רווה רביד ושות'

ראיית חשבון

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1986
תחום: ראיית חשבון
כתובת: רח' הברזל 32 A רמת החייל תל אביב 69710
טלפון: 03-7676999
פקס: 03-7676990
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.raveh-ravid.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • הלנה סטורם, רווה רביד ושות'

  הלנה סטורם

  מנהלת מחלקת קרנות גידור והמחלקה הכלכלית

  רווה רביד ושות'

 • דורון כהן, רווה רביד ושות'

  דורון כהן

  מנהל מחלקת מסים

  רווה רביד ושות'

 • אלי גולדשטיין, רווה רביד ושות'

  אלי גולדשטיין

  מנהל מקצועי

  רווה רביד ושות'

 • רויטל שמעוני, רווה רביד ושות'

  רויטל שמעוני

  שותפת ביקורת

  רווה רביד ושות'

 • אביר רווה, רווה רביד ושות'

  אביר רווה

  שותף מנהל

  רווה רביד ושות'

 • יצחק רביד, רווה רביד ושות'

  יצחק רביד

  שותף מנהל

  רווה רביד ושות'

אייקון אודות

אודות רווה רביד ושות'

פירמת רואי החשבון רווה רביד ושות' הוקמה בשנת 1986, והיא מעניקה ללקוחותיה שירותי ביקורת דו"חות כספיים, ייעוץ מיסוי ושירותים כלכליים ופיננסיים נוספים. הפירמה מונה כ- 70 עובדים מהם 25 רואי חשבון ו- 35 עובדים מקצועיים.

הפירמה היא המשרד הנציג בישראל של הרשת הבינלאומית של משרדי רואי החשבון Russell Bedford International (RBI) – המאגדת 5000 אנשי מקצוע המועסקים בכ-290 פירמות הפועלות בלמעלה מ-100 מדינות ברחבי העולם.

החברות ברשת הגלובלית מאפשרת למשרד להציע ללקוחותיו פתרונות מגוונים ומותאמים אישית לסוגיות בינלאומיות בתחומי המיסוי, ההשקעות בחו"ל והניהול העסקי. הידע הבינלאומי שצבר המשרד משמש בסיס להכרת השווקים הבינלאומיים, תכנוני מס והשקעות זרות, והוא מתבסס על פעילות מתמשכת ומקצועית מול גורמים שונים בחו"ל.

הפירמה דוגלת בקיום היכרות אישית עם לקוחותיה ובליווי ארוך טווח של פעילותם העסקית והפיננסית. הפירמה מחויבת למתן שירות אישי, מקצועי ומהימן, תוך זמינות מלאה ללקוחות.

 

שירותי הפירמה

ביקורת - הפירמה מעניקה שירותי ביקורת וסקירה של דוחות כספיים למגוון גדול של סוגי תאגידים. שרותי הביקורת מתבצעים תוך עמידה בסטנדרטים המקצועיים הקפדניים ביותר הנדרשים לשם ביקורת דוחות כספיים של חברות ציבוריות בארץ ובחו"ל, מכיוון שהאיכות המקצועית עומדת בראש מעייניה של הפירמה. מערכת האיכות של הפירמה ה- AFiQSי (Accounting FirmQuality System) מבטיחה שביקורת וסקירת דוחות כספיים תתבצע בצורה התואמת את דרישות המוסד לסקירת עמיתים בישראל, ואת אלה של ה- PCAOB (Public Company Accounting Oversight Board). לצוותי הביקורת ידע מקיף ועדכני בכללי חשבונאות ישראלית, בינלאומית (IFRS) ואמריקאית.

 

מיסים - מחלקת המסים של הפירמה, בראשותו של רו"ח דורון כהן, מספקת ייעוץ מס מקצועי, המושתת על ידע מקצועי רחב שנצבר בנושא המיסוי, בארץ ובחו"ל, וניתן לאורך השנים לחברות, שותפויות ויחידים. המשרד מעניק ללקוחותיו שירות המבוסס על שילוב בין צרכי הלקוח להיכרות מעמיקה עם התקנות והחוקים השונים בישראל ובחו"ל.

במתן השירות הפירמה נעזרת, במידת הצורך, בחברי הרשת הבינלאומית, Russell Bedford International.

 

ביקורת פנימית - מחלקת הביקורת הפנימית בפירמה, שבראשה עומד מר אלון עמית, צברה ניסיון של שנים רבות במתן מגוון רחב של שירותי בקרה, ביקורת פנימית וניהול סיכונים.

ניסיונה של הפירמה כולל התמחות במתן שירותים למגוון רחב של ארגונים, בהם חברות ציבוריות הנסחרות בארץ ובעולם. השירותים שמספקת מחלקת הביקורת הפנימית בפירמה כוללים סיוע בהטמעה ויישום SOX ו- ISOX וכן סיוע בכתיבת והטמעת נוהלי עבודה ותהליכי בקרה.

 

שירותי Family Office - שירות ה- Family Office מיועד למשפחות בעלות נכסים מהותיים אשר נדרשות לנהל את ההון האישי שלהן. הפירמה היא אחת המובילות בתחום זה בישראל, והיא מעניקה שירותים אלה מאז שנת 1998. במסגרת השירות הפירמה מסייעת ללקוח, בין היתר, לבנות אסטרטגיית השקעות - לטווח הזמן הקצר והארוך ולבצע מעקב, בקרה וניהול סיכונים על ההשקעות המבוצעות.

 

קרנות גידור וPrivate Equity - מחלקה זו, המנוהלת ע"י הלנה סטורם, מספקת שירותי אדמיניסטרציה ונאמנות מס עבור קרנות. הפירמה מלווה את תעשיית קרנות הגידור בישראל מתחילת דרכה. שירותי נאמנות המס כוללים פיקוח אקטיבי וסיוע מקיף ביישום הוראות הסדרי המס. כמו כן, באמצעות חברת הנאמנות של המשרד, הפירמה משמשת כאדמינסטרטור לקרנות גידור , קרנות Private Equity וקרנות השקעה אחרות, לרבות תמ"א 38.

 

נאמנויות- ייעוץ ודיווח - במסגרת מחלקת הנאמנויות, הפירמה מספקת שירותי נאמנות הכוללים מעורבות בהקמה, ניהול וסקירת נכסי נאמנויות וקרנות (foundations) ודיווח לשלטונות המס בישראל.

 

ייעוץ - הפירמה עוסקת במתן שירותי ייעוץ מסוגים שונים: הערכות שווי, תמיכה במהלכי מיזוג ורכישה, בדיקות נאותות, ליווי בעלי מניות בצמתי קבלת החלטות ועוד.

 

שותפי המשרד

אביר רווה - אביר, המתמחה בליווי חברות וייעוץ עסקי ופיננסי, הנו בעל ניסיון רב בטיפול במגוון רחב של חברות בתחומי ההיי טק, תעשייה, שירותים, תיירות ומלכ"רים. אביר חבר הנהלת הרשת הבינלאומית של Russell Bedford International ודירקטור במספר חברות.

 

יצחק רביד - יצחק בעל ניסיון רב בליווי חברות טכנולוגיות, גיוסי הון, איתור השקעות ללקוחות וניהול פרויקטים כלכליים רחבי היקף. כמו כן, משמש כמבקר הפנימי של חברת השקעות דיסקונט בקבוצת IDB והוא כיהן ומכהן כדירקטור בחברות ציבוריות וחברות פרטיות, וכחבר בחבר הנאמנים של אוניברסיטת חיפה.

 

אלי גולדשטיין - אלי בעל ניסיון רב בחשבונאות פיננסית בישראל, בארה"ב (US-GAAP) ובינלאומית (IFRS). אלי הוא המנהל המקצועי של הפירמה, והינו חבר בוועד המרכזי של לשכת רואי חשבון בישראל ויו"ר וועדת הביקורת של הלשכה. אלי מכהן כראש צוות סוקרים במוסד לסקירת עמיתים שליד לשכת רואי חשבון בישראל, ומשמש כדירקטור.

 

רויטל שמעוני - רויטל עוסקת בביקורת וליווי פיננסי של מגוון גדול של תאגידים, שותפויות, וחברות, ומתמחה בביקורת של גופים ציבוריים בהם חברות ממשלתיות וגופי חינוך.

 

הלנה סטורם - הלנה מובילה את מחלקת קרנות הגידור והפרייבט אקוויטי בפירמה, ומספקת שירותי אדמיניסטרציה ונאמנות מס לקרנות גידור, קרנות פרייבט אקוויטי וקרנות השקעה אחרות.

 

דורון כהן - דורון, העומד בראש מחלקת המיסים, מתמחה ביעוץ מס בנושאים מגוונים, וכן בסיוע ללקוחות באופטימיזציה של המס המוטל עליהם.

 

קרן ידידי רווה רביד (מלכ"ר)

קרן ידידי רווה רביד, אשר הוקמה ביוזמת המשרד בשיתוף עם אוניברסיטת חיפה, נוסדה בשנת 2007 לקידום סטודנטים מצטיינים בעלי מודעות חברתית גבוהה וכישורי מנהיגות. הקרן מעניקה מלגות לימודים מלאות במסלול מתואר ראשון ועד דוקטורט, לסטודנטים מצטיינים מהפריפריה הלומדים באוניברסיטת חיפה.

במסגרת הקרן קיימות שתי תוכניות למלגות: תוכנית אקדמיה-פרקטיקה ותוכנית למנהיגות אקדמית וחברתית.

כחלק מפעילותה במישור האקדמי, הקרן חברה למכון IGL באוניברסיטת TUFTS שבבוסטון.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • "גמד על כתפי ענקים" – הקורונה כהזדמנות פז לפיתוח כלים ניהוליים חדשניים לדורות הבאים

  אנו המנהלים צריכים לנצל את התקופה הזו עבור פיתוח כלים ניהוליים חדשניים התואמים את מגבלות, רוח ואתגרי התקופה, כלים אשר יובילו לשינויים חיוביים בארגונים ואף יעצבו את המציאות הניהולית לדורות הבאים אחרינו

  "גמד על כתפי ענקים" – הקורונה כהזדמנות פז לפיתוח כלים ניהוליים חדשניים לדורות הבאים

 • ייפוי כח מתמשך – מה חשוב לדעת?

  מהו ייפוי כח מתמשך? מי יכול לערוך ייפוי כח מתמשך? מהם יתרונותיו ומי מוסמך לערוך אותו? על כל אלו ועוד, בכתבה שלפניכם

  ייפוי כח מתמשך – מה חשוב לדעת?

 • "זום" in – צוואות בצל משבר הקורונה

  האם בעידן בו הטכנולוגיה השתלטה על חיינו ושיחות ה-zoom הפכו לחלק בלתי נפרד משגרת החיים, ניתן לערוך צוואה און ליין?

  "זום" in – צוואות בצל משבר הקורונה

 • הנתונים שפקידי הלמ"ס שכחו להבליט בכותרת

  הנתונים האחרונים, ובמיוחד אלה של מחוזות תל אביב וחיפה, מבשרים על החמרה נוספת אפילו דרמטית במחסור בהיצע בכלל ובאיזור הביקוש בפרט

  הנתונים שפקידי הלמ"ס שכחו להבליט בכותרת