ראב”ד, מגריזו, בנקל ושות’, עורכי דין ונוטריונים

משרד עורכי דין

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1990
תחום: משרד עורכי דין
כתובת: בית אירופה, שד’ שאול המלך 37,
ת.ד. 33242, תל אביב 6492806
טלפון: 03-6060260
פקס: 03-6060266
אימייל: rmb@rmblaw.co.il
אתר החברה: http://www.rmblaw.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים בחברה

שותפים

  יורם ראב"ד
  דוד מגריזו
  יוסף בנקל
  עופר זוזובסקי
  שמואל גלינקא
  עינת וידברג
  גלעד שפירא
  אלי כהן
  עופר לריש
  נירית אבטליון
  כלנית בר
  ניר שמרי
  משה מזרחי
  אמיר און
  אמיר פרנקל
  מירי אליה-קוש
  רינת דבש
  יצחק כהן-יהונתן
  מאיה קובי ברא-נס
  ענבל רז
  שירי שפירא
  דורון קויאטק
  צחי הראל
  עודד נבון
אייקון אודות

אודות ראב”ד, מגריזו, בנקל ושות’, עורכי דין ונוטריונים

ראב”ד, מגריזו, בנקל ושות’ נוסד בשנת 1990, ומאז התרחב במהירות ניכרת והפך לאחד ממשרדי עורכי הדין המובילים בישראל. המשרד ממוקם בתל אביב ומעסיק כ-65 עורכי דין ומתמחים. המשרד נהנה מרשת ענפה של קשרים משפטיים בארץ ובחו”ל, המאפשרת לו לספק ללקוחותיו באופן מלא את השירותים המשפטיים להם הם נזקקים כדי לעמוד בדרישותיו של התאגיד העסקי המודרני, המאופיין בקשרים בינלאומיים. המשרד מספק ללקוחותיו מגוון רחב של שירותים משפטיים תוך שמירה על הסטנדרטים האתיים הגבוהים ביותר. המשרד מעניק שירותים משפטיים ללקוחות מסוגים שונים, החל ממוסדות ממשלתיים, מוסדות פיננסיים (לרבות הבנק הגדול בישראל) ויזמים, חברות פרטיות וציבוריות ומשקיעים בינלאומיים (ביניהם אחד מבתי הסחר הגדולים ביותר ביפן), וכלה בחברות סטארט אפ ולקוחות פרטיים. המשרד היה מעורב בכמה מהעסקאות והתיקים הבולטים, המורכבים והמתוקשרים בישראל. עו"ד יורם ראב"ד היה חבר ב"צוות החווה" אשר מנה את יועציו הקרובים של ראש ממשלת ישראל המנוח מר אריאל שרון, ולבקשתו של מר שרון כיהן כיו"ר צוות המשא ומתן אשר מונה בשנת 2004 להרכבת הקואליציה, ומאוחר יותר הקים את מפלגת "קדימה".

 

תחומי התמחות

מיזוגים ורכישות, תאגידים

מחלקת מיזוגים ורכישות ותאגידים של המשרד מייצגת כמה מהחברות הפרטיות והציבוריות המובילות בישראל בנוגע לכלל היבטי דיני החברות, וכן בעסקאות מורכבות של מיזוגים ורכישות בארץ ובעולם.

המשרד נהנה ממוניטין רב בכל הנוגע למעורבותו במיזוגים ורכישות, וכן ידוע בניסיונו בארגון מחדש של כמה מהתאגידים הגדולים ביותר בישראל ובמיזוגים בין חברות ציבוריות גדולות הנסחרות בבורסה, כולל תאגידים טכנולוגיים ותאגידי נדל”ן.

 

ניירות ערך

מחלקת ניירות ערך של המשרד מייצגת כמה מהחברות הפרטיות והציבוריות המובילות בישראל בנוגע לכלל היבטי דיני החברות, עסקאות מסחריות בינלאומיות ודיני ניירות ערך, לרבות ייצוג מול הרשות לניירות ערך והבורסה לניירות ערך בתל אביב, ובקשר עם דרישות דיווח ניירות ערך בארץ ובחו”ל. המשרד מייצג מנפיקים במגוון רחב של הנפקות ציבוריות ופרטיות, הן בארץ והן בשוקי ניירות ערך בחו"ל.

ליטיגציה ובוררות

מחלקת הליטיגציה והבוררות של המשרד מייעצת ללקוחותיה המקומיים והזרים במגוון רחב של סכסוכים מול כלל בתי הדין ובתי המשפט בישראל, לרבות סכסוכים בינלאומיים, אשר בהם מעורבים בתי דין בחו"ל.

בנוסף לניסיון המסחרי והאזרחי הנרחב שלו, כולל סכסוכים מסחריים וחוזיים, סכסוכים בין בעלי מניות ותובענות ייצוגיות. למשרד ניסיון רב בייעוץ בנושאי עבירות צווארון לבן, הגבלים עסקיים, משפט מנהלי וסכסוכים הנוגעים לזכויות קניין רוחני. למחלקת הליטיגציה של משרדנו נסיון ומומחיות אף בסכסוכים מורכבים בתחום התכנון והבניה (אזרחי ופלילי), והיא מייצגת את לקוחותיה בפני כל בתי המשפט, הערכאות והגופים הרלוונטיים.

 

נדל”ן ותכנון ובניה

מחלקת הנדל”ן והתכנון והבניה של המשרד היא בעלת ניסיון רב בטיפול במיזמי נדל”ן רחבי היקף בישראל, אירופה וארה”ב, לרבות טיפול בהסדרי מימון לפרויקטים מסוג זה וייעוץ לקרנות השקעה בנדל”ן. המשרד מעורב בכמה ממיזמי הנדל”ן הבולטים בארץ ומספק ייעוץ משפטי ללקוחותיו בארץ ובחו”ל בכל הקשור לפיתוח נדל”ני, ניהול פרויקטים, חכירה מסחרית ונושאי תכנון וחלוקה אזורית.

 

היי-טק והון סיכון

מחלקת ההיי-טק וההון סיכון של המשרד מייצגת מגוון רחב של חברות טכנולוגיה מתחומי מדעי החיים, ביוטכנולוגיה, אינטרנט, מוצרי צריכה וטכנולוגיית מידע, ובין לקוחות המשרד נמנים גם כמה מהחברות וארגוני ההשקעות המובילים בטכנולוגיה בישראל. למשרד ניסיון עשיר בניהול משא ומתן וניסוח הסכמי רישיון, טכנולוגיה, מיזמים משותפים והסכמי OEM , וכן בייצוג קרנות הון סיכון מקומיות וזרות וחברות השקעות בכל ההיבטים הקשורים להשקעות ומימונים.

תשתיות, מימון פרויקטים ובנקאות

מחלקת התשתיות, מימון הפרויקטים והבנקאות של המשרד עוסקת במכרזי בניה ותפעול של מספר תחנות כוח והתפלת מים, לרבות מפעל ההתפלה הראשון בישראל ואחד הגדולים מסוגו בעולם, וכן בקשר עם הסכמי מימון לפרויקטים כאמור. בנוסף, משרדנו מייצג מגוון בנקים ומוסדות פיננסיים מקומיים וזרים, וכן לווים, בעסקאות מימון חוב מורכבות ובינלאומיות.

 

כינוסים, פירוקים וארגון מחדש

עורכי הדין במשרד הנמנים עם מחלקת הכינוסים, פירוקים וארגון מחדש משמשים ככונסי נכסים של מספר חברות ישראליות ומייצגים כמה מהמוסדות הפיננסיים הגדולים בישראל בכל הקשור לחברות המצויות בהליכי פירוק, כינוס, וכן בקשר עם הסדרי נושים.

 

דיני עבודה

המשרד מספק ייעוץ בכל ההיבטים הנוגעים לדיני עבודה, כולל בקשר עם הסכמי העסקה ותוכניות הטבה, וכן מייצג את לקוחותיו בפני בתי הדין לעבודה.

 

מיסים

המשרד מספק ייעוץ מס רחב היקף בקשר לענייני מס ומנוסה בתכנון מס לתאגידים, עסקאות נדל"ן, יחידים בעלי הון ונאמנויות, לרבות בכל הקשור להשלכות והיבטים מיסויים פוטנציאליים של עסקאות, השקעות ופעילויות ייחודיות.

אייקון פרסומים

פרסומים

בנוסף אולי יעניין אותך

 • על פסק דינו של בית משפט השלום – בני הזוג נתניהו נ' יגאל סרנה

  פסק דינו המקיף, היסודי והראוי של השופט עזריה אלקלעי מבית משפט השלום בתל-אביב גודר שוב את הגבול הציורי בין זכויות על של חופש הביטוי ושמירה על השם הטוב, גם כאשר מדובר בדמות פוליטית בכירה ביותר, אולי הבכירה ביותר בפוליטיקה הישראלית.

  על פסק דינו של בית משפט השלום – בני הזוג נתניהו נ' יגאל סרנה

 • DUN'S 100 2017 – דירוג משרדי רואי החשבון לשנת 2017

  דירוג Dun's 100: את ענף פירמות רואי החשבון ממשיכה להוביל EY ישראל במקום הראשון עם 1,988 עובדים ו-219 חברות ציבוריות מבוקרות; אחריה סומך-חייקין עם 1,197 עובדים ו-93 חברות ציבוריות; ובהמשך - Deloitte, קסלמן ו-BDO

  DUN'S 100 2017 – דירוג משרדי רואי החשבון לשנת 2017

 • DUN'S 100 2017 דירוג סוכנויות ביטוח

  דירוג DUN'S 100 לסוכנויות ביטוח מראה כי בשנה האחרונה כמעט שלא היו שינויים בדירוג בהשוואה לדירוג השנה שעברה. גם השנה מבטח סימון נמצאת בראש, כאשר אגם לידרים עקפה את מדנס וממוקמת כעת במקום השני

  DUN'S 100 2017 דירוג סוכנויות ביטוח

 • האם שיטת ההתמחות תשפיע על הקריירה שלכם?

  המרוץ אחר מקום ההתמחות של הסטודנטים למשפטים החל השבוע. גם השנה הסטודנטים משקיעים הרבה מאד מאמצים בבחירת המשרד בו יתמחו: קוראים חומר, מסיירים במשרדים, משוחחים עם עורכי דין, נפגשים עם מתמחים. מה באמת חשוב לבחור במשרד המתאים.

  האם שיטת ההתמחות תשפיע על הקריירה שלכם?