קבוצת לודן

שירותים כוללניים במגוון תחומים הנדסיים, תוכנה ובקרה תעשייתית ופתרונות סביבתיים

קבוצת לודן
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1977
תחום: שירותים כוללניים במגוון תחומים הנדסיים, תוכנה ובקרה תעשייתית ופתרונות סביבתיים
כתובת: רח' גרניט 6 קרית אריה, פתח תקוה 4951405 ת.ד. 3584
טלפון: 03-9182000
פקס: 03-9182022
דוא"ל: center@ludan.co.il
אתר החברה: http://www.ludan-group.com
אייקון הנהלה

מנהלים

מנהלים בכירים

  גונן בצר מנהל עסקים וכספים ראשי, קבוצת לודן
  ווילם פרונק מנכ"ל לודן קום
  אבי ליבר מנכ"ל לודן טק
  יובל אלון מנכ"ל לודן הנדסה ישראל בע"מ
  דמיטרי מיליטסקו מנכ"ל לודן הנדסה רומניה בע"מ
  רום ארז מזכיר החברה ויועץ משפטי
אייקון אודות

אודות קבוצת לודן

קבוצת לודן הינה קבוצת ההנדסה הגדולה והמגוונת בישראל ומבין הקבוצות הייחודיות בעולם, שמספקות שירותים כוללניים במגוון רב של תחומים הנדסיים.

בין השירותים שמעניקה החברה ניתן למנות מתן שירותי ניהול, תכנון, רכש והקמה, ניהול פרויקטי ביצוע מורכבים והשמת מהנדסים איכותים. כמו כן מבצעת החברה פרויקטי תוכנה ובקרת תהליכים והגנת סייבר כמו גם מתן פתרונות וביצוע פרויקטים בתחום המתח הנמוך.

החברה מעניקה גם  פתרונות סביבתיים לאותן חברות להן היא נותנת את שירותיה ההנדסיים.

פעילויות הקבוצה מתפרשות בין היתר ללקוחות בתחומי התעשיה הכימית והפטרוכימית, תעשיות האגרו, תעשית המוליכים למחצה, התעשיות הביטחוניות ותחום התחבורה הציבורית והרכבות.
הקבוצה פעילה באמצעות חברות בנות  בישראל, הולנד, בלגיה, ספרד, רומניה, בסין וברוסיה. 

תחומי התמחות

יישום פרויקטי הקמה ושירותי ניהול, תכנון רכש והקמה

קבוצת לודן הינה ארגון הנדסי רב-תחומי המספק גם פרוייקטי TURN KEY ברחבי העולם, באמצעות החברות הבנות של הקבוצה.

לודן הנדסה ישראל, הממוקמת בארץ, נוסדה בשנת 1977. החברה מספקת שירותי נ.ת.ר.ה (ניהול, תכנון, רכש והקמה - EPCM) ופרויקטי TURN KEY עבור כלל השוק המקומי והסקטור התעשייתי.

קבוצת לודנקום, הכוללת את חברת KH הנדסה שנוסדה בשנת 1949, ממוקמת בהולנד ובבלגיה. החברה מספקת שירותים למגוון רחב של לקוחות. גישת הפרויקט הרב-תחומי של הקבוצה מאפשרת לה לממש פרויקטים תעשייתיים רבים, כמו גם פרויקטי תשתיות רבים.

לודן הנדסה רומניה נוסדה בשנת 1997, במטרה לספק שירותי הנדסה מובילים, המבוססים על הניסיון שנרכש על ידי בעלי המניות הרומנים כמומחים בפרויקטים בינלאומיים של דלק, גז ואנרגיה, שנוהלו בגרמניה, איטליה, ארגנטינה, ניגריה וסקנדינביה.
לודן הנדסה רומניה מציעה פתרונות כוללים כגון EPCM או פרויקטי TURN KEY בעיקר עבור התעשייה התהליכית ומתקני תשתית.

לודן סין הוקמה בשנת 2015. לחברה מטרה כפולה, חשיפת שירותי הקבוצה לשוק הסיני המתפתח במהירות. וכן לייצא וליישם ציוד המיוצר בסין בפרויקטים המבוצעים במיקומים בהם נוכחת קבוצת לודן.

פרויקטי  IT ,OT,  פיתוח ואינטגרציה של טכנולוגיות מידע ותפעול בתעשייה ובתחבורה

לודן טק נוסדה על ידי קבוצת לודן כדי להתמקד ולקדם את הרחבת פעילויותיה המסורתיות לתחומי האינטגרציה של מערכות מידע ותפעול תעשייתיות. לודן טק מבטיחה שיתוף פעולה הדוק בין החברות הבנות באמצעות תיאום פעיל ורציף.

שימקוטק (חברה בת של לודן טק) מתכננת משנת 1993 מכונות כירטוס משוכללות ובקרת כניסה וניהול ציי רכב לתחבורה הציבורית (TVM) המשולבות במערכות תוכנה מורכבות Back Office ומערכות בדיקה אוטומטיות. במהלך למעלה מ-20 שנות פעילותה, שימקוטק פיתחה וייצרה למעלה מ-150 מערכות בדיקה אוטומטיות עבור התעשייה הביטחונית.

ארדן קונטרול טק (חברה בת של לודן טק) הינה ספקית מובילה של פתרונות בקרה אינטגרטיביים מתקדמים, הפועלת בשווקים מגוונים, כגון תעשייה, אנרגיה, מתקנים פטרוכימיים, בטחון והגנה, RFID, אודיו-וידאו, מולטימדיה, ניהול מבנים ומערכות מתח נמוך.

לודן מערכות תוכנה ובקרה (חברה בת של לודן טק), מספקת מערך של שירותים הנדסיים ייעודיים, כדי ליישם מערכות בקרת תהליכים בייצור דלק וגז, פטרו- כימיקלים, תעשיית המזון והמשקאות, ביוטק ועוד. לודן מערכות תוכנה ובקרה מתמחה בפריסת פתרונות אינטגרציה מבוססי תקן מודרניים וגמישים.

לודן סייבר סקיוריטי (חברה בת של לודן טק) מספקת פתרונות אבטחה למתקני תשתיות קריטיים ומבצעת פרויקטי הגנה אינטגרטיביים ללקוחות בארץ ובעולם.

פתרונות סביבתיים

חברת לודן טכנולוגיות סביבה מספקת מגוון שירותי איכות סביבה ואקולוגיה לחברות תעשיה מובילות במשק  בתחומי קרקע, מים, שפכים  ואיכות אויר. חברתנו מנהלת תהליכי הפקת אנרגיה מפסולת ומפתחת משאבים מתחדשים.

לודן טכנולוגיות סביבה פעילה בתחומי הפיכת פסולת לאנרגיה וטיפול במזהמים תעשייתיים, בהם היא מספקת פתרונות קצה-לקצה משלב האבחון ועד לאספקת פתרונות טיהור, טיפול ותיקון המפגע על פי דרישות הרגולציה ברחבי העולם ולטובת הסביבה.החברה מוכרת כמעבדה מוסמכת לדגימות קרקע ומים. החברה מחזיקה בתו תקן 17025 ISO.

אקו טק מובילה במתן שרותי ניטור פליטות וזיהוי מזהמים, מוכרת כמעבדה מוסמכת לדיגום אויר ולכיול מכשור דגימה רציף (ONLINE). החברה מחזיקה בתקן ISO 17025.

אחריות לקהילה

קבוצת לודן תורמת לקהילה במגוון תחומים, בהתאם למיקומים הגיאוגרפיים של סניפי החברה ולצרכי הסביבה. הקבוצה מאמינה כי יש לה אחריות להגן על הסביבה.

המהנדסים הסביבתיים של הקבוצה מאמצים פילוסופיה זו בטיפולם במי שפכים וניהול פסולת מוצקה, משאבי מים, קרקע ואויר.

הקבוצה הצטרפה לאגודה לקידום החינוך ברשויות שונות, הפועלת לסייע לילדים ונוער במצוקה, ומנהלת תכניות ופעילויות הדרכה. בנוסף, בבאר שבע, ילדיהם ונכדיהם של עובדי הסניף הדרומי פועלים בבית ספר מקומי למען ילדים בעלי צרכים מיוחדים. מעבר לכך, הנוער הנפלא משתף פעולה בצרכים של מעברי דירה, צביעה, ניקיון וחידוש. כל הפעילויות הללו מנוהלות וממומנות על ידי לודן.

בנוסף, החברה מעניקה תרומות פיננסיות לארגונים שונים, כגון תמיכה במסע אופניים לילדים המאושפזים בבית החולים שניידר, ותרומה ליסוד בית "יד שרה" בבאר שבע.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • "קורונה בום"

  מקובל להגיד ש"אחרי החגים" מביא עימו גל של גירושין. סיר הלחץ, תרתי משמע, של החגים, הצפיפות והימים הארוכים שנמצאים יחד מביא לעליית שיעור הגירושין. מה טומן אפקט הקורונה?? האם נראה עליה בשיעור הגירושין או דווקא איחוד משפחות?

  "קורונה בום"

 • לא כל מספר זוכה – על הצעה הפסדית והצעה תכסיסנית במכרז הציבורי

  הצעה הפסדית במכרז הינה לגיטימית אם הוגשה משיקולים עסקיים. לעומתה הצעה תכסיסנית נגועה במרמה ודינה - פסילה

  לא כל מספר זוכה – על הצעה הפסדית והצעה תכסיסנית במכרז הציבורי

 • משפט שדה

  האם מערכת המשפט בישראל תצלח את האתגרים הניצבים בפניה ותזכה באמון הציבור, או שמא אנחנו עומדים בעיצומה של תקופה בה ישנה פגיעה דרמטית במערכת המשפט, כזו שתשאיר את חותמה לעוד הרבה שנים קדימה, ולאחריה תפגע הלגיטימיות והפעילות של המערכת המשפטית בישראל? לקראת פורום בכירי ענף המשפט של DUN'S 100 מפרט עו"ד עמית פינס את הסכנות הטמונות במצב הנוכחי וביחס למערכת המשפט, המעמידות בסכנה לא רק את מערכת המשפט בישראל, אלא את חברה הישראלית כולה

  משפט שדה

 • התמודדות עסקים קטנים ובינוניים מול בנקים

  במאמר זה נסקור טיפים ודרכים להתמודד מול הבנקים - החל מפתיחת החשבון ועד לקביעת הריבית וגובה הערבויות שיש לספק

  התמודדות עסקים קטנים ובינוניים מול בנקים