קבוצת קלוד נחמיאס

יזום בנייה למגורים, בנייה תעשייתית ובנייה מסחרית, בניה, יזמות ותשתיות

קבוצת קלוד נחמיאס
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1994
תחום: יזום בנייה למגורים, בנייה תעשייתית ובנייה מסחרית, בניה, יזמות ותשתיות
כתובת: דרך מנחם בגין 144 כניסה א, מגדל מידטאון קומה 39, תל אביב
טלפון: 03-7595600
פקס: 03-7595601
דוא"ל: office@nahmias-group.co.il
אתר החברה: http://www.nahmias-group.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • קלוד נחמיאס, קבוצת קלוד נחמיאס

  קלוד נחמיאס

  בעלים ומנכ"ל

  קבוצת קלוד נחמיאס

  לפרופיל המלא

  קלוד נחמיאס
 • שוש נחמיאס, קבוצת קלוד נחמיאס

  שוש נחמיאס

  בעלים וסמנכ"ל

  קבוצת קלוד נחמיאס

אייקון אודות

אודות קבוצת קלוד נחמיאס

קבוצת נחמיאס קבוצה פרטית בבעלות קלוד נחמיאס, הוקמה בשנת 1994.
"קבוצת נחמיאס" הינה קבוצה מובילה המתמחה בייזום וביצוע בתחום הבנייה :למגורים, למסחר, למשרדים ולמלונאות. קלוד נחמיאס בעל ניסיון וידע רב שנים מעורב באופן אישי בהתנהלותה. עוסק בייזום, בתכנון, בליווי תהליך הביצוע, בניהול האדמיניסטרטיבי ובעיצוב שניכר בכל הפרויקטים. «קבוצת נחמיאס» נהנית מיציבות פיננסית ומוכרת בסטנדרט הבניה הגבוה ביותר, נמנית עם החברות הבודדות בישראל הבונות מגדלי מגורים בני למעלה מ-45 קומות. הקבוצה נמצאת בתנופת צמיחה מתמדת ופעילה באשדוד, בתל אביב, בפתח תקווה, בראשון לציון, במודיעין, ברחובות, ובגדרה.

סטנדרט מוביל של בניה

הקבוצה רואה לנגד עיניה את עקרונות האיכות המקצועית המנחים אותה לאורך כל הדרך, הכוללים אמינות, יושרה, ניהול יעיל ועמידה בלוחות זמנים. הקבוצה עומדת בתקנים המחמירים ביותר תוך הקפדה יתרה על סטנדרטים גבוהים ומצוינות מקצועית ללא פשרות, בהם היא ידועה.

איתנות פיננסית, אמינות ובטחון

האיתנות הפיננסית של הקבוצה, מקצועיותה וסטנדרט הבניה הראשון במעלה, הם היוצרים את הביטחון והשקט הנפשי ממנו נהנים לקוחותיה. קבוצת נחמיאס זוכה לאמינות גבוהה בקרב הבנקים והגופים הפיננסיים הגדולים בישראל, המלווים את הפרויקטים ברחבי הארץ.

אגפי הקבוצה

חמשת אגפי הקבוצה עובדים בשיתוף פעולה מפרה היוצר את הסינרגיה המקצועית המורכבת מרמת ביצוע מובילה, עמידה בלוחות זמנים, עיצוב מוקפד ויציבות פיננסית, המביאה להצלחת הקבוצה.
אגף ההנדסה האגף בניהול סמנכ"ל ההנדסה מוביל תכנון מפורט ומוקפד לפרויקטים המבוצעים על ידי הקבוצה. צוות מנהלי פרויקטים, מנהלי עבודה, אדריכלים ויועצים אמון על הקמת הפרויקטים השונים, תוך הקפדה על רמת הביצוע, עמידה בלוחות הזמנים מתחילתו ועד מסירתו באיכות הטובה ביותר ללקוחות הקבוצה.
אגף השיווק והמכירות האגף בניהול סמנכ"ל השיווק, המכירות והפיתוח מוביל צוות אנשי מכירות מיומנים ובעלי ידע מעמיק אשר מאייש את משרדי המכירות של הקבוצה, ומציג ללקוחות אפשרויות רכישה ופתרונות לכל נושא. הקבוצה מאמינה במתן שירות לאורך זמן, ולכן מלווים אנשי המכירות את הלקוחות החל מהרכישה ועד למסירה, ואף לאחר מכן.
אגף הכספים בניהול סמנכ"ל הכספים אמון על ניהול כספי של כל הקבוצה, כולל חשבים ומנהלות חשבונות המנהלים ספקים, ביצוע, רכישות, ועובדים בשיתוף פעולה שוטף עם הבנקים הגדולים בישראל.
המחלקה לפיתוח עסקי כוללת צוות שיווק, אדריכלים ואנשי כספים, המתמחים במחקר ופיתוח, בדגש על התאמה מרבית לקהל היעד בתכנון ועיצוב הדירות, ובהתאמה מרבית לתקציב הרכישה, ובנוסף בקידום רכישת קרקעות לבנייה, בפיתוח פרויקטים של פינוי ובינוי ועסקאות קומבינציה.
אדריכלות ועיצוב פנים לרשות הקבוצה עומדים מיטב האדריכלים, המעצבים ואנשי המקצוע. בין היתר, משלבת הקבוצה בריכות שחיה פרטיות במבחר פרויקטים בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

פרויקטים נבחרים

K-Towers, אשדוד: מגדלי היוקרה המרהיבים K-Towers מתנשאים לגובה של כ-150 מ' מעל פני הקרקע והינם מהמגדלים הגבוהים בישראל. נמצאים במיקום אסטרטגי במרכז אשדוד, במרחק דקות ספורות מחוף הים והמרינה, וממרכזי הקניות והבידור המובילים. הפרויקט מציג קונספט מגורים חדשני ומשלב 9 קומות של משרדים מעל קומת מסחר ו-186 דירות יוקרה. הפרויקט מגדיר סטנדרטים חדשים של יוקרה, אדריכלות ועיצוב נקיים ומעודכנים ונוף מרהיב לים. במגדל חדר כושר משוכלל, לובי מעוצב עם חלל כפול, עמדת שומר ובית כנסת מרשים ומעוצב המתנשא לגובה של 6 מטרים. הפנטהאוז עוצב ותוכנן על ידי צוות מוכשר ומקצועי של אדריכלים ומעצבי פנים והוא אחד מהפנטהאוזים המרשימים בישראל. הוא נהנה מארבעה כיווני אוויר ומנוף של זריחות ושקיעות מרהיבות, משתרע על פני 444 מ"ר ובנוסף 422 מ"ר של מרפסות ענקיות וכולל ספא מפנק ובו סאונה יבשה, סאונה רטובה, מלתחה צמודה, בריכת שחייה וג'קוזי הממוקמים מול הים התיכון והנוף עוצר הנשימה.
במהלך שנת 2017 הפרויקט אוכלס בהצלחה רבה.

מגדלי הדקל, אשדוד: מגדלי הדקל של חברת "נוף עירוני יזמות" מקבוצת "מקבוצת נחמיאס" הינו מתחם המגורים של אשדוד המשלב מגדלי יוקרה,תכנון אדריכלי מושלם, מפרטי פרימיום לצד מיקום נדיר על הים בסמיכות לטיילת המתחדשת היורדת אל הים ואשר תכלול מוקדי פנאי המשתלבים בעיצוב נופי חדיש. מדובר בפרויקט פינוי בינוי ענק ומאתגר במסגרתו יהרסו 9 בניינים ישנים בני 3-4 קומות הכוללים 150 דירות ובמקומו ייבנו 5 מגדלי יוקרה בני 29 קומות כל אחד ובסה"כ כ-846 יח"ד. הפרויקט כולל יישום עקרונות בבניה ירוקה ופיתוח מואץ של האזור.
בפרויקט יבנו דירות בנות 2, 3, 4, 5 ו-6 חדרים, מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים המשתרעים על פני קומה שלמה. נכון לנובמבר 2019 הבניין הראשון נמצא לקראת אכלוס ובניין 3 בתהליך הוצאת היתר בנייה בניין 2 נמצאה בשלבי בניה מתקדמים.

K-רקפות, ראשל"צ: 70 דירות ב-7 בנייני בוטיק של שכונת "רקפות", פרויקט המגורים K-רקפות, מבית היוצר של קבוצת נחמיאס ממקום בפריים לוקיישן של העיר ראשל"צ בשכונת "רקפות" קרוב לבתי ספר, לקריית החינוך,למרכזי פנאי וקהילה,לתחנת הרכבת,לקניון "עזריאלי ראשונים" ולכביש 431.
בפרויקט דירות מעוצבות בנות 3,4 חד' עם מרפסות שמש גדולות דירות גן מרהיבות בנות 4,5 חדרים עם חצרות ענקיות ופנטהאוזים מרווחים בני 5 חדרים המשתרעים על פני קומה שלמה, בבניינים בני 4 קומות 10 דירות לבניין 2-3 דירות בקומה.
דיירי הפרויקט ייהנו ממגורי איכות חסרת פשרות : פרטיות,נוחות, שקט מפרט טכני High Primium מוקפד בעיצוב אדריכלי מרהיב.

N-G נוריות: N-G נוריות 207 דירות עם חזית מסחרית (בחלק מהבניינים) ב-5 בניינים בשכונת "נוריות" בראשל"צ.
פרויקט המגורים N-G - נוריות מבית היוצר של קבוצת נחמיאס ממקום בשכונה חדשה בראשל"צ בשכונה החדשה "נוריות" שכונה, בתכנון מוקפד קרוב לבתי ספר, לקריית החינוך,למרכזי פנאי וקהילה,לתחנת הרכבת, לקניון "עזריאלי ראשונים" לכביש 44 ולכביש 431.
בפרויקט דירות מעוצבות בנות 3,4,5,6 חד' עם מרפסות שמש דירות גן מרהיבות בנות 3,5,6 חדרים עם חצרות פרטיות ופנטהאוזים מרווחים בני 5,6 חדרים בבניינים בני 9-14 קומות.
דיירי הפרויקט ייהנו ממגורי איכות חסרת פשרות: פרטיות,נוחות, שקט מפרט טכני High Primum מוקפד בעיצוב אדריכלי מרהיב.

K-Unique, מודיעין: בליבה של שכונת נופים החדשה במודיעין נבנה פרויקט בוטיק.
הפרויקט צופה אל ואדי ענבה והוא כולל 3 בנייני בוטיק עם 2 דירות בלבד בקומה עם שלושה כיווני אוויר, דירות גן עם בריכות שחיה, דירות 4-5 חד' עם מרפסות גדולות ודופלקסים מפוארים עם מרפסת נוף וג'קוזי מפנק.

K-Lavontine, ראשון לציון: פרויקט K-לבונטין ממוקם ברחוב שקט בשכונת גן נחום הוותיקה וכולל 27 דירות בבניין בוטיק בן 9 קומות. הפרויקט מציע מגוון דירות 5 חד' עם אופציה להפיכתם ל-4 חד' ענקיות, דירות גן
5 חד', מיני פנטהאוזים ודופלקסים מיוחדים. 

פרויקטים שאוכלסו

הקבוצה גאה בפרויקטים הרבים שהיא אכלסה בהצלחה מרובה אשר ידועים באיכותם ובביקוש הגבוה אליהם בשוק היד השנייה: K-Towers, אשדוד, תל אביבי, ת"א; K-Boutique, מודיעין; K-Park, יבנה; K-Plus, רחובות; לייב סיטי אשדוד, Nomeru Uno, אשדוד; City Gold אשדוד; פלטינום, אשדוד; K.Marina Butique -אשדוד; בית האופרה (משרדים ומסחר), אשדוד; בר סנטר (משרדים ומסחר), אשדוד; K-Towers (משרדים ומסחר), אשדוד.

פרויקטים עתידיים

הקבוצה עמלה על תכנון פרויקטים חדשים ומרתקים: בגדרה: 210 יח"ד של צמודי קרקע בשילוב בניה רוויה, בפתח תקווה מגדל מגורים מיוחד בשכונת אם המושבות. ברחובות : מגדל מגורים מיוחד בשכונת היובל (שרונה).
במסגרת מחיר למשתכן בשילוב דירות לשוק החופשי – סה"כ 277 יח"ד: רקפות, ראשל"צ; נוריות, ראשל"צ.

אייקון פרוייקטים

פרוייקטים

אייקון פרסומים

פרסומים

בנוסף אולי יעניין אותך