קבוצת חכשורי

יזום וביצוע פרויקטים בתחום הנדל"ן והתחדשות עירונית

קבוצת חכשורי
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2006
תחום: יזום וביצוע פרויקטים בתחום הנדל"ן והתחדשות עירונית
כתובת: דרך השבעה 30, אזור
טלפון: 077-9973925
אתר החברה: http://www.hakshuri.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

  • יובל  חכשורי, קבוצת חכשורי

    יובל חכשורי

    מנכ"ל ובעלים

    קבוצת חכשורי

אייקון אודות

אודות קבוצת חכשורי

קבוצת חכשורי הינה בעלת נסיון רב בענף הבניה הישראלי. מאז היווסדה ב-2006, החברה יזמה ובנתה פרוייקטים רבים ברחבי הארץ בתחום המגורים, התעשייה והמסחר. היום החברה עוסקת בעיקר בפרוייקטים של התחדשות עירונית ורוב פעילותה מתמקדת בחיזוק וחידוש בנייני מגורים באזור המרכז, ובמיוחד בעיר תל-אביב, במסגרת תמ"א 38.
קבוצת חכשורי הוקמה ע"י יובל חכשורי, בנו של קבלן הבניה המצליח ישעיהו חכשורי, אשר ירש מאביו את האהבה לפיתוח הארץ והמחויבות ללקוחות. לאחר שצבר ניסיון רב אצל אביו הקבלן, כולל כפועל פשוט בנעוריו, ולמד הנדסת בניין ומנהל עסקים באקדמיה, יובל חכשורי הקים חברה עצמאית לקידום וביצוע פרויקטים בתחום הנדל"ן.
בנוסף לבניית דיור צמוד קרקע ובנייני מגורים, קבוצת חכשורי עוסקת בבניית מבנים לצורך תעשייה ומסחר.
החברה צברה מוניטין רב בתחום ההתחדשות העירונית, כאשר היא מבצעת פרוייקטים רבים בעיר תל-אביב במסגרת תמ"א 38.
לחברה לקוחות מרוצים רבים והם מרבים להמליץ על קבוצת חכשורי, כך שרוב הפרויקטים החדשים מגיעים מהמלצות של לקוחות.

יתרונות בולטים

לקבוצת חכשורי מספר מאפיינים שמבדילים אותה מרוב החברות האחרות. בין היתרונות הבולטים של החברה ניתן למנות:

• איתנות הפיננסית. החברה מממנת את כל הפרויקטים מההון העצמי של החברה ואינה לוקחת הלוואות לצורך מימון. כתוצאה מכך, לקוחות החברה נהנים משקט נפשי כאשר הם יודעים כי לא קיים חשש לעיכוב בפרויקט עקב בעיות מימון. חברות חיצוניות כגון דן אנד ברדסטריט יודעים לאשר את האיתנות הפיננסית של קבוצת חכשורי.

• אחריות בלעדית לאורך כל התהליך. בשונה מחברות רבות בתחום הבניה, קבוצת חכשורי הינה גם היזמית וגם המבצעת והיא לוקחת אחראיות על כל התהליך, החל משלב היזמות והתכנון, וכלה בשלב קבלת ההיתרים, השיווק, הבניה והאכלוס (ואף לאחר מכן). זהו יתרון משמעותי עבור הלקוחות, כאשר כל ההתנהלות המורכבת מתבצעת מול גורם אחד בלבד.

• זמינות אישית. מנכ"ל החברה יובל חכשורי מקפיד להיות זמין עבור הלקוחות באופן אישי. כל דייר מקבל את מספר הטלפון הסלולרי הפרטי שלו ומוזמן להתקשר אליו ישירות בעת הצורך. תודות לזמינות האישית יוצאת דופן של המנכ"ל, כל בעיה שמתעוררת מטופלת בזריזות וביעילות.

• איכות גבוהה ועמידה בלוחות זמנים. קבוצת חכשורי מחויבת לרמה גבוהה הן מבחינת טיב החומרים בתהליך הבניה והן מבחינת ביצוע העבודה. כמו כן, החברה מקנה חשיבות רבה לעמידה בלוחות זמנים ומקפידה לעמוד בזמנים המתוכננים ואף להקדים אותם.

כתוצאה מההשקעה בחומרים איכותיים ובתהליך עבודה מיטבי, רמת שביעות הרצון של הלקוחות גבוהה מאוד, והעובדה שלקוחות חדשים רבים מגיעים "מפה לאוזן" מעידה על כך.

פרוייקטים רבי-היקף

לאורך השנים, קבוצת חכשורי בניהולו של יובל חכשורי יזמה, קידמה וביצעה פרוייקטים מסוגים שונים ברחבי הארץ. אחד הפרוייקטים המשמעותיים ביותר של הקבוצה הוא בניית הישוב החדש אחוזת ברק בעמק יזרעאל. משנת 2006 ועד היום הקבוצה עסקה באופן רציף בהקמת מכלול המבנים בישוב, לרבות 350 בתים צמודי קרקע, מרכז מסחרי, בית ספר ועוד.
יובל חכשורי רכש את המגרשים, בנה את הבתים ומכר אותם לתושבים. בנוסף, החברה פיתחה את כל התשתיות של אחוזת ברק – כבישים, תאורה ועוד.

התחדשות עירונית

משנת 2012 קבוצת חכשורי מתמחה בתחום ההתחדשות העירונית, כאשר היא מבצעת פרויקטים של תמ"א 38/1 ותמ"א 38/2 בהצלחה רבה בערי המרכז, לרבות בתל-אביב, גבעתיים, רמת גן ורמת השרון. פרוייקטים מסוג זה הינם מורכבים ביותר, ולחברה נסיון מוכח בהתמודדות עם התהליך המאתגר. החברה רואה את הדיירים כשותפים לכל דבר ובראש ובראשונה חשוב להם שהדיירים יהיו מרוצים מהתנהלות החברה ומהתוצאה הסופית.
בפרויקטים של התחדשות עירונית, קבוצת חכשורי משקיעה רבות באיכות הן של העבודה והן של החומרים. כל העבודה בשטח מתבצעת ע"י מומחים משכמם ומעלה ופועלים מקומיים בעלי נסיון רב. החברה מקפידה להשתמש אך ורק ברכיבים הטובים ביותר – החל מחלונות ונגרות וכלה בצנרת וריצוף – וזאת על אף העלויות הגבוהות יותר.
בנוסף לביצוע פרוייקטים סטנדרטיים של תמ"א 38/1 שכוללים חיזוק ושדרוג הבניין והוספת מעלית, ממ"דים ודירות חדשות, קבוצת חכשורי מבצעת פרוייקטים מיוחדים שדורשים מיומנות מיוחדת. לדוגמה, לאחרונה החברה חפרה חניון תת-קרקעי שמכיל 13 מקומות חניה בעומק 14 מטרים מתחת לבניין דירות בתל-אביב, זאת כחלק מתהליך שיפוץ וחיזוק של תמ"א 38/1.
החברה גם פעילה בניהול וביצוע פרוייקטים של הריסה ובנייה במסגרת תמ"א 38/2 באזור המרכז. בשנים האחרונות, החברה ביצעה פרויקטים משמעותיים מסוג זה בתל-אביב, הרצליה, רמת גן וערים נוספות.

מבנה ארגוני

יובל חכשורי הינו מנכ"ל החברה ובעליה. הוא מעורב באופן אישי בכל פרויקט ומעורה בכל פרט ברמה היומיומית. יובל התחיל לעסוק בתחום כנער כאשר עבד כפועל בחברת הבנייה של אביו בחופשים ולפני ואחרי השירות הצבאי. יובל הוא הנדסאי בניין, והוא גם למד שמאות מקרקעין ומנהל עסקים. גם בזמן הלימודים הוא המשיך לעבוד ולהתקדם בתחום. אחרי שנים רבות כשכיר, ב-2006 יובל חכשורי הקים את קבוצת חכשורי ועד היום הוא הבעלים היחידים של החברה.
לחברה משרדים באזור, שם מטפלים בהיבטים האדמיניסטרטיביים. לכל פרויקט ישנו מנהל עבודה מוסמך שנמצא בשטח. החברה עובדת בשיתוף עם מספר משרדי אדריכלים.

אייקון דירוגים

דירוגי חברה

בנוסף אולי יעניין אותך