רגבים רמי צרפתי

ייזום בנייה וקבלנות

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1998
תחום: ייזום בנייה וקבלנות
כתובת: רח' עובדיה 1, יד בנימין 7681200
טלפון: 08-8598687
פקס: 08-8592979
אתר החברה: http://www.regavimcorp.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים בחברה

 • רמי צרפתי

  רמי צרפתי

  מנכ"ל

  רגבים רמי צרפתי

אייקון אודות

אודות רגבים רמי צרפתי

חברת הבנייה "רגבים" נוסדה על ידי רמי צרפתי, והינה חברת בניה וקבלנות מהמובילות בישראל. החברה מבצעת מגוון רחב של פרויקטים בתחומי הבניה למגורים ובהם מגדלי יוקרה ויחידות דיור פרטיות, פרויקטים לבניה מסחרית ובהם תחנות דלק ומרכזים מסחריים, פרויקטים לחברות ממשלתיות בהן נתג"ז, רכבת ישראל ורשות שדות התעופה, מיגון יישובי עוטף עזה ועוד. חברת רגבים מחזיקה בתו תקן 9001-2008 ISO , ורשומה כחברה קבלנית ברשם הקבלנים בסיווג ג5 בענף הבניה, תשתיות, כבישים, פיתוח, ניקוז, ביוב ומים. חברת רגבים מאופיינת באיתנות פיננסית יוצאת דופן, הודות להתנהלות עסקית נבונה וקבלת החלטות מושכלת. יתרון זה מעניק ללקוחות החברה שקט נפשי בנוגע לעתיד השקעותיהם.

 

פרויקטים מיוחדים

חברת רגבים נבחרה לביצוע פרויקטים מיוחדים, שהוגדרו כאלה בשל חשיבותם האסטרטגית וחשיבות ביצועם המהירה והאיכותית. לדוגמא, חברת רגבים נבחרה להוביל את מהלך מיגון יישובי עזה, וזאת בביצוע תחת תנאים רגישים. בנוסף, החברה מעורבת בניהול פרויקטים עבור חברות ממשלתיות כגון נתג"ז, שם מבצעת החברה פרויקטים לבניית תחנות להפחתת לחץ והולכת גז. רגבים הינה חברה זכיינית של רכבת ישראל ורשות שדות התעופה, עבורן מבצעת עבודות בינוי שונות.

 

ערכי שירות ממוקדי לקוח

חברת רגבים חרטה על דגלה ערכי מצוינות הן באיכות הבנייה והן באיכות השירות הניתנת ללקוחותיה. דבר זה בא לידי ביטוי בכל אחד מהשלבים לאורך התהליך, החל מייזום הפרויקט ועד לסיומו המוצלח.

אמינות – כחברה בעלת ניסיון, ידע ומיומנות בביצוע מוצלח של פרויקטים מורכבים, רגבים מעניקה ללקוחותיה הפרטיים, העסקיים והמוסדיים ביטחון באיכות הבניה, המבוצעת בסטנדרטים גבוהים במיוחד. יתרון זה מבטיח עמידות וחוזק המבנים, פנים וחוץ, לטווח ארוך.

מפרט עשיר – רגבים מבינה את חשיבותה של סביבת מגורים ועסקים מטופחת. רגבים מעניקה ללקוחותיה מפרט טכני עשיר הן ביחידות הדיור, העסקים ופרויקטים בתשתיות, בגימור מושלם וחסר פשרות.

ליווי אישי – חברת רגבים מאפשרת התקשרות ישירה, נגישה ומידית עם מנהלי החברה. כל פנייה נענית במהירות ובמקצועיות על ידי מנהלי שירות לקוחות, המלווים את הלקוחות בכל שלבי הפרויקט, ובעיקר לאחר סיומו.

 

צוות החברה

חברת רגבים מקפידה לגייס אל שורותיה את מיטב המומחים בתחומי התכנון, העיצוב, ההנדסה והתשתיות, האמונים על ביצוע אופטימאלי של פרויקט הבניה והבאה לתוצאות מיטביות. על צוות החברה נמנים מנהלי פרויקטים, מהנדסים, קונסטרוקטורים, עובדים מקצועיים המביאים עימם שנות ניסיון רבות, ידע יקר ערך וחשיבה יצירתית. יתרונות אלו תורמים רבות להמשך פיתוח תדמית החברה, ככזו העומדת אחר הבטחותיה למצוינות והצלחה בבנייה. בחברה מחלקת שרות לקוחות, העומדת לרשות לקוחות החברה במענה מידי ונגיש, במתן יחס אישי ופתרון לכל אתגר המתעורר לאורך הדרך.

 

על רמי צרפתי

רמי צרפתי הינו יזם נדל"ן ובניה, יוצא סיירת וקצין צבא במיל'. ערכי הדיוק, ירידה לפרטים וחתירה לביצועים מושלמים הונחלו בו בעברו הצבאי והושתתו היטב בכל אחד מהיבטי תרבות ניהול החברה. רמי צרפתי מקפיד על מעורבות אישית בכל אחד מן הפרויקטים המנוהלים בחברה. דבר זה בא לידי ביטוי בנוכחותו הפיזית, שמירה על קשרי לקוחות ישירים ווידוא כי הפרויקט מתנהל בהתאם ללוחות זמנים ולתקציב הנקבע מראש. רמי צרפתי הינו חבר הנהלת התאחדות הקבלנים. לרמי צרפתי אחזקות בתחומי הרכב והמסחר.

 

פרויקט דגל

"צרפתי בכלניות" – מתחם המגורים היוקרתי "צרפתי בכלניות" ראשון לציון נבנה על עתודות הקרקע האחרונות בעיר ראשון לציון, בשכונה שקטה ופסטורלית הסמוכה לצירי תנועה מרכזיים. המתחם כולל 3 מגדלי מגורים ובהם 48 יחידות דיור מגוונות: דירות 3, 4 ו – 5 חדרים, פנטהאוזים ומיני פנטהאוזים ודירות גן. במתחם חניון תת קרקעי ומרחב ציבורי משותף ובו פיאצה ושטחים ירוקים. המתחם תוכנן על ידי טובי האדריכלים, ובוצע על פי סטנדרטים גבוהים מן המקובל בבנייה טרמית אקוסטית.

"העיר יבנה" - חברת רגבים הובילה את בניית המרכז המסחרי של חברת מוני סיטון הסעות, אשר כולל משרדים (1000 מטר רבוע), שטחי מסחר (1000 מטר רבוע), תחנת דלק, חנויות נוחות ותחנה לשטיפת מכוניות.

"העיר מודיעין" – החברה נבחרה על ידי עיריית המודיעין להוביל ולהקים את המתנ"ס הקהילתי "סחלבים", אשר מיועד לפעילויות פנאי, הנאה ורווחה לתושבי העיר המתרחבת. המתנ"ס הוקם על שטח של 1500 מטר רבוע, על פי תכנון אדריכלי מפורט.

"צרפתי בהוד השרון" – פרויקט יוקרתי הממוקם בעיר המבוקשת הוד השרון ובו מתחם בתים דו משפחתיים, בתכנונו של אדריכל מוביל. הבתים כוללים 350 מ"ר ובהם מרתף, גינה בבתים ומפרט טכני עשיר במיוחד. מתחם המגורים ממוקם בסמוך לפארק "ארבע העונות", בנקודה אסטרטגית בסמוך ליציאה מהעיר.

"צרפתי בשדרות" – מתחם מגורים בשכונה חדשה בצפון שדרות. במתחם בונה החברה 6 קוטג'ים ו2 מגדלים, בהם כ- 60 יחידות דיור בדירות 4-5 חדרים ודירות גן.

"צרפתי ביעבץ" תל אביב - פרויקט דיור להשכרה. דירות קטנות יפיהפיות, אינטימיות, להשכרה לטווח ארוך.

"צרפתי רקפות" ראשון לציון - שכונת רקפות החדשה היא חוד החנית בסדרת צעדים חסרי תקדים אשר יזמה מדינת ישראל במטרה להקל על חסרי דירה לקנות דירה בתנאים מועדפים. חברת רגבים זכתה במכרז של 58 יחידות דיור בשכונת רקפות בראשון לציון.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • מי ינהל לי את המחלה? החוליה החסרה במערכת הבריאות

  לפעמים אני מתגעגעת לרופא מ"בית קטן בערבה". זוכרים אותו? הוא היה הרופא של כו-לם ועסק בה-כל, אבחון, טיפול, שיחות נפש, והכל בחיוך ושירות עד הבית. האם חברות "ניהול מחלה" פרטיות שצצות לאחרונה הן המענה לחסך?

  מי ינהל לי את המחלה? החוליה החסרה במערכת הבריאות

 • ביטול הוראת מינוי מוטבים אחרי פטירת מנוח

  ביטול הוראת מינוי מוטבים אחרי פטירת מנוח

 • תמ"א 38 כמשל לשקיעת הבולדוזר הלאומי

  תמ"א 38 כמשל לשקיעת הבולדוזר הלאומי

 • DUN'S 100 2017 – דיור מוגן: הרשתות הגדולות והמובילות בארץ

  מדירוג Dun's 100 לשנת 2017 עולה כי ענף הדיור המוגן שומר על יציבות | משען שומרת על מקומה כרשת הגדולה בישראל | שינוי מסוים חל עם השלמת הרכישה של רשת אחוזת בית ע"י קבוצת עזריאלי, מה שהעלה את מקומה בדירוג

  DUN'S 100 2017 – דיור מוגן: הרשתות הגדולות והמובילות בארץ