קבוצת לודן

שירותים כוללניים במגוון תחומים הנדסיים, תוכנה ובקרה תעשייתית ופתרונות סביבתיים

קבוצת לודן
אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 1977
תחום: שירותים כוללניים במגוון תחומים הנדסיים, תוכנה ובקרה תעשייתית ופתרונות סביבתיים
כתובת: רח' גרניט 6 קרית אריה, פתח תקוה 4951405 ת.ד. 3584
טלפון: 03-9182000
פקס: 03-9182022
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.ludan-group.com
אייקון הנהלה

מנהלים

 • ארנון אהרון

  ארנון אהרון

  מנכ"ל

  קבוצת לודן

  עוד על ארנון אהרון

  ארנון אהרון

מנהלים בכירים

  אבי ליבר המשנה למנכ"ל קבוצת לודן, מנכ"ל לודן טק
  עינת וינוגרד סמנכ"לית כספים, קבוצת לודן
  יהודה דרוקר מנכ"ל לודן הנדסה ישראל
  ווילם פרונק מנכ"ל לודן קום
  אבי ליבר מנכ"ל לודן טק
  דמיטרי מיליטסקו מנכ"ל לודן הנדסה רומניה בע"מ
  רום ארז מזכיר החברה ויועץ משפטי
אייקון אודות

אודות קבוצת לודן

לודן הינה קבוצה ייחודית של חברות המספקות שירותי תכנון, רכש והקמה.החברה פועלת  בתעשיות שונות, הכוללות בין היתר את התעשייה הכימית והפטרוכימית, תחנות הכוח, תעשיית המוליכים למחצה והתעשיות הבטחוניות ותחום התחבורה הציבורית והרכבות.

קבוצת לודן מספקת פתרונות חדשניים של כרטוס חכם לשוק התחבורה הציבורית וכן משמשת כמתכננת ומבצעת של פרויקטים מורכבים בתחום האנרגיה ואיכות הסביבה.

סניפי לודן ממוקמים בישראל, הולנד, בלגיה ורומניה והחברה פעילה במספר רב של מדינות נוספות.

תחומי התמחות

יישום פרויקטי הקמה ושירותי ניהול, תכנון רכש והקמה

קבוצת לודן הינה ארגון הנדסי רב-תחומי המספק גם פרוייקטי TURN KEY ברחבי העולם, באמצעות החברות הבנות של הקבוצה.

לודן הנדסה ישראל, הממוקמת בארץ, נוסדה בשנת 1977. החברה מספקת שירותי נ.ת.ר.ה (ניהול, תכנון, רכש והקמה - EPCM) ופרויקטי TURN KEY עבור כלל השוק המקומי והסקטור התעשייתי.

קבוצת לודנקום, הכוללת את חברת KH הנדסה שנוסדה בשנת 1949, ממוקמת בהולנד ובבלגיה. החברה מספקת שירותים למגוון רחב של לקוחות. גישת הפרויקט הרב-תחומי של הקבוצה מאפשרת לה לממש פרויקטים תעשייתיים רבים, כמו גם פרויקטי תשתיות רבים.

לודן הנדסה רומניה נוסדה בשנת 1997, במטרה לספק שירותי הנדסה מובילים, המבוססים על הניסיון שנרכש על ידי בעלי המניות הרומנים כמומחים בפרויקטים בינלאומיים של דלק, גז ואנרגיה, שנוהלו בגרמניה, איטליה, ארגנטינה, ניגריה וסקנדינביה.

לודן הנדסה רומניה מציעה פתרונות כוללים כגון EPCM או פרויקטי TURN KEY בעיקר עבור התעשייה התהליכית ומתקני תשתית.

פרויקטי  IT ,OT,  פיתוח ואינטגרציה של טכנולוגיות מידע ותפעול בתעשייה ובתחבורה

לודן טק נוסדה על ידי קבוצת לודן כדי להתמקד ולקדם את הרחבת פעילויותיה המסורתיות לתחומי האינטגרציה של מערכות מידע ותפעול תעשייתיות. לודן טק מבטיחה שיתוף פעולה הדוק בין החברות הבנות באמצעות תיאום פעיל ורציף.

שימקוטק (חברה בת של לודן טק) מתכננת משנת 1993 מכונות כירטוס משוכללות ובקרת כניסה וניהול ציי רכב לתחבורה הציבורית (TVM) המשולבות במערכות תוכנה מורכבות Back Office ומערכות בדיקה אוטומטיות. במהלך למעלה מ-20 שנות פעילותה, שימקוטק פיתחה וייצרה למעלה מ-150 מערכות בדיקה אוטומטיות עבור התעשייה הביטחונית. 

ארדן קונטרול טק (חברה בת של לודן טק) הינה ספקית מובילה של פתרונות בקרה אינטגרטיביים מתקדמים, הפועלת בשווקים מגוונים, כגון תעשייה, אנרגיה, מתקנים פטרוכימיים, בטחון והגנה, RFID, אודיו-וידאו, מולטימדיה, ניהול מבנים ומערכות מתח נמוך.

לודן מערכות תוכנה ובקרה (חברה בת של לודן טק), מספקת מערך של שירותים הנדסיים ייעודיים, כדי ליישם מערכות בקרת תהליכים בייצור דלק וגז, פטרו - כימיקלים, תעשיית המזון והמשקאות, ביוטק ועוד. לודן מערכות תוכנה ובקרה מתמחה בפריסת פתרונות אינטגרציה מבוססי תקן מודרניים וגמישים.

לודן סייבר סקיוריטי (חברה בת של לודן טק) מספקת פתרונות אבטחה למתקני תשתיות קריטיים ומבצעת פרויקטי הגנה אינטגרטיביים ללקוחות בארץ ובעולם.

פתרונות סביבתיים

חברת לודן טכנולוגיות סביבה מספקת מגוון שירותי איכות סביבה ואקולוגיה לחברות תעשיה מובילות במשק  בתחומי קרקע, מים, שפכים  ואיכות אויר. חברתנו מנהלת תהליכי הפקת אנרגיה מפסולת ומפתחת משאבים מתחדשים.

לודן טכנולוגיות סביבה פעילה בתחומי הפיכת פסולת לאנרגיה וטיפול במזהמים תעשייתיים, בהם היא מספקת פתרונות קצה-לקצה משלב האבחון ועד לאספקת פתרונות טיהור, טיפול ותיקון המפגע על פי דרישות הרגולציה ברחבי העולם ולטובת הסביבה.החברה מוכרת כמעבדה מוסמכת לדגימות קרקע ומים. החברה מחזיקה בתו תקן 17025 ISO.

אקו טק מובילה במתן שרותי ניטור פליטות וזיהוי מזהמים, מוכרת כמעבדה מוסמכת לדיגום אויר ולכיול מכשור דגימה רציף (ONLINE). החברה מחזיקה בתקן ISO 17025.

אחריות לקהילה

קבוצת לודן תורמת לקהילה במגוון תחומים, בהתאם למיקומים הגיאוגרפיים של סניפי החברה ולצרכי הסביבה. הקבוצה מאמינה כי יש לה אחריות להגן על הסביבה.

הקבוצה הצטרפה לאגודה לקידום החינוך ברשויות שונות, הפועלת לסייע לילדים ונוער במצוקה, ומנהלת תכניות ופעילויות הדרכה. בנוסף, בבאר שבע, ילדיהם ונכדיהם של עובדי הסניף הדרומי פועלים בבית ספר מקומי למען ילדים בעלי צרכים מיוחדים. מעבר לכך, הנוער הנפלא משתף פעולה בצרכים של מעברי דירה, צביעה, ניקיון וחידוש. כל הפעילויות הללו מנוהלות וממומנות על ידי לודן.

בנוסף, החברה מעניקה תרומות פיננסיות לארגונים שונים, כגון תמיכה במסע אופניים לילדים המאושפזים בבית החולים שניידר, ותרומה ליסוד בית "יד שרה" בבאר שבע. 

בנוסף אולי יעניין אותך

 • פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

  ביום ד' ה-9.3.22 נערך במלון רויאל ביץ' תל אביב פורום Duns 100 השנתי של בכירי ענף המשפט בישראל בתחום ההייטק בהשתתפות בכירי דן אנד ברדסטריט בישראל, עמי אפלבום, יו"ר רשות החדשנות והמדען הראשי במשרד הכלכלה ובהנחיית גדעון אוקו.

  פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

 • רישום זכויות פטנט על נוגדנים בארה"ב ובאיחוד האירופי

  לטיפולים ביולוגיים מבוססי נוגדנים תפקיד מרכזי ברפואה, ושמירה על הקניין הרוחני היא קריטית על מנת לאפשר לחברה המפתחת להפיק את היתרונות הכספיים מטיפולים אלה.

  רישום זכויות פטנט על נוגדנים בארה"ב ובאיחוד האירופי

 • תמחור מופרז – האומנם?

  תמחור מופרז – האומנם?

 • עליית מחירי הדירות – עובדה מוצקה

  מה שגורם לעליית מחירי הנדל"ן הוא לא אינטרסים של בעלי עניין, אלא תהליך ומחסור אמיתי בדירות לאוכלוסיית ישראל. המחסור החריף מושך את המחירים מעלה

  עליית מחירי הדירות – עובדה מוצקה