רום כנרת נכסים והשקעות בע"מ

יזמות ונדל"ן

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1995
תחום: יזמות ונדל"ן
כתובת: רח' המסגר 55, תל אביב
טלפון: 03-3039999
פקס: 03-3039990
אתר החברה: http://www.romk.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • אילן ששון, רום כנרת נכסים והשקעות בע"מ

  אילן ששון

  מנכ"ל ובעלים

  רום כנרת נכסים והשקעות בע"מ

  לפרופיל המלא

  אילן ששון
 • שילה מורי, רום כנרת נכסים והשקעות בע"מ

  שילה מורי

  סמנכ"ל הנדסה

  רום כנרת נכסים והשקעות בע"מ

  לפרופיל המלא

  שילה מורי
 • ארז פודמסקי שקד, רום כנרת נכסים והשקעות בע"מ

  עו"ד ארז פודמסקי שקד

  סמנכ"ל תכנון ובנייה

  רום כנרת נכסים והשקעות בע"מ

  לפרופיל המלא

  ארז פודמסקי שקד
אייקון אודות

אודות רום כנרת נכסים והשקעות בע"מ

רום כנרת נכסים והשקעות בע"מ הנה חברה יזמית עתירת נסיון בביצוע פרויקטים בתחום הנדל"ן, המתמחה במיזמים מורכבים וגדולים בכל רחבי הארץ. החברה מתמקדת ביצירת ערך מוסף לאזורים בהם היא פועלת, תוך הטבעת חותם ייחודי הן מההיבט העיצובי-ארכיטקטוני ושילובו בנוף האורבני והן מבחינת השימוש בחומרים מתקדמים ושמירה על ערכי הסביבה.
חברת רום כנרת חרטה על דגלה להיות חוד החנית בחדשנות בתחום האדריכלות, העיצוב ושימוש בחומרים מתקדמים, תוך שמירת הטבע והנוף והקפדה על יושרה מקצועית, שקיפות ואיכות ראשונה במעלה, ושיתוף פעולה עם משרדי האדריכלים והמעצבים המובילים בארץ ובעולם. לכן, הפרויקטים אותם מובילה החברה מהווים אייקונים אדריכליים המוסיפים ערך לאזורים בהם הם מוקמים. 

התחדשות עירונית

בתחום ההתחדשות העירונית, חברת רום כנרת מובילה כיום פרויקטים מסוג תמ"א 38/3 בבת ים וגבעתיים, ופועלת במרץ רב למקסם את היתרונות הטמונים בפרוייקטים אלו. פרויקטי החברה יוצאים לדרך לאחר מחקר מעמיק ולמידת הצרכים האישיים של כל משפחה, בכדי להביא לשיפור איכות חייה באופן מיטבי. החברה רואה בפרויקטים אלה את עתיד הבנייה בישראל תוך פיתוח מרכזי הערים. החברה הגתה יוזמה חדשנית של ניוד זכויות תוספת הבניה לאחר ביצוע התמ"א, משכונות ותיקות לאזורי יוקרה מבוססים ובכך מייצרת תהליך של חידוש ומיגון אזורים נרחבים בכל העיר ללא כל קשר לכדאיות הכלכלית של פרויקט ספציפי.

פרויקטים נבחרים

בתים בצבעים
פרויקט "בתים בצבעים" של חברת רום כנרת הוא הפרויקט המוביל בישראל בתחום CREATIVE LOFT SPACE להשכרה, בעיקר לחברות הייטק וסטארט אפ. הפרויקט כולל כיום חמישה בניינים בתל אביב: הבית האדום ברחוב יקנעם 3, הבית הצהוב ברחוב בית אלפא 19, הבית הסגול ברחוב הרכבת 68, הבית הירוק ברחוב מיקוניס 5, הבית הורוד ברחוב יבנה 40, בסך כולל של 12,000 מ"ר. "בתים בצבעים" מספקים סביבת עבודה טבעית ומעוררת השראה המתחשבת בצרכי העובדים. הצלחת הפרויקט באה לידי ביטוי בסינרגיה בין הלקוחות, בשיתופי הפעולה ובהדדיות הנוצרים בין הלקוחות בבניינים השונים. פרויקט "בתים בצבעים" התפרסם והתבסס הודות לרמת הגימור המוקפדת המתחשבת בכל האלמנטים המרכיבים את העבודה, החל מבחירת החומרים וכלה בתאורה וביצירת חלל בעל מרקם מיוחד המטמיע תרבות של חדוות יצירה. רום כנרת מחויבת להמשיך ולטפח את הפרויקט ולהקים בניינים נוספים בצבעים שונים. עד שנת 2020 מתכננת החברה להגדיל את הפרויקט ב-6000 מ"ר נוספים בשני בניינים חדשים בצבעים ססגוניים חדשים.

B TOWERS
פרויקט B TOWERS, הממוקם במרכז העיר בת-ים, הינו מתחם ייחודי, חדשני ומתקדם, שירכז את כל מוקדי המשיכה המרכזיים של העיר, בהם תרבות, קניות, לייף סטייל ומגורים, בלב איזור צעיר ודינמי הנמצא בתנופה אדירה. פרויקט המגורים משולב עם מרכז מסחרי, מגדל משרדים ומרפאות, בקומפלקס ענק של 130,000 מ"ר, וממוקם בנקודה הגבוהה ביותר בגוש דן, המאפשרת תצפית אורבאנית מדהימה על כל מרחב תל אביב ומבט פנורמי מרהיב לים התיכון. הפרויקט נבנה בצמוד לכל עורקי התחבורה המרכזיים של גוש דן.
אדריכלים: יסקי-מור-סיון

SEA TOWER
קבוצת הפרויקטים של SEA TOWER, המהווה פרויקט יזמות בנדל"ן של החברה, הינה נדבך מרכזי בשכונת פארק הים החדשה, העתידה להיבנות כשכונה יוקרתית ואיכותית בבת-ים המתחדשת, ותכלול כ-200 דונם של ריאה ירוקה ובה פארק פורח, אויר צח ללא תנועת כלי רכב שיאפשר פעילות ספורטיבית ומתקני בילוי לילדים. הפרויקט כולל חמישה מגדלים מרהיבים הנהנים מנוף לים התיכון, ויוצרים שכונת יוקרה ובה שטחים משותפים לנוחות הדיירים. גולת הכותרת של הפרויקט הינה הגישה הישירה לחוף ים רחב ולטיילת המרהיבה.
SEA TOWER 1+2 - אדריכלים - יסקי מור סיון
SEA TOWER 3     - אדריכל – אילן פיבקו
SEA TOWER 4     - אדריכל – אילן פיבקו, בשיווק ומכירה
SEA TOWER 5     - אדריכל - רן בלנדר 

SEA HOTEL
החברה שותפה בפרויקט SEA HOTEL, וגיבשה קבוצת משקיעים לפרויקט המלונאות בבת ים. עם השלמתו, יהיה SEA HOTEL לאחד מבתי המלון היוקרתיים בארץ, ויצטיין בסטנדרטים הגבוהים ביותר. המלון נבנה על שפת הים התיכון, ברצועת החוף היפהפייה של העיר בת-ים, ואורחיו ייהנו מגישה ישירה לחוף מרהיב הצמוד אליו. המלון בן 26 הקומות יכלול כ-430 חדרים מרווחים במגוון גדלים, אשר חלקם מיועדים לשימוש מלונאי וחלקם יוצעו למכירה למגורים.
אדריכל: פייגין אדריכלים
העיצוב: חברת HBA הבריטית - מחברות עיצוב בתי המלון המובילות בעולם.

אייקון מאמרים

מאמרים מאת רום כנרת נכסים והשקעות בע"מ

בנוסף אולי יעניין אותך

 • בעלי אגרות חוב בזמן קורונה

  האם חברה שהנפיקה אגרות חוב, יכולה לטעון שהיא איננה בהפרה, מן הסיבה שההפרה נובעת ממצב של "כוח עליון"? האם היא יכולה לטעון שאין בידי בעלי האג"ח עילה חוקית להעמדת החוב לפירעון מיידי, כי המשבר נובע מכוח עליון?

  בעלי אגרות חוב בזמן קורונה

 • גירושין בעידן הקורונה

  בתקופה מאתגרת זו, כדאי לאחד כוחות ולפעול ככל הניתן בשיתוף פעולה. הפנייה לערכאות הינה אפשרות קיימת אך עדיף לשמור אותה כמוצא אחרון

  גירושין בעידן הקורונה

 • ריבוי הורים לאותו ילד בעידן המודרני

  בשנים האחרונות מכירים בתי המשפט יותר ויותר בשינויים החברתיים שחלו בחברה הישראלית, והחלו להשוות את מעמדם של הורים לא ביולוגיים לאלו של המשפחה "המסורתית הנורמטיבית". מה הם השיקולים שעל פיהם מחליט בית המשפט אם להכיר ב"משפחה החדשה"?

  ריבוי הורים לאותו ילד בעידן המודרני

 • "סגר הדור השלישי" – התעלמות מזכויות יסוד

  תקופת חרום נוכחית זאת מציפה את הפגיעה החמורה של החברה הישראלית במבוגרים המוגדרים – "הדור השלישי" תוך חשש לגילנות , בידודם מהחברה והתעלמות מזכות לבדיקה רפואית, זכות לראיית נכדים, ואף ללא דרך עריכת צוואות

  "סגר הדור השלישי" – התעלמות מזכויות יסוד