קבוצת מורפוזיס יזמות נדל"ן בע"מ

בניה למגורים בדגש על התחדשות עירונית

קבוצת מורפוזיס יזמות נדל"ן בע"מ
אייקון פרופיל

פרטי התקשרות

שנת הקמה: 2011
תחום: בניה למגורים בדגש על התחדשות עירונית
כתובת: רח' המדע 6, הרצליה פיתוח
טלפון: 09-7710022
פקס: 09-7710044
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.morphosis.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • רותי תדמור

  רותי תדמור

  בעלים ומנכ"ל משותף

  קבוצת מורפוזיס יזמות נדל"ן בע"מ

 • גדעון תדמור

  גדעון תדמור

  בעל השליטה

  קבוצת מורפוזיס יזמות נדל"ן בע"מ

 • שבתאי פישמן

  שבתאי פישמן

  בעלים ומנכ"ל משותף

  קבוצת מורפוזיס יזמות נדל"ן בע"מ

  עוד על שבתאי פישמן

  שבתאי פישמן
אייקון אודות

אודות קבוצת מורפוזיס יזמות נדל"ן בע"מ

קבוצת מורפוזיס היא חברת יזמות נדל"ן למגורים, המתמחה בהתחדשות עירונית.

הקבוצה הוקמה על ידי השותפים גדעון תדמור, רותי תדמור ושבתאי פישמן, שלושתם בעלי ניסיון מקצועי של למעלה מ-25 שנה בענף הנדל"ן בישראל. שלושת השותפים שיתפו פעולה לאורך השנים תחת קורת הגג של חברת הנדל"ן הציבורית 'כהן פיתוח'.

פעילותם המשותפת בעולם הנדל"ן כללה, ייזום וניהול פרויקטים רבים ברחבי הארץ ובחו"ל, בהיקף של מאות יח"ד ושכונות מגורים כגון "רמות השרון" בהוד השרון, "אם המושבות" בפ"ת ובקרקוב בפולין.

בשנת 2012 גדעון רותי ושבתאי הרחיבו את פעילותם בענף הנדל"ן ונכנסו גם לתחום ההתחדשות העירונית במגוון רחב של פרויקטים כגון פינוי בינוי תמ"א 3/38 חיזוק, וכן תמ"א 38/2 הריסה ובניה. פעילות ההתחדשות העירונית התבצעה ומבוצעת באמצעות קבוצת מורפוזיס. החברה בונה וצוברת פרויקטים משמעותיים בהיקף רחב בתחום ההתחדשות העירונית. הקבוצה פועלת בערים הגדולות באזור המרכז, בהן תל אביב, רמת גן, גבעתיים, בת ים, חולון, רעננה, פ"ת והוד השרון.

איתנות פיננסית ושירות כערך עליון

מורפוזיס נהנית מאיתנות פיננסית ומהיכרות רבת שנים עם תחום הבנקאות.

השילוב בין הונה, נסיונה רב השנים, וקשריה של הקבוצה עם המערכת הבנקאית מבטיח קבלת ליווי פיננסי ומתן ערבויות ובטוחות בנקאיות, הנדרשות להבטחת זכויות בעלי הדירות.

מורפוזיס רואה לנגד עיניה את טובת הדיירים בכל עת, ולכן השירות מהווה עבורה ערך עליון. קברניטי החברה רואים בפעילות החברה התחייבות אישית כלפי לקוחות ובעלי הדירות, ולפיכך הם אלו המובילים את פגישות המו"מ והחתירה להסכם באופן ישיר ואישי.

שותפים ובעלים

גדעון תדמור, בעל השליטה
בעברו בעל מניות ומנהל בחברת "כהן פיתוח ומבני תעשיה בע"מ", ושימש כמנכ"ל "דלק אנרגיה" מקבוצת דלק. בנוסף, כיהן בתור מנכ"ל ודירקטור בחברת "אבנר חיפושי נפט וגז, שותפות מוגבלת", יו"ר "דלק קידוחים, שותפות מוגבלת" ומנהל בכיר בקבוצת "דלק". כל החברות בהן שימש בתפקידים בכירים נסחרות בבורסה לני"ע בת"א. כיום, בעל שליטה בנאוויטס פטרוליום, הנסחרת גם היא בבורסה לני"ע בת"א.

אדריכלית רותי תדמור, בעלים ומנכ"ל משותף
בוגרת הטכניון בארכיטקטורה ובינוי ערים. לרותי ניסיון עשיר בתכנון וניהול מגוון רחב של פרויקטים, בהם מבני מגורים, שכונות מגורים ומבנים ציבוריים ומסחריים. בנוסף, שימשה כיועצת לרמ"י והוועדה המחוזית במחוז מרכז, וניהלה פרויקטים בחו"ל.

שבתאי פישמן, בעלים ומנכ"ל משותף
שבתאי פישמן הוא יזם נדל"ן בארץ ובחו"ל, בעל ניסיון של למעלה משני עשורים בתחום הייזום והשיווק. פישמן כיהן בין היתר כשותף מנהל ב"כהן פיתוח שש בע"מ" וב"כהן פיתוח שש, שותפות מוגבלת".

פרויקטים נבחרים

שכונת רמות השרון, הוד השרון - 320 קוטג'ים.

מגדלי רמות השרון, הוד השרון - שני מגדלי מגורים הכוללים 164 יח"ד.

מגדלי אם המושבות, פ"ת - שני מגדלי מגורים הכוללים 138 יח"ד.

פרויקטים נבחרים בתחום ההתחדשות העירונית

בית לחם 18, חולון - תמ"א 38 חיזוק, תוספת של 10 יח"ד. הפרויקט מאוכלס.

פרויקט 100 - "100 מטר מהים של בת ים" - מסריק 3, בת ים - הפרויקט ממוקם ברחוב שקט וחד סטרי בקו השני לים, ונמצא בתהליכי ביצוע ושיווק. יתווספו 14 יח"ד חדשות על 18 קיימות במסגרת תמ"א 38 חיזוק.

פרויקט SoHoD - "לגור בלב האורבני של הוד השרון" - הגאולה 19,21,23, הוד השרון - תמ"א 38 חיזוק, תוספת 30 יח"ד על 42 יח"ד קיימות. הפרויקט ממוקם במרכז העיר ומציע מגוון דירות: 4-5 חדרים ופנטהאוזים בעלי מפרט עשיר ומגוון. נמצא בביצוע ושיווק.

דיזנגוף 280, תל אביב – תמ"א 38 חיזוק. לקראת היתר.

שד' השושנים 10-12, שיכון וותיקים, רמת גן - פרויקט יוקרתי במתחם שיכון ותיקים המבוקש. מתבצעת תוספת של 8 יח"ד במסגרת של תמ"א 38 חיזוק. פרויקט יוקרה עם עיצוב אדריכלי מוקפד ואיכות בנייה גבוהה במיוחד. לקראת היתר.

טהון 5, תל אביב – הריסה ובניה 15 יח"ד. לקראת וועדה.

נחל הבשור 4-34, תל אביב - פינוי בינוי, פרויקט של פינוי 128 יח"ד ובניה של כ-450 יח"ד. הפרויקט צופה על פארק דוידוף המשתרע על שטח של 40 דונם, בחלקו המערבי של הפרויקט על שדרות ירושלים תמוקם תחנה של הרכבת הקלה.

אייקון פרוייקטים

פרוייקטים

בנוסף אולי יעניין אותך