קבוצת ברוש

יזמות נדל"ן, הנדסה ובנייה

אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 1995
תחום: יזמות נדל"ן, הנדסה ובנייה
כתובת: עתיר ידע 21 כפר סבא
טלפון: 09-7475000
פקס: 09-7429252
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.broshnir.co.il
Instagram: לחץ לצפייה
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • ניר ברוש

  ניר ברוש

  בעלים

  קבוצת ברוש

 • איילת ברוש

  איילת ברוש

  בעלים

  קבוצת ברוש

 • אורעד יצחקי

  אורעד יצחקי

  מנכ"ל

  קבוצת ברוש

אייקון אודות

אודות קבוצת ברוש

קבוצת ברוש, עם יותר מ-30 שנות ניסיון בענף הנדל"ן, יוזמת, מתכננת ובונה פרויקטים ברמה הגבוהה ביותר. הקבוצה מתמקדת כיום בייזום ובנייה של פרויקטים למגורים במרכז הארץ, ומציעה שילוב ייחודי של ייזום וביצוע תחת קורת גג אחת. בשנים האחרונות, ניתן למנות תחת ניהול הקבוצה כ-20 פרויקטים למגורים הנמצאים בשלבי ייזום, שיווק ואכלוס, ובהיקף כולל של מעל ל-1,000 יח"ד, רובם במסגרת התחדשות עירונית על סוגיה השונים.

ניסיונה העשיר של הקבוצה בבנייה וניהול פרויקטים מורכבים, הגישה הבלתי מתפשרת והשיח בגובה העיניים המאפיינים את תהליכי העבודה בקבוצה, מאפשרים לה לספק מענה מיטבי לצרכים של כל לקוח, והכל באווירה משפחתית, אישית ומקצועית.

אנשים, פרויקטים והקשר ביניהם

מי שמוביל את החברה אל היעדים שהציבה לעצמה הם האנשים הנפלאים והמקצועיים שעובדים בה, והם הרואים בהקשבה והבנת צרכי הלקוחות מפתח להצלחת כל פרויקט, קטן כגדול. שקיפות, עמידה בהתחייבויות, אחריות והקפדה על שביעות רצון, מהווים בקבוצת ברוש את אבני הדרך של היזמות והביצוע כאחד, וכל לקוח הופך לחלק מהמשפחה המורחבת על כל המשתמע מכך, במהלך כל חיי הפרויקט וגם שנים אחריו.
ההכרה במימד האנושי והמקצועי מתבטא היטב באחת משורות המיצוב של החברה – "We Plan, We Build, We Care". הקבוצה ידועה בגישתה ההוליסטית ולקוחותיה ושותפיה בוטחים בה ורוחשים לה אמון. "אנחנו אנשים שלוקחים אחריות על מה שאנחנו עושים ומתייחסים ברצינות רבה לעשייה שלנו" מסביר ניר ברוש, מבעלי הקבוצה, בהתייחסותו לגישה המאפיינת את פעילות הקבוצה.

ייזום, ניהול וביצוע, מקצה לקצה

בקבוצת ברוש, שתי זרועות עיקריות – זרוע יזמית וזרוע ביצועית. השילוב והסנכרון הטבעי בין השתיים מבטיח ללקוחות הקבוצה שקט נפשי לכל אורך התהליך, החל בשלב הייזום, התכנון והביצוע, וכלה בשנים הבאות מסיום ומסירת כל פרויקט.

בתחילת דרכה, התמקדה הקבוצה בתכנון הנדסי וביצוע של פרויקטים גדולים ומורכבים בכל הארץ בתחומי המסחר, מלונאות, מוסדות ציבור, בתי חולים, משרדים, מגורים, דיור מוגן, קניונים ועוד. היא מחזיקה בסיווג ג-5 בלתי מוגבל ובנתה מעל ל-500,000 מ"ר ביותר מ-200 פרויקטים, ביניהם הקניון הגדול בפתח תקווה, בית החולים אסותא באשדוד, בניית 300 יחידות דיור מוגן עבור קבוצת עזריאלי - פאלאס מודיעין, מלונות פרימה באזור המרכז, הגרנד קניון בבאר שבע, בנייני משרדים ועוד רבים אחרים.

כיום הקבוצה מתמקדת בייזום פרויקטים למגורים במרכז הארץ, תוך שהיא מתבססת על הניסיון הרב שצברה בשוק המוסדי והציבורי. הקבוצה מקדמת פרויקטים במסלולי התחדשות עירונית – פינוי בינוי ותמ"א 38 וכן במסגרת עסקאות קומבינציה. בימים אלה, הקבוצה יוזמת ומובילה פרויקטים למגורים בתל אביב, רמת השרון, הרצליה וערים נוספות בשרון – במיקומים הייחודים והמבוקשים ביותר.

חותרים למצוינות

בקבוצת ברוש עוקבים אחר השינויים המתרחשים בענף הבנייה והנדל"ן ומבינים את הצורך בהתעדכנות הנדסית וטכנולוגית שוטפת, בכדי להיות תמיד בחוד החנית של הענף ולהבטיח את הרמה הגבוהה ביותר של התכנון והבניה, תוך מתן המענה הטוב ביותר לבעלי הקרקע ורוכשי הדירות. ניתן דגש מיוחד לשירות הלקוחות, לאיכות הביצוע והתכנון ברמות הגבוהות ביותר, לפונקציונליות גבוהה ומפרט רחב ואיכותי, לשילוב חללים משותפים ולהשתלבות טבעית במארג העירוני הקיים מבלי להתפשר על ההיבט הארכיטקטוני.

פרויקטים נבחרים

לואי מרשל 2-4, תל אביב – בניין בוטיק בסמוך לפארק הירקון ומוקדי הבילוי של העיר אשר תוכנן תוך שמירה על סטנדרט בלתי מתפשר והקפדה יתרה על כל פרט ופרט.

בלוך 34-36, תל אביב – צמד בניינים אקסקלוסיבי בין כיכר רבין לכיכר המדינה, המספקים חווית מגורים תוססת בסמוך למרכז העניינים של העיר.

רוממה 40, תל אביב - שני בנייני יוקרה בין שכונת אפקה לשכונת צהלה בצפונה של העיר, המציגים דירות במפרט גבוה במיוחד וחללים ושטחים משותפים לרווחת הדיירים.

פישמן-מימון 16, תל אביב – בניין ייחודי המציע דירות 2-4 חד' בקומות גבוהות עם מרפסות ענקיות, ברחוב קטן ושקט הטובל בירוק במיקום מרכזי בעיר.

ביאליק 34-36-38, רמת השרון – בניינים יפיפיים הממוקמים בשדרה הפסטורלית של רמת השרון ובמרחק הליכה ממוקדי המסחר והבילוי של העיר. בשלושת הבניינים יבנו דירות שיציעו חווית מגורים שלווה, אינטימית ופונקציונלית.

אייקון פרוייקטים

פרוייקטים

אייקון דירוגים

דירוגים

בנוסף אולי יעניין אותך