קטה יזמות בניה והשקעות בע"מ

נדל"ן למגורים, נדל"ן מניב, התחדשות עירונית

קטה יזמות בניה והשקעות בע"מ
אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 2002
תחום: נדל"ן למגורים, נדל"ן מניב, התחדשות עירונית
כתובת: מתחם גלובל טאוורס, קומה 20,
דרך יצחק רבין 1, פתח תקווה
טלפון: 3707*
פקס: 03-6513302
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.katayazamut.com
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

מנהלים בכירים

  בן קטה מנכ"ל
אייקון אודות

אודות קטה יזמות בניה והשקעות בע"מ

קטה יזמות בניה והשקעות הינה חברת יזמות ובניה פרטית בעלת חוסן פיננסי אשר נוסדה בשנת 2002 על ידי רפי קטה. החברה הוקמה מתוך ניסיון של שנים רבות בתחום הנדל"ן וציפייה להתפתחותם של אפיקים חדשים בשוק הנדל"ן הישראלי בכלל וההתחדשות העירונית בפרט. כיום החברה מנוהלת ע"י בניו, בן וליאור.
קטה ופעילה בשלושה תחומים מרכזיים:
• ייזום ובניית מתחמי התחדשות עירונית במרכזי הערים.
• ייזום ובניית פרויקטים מובילים ופורצי דרך למגורים, מסחר, תעסוקה, מלונאות ועוד.
• החזקת נכסים וקרקעות להשבחה והשכרה.

הביטחון האישי של הלקוחות בראש סדר העדיפויות

החברה הציבה לעצמה עיקרון מנחה המלווה אותה לאורך כל הדרך והוא להעמיד את הביטחון האישי של לקוחותיה בראש סדר העדיפויות. על מנת לעשות כן החברה נוקטת בכל פרויקט אותו היא בונה בתכנון מעמיק ויסודי, דרך הקפדה עיקשת על איכות ביצוע גבוהה ועד לשימוש בחומרים איכותיים ליצירת הגימור המושלם - כל זאת בליווי אנשי מקצוע מנוסים ואמינים, מתן שירות אישי ועמידה בלוחות הזמנים. מכלול אלמנטים אלו מביא את החברה לידי שליטה מלאה בכל תחומי פעילותה ומאפשרים לה ליזום ולבצע את כלל הפרויקטים שלה באופן עצמאי.

יזמות וביצוע תחת קורת גג אחת

יתרונה הגדול של החברה בענף הנדל"ן נובע מן העובדה שהיא מתפקדת כיזמית וקבלנית ביצוע כאחד, דבר המעניק לדיירים בפרויקטים אותם היא בונה ביטחון ורוגע נפשי. לחברה עצמה הדבר מעניק את היכולת להתמודד עם מורכבויות הנדסיות וקשיים תכנוניים. יתירה מכך, השילוב בין היזמות לביצוע מאפשר לחברה להתייעל בהליך הבנייה ולהציע לרוכשי הדירות החדשות מחירים אטרקטיביים במיוחד.

מחזיקים בקרקעות ברחבי הארץ

החברה החלה את פעילותה בשיווק קרקעות ברחבי הארץ וכפועל יוצא מכך היא מחזיקה כיום בקרקעות רבות בצפון הארץ אותן היא משכירה ומחכירה לחקלאים. לחילופין החברה מקדמת את הפשרתן של קרקעות אלו לבניית שטחים מסחריים. כמו כן החברה מחזיקה בנכסים מניבים במרכז הארץ.

מחלוצי ההתחדשות העירונית

כמי שנולדו וגדלו בעיר פתח תקווה החליטו בעלי החברה לבסס ראשית את אפיק ההתחדשות העירונית בעיר הולדתם ואכן כך, בין היתר החברה הייתה החלוצה שהוציאה ראשונה אל הפועל פרויקט מסוג תמ״א 38/2 כבר בשנת 2014 וסללה את דרכן של חברות רבות לפעילות של התחדשות עירונית בעיר. כיום קטה יזמות הינה אחת מחברות הייזום והבניה המובילות בארץ עם מאות דירות מאוכלסות, מעל 500 דירות בביצוע במקביל ומעל 2,000 דירות ועשרות אלפי מ"ר בפרויקטים שונים בהליכי תכנון.
קטה יזמות הינה דוגמא חיה לאנשי עבודה אמיתיים שאינם נרתעים מעבודה קשה ועמלים שעות ארוכות בכל יום על קידום הפרויקטים להם אחראית החברה בצורה הטובה ביותר ולשביעות רצון הלקוחות.

פרויקטים נבחרים

נוה גן החדשה (שלב ב׳) - פרויקט פינוי בינוי, בו נהרסו 2 בנייני רכבת ישנים בסמוך לקו האדום של הרכבת הקלה, בהם התגוררו בעבר 24 משפחות, ובמקומם מוקמים בימים אלו 2 בניינים חדשים ומעוצבים בעלי מפרט עשיר ובהם 88 דירות חדשות, אשר נמכרו במלואן ושני גני ילדים. בקרוב יצא אל הפועל שלב ג׳ בפרויקט – בו יהרסו 2 בנייני רכבת נוספים, בהם מתגוררים כיום 36 משפחות, ובמקומם יוקם קומפלקס מגורים חדשני ובו 126 דירות חדשות. (בשלב א׳ של הפרויקט הוקם פרויקט תמ״א 38/2 הראשון בפ״ת בו נהרס בניין רכבת ישן בו התגוררו בעבר 12 משפחות ובמקומו הוקם בניין חדש ובו 39 דירות חדשות).
מלון עסקים, לשם 9 - מלון עסקים חדש ויוקרתי בן 15 קומות ובו 90 חדרים ושטחי מסחר, אשר יוקם בלב מרכז ההיי-טק של פ״ת, סמוך לקו הרכבת הקלה ולמתחם הבילויים הגדול בעיר.
יצחק שדה 34, רמת ורבר - פרויקט פינוי-בינוי בו נהרס בניין רכבת ישן בן 4 כניסות ו-24 דירות ובמקומו נבנה בימים אלו מגדל חדש בן 19 קומות ובו שטחי מסחר ו- 90 דירות חדשות בתמהיל מגוון, מתוכן נמכרו כ- 70% מהדירות.
ז'בוטינסקי 19 – פרויקט פינוי - בינוי פורץ דרך הממוקם בציר ז'בוטינסקי המרכזי בו יעבור הקו האדום של הרכבת הקלה. במסגרת הפרויקט החברה צפויה להרוס 3 בנייני רכבת ישנים בהם מתגוררות בימים אלו 36 משפחות, ובמקומם לבנות במודל של עירוב שימושים 2 בניינים חדשים בעלי 132 דירות חדשות, שטחי מסחר, משרדים ומבני ציבור.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • גילוי מרצון – קריפטו 2024

  בשורה לציבור המחזיקים במטבעות הדיגיטליים – נוהל גילוי מרצון על החזקה ורווחים שלא דווחו לרשות המיסים

  גילוי מרצון – קריפטו 2024

 • שילוב בינה מלאכותית בהייטק: מכפיל הכוח הארגוני שמגיע עם נורות אזהרה

  כלי בינה מלאכותית גנרטיבית יכולים לכתוב עבורנו קוד שעלול להכיל סיכוני אבטחת מידע. אין תחליף להבנה וניסיון אנושיים

  שילוב בינה מלאכותית בהייטק: מכפיל הכוח הארגוני שמגיע עם נורות אזהרה

 • חדשנות ודיגיטציה בקידום משק המים הישראלי

  חברת המים משקיעה בחדשנות וטכנולוגיה כדי להפוך את משק המים ליעיל ומקצועי, כולל שת"פ עם בחברות הזנק לשכלול מערכות התפעול והאספקה. התוצאה: התמודדות טובה עם משבר האקלים והרחבת הפעילות בחו"ל

  חדשנות ודיגיטציה בקידום משק המים הישראלי

 • מהי הכרעה "לפי הספר" ומהו "הגרעין הקשה" בשיקול הדעת של ועדת המכרזים

  במקום שבו נטענות טענות סף, מן הראוי להכריע בהן תחילה ואין מקום להתערבות בגרעין הקשה של שיקול הדעת של ועדת המכרזים

  מהי הכרעה "לפי הספר" ומהו "הגרעין הקשה" בשיקול הדעת של ועדת המכרזים