קבוצת BLD4U

התחדשות עירונית

אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 2016
תחום: התחדשות עירונית
כתובת: רח' יוניצמן 21, תל אביב
טלפון: 03-6543177
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.bld4u.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • דוד סבן

  דוד סבן

  מייסד ומנכ"ל משותף

  קבוצת BLD4U

 • דודי לנדאו

  דודי לנדאו

  מייסד ומנכ"ל משותף

  קבוצת BLD4U

 • ג'רמי בנדהן

  ג'רמי בנדהן

  מנכ"ל משותף

  קבוצת BLD4U

אייקון אודות

אודות קבוצת BLD4U

עושים את הדברים אחרת. תחום ההתחדשות עירונית משופע כידוע בהמוני יזמים קטנים כגדולים המבקשים לקחת חלק בתפוח האדמה הלוהט של ענף הנדל"ן אך נראה כי מי שהחליטה לעשות את הדברים ברמה אחרת, בסטייל אישי ואינטימי יותר, עם דיבור בגובה העיניים ללקוחות ולרוכשים כאחד, היא קבוצת BLD4U בבעלותם של אנשי הייזום והביצוע הוותיקים דוד סבן ודודי לנדאו. נוכח השילוב המיוחד הקבוצה נחשבת כיום לאחת מקבוצות החברות הצומחות בישראל בתחום ההתחדשות העירונית עם היקף רחב מאוד של 27 פרויקטים במסלולי תמ"א 38 ופינוי בינוי - מספר עצום ביחס לשנות פעילותה הקצרות והפורמאליות.

הדייר הוא שותף לכל דבר

לתפיסת ראשי הקבוצה, הדייר הוא שותף דרך לכל דבר, ועל כן פותח מודל המשתף את הדיירים בכל שלבי התהליך, ומעמיד לרשותם את מיטב בעלי המקצוע לכל אורך התהליך, תוך שאיפה לסיום הפרויקט בפרק זמן קצוב ומוגדר מראש. בחברה מאמינים בשקיפות מלאה ובמקצועיות שיא, השקפת העולם ועיקרון העל הוא שהבניין אינו רק מבנה קר מאבן אלא מקום מגוריהם של משפחות ואנשים הזקוקים לא אחת לסיוע והקשבה לרבות הצורך בפינוי מהדירה לכל תקופת השיפוץ.

בין אדם לחברו

מנהלי הקבוצה נוקטים בגישה חברית ואינטימית למול הדיירים ואלו לא רק מקבלים את מספרם הנייד של השניים, הזמינים עבורם 24/7, אלא אף מוזמנים לארועים בבתיהם הפרטיים תוך היכרות חברית וקרובה עם שאר אנשי המטה – החתם, האדריכל, עורכי הדין, המעצב, החברה המלווה וכיו"ב. היחס החברי והאישי נמשך לאורך כל תהליך הביצוע עד למסירת הדירות לשביעות רצונם של הדיירים.

איתנות פיננסית גבוהה

אחד היתרונות הגדולים העומדים לטובת קבוצת BLD4U היא איתנותה הפיננסית הנובעת, בין השאר, מהגב הכלכלי העוצמתי אותו מעניקה לה משפחת בנדהן היהודית- צרפתית. המשפחה עוסקת מזה שלושה דורות בייזום ופיתוח נדל"ן בצרפת, ונצואלה וספרד, וסיפורה מתחיל עם אלברטו בנדהן סב המשפחה שהחל את פעילותו הנדל"נית בשנת 1956 בספרד והפך ליזם נדל"ן דומיננטי ומרכזי בעיר הבירה מדריד. מאז שנות ה-70 בנו סידני המשיך את פעילות הנדל"ן של המשפחה שכללה בנייני מגורים ומשרדים בוונצואלה ובצרפת, ואף הקמת ובניית המטה הראשי של ענקית הנפט הצרפתית "טוטאל" במדריד. במקביל, פיתח סידני, ד"ר להנדסת מכונות בהשכלתו, תוכנה פיננסית מצליחה ששווקה בצרפת.

ב-2018 הקימו סידני ובנו ג'רמי, הדור השלישי במשפחה, את זרוע הנדל"ן של המשפחה בישראל תחת חברת Five West City. כמנהל החברה ונציג המשפחה, ג'רמי זיהה מהר מאוד את הפוטנציאל של קבוצת BLD4U והחליט להצטרף לקבוצה זו על ידי מתן תמיכה פיננסית חזקה ושימוש במומחיות בני המשפחה בניהול פיננסי של פרויקטים.

הנהלת החברה

דוד סבן, מייסד ומנכ"ל משותף - דוד הוא יזם וקבלן ותיק ומנוסה, בארץ ובחו"ל. לאורך השנים רכש מומחיות רבה בשימור מבנים, עבודות הנדסיות מורכבות כ"תליית מבנים" (כמו למשל חפירת חניון מתחת למבנה קיים) ופרויקטי תמ"א 38 בצפון הישן של תל אביב. נוכח ניסיונו רב השנים בתחום אף "הציל" דוד מספר פרוקטים של התחדשות עירונית שנקלעו לבעיות פיננסיות וניהוליות וסיים אותם בהצלחה. כמו כן עסק בהקמת מיזמי נדל"ן מעבר לים.

דודי לנדאו, מייסד ומנכ"ל משותף - דודי בהשכלתו משפטן, מגשר מוסמך ובעל תעודות הנדסאי בנין ומנהל עבודה. עוסק מזה למעלה מ- 35 שנה בתחום הייזום והביצוע, חלקן כבעלים ומנכ"ל משותף בקבוצת ייזום ובנייה גדולה, אשר הקימה ויזמה אלפי יח"ד ברחבי הארץ והייתה אחראית לביצועם של פרויקטי ענק בתחום המוסדי, בין היתר בבניית שדות תעופה, בסיסים צבאיים מסווגים, פרוייקטי גדולים בתחום התשתית, המזון ועוד.

ג'רמי בנדהן, מנכ"ל משותף - ג'רמי בהשכלתו בעל תואר ראשון במינהל עסקים ותואר שני בניהול נכסים ופיננסים. עבד כברוקר בבנק בפריז ובוולסטריט בניו יורק. ג'רמי "עשה עלייה" לישראל בשנת 2015 ומכהן כמנכ"ל חברת Five West City וכנציג משפ' בנדהן ומנהל נכסיה בישראל.

פרויקטים נבחרים         

יפת 199, יפו – פרויקט תמ"א 38/1 הנחשב לפרויקט הדגל של החברה. הפרויקט ממוקם בסמוך ל"מרכז פרס לשלום" ומאות מטרים ספורים מהים. הבניין יכלול 8 קומות ובהן 23 דירות כש-11 מהן חדשות לגמרי ולשיווק. לכל דירה חניה צמודה וסטנדרט בנייה גבוה במיוחד, עם תקרות בגובה 3 מטר, לובי מפואר, מעלית מרווחת ומרפסות מפנקות הצופות לים הכחול. כמו כן, מוצעים למכירה בבניין 2 פנטהאוזים שלכל אחד מהן מרפסת בגודל של כ-100 מ"ר ובריכת שחייה פרטית. הבנייה במקום כבר החלה וצפויה להסתיים בתוך כשנתיים. פרויקט זה מהווה דוגמא לראש היצירתי של החברה ובמסגרתו הוא גיבשה פתרון חניה יצירתי שכולל חפירה מתחת לבניין, תליית הבניין והצבת חניון רובוטי מתקדם.

דיזנגוף 27, תל אביב – פרוייקט דגל נוסף של הקבוצה קורם עור וגידין במרכז אזור התרבות של תל אביב, בסמוך להבימה ולהיכל התרבות. בפרוייקט פינוי בינוי זה יהרס בנין ישן בן 8 דירות ויבנה בנין חדש יוקרתי בן 13 דירות אשר ישווקו בו דירות מיוחדות עם מפרט יוקרתי מאוד הכולל בריכה על הגג.

יהושע בן נון ורמב"ם, פתח תקווה - מרכז הפעילות של BLD4U בפתח תקוה מתנקז כיום לרחוב יהושע בן נון בשכונת מחנה יהודה הוותיקה, עם ארבעה פרויקטים ברחוב אחד בשלבי תכנון מתקדמים שונים. הפרוייקטים ביהושע בן נון 3-5-7-9-11-15 יכללו סה"כ 160 יח"ד. פרויקט מסקרן נוסף של החברה בפתח תקווה קורם עור וגידים ברחוב רמב"ם 51 בעיר. מדובר על מבנה וותיק, שיעבור מתיחת פנים מחודשת, ויכלול עם השלמתו 29 יח"ד. הפרויקט נמצא כעת בסטטוס שלאחר קבלת היתר בתנאים.

אייקון פרוייקטים

פרוייקטים

בנוסף אולי יעניין אותך