קסנטיני שיווק סיטונאי רחובות 1991 בע״מ

שיווק סיטונאי של פירות וירקות

קסנטיני שיווק סיטונאי רחובות 1991 בע״מ
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1991
תחום: שיווק סיטונאי של פירות וירקות
כתובת: השוק הסיטונאי, רחובות
טלפון: 08-9467577, 08-9470063
פקס: 08-9464820
דוא"ל: [email protected]
אייקון הנהלה

מנהלים

 • אלי קסנטיני

  אלי קסנטיני

  בעלים ומנכ"ל

  קסנטיני שיווק סיטונאי רחובות 1991 בע״מ

  עוד על אלי קסנטיני

  אלי קסנטיני
 • קורין קסנטיני

  קורין קסנטיני

  סמנכ"לית

  קסנטיני שיווק סיטונאי רחובות 1991 בע״מ

 • רן קסנטיני

  רן קסנטיני

  סמנכ"ל

  קסנטיני שיווק סיטונאי רחובות 1991 בע״מ

אייקון אודות

אודות קסנטיני שיווק סיטונאי רחובות 1991 בע״מ

קסנטיני שיווק סיטונאי רחובות 1991 בע"מ הינה חברה מובילה בתחומה המתמחה בשיווק סיטונאי של פירות וירקות. החברה הוקמה בשנת 1984 על ידי אליהו קסנטיני ומרכזה הלוגיסטי של החברה ממוקם באזור רחובות. כיום מונה החברה את ארבעת ילדיו של אליהו: קורין, רן, חן וירדן, יחד עם צוות רחב של עובדים.
עם לקוחות החברה נמנות מסעדות, בתי קפה, חנויות ירקות ופירות, סופרמרקטים, בעלי דוכנים בשווקים וקווי חלוקה של לקוחות רבים מכל רחבי הארץ. למעלה משלושה עשורים של מצוינות מקצועית יצרו את המוניטין המצוין ממנו נהנית חברת קסנטיני שיווק סיטונאי רחובות 1991 בע"מ.

מגוון רחב של פירות וירקות

חברת קסנטיני שיווק סיטונאי רחובות 1991 משווקת פירות וירקות על כל סוגיהם השונים והמגוונים, באיכות מן המעלה הראשונה, פירות טרופיים ייחודיים ותמרים יבשים ולחים מכל מיני זנים. בין היתר, משווקת החברה תפוחים, אגסים, תפוחי אדמה, גזר, בצל.
בנוסף, החברה נמנית עם סיטונאי התמרים הגדולים באזור, ומהווה את הזכיין היחידי בשוק רחובות בתחום התמרים.

שלושה עשורים של ותק משפחתי

חברת קסנטיני שיווק סיטונאי רחובות הוקמה ע"י אליהו קסנטיני בשנת 1991.
עם שחרורו מהצבא בשנת 1978 החל אליהו למכור אבטיחים ופירות על סוס ועגלה, ובמקביל הקים סככת אבטיחים ופירות בצומת כנות. לאור ההצלחה והצמיחה, החליט בשנת 1984 להקים עסק ביחד עם שותף עסקי. בשנת 1989 הסתיימה דרכם המשותפת ואליהו קסנטיני יצא לדרך עצמאית ומאז מנהל את עסקיו באופן בלעדי.
במשך 12 שנה ניהל אליהו קסנטיני את החברה לבדו. בשנת 2001 חברו אליו שני ילדיו קורין ורן לעסק המשפחתי המשגשג ובשנים האחרונות הצטרפו גם שתי בנותיו חן וירדן.
ב-20 השנים שחלפו מאז, התמקצעו ילדיו של אליהו קסנטיני בתחומי הניהול השונים, וכיום הנהלת החברה מונה את קורין קסנטיני, שאחראית על התחום הפיננסי וכוח האדם בחברה, ואת רן קסנטיני, שאחראי על התפעול. ירדן קסנטיני עוסקת בתחום השיווק, וחן קסנטיני בתחום החשבונות בחברה. עוד נמנים עם עובדי החברה צוות מקצועי הכולל אנשי מכירות, סבלים, מלגזנים קופאים, קופאיות ופקידות.

תנופת צמיחה מתמדת

חברת קסנטיני שיווק סיטונאי רחובות 1991 שוקדת על מנת להתפתח ולהרחיב את סל המוצרים ממנו נהנים לקוחותיה ולהגדיל את העסק. החוזקה הייחודית של החברה מתמקדת בקשרים החזקים והיציבים עם החקלאים ובתי האריזה המובילים בארץ מזה עשרות שנים.
בנוסף, קשרי הלקוחות החזקים שנוצרו במרוצת השנים והמגוון הרחב של סוגי הפירות והירקות שמציעה החברה מביא למוניטין המצוין ממנו היא נהנית. מעבר לכך, בכדי להרחיב את היציבות הפיננסית ממנה נהנית חברת קסנטיני שיווק סיטונאי רחובות 1991, מתמקדת החברה בהגדלת ההון העצמי והרחבת הרכוש שלה על ידי רכישות נוספות של נדל"ן.

התמדה, צניעות ויושרה

חברת קסנטיני שיווק סיטונאי רחובות 1991 רואה לנגד עיניה בכל עת את הערכים לאורם היא פועלת מיום היווסדה. ערכים אלו כוללים את ערכי הסדר עליו מקפידה החברה בכל פעילויותיה, התמדה אין סופית, יחסי אנוש ראשונים במעלה, אמפטיה לעובדים ויושרה בכל פעולותיה.
ערכי הנאמנות והמשפחתיות מהווים נר לרגלי החברה, בשילוב הגינות, שקיפות, אופטימיות ועבודה מאומצת בכל עת.

פעילות למען הקהילה

חברת קסנטיני שיווק סיטונאי רחובות 1991 מאמינה בתרומה לקהילה. לשם כך, החברה מקפידה על תרומות לעמותות לילדים באופן קבוע ועל חלוקת מזון לנזקקים במהלך כל השנה.

 

בנוסף אולי יעניין אותך