קבוצת מגדלי איתי

יזמות ונדל"ן

קבוצת מגדלי איתי
אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 2009
תחום: יזמות ונדל"ן
כתובת: רח' הפלמ"ח 3, אשקלון
טלפון: 08-9333311
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: https://m-itay.com/
אייקון הנהלה

מנהלים

 • דודי סעדה

  דודי סעדה

  מנכ"ל

  קבוצת מגדלי איתי

 • שמאור סימון

  שמאור סימון

  סמנכ"ל כספים

  קבוצת מגדלי איתי

 • רועי סעדה

  רועי סעדה

  מנהל פיתוח עסקי

  קבוצת מגדלי איתי

 • רויטל זומר

  רויטל זומר

  סמנכ"לית שיווק

  קבוצת מגדלי איתי

אייקון אודות

אודות קבוצת מגדלי איתי

קבוצת מגדלי איתי הינה קבוצה המשלבת בין יזמות נדל"ן לביצוע ובנתה עד היום מאות יחידות דיור ברחבי הארץ. החברה הוקמה בשנת 2009 והחלה כחברת ביצוע (חברה קבלנית לביצוע עבודות קרקע, בנייה והנדסה) והתמקדה בפרויקטים בדרום הארץ לבנייה רוויה בעיר נתיבות. במרוצת השנים החברה צמחה והתרחבה גם לאזור המרכז, בין היתר לרעננה, להרצליה, לחדרה, לתל אביב, לרמת גן, לבת ים, לרחובות ועוד, וכיום עוסקת ביזמות ובביצוע כאחד - שילוב המעניק יתרון גדול לחברה בענף הבניה. הקבוצה מנוהלת על ידי צוות מקצועי עתיר ניסיון וערכי הליבה שמנחים אותה הם אמינות, מצוינות, עמידה בלוחות זמנים והצבת הלקוח כשותף בתהליכי הפיתוח של סביבת המגורים שלו.

תחומי הפעילות

קבוצת מגדלי איתי פועלת מתוך תשוקה עזה לטפח את חוויית החיים של לקוחותיה. הקבוצה קשובה לצרכי הלקוחות ויוזמת חדשנות מן היסוד. תחומי פעילותה העיקריים של החברה הם יזמות קרקעות - רכישת קרקעות פנויות ובניית פרויקטים למגורים ונדל"ן למניב וכן התחדשות עירונית – ייזום ובנייה במסלולי תמ"א 38 ופינוי בינוי.

הדיירים הם שותפים לדרך

מגדלי איתי היא חברה משפחתית בוטיקית שחיה את השטח עם בקרה מלאה 24/7 על כלל הפרויקטים אותם היא בונה. החברה רואה בדיירים, במיוחד בתחום ההתחדשות העירונית, כשותפים לדרך, והיא מעניקה להם אוזן קשבת לכל אורך התהליך תוך מענה מיידי לכל בקשה ודרישה.
מטרתה העיקרית של החברה היא לממש את צורכיהם המלאים של דיירי הפרויקטים בהתבסס על 3 גורמים: כלכלה, סביבה וחברה, ולהביאם לרמה ולאיכות החיים הטובה ביותר, וזאת תוך הבנת המרקם ההתפתחותי של דור ההמשך בסביבה בה הוא חי. כבעלת ניסיון רב בתחום, החברה מובילה תהליכים מהפכניים ומלווה פרויקטים להתחדשות עירונית משלב התכנון ועד לסיום הביצוע.

התחדשות עירונית – התמחות ייחודית

קבוצת מגדלי איתי מתמחה בליווי ובביצוע פרוייקטי התחדשות עירונית כולל הליכי רישוי ארוכים מהמקובל ותהליכים בירוקרטים מורכבים במטרה להוציא לפועל כל פרויקט על הצד הטוב ביותר. החברה קשובה לחלוטין לדיירים מרגע כניסתה לפרויקט והיא מתחייבת להעניק להם את מקסימום התמורות לשביעות רצונם המלאה.

פרויקטים נבחרים

Itay Village, חדרה – פרויקט מגורים איכותי הנבנה בשכונת "גני אלון" המתחדשת של חדרה. הפרויקט כולל 2 בניינים בני 9 קומות ומרכז מסחרי, בבניינים דירות בנות 4 חד' עם מפרט טכני עשיר, איכות בנייה בסטנדרט גבוה במיוחד ומיקום יוצא דופן. הפרויקט הינו פרויקט יזמי של בניה חדשה בשכונה.

"פסגת שאול" כרמי גת – פרוייקט ייחודי של 52 יח"ד המשתרעים על כ-6 דונם בארבעה בניינים יוקרתיים בסביבה כפרית. הפרויקט הינו פרויקט יזמי.

חיים סירני 35, חולון – פרויקט בוטיקי, 17 יח"ד יוקרתיות. הפרויקט הינו פרויקט יזמי.

עטרות 15, רמת גן – פרויקט תמ"א 38/2 המציע חווית מגורים שקטה בשכונה פסטורלית בלב העיר בניין בוטיק בן 9 קומות ודירות בנות 3 ו-4 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים.

ART TIME, הרצליה – פרויקט תמ"א 38/1 מרהיב הממוקם ברחוב השרון 31, הרצליה. בפרויקט המיוחד הושם דגש רב על עיצוב ואסתטיקה והקבוצה הובילה בו יחד עם האמן הבינלאומי צביקה חורש פיתוח מגורים המשלבים תרבות וערכים של אמנות.

מכבי - הגליל 46 רעננה – פרויקט תמ"א 38/1 בוטיקי המשתרע על פני 2 רחובות שקטים ואינטימיים במיוחד - מכבי 45 והגליל 46. בפרויקט קיימות דירות 4 ו-5 חדרים ופנטהאוזים מרהיבים ומפנקים והוא מתאפיין בעיצוב מוקפד.

הראשונים 17, רמת גן – פרויקט בוטיק ייחודי תמא 38/1, הנבנה בשכונה שקטה ופסטורלית. בפרויקט 6 קומות עם דירות 3.5 ו-4 חדרים ופנטהאוזים, מפרט טכני עשיר במיוחד.

פנחס רוטנברג 42, רמת גן – פרויקט תמא 38/2 בשכונת הבילויים בגבול שכונת תל גנים האיכותית המבוקשת ברמת גן ייבנה בניין בן 8 קומות עם מגוון דירות בנות ,3.5 ,3 ,2 ו-5 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים.

אייקון פרוייקטים

פרוייקטים