קבוצת בסט בע"מ

ייזום, נדל"ן, פיתוח ובנייה

קבוצת בסט בע"מ
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1972
תחום: ייזום, נדל"ן, פיתוח ובנייה
כתובת: קיבוץ יקום 6097200
טלפון: 09-7798308
פקס: 09-7798323
דוא"ל: info@bst.co.il
אתר החברה: http://www.bst.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • בדיע טנוס ז"ל, קבוצת בסט בע"מ

  בדיע טנוס ז"ל

  מייסד

  קבוצת בסט בע"מ

 • רפי ביסקר, קבוצת בסט בע"מ

  רפי ביסקר

  יו"ר

  קבוצת בסט בע"מ

 • אליאס טנוס, קבוצת בסט בע"מ

  אליאס טנוס

  מנכ"ל

  קבוצת בסט בע"מ

מנהלים בכירים

  ערן קונפינו משנה למנכ"ל
  סאמר קרדוש מהנדס ראשי
  עלא טנוס מנהל השקעות ופעילות חו"ל
  וסים טנוס סמנכ"ל נכסים ופיתוח מקרקעין
  דני מור מנכ"ל בסט ייזום
  משה עוז כהן מנהל כספים
אייקון אודות

אודות קבוצת בסט בע"מ

קבוצת בסט בע"מ, הכוללת מספר חברות הן בישראל והן בחו"ל, הוקמה בשנת 1972 על ידי בדיע טנוס ז"ל, ובראשה עומדים כיום רפי ביסקר המשמש כיו"ר הקבוצה ואליאס טנוס כמנכ"ל החברה. הקבוצה מתמחה בבנייה, בייזום ובפיתוח פרויקטי נדל"ן בסדרי גודל שונים ונחשבת כיום לאחת החברות המובילות בתחומה. לקוחות החברה, המלווים אותה מזה שנים ארוכות ובחלקם עוד מאז הקמתה, נהנים ממכלול של שירותים וממענה מקצועי במיוחד, המותאמים ישירות לצרכיהם הייחודיים ולתקציב שברשותם, וכוללים גם בקרת איכות מלאה לאורך כל שלביו של הפרויקט.

במסגרת כלל שירותיה מעניקה קבוצת בסט בע"מ מגוון של פתרונות יעילים, חדשניים ומתקדמים מאד, לכל הפרויקטים השונים בענף הבנייה שבהם היא מעורבת, לרבות: בניית מגדלי מגורים, בניית בנייני משרדים, בניית מבני הייטק וגם מבנים ציבוריים.

את המוניטין המקצועי שלה ואת היותה אחת החברות המובילות כיום בארץ בתחומה, קיבלה תודות ליכולתה המוכחת להשלים פרויקטים מורכבים במיוחד, תוך הקפדה על איכות ללא פשרות, על בטיחות רבה, על עמידה בתקציב ובלוחות הזמנים שהוגדרו מראש. את כל זה עשתה וממשיכה לעשות בעודה מחויבת באופן מלא לשביעות רצונו של הלקוח.

בצוות עובדיה של החברה אפשר למצוא מהנדסים מנוסים, מנהלי פרויקטים מקצועיים ובעלי מקצועות טכניים מסוגים שונים, המביאים אתם ניסיון של שנים ויכולת מקצועית ברמה גבוהה. החברה משלבת בעבודה טכנולוגיות מהמתקדמות ביותר כיום וכן ציוד חדשני, המוכיח את עצמו בכל העולם.

ברשימת הפרויקטים אותה ביצעה החברה בעבר ומבצעת גם כיום, אפשר למצוא את:

בחיפה – מעונות הטכניון
בתל אביב – מגדל TOHA, עזריאלי טאון ובנייני המשרדים והמגורים הצמודים לו, תאומי רובינשטיין, פרויקטים H Tower וגינדי
בחולון – פארק עסקים עזריאלי ואמות
בהרצליה – בית אפל שברצליה פיתוח ובניין המשרדים ביזנס פארק
בפתח תקווה – גלובל טאוורס ומגדל פלטינום
ברמת גן – בית מנורה ביטוח
בראשון לציון – מרכז לוביסקי
בשוהם – המרכז הלוגיסטי והמשרדים של שטראוס

לקוחות החברה

בין לקוחותיה הבולטים של החברה: עופר השקעות, קבוצת עזריאלי, קבוצת רובינשטיין, גב ים לקרקעות, אמות, ישרס, ריבוע כחול נדל"ן, גינדי השקעות, קבוצת חג'ג', קרסו נדל"ן, קבוצת שטראוס, , קבוצת האצטדיון הבינלאומי בחיפה ועוד.

חברת בת - בילדאפ

חברת הבת של בסט בנייה בע"מ, חברת בילדאפ (Buildup), מתמחה בביצוע עבודות גמר של פרויקטים ציבוריים ומסחריים מורכבים וגדולים ושל מגדלי יוקרה, העומדים בסטנדרטיים גבוהים במיוחד. ברשימת פרויקטים זו, אפשר למצוא את בניין משטרת מודיעין, את בית החולים מרב, את פרויקט פיתוח על הים בהרצליה ואת מבנה צ'ק פוינט באוניברסיטת תל אביב.

חברת הייזום של הקבוצה – בסט ייזום

בסט ייזום, חברת הייזום של קבוצת בסט בע"מ, מתמחה הן בייזום והן בבנייה של פרויקטים יוקרתיים בהיקפים גדולים, לרבות קניונים, מרכזים מסחריים וגם מגדלי דירות מרהיבים. לאורך השנים תכננה, ביצעה וגם מסרה החברה אלפי יחידות דיור וגם מגדלי יוקרה להמוני דיירים ולקוחות מרוצים. ברשימה זו אפשר למצוא את מגדל המגורים גלי כרמל שבטירת הכרמל, את פרויקט גלי עתלית, את מגדל המגורים סביון טאוור ואת מגדל המגורים סביון פלטינום שברמת גן, את שכונת המגורים סביוני כפר סבא, את מגדלי המגורים בחיפה וכן פרויקטים מרשימים נוספים. בחלק מהפרויקטים הללו לקוחו חלק, בשיתוף פעולה מלא, כמה מהגופים והמשקיעים המובילים והבולטים במשק כיום.

על פעילותה הבינלאומית – בסט בינלאומי

החברה לוקחת חלק בפרויקטים רבים מעבר לים, כאשר את הפעילות הבינלאומית שלה כיום מנהל עלא טאנוס. פרויקטים אלה מתמקדים בעיקר בהשקעות נדל"ן בחו"ל, כאשר מרביתם בקנדה. פעילותה הבינלאומית של החברה מתבססת על אסטרטגיה עסקית, הקשורה הן למעורבותה הישירה בבחירת הפרויקט, הן בניהול ההשקעות שלו והן בצירוף ובשיתוף של שותפים בעלי ערך אסטרטגי במדינות היעד. יחד עם שותפיה, פועלת בסט בינלאומי בעיקר באזור אוטווה וטורונטו (קנדה) בשטח שכולל למעלה מ-90,000 מ"ר (של מרכזים רפואיים, נכסים למגורים עם יותר מ-200 יח"ד ועוד).

בנוסף אולי יעניין אותך

 • מנכ"ל "באמונה": ״המשבר הפוליטי יפגע קשות בנדל״ן. אנחנו עוד לא רואים את ההשפעות, המעמד הנמוך ומעמד הביניים יפגעו״

  כבר יותר משנה וחצי שהשלטון בישראל נמצא במבוי סתום, ואין אפשרות לקדם כל החלטה משמעותית. יו״ר חברת הבנייה באמונה, ישראל זעירא, סבור כי חוסר היכולת השלטונית לבצע מדיניות, בשילוב משבר הקורונה, יכולים להשפיע שנים ארוכות על ענף הבנייה, וכפועל יוצא מכך, על שוק הדיור למגורים בישראל

  מנכ"ל "באמונה": ״המשבר הפוליטי יפגע קשות בנדל״ן. אנחנו עוד לא רואים את ההשפעות, המעמד הנמוך ומעמד הביניים יפגעו״

 • פינוי בינוי – מנהלות עירוניות ופרטיות ומה שביניהם

  לצד מנהלות עירוניות ציבוריות צצו בשנים האחרונות גורמים פרטיים רבים שבאו לקפוץ על העגלה ולגרוף כסף מהיר וכמענה חוקק חוק המאכרים

  פינוי בינוי – מנהלות עירוניות ופרטיות ומה שביניהם

 • הביאה את הסעיף: כיצד השפיעה הקורונה על הסכמי גירושין?

  הקורונה צפויה להביא לעלייה מסוימת בשיעורי הגירושין בארץ ואף בעולם. אולם גם אם מחליטים ללכת לרבנות, מוטב יהיה לקחת בחשבון את ההשפעות של הקורונה גם לאחר הגירושין

  הביאה את הסעיף: כיצד השפיעה הקורונה על הסכמי גירושין?

 • עושים חשבון לקורונה

  בימים כתיקונם, רואי החשבון ומבקרי הפנים מחזיקים בתפקיד משמעותי המסייע בשמירה על היציבות הפיננסית של החברות, הארגונים והעסקים במשק. אולם, בזמן חירום ובעתות מצוקה, כמו בתקופה הנוכחית בה נגיף הקורונה מכה בעוצמה בכלכלה הגלובלית והמקומית, תפקידם עשוי להפוך למכריע, עד כדי כך שהישרדותם של עסקים מסוימים תלוי באיכות תפקודם של רואי החשבון. כמה מבכירי רואי החשבון בישראל מתארים את האתגרים והפתרונות האפשריים העומדים בפני רואי החשבון ומבקרי הפנים אשר מנסים לייצר וודאות, יציבות ואופק, בתקופה שבה חוסר הוודאות שולט בענפים רבים במשק

  עושים חשבון לקורונה