי שיפסיד מכך הוא כמובן הדייר שמעוניין לקנות דירה בישראל, ורואה כיצד המחירים ממשיכים לטפס מעלה וכיצד החלום לקנות בית הולך ומתרחק ממנו. לרגל פורום בכירי ענף הנדל"ן של DUN'S 100 מנהלי החברות הגדולות בתחום משתפים את מה שעבר עליהם בתקופת הקורונה ופורשים את תפיסת עולמם לגבי הסוגיות המרכזיות איתם מתמודד הענף בימים אלו ובעתיד הנראה לעין

  ירידה לצורך עלייה

 • בין דאגה לתקווה

  השינויים בשוק ההתחדשות העירונית הנגזרים ממגפת הקורונה, אך גם מההיפרדות מתמ"א 38 וכניסת תכנית 'התחדשות בניינית' מעוררים רגשות מעורבים בקרב האנשים שעוסקים בענף ההתחדשות העירונית. לצד קולות רבים המביעים דאגה מהמציאות הנוכחית והעתידית, ישנם גם קולות של תקווה. האם הענף הולך לקראת אי כדאיות כלכלית או שמא לקראת שינוי חיובי נדרש? אלה הקולות והדעות של האנשים שעוסקים בתחום ביום יום

  בין דאגה לתקווה

 • ללכת בלי ולהרגיש עם

  הפלטפורמה החדשה של הבורסה לניירות ערך מסייעת לחברות סטארטאפ לגייס כספים ממשקיעים חכמים וגופים מוסדיים מבלי לבצע תשקיף

  ללכת בלי ולהרגיש עם