קינן, חיים ושות' עורכי דין

מקרקעין על כל היבטיו

קינן, חיים ושות' עורכי דין
אייקון פרופיל

פרטי התקשרות

שנת הקמה: 2002
תחום: מקרקעין על כל היבטיו
כתובת: רח' לינקולן 20, בית רובינשטיין, קומה 20,
תל אביב-יפו 6713412
טלפון: 03-6081960
פקס: 03-6081970
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.k-h.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • אופיר קינן

  אופיר קינן

  שותף מנהל

  קינן, חיים ושות' עורכי דין

  עוד על אופיר קינן

  אופיר קינן
 • בעז חיים

  בעז חיים

  שותף

  קינן, חיים ושות' עורכי דין

  עוד על בעז חיים

  בעז חיים
 • בן הלל

  בן הלל

  שותף

  קינן, חיים ושות' עורכי דין

אייקון אודות

אודות קינן, חיים ושות' עורכי דין

המשרד הוקם באוקטובר 2002 והתנהל במשך שנים תחת המותג "תיק, גלעד, קינן". בעקבות שינויים שחלו בצמרת המשרד, בתאריך 24/10/2018 שונה שמו של המשרד והוא נקרא כיום "קינן, חיים ושות' עורכי דין".

צוות המשרד מונה כשניים עשר עורכי ועורכות דין, ומתמחים, כאשר הרכב הלקוחות, העובדים והעסקאות המטופלות במשרדנו נותרו ללא שינוי. עיקר מומחיותו והתמחותו של משרדנו הוא בתחום הנדל"ן (המקרקעין) על כל היבטיו - עסקאות וייזום, ניהול נכסי נדל"ן, נכסים מניבים, מרכזים מסחריים, מימון וליווי בנקאי, קבלנות ותשתית ועוד; כמו כן, קיימת במשרד מומחיות והתמחות גם בתחום ההתחדשות עירונית (תמ"א 38 ופינוי בינוי), וכן מומחיות בתחום המלונאות. המשרד הוכר ומוכר כמוביל בתחומו על ידי גופי דירוג ישראליים ובינלאומיים. 

ערכי המשרד

לצד מתן שירות משפטי יסודי ברמה מקצועית גבוהה ביותר, דוגל  משרדנו במתן שירות אישי וצמוד, במהירות תגובה שאין לה אח ורע בשוק משרדי עורכי הדין. שיטת העבודה שלנו מאפשרת ללקוח להירגע, "להישען לאחור" ולדעת כי מישהו אחר עושה עבורו את העבודה, תוך נטילת יוזמה וקידום העניינים שבטיפולנו "בדחיפה".

כמשרד בעל אוריינטציה מסחרית גבוהה, משרדנו מאמין במתן שירות משפטי יצירתי, המשולב במעורבות פעילה גם בתחומים ה"מסחריים", בכל נושא שמובא לטיפולנו.

תחומי הפעילות

במסגרת הפעילות בתחום המקרקעין, עוסק המשרד זה כמה שנים  באופן אינטנסיבי וברמה הגבוהה ביותר שניתן למצוא בשוק, במגוון רחב של פעילויות:

ליווי תהליכי ייזום, הקמה, שיווק וניהול של קניונים, פאואר סנטרים ומרכזי מסחר אחרים; ליווי של פרויקטים גדולים לבנייה רוויה בייעוד מגורים, משרדים ומסחר, לתעשייה ולייעודים ושימושים אחרים; טיפול משפטי בקבוצות רכישה; טיפול בפרויקטים של התחדשות עירונית (פינוי בינוי, תמ"א 38); בפרויקטים של "מחיר למשתכן"; ליווי יזמים בעסקאות לרכישת זכויות במתחמים מרובי בעלים; ניהול והשכרה של נכסים מניבים מכל הסוגים; ליווי משפטי של גופים גדולים וחברות ציבוריות בכל סוגי עסקאות הנדל"ן, ובכלל זה ייעוץ בכל הקשור להיבטים של מימון וליווי בנקאי, מיסוי, תכנון ובנייה, קשר עם רשויות, התקשרויות עם קבלנים וקבלני משנה, התקשרויות עם מתכננים, משווקים ויועצים אחרים, ייעוץ משפטי בכל הקשור בדיני המכר של דירות, משרדים ויחידות מסחר, רישום זכויות ובתים משותפים, ובכל תחום משפטי ומסחרי אחר, כנדרש בפרויקטים מהסוג האמור. 

צוות המשרד

אנחנו נחושים לרכז בדלת אמותיו של משרדנו אנשים מיוחדים וערכיים, שיהיו בראש ובראשונה בני אדם ראויים ואיכותיים. הצלחתנו בכך היא מקור גאוותנו העיקרי.

השותפים

עוה"ד אופיר קינן - שותף מנהל
עוה"ד אופיר קינן הינו בעל ניסיון רב בהובלת עסקאות ופרויקטים גדולים ומורכבים בתחום הנדל"ן עבור יזמים וחברות ציבוריות מהשורה הראשונה בישראל.
לעוה"ד קינן גם ניסיון עשיר וידע רב וייחודי בכל הנוגע  לטיפול בפרויקטים ובהסכמים מורכבים בתחום הנדל"ן, ובכלל זה בעסקאות מכירה ורכישה מורכבות, בעסקאות קומבינציה/ מזומן/ תמורות/ העמדת הון עצמי, וכן עסקאות משולבות; בטיפול בפרויקטים לבנייה רוויה וצמודת קרקע; בטיפול משפטי בנכסים מניבים ובניהול נדל"ן; בהסכמי מימון, לרבות הסכמי מזנין; בטיפול בפרויקטים של פינוי בינוי; בייעוץ משפטי בתחום הסכמי יועצים, קבלנים ותשתית; ובליווי משפטי שוטף בפרויקטים בנדל"ן, על כל שלביהם.
בתחום המימון טיפל אופיר קינן בהסכמי המימון הראשונים שנחתמו בישראל בין חברות ציבוריות לקרנות המינוף.

השכלה והסמכה - לאופיר קינן תואר בוגר במשפטים (LL.B.) מהמרכז הבינתחומי בהרצליה (1999), וקודם לכן אף למד בפקולטה לפסיכולוגיה ותקשורת באוניברסיטת חיפה. קינן הוסמך כעו"ד בישראל בשנת 2000.

מומחיות ותחומי עיסוק - עסקאות מורכבות במקרקעין על כל סוגיהן; הסכמי יועצים, קבלנות ותשתית; מומחיות ייחודית בתחום הטיפול בקבוצות הרכישה. 

עוה"ד בעז חיים - שותף
לעוה"ד בעז חיים ניסיון רב וידע ייחודי בהובלת עסקאות ופרויקטים גדולים ומורכבים בתחום הנדל"ן עבור יזמים וחברות ציבוריות מהשורה הראשונה בישראל.  מדובר בין השאר בעסקאות מכירה ורכישה מורכבות, בעסקאות קומבינציה/ מזומן/ תמורות/ העמדת הון עצמי, וכן עסקאות משולבות; טיפול בפרויקטים של "מחיר למשתכן"; טיפול בפרויקטים לבנייה רוויה וצמודת קרקע; טיפול משפטי בנכסים מניבים ובניהול נדל"ן; בהסכמי מימון, לרבות הסכמי מזנין; בייעוץ משפטי בתחום הסכמי יועצים, קבלנים ותשתית; ובליווי משפטי שוטף בפרויקטים בנדל"ן, על כל שלביהם.
בנוסף לכל אלה, מרכז בעז חיים את הטיפול בעסקאות בתחום המלונאות, שבמסגרתו צבר ניסיון רב בטיפול בהסכמים של מתחמי מלונאות וכן, בהסכמי ניהול ושכירות מכל הסוגים, בתחום זה.

השכלה והסמכה - לבעז חיים תואר בוגר במשפטים (LL.B.) ממכללת "שערי משפט". בעז חיים הוסמך כעו"ד בישראל בשנת 2007.
בעל תואר שני בתוכנית לניהול ויישוב סכסוכים ומשא ומתן באוניברסיטת "בר אילן".

מומחיות ותחומי עיסוק - עסקאות מורכבות במקרקעין  על כל סוגיהן;  פרויקטים למכירת יחידות מגורים, משרדים ומסחר ("שוק חופשי" ו"מחיר למשתכן") ועסקאות בתחום המלונאות.

עוה"ד בן הלל – שותף
עוה"ד בן הלל הינו בעל ניסיון בהובלת עסקאות מורכבות בתחום הנדל"ן. במסגרת זאת  הוא מטפל  בעסקאות רבות בכל תחומי הנדל"ן, ובכלל זה בעסקאות מכירה ורכישה; בפרויקטים לבנייה רוויה וצמודת קרקע; בהסכמי מימון; בהסכמי ניהול ושכירות במתחמי מלונאות; ובליווי משפטי שוטף בפרויקטים בנדל"ן, על כל שלביהם. כמו כן, לבן  הלל ניסיון רב ומיוחד בכל הקשור להסכמי קבלן, תחום שהוא מרכז במשרדנו. עוה"ד בן הלל צבר גם ניסיון רב בתחום הנכסים המניבים והקניונים.

השכלה והסמכה - לבן הלל תואר בוגר במשפטים (LL.B.) מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. בן הלל הוסמך כעו"ד בישראל בשנת 2007.

מומחיות ותחומי עיסוק - עסקאות מורכבות במקרקעין על כל סוגיהן; הסכמי קבלן. 

הכרה מצד גופי דירוג ישראליים ועולמיים

משרדנו זכה להכרה במעמדו כמשרד מוביל בתחומו בישראל, לאור המלצה של גופי דירוג ישראליים מובילים כדוגמת BDI (החל משנת 2009), דן אנד ברדסטריט, אשר דירג את משרדנו כאחד ממשרדי עורכי הדין המובילים בתחום המקרקעין (ברשימת ה"מובילים"!), וכלל את משרדנו ברשימת Dun's 100 היוקרתית (ברציפות החל משנת 2010). ברשימת הממליצים הופיעו גם גופי דירוג עולמיים דוגמת Legal 500, Chanbers and Partners ו-Legal Experts.

 

אייקון מאמרים

מאמרים מאת קינן, חיים ושות' עורכי דין

 • חובת העמדת ערבות חוק מכר למארגן קבוצת רכישה? הטעות הבסיסית וההצעה לתיקון

  חובת העמדת ערבות חוק מכר למארגן קבוצת רכישה? הטעות הבסיסית וההצעה לתיקון

  מיד כשנתפרסמו הפרשות של ענבל אור וחברת "אדמה", אשר חשפו את העדר ההגנה המספיקה בחקיקה הקיימת לחברי קבוצות הרכישה, היינו שוב עדים לתופעה הישראלית המקובלת לפיה "שלפנים" מהירים - בעיקר חברי כנסת, לוביסטים וגורמים אינטרסנטים אחרים - ממהרים להציע הצעות פופוליסטיות מהירות, לעתים מביכות, ל"פתרון" הבעיה, אלא שהצעות אלה חושפות פעמים רבות כי מי שמציע אותן אינו מבין מה הוא מציע ומה השלכות הצעתו.

  חובת העמדת ערבות חוק מכר למארגן קבוצת רכישה? הטעות הבסיסית וההצעה לתיקון

 • הפצצה המתקתקת בקניונים

  הפצצה המתקתקת בקניונים

  מצבם ההולך ומחמיר של רשתות קמעונאיות, בשילוב עם דמי השכירות והניהול הגבוהים בקניונים, מביאים את שוק הקניונים למצב נפיץ, אשר ניתן היה אולי להימנע ממנו אילו מנגנון קביעת דמי הניהול בהסכמי הניהול בקניונים היה שונה.

  הפצצה המתקתקת בקניונים

 • חלון הזדמנויות בשוק הנדל

  חלון הזדמנויות בשוק הנדל"ן לעסקה יזמית מזן חדש – שירותי מימון ובניה

  בשל תמורות ומגמות בעת האחרונה, נפתח עבור יזמי הנדל"ן חלון הזדמנויות לביצוע עסקה יזמית מזן חדש, שעדיין לא נקלטה במסכי המכ"ם שלהם, אם בשל שמרנות והעדר יציאה מדפוס חשיבה מסורתי, ואם בשל חוסר זיהוי המצב שנוצר. מצב זה תמוה במיוחד לאור מחסור העסקאות היזמיות בשוק.

  חלון הזדמנויות בשוק הנדל"ן לעסקה יזמית מזן חדש – שירותי מימון ובניה

בנוסף אולי יעניין אותך