קבוצת ולנסי

יזמות נדל"ן

אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 2009
תחום: יזמות נדל"ן
כתובת: רח' הרצל 2, נתניה
טלפון: 3483*, 054-2111539
פקס: 077-5426735
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://valensig.com/
אייקון הנהלה

מנהלים

 • חיים ולנסי

  חיים ולנסי

  בעלים ויו"ר

  קבוצת ולנסי

 • ויקי ולנסי

  ויקי ולנסי

  מנכ"ל

  קבוצת ולנסי

אייקון אודות

אודות קבוצת ולנסי

קבוצת ולנסי הינה קבוצת נדל"ן מובילה העוסקת ביזמות, בנייה, שיווק וניהול פרויקטים ונכסים. הקבוצה מציבה את הלקוח במרכז פעילותה ומפנה את כל משאביה וקשריה בכדי להעניק לו את הפתרונות המיטביים ברמת הכדאיות הכלכלית והשקט הנפשי.
קו מנחה זה מלווה את הקבוצה בכל תחומי פעילותה, הכוללים: יזמות עצמית, פרויקטי התחדשות עירונית במסלולי תמ"א 38 ופינוי-בינוי, גיבוש וניהול קבוצות רכישה, גיבוש תכניות עסקיות לפרויקטים וניהול פרויקטים – מגיבוש הפרוגרמה ועד לשלבי "מסירת המפתח" והאכלוס.

מביאה את הסטנדרט האירופאי לישראל

קבוצת ולנסי הוקמה בישראל בשנת 2009 על יסודות פעילותה העסקית הענפה של משפחת ולנסי לדורותיה ברחבי העולם, לאורך למעלה מ-100 שנה. לאורך שנים אלו פעלה הקבוצה ביעדים מרכזיים בעולם. מראשית פעילותה בישראל היא חרטה על דגלה להביא את הסטנדרטים הבין-לאומיים הגבוהים ביותר לענף הנדל"ן המקומי. הקבוצה בונה פרויקטים למגורים ומסחר ברחבי הארץ למעלה מעשור והיא מזוהה עם אמינות חסרת פשרות, איכויות מוכחות ומילוי ההתחייבויות עד הפרט הקטן ביותר, במגוון רחב של פרויקטים בתחום היזמות והבנייה.
לצד הפרויקטים הרבים אותם היא משווקת ומוכרת ללקוחות ומשקיעים, מחזיקה הקבוצה בנכסים מניבים רבים הכוללים בנייני משרדים ושטחי מסחר רחבי היקף.

מטה החברה

בראש קבוצת ולנסי עומדים היו"ר והבעלים חיים ולנסי והמנכ"ל ויקי ולנסי. החברה עובדת בשיתוף פעולה הדוק עם סוללת אנשי המקצוע מהטובים בתחומם בישראל.

החברה מתייחסת ללקוחות כאל שותפים לדרך

על לקוחותיה של הקבוצה נמנים משקיעי נדל"ן וגורמים פרטיים והיא מעמידה לרשותם סל פתרונות נדל"ניים מקיף תוך שקיפות ואמינות מלאים. בנוסף לקוחות החברה נהנים מיציבותה הפיננסית המוכחת של קבוצת ולנסי הבונה אך ורק פרויקטים בהון עצמי. יציבותה הכלכלית האיתנה של החברה מעניקה ללקוחות שקט נפשי לאורך כל תהליך תכנון ובניית הפרויקטים.

פרויקטים נבחרים

מגורים

הרצל 2, נתניה - הינו פרויקט במסגרת "חוק עידוד להשקעות הון", הפרויקט כולו מיועד להשכרה, עובדה המעידה על איתנותה הפיננסית של הקבוצה, המדובר בבניית בניין יוקרה בוטיק הכולל 7 קומות ו-25 דירות גדולות ומרווחות. מתחת לקומות המגורים מצויה קומת מסחר וכן לובי מפואר. הבניין ממוקם במיקום מנצח – בליבה של כיכר העצמאות ובמרחק נגיע מהטיילת וחוף הים של נתניה. הפרויקט קיבל היתר בניה.
לה מר, טיילת נתניה - פרויקט התחדשות עירונית במסגרתו בנתה החברה שני מגדלי יוקרה בלב "הריוויירה" בנתניה. צמד המגדלים ממוקם בסמוך למעלית המפורסמת אשר מקשרת בין הטיילת לים ובמרחק של דקות הליכה מהכיכר המרכזית של עיר החוף. המגדלים ממוקמים מעל מתחם מסחרי מפואר והם כוללים 49 דירות גדולות ומרווחות כאשר כל קומה מונה דירה אחת או שתיים בלבד. הפרויקט הסתיים ואוכלס.
יהודה הלוי, נוה צדק, תל אביב - פרויקט התחדשות עירונית נוסף של החברה במסגרתו הוקם בניין בוטיק מרשים בשכונת נווה צדק הציורית. בניין הכולל 17 דירות יוקרה על פני 6 קומות והחברה הוסיפה במקום חניה רובוטית לרווחת הדיירים. הבניין עוצב בסגנון אדריכלי מודרני המשתלב היטב עם הסביבה האורבנית המיוחדת של השכונה, דירות המגורים מאופיינות במפרט טכני יוקרתי במיוחד. הפרויקט הסתיים ואוכלס.
לילינבלום, נתניה - פרויקט התחדשות עירונית יוצא דופן ביופיו שנבנה באחת השכונות הוותיקות בעיר. הבניין כולל 26 דירות מרווחות בעלות מרפסות שמש גדולות וכן 2 דירות פנטהאוז מרשימות - כל זאת מעל קומת מסחר ומעל מרתפים לחניה ולאחסנה. הפרויקט הסתיים ואוכלס.

מסחר

מתחם סוהו, נתניה - מתחם מסחרי ייחודי הכולל 4 קומות של משרדים מעל 3 קומות מסחר מפוארות בהן פועלות מסעדות, בתי קפה, חנויות, ועוד. המתחם ממוקם בדרום אזור התעשייה פולג, והמיקום המרכזי יחד עם חניון רחב ידיים לטובת המבקרים יוצרים חוויה מזמינה של עיצוב, בילוי וסטייל. הפרויקט מאוכלס.
טיטניום, נתניה - מתחם עסקים ומסחר הממוקם בכניסה הצפונית של אזור התעשייה פולג. המתחם משתרע על שטח של כ-20,000 מ"ר והוא כולל שלוש קומות משרדים, קומת קרקע מסחרית וחניות עיליות ותת קרקעיות. המתחם מאופיין בתכנון מתקדם, בעיצוב מוקפד של חללי העבודה ובמיקום מרכזי - בקרבת כביש החוף ובצמוד לציר תנועה ראשי בעיר. הפרויקט אוכלס בהצלחה.
החלוצים, נתניה - בניין מסחר ומשרדים הממוקם במרכז נתניה ומשתרע על כ-17,000 מ"ר מתוכם 2000 מ"ר קומת קרקע מסחרית וגלריות, וכ-15,000 מ"ר משרדים. הבניין מתנשא לגובה 12 קומות מעל 4 מרתפי חנייה ואחסנה והוא נהנה ממיקום מרכזי בעיר לצד תכנון מתקדם וחדשני.

אייקון פרוייקטים

פרוייקטים

אייקון דירוגים

דירוגים

בנוסף אולי יעניין אותך

 • רישום זכויות פטנט על נוגדנים בארה"ב ובאיחוד האירופי

  לטיפולים ביולוגיים מבוססי נוגדנים תפקיד מרכזי ברפואה, ושמירה על הקניין הרוחני היא קריטית על מנת לאפשר לחברה המפתחת להפיק את היתרונות הכספיים מטיפולים אלה.

  רישום זכויות פטנט על נוגדנים בארה"ב ובאיחוד האירופי

 • תמחור מופרז – האומנם?

  תמחור מופרז – האומנם?

 • פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

  ביום ד' ה-9.3.22 נערך במלון רויאל ביץ' תל אביב פורום Duns 100 השנתי של בכירי ענף המשפט בישראל בתחום ההייטק בהשתתפות בכירי דן אנד ברדסטריט בישראל, עמי אפלבום, יו"ר רשות החדשנות והמדען הראשי במשרד הכלכלה ובהנחיית גדעון אוקו.

  פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

 • פורום בכירי ענף המשפט 2022

  בתאריך ה- 23.2.22 קיימנו את פורום Duns 100 לבכירי ענף המשפט.

  פורום בכירי ענף המשפט 2022