רוסמן לוגיסטיקה בע"מ

יבוא ושיווק מוצרי מזון

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1949
תחום: יבוא ושיווק מוצרי מזון
כתובת: רח' חלוצי התעשיה 48 חיפה
טלפון: 04-6933555 
פקס: 04-8767072
דוא"ל: mattyrosman@gmail.com
אתר החברה: http://www.rosmanlog.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • מתי קסלסי, רוסמן לוגיסטיקה בע"מ

  מתי קסלסי

  מנכ"ל

  רוסמן לוגיסטיקה בע"מ

  לפרופיל המלא

  מתי קסלסי

מנהלים בכירים

  אלדד קסלסי סמנכ"ל תפעול
  ניר פלג סמנכ"ל מכירות
  יגאל לויצקי סמנכ"ל סחר
  אופיר מיידת סמנכ"ל פיתוח עסקי
  יבגני לשנקו סמנכ"ל יבוא
אייקון אודות

אודות רוסמן לוגיסטיקה בע"מ

רוסמן לוגיסטיקה מקבוצת רוסמן הינה חברה מובילה בתחום הלוגיסטיקה וההפצה בישראל.

חברת רוסמן לוגיסטיקה מתמחה בייבוא מוצרי איכות ממגוון רחב של ספקים ויצרנים מכל רחבי העולם, כמו גם בשיווק והפצה כלל ארצית. בנוסף, לחברת רוסמן מרכז לוגיסטי מתקדם ומודרני, מתוכו היא פועלת. החברה עוסקת בייבוא מוצרי מזון, בעיקר מהשוק האירופאי, והפצתם בארץ לאלפי לקוחות.

 

שבעה עשורים של מצוינות מקצועית

חברת רוסמן הוקמה בשנת 1949 והיתה לחנות דליקטסים מבין הראשונות בחיפה. בשנת 1997 נרכשה החנות על ידי מתי קסלסי. במהלך שני העשורים האחרונים התפתחה החנות והפכה לקבוצה המחזיקה במספר חברות, בעלת מחזור מכירות של כ-250 מיליון ש"ח בשנה. כיום מונה הקבוצה כ-400  עובדים ועובדות, המקפידים על השירותיות, המצוינות המקצועית והאמינות בהן ידועה החברה.

 

חברות בנות

לקבוצת רוסמן ארבע חברות בנות: חברת קיי.אמ.אל אחזקות, חברת ייבוא ושיווק רוסמן, חברת שיווק רוסמן בע"מ וחברת רוסמן לוגיסטיקה. ארבע החברות פועלות בשיתוף פעולה מלא בכדי להביא לשירות הראשון במעלה ממנו נהנים לקוחות הקבוצה.

 

חברת קיי.אמ.אל אחזקות

בעלות חברת קיי.אמ.אל אחזקות נכסים מניבים אשר מושכרים לסניפי הקבוצה, ואף נכסים מניבים אשר מושכרים לרשתות אחרות.  מבין לקוחות זרוע הנדל"ן נמנים רשת מעדני רוסמן,  ניו-פארם, חנויות בתחום הציוד המשרדי,  חנויות נוחות ועוד. בזרוע הנדל"ן חלק מהשקעות החברה מתועלות גם לדיור במגזר הפרטי.  בעתיד הקרוב,  תחל החברה לבנות גם מגורים צמודי קרקע. אסטרטגיית החברה היא לעשות שימוש בתזרים המזומנים של הקבוצה לטובת השקעה בנכסים מניבים, אשר יוצרים מנוע צמיחה יציב וסולידי.

 

חברת ייבוא ושיווק רוסמן

חברת ייבוא ושיווק רוסמן היא למעשה הדלק המניע את קבוצת המזון. בזכות פעילות ענפה בחו"ל במטרה למצוא את המוצרים האיכותיים ביותר במחירים שיהוו תחרות במסגרת המלחמה ביוקר המחייה, מיובאים טובי המוצרים מהעולם היישר לישראל ומזינים גם את חברות ההפצה והמכירה שבקבוצה, ובנוסף מוחדרים לרשתות השיווק השונות בישראל. חברת ייבוא ושיווק רוסמן מייצגת בישראל עשרות מפעלים מהעולם ומבצעת עבורם את הפעילות השיווקית בישראל.

 

חברת שיווק רוסמן בע"מ

חברת שיווק רוסמן בע"מ הינה חברת החנויות של הקבוצה. החברה מונה כיום 16 סניפים ברחבי הארץ. בשנת 2018 ייפתחו שלושה סניפים נוספים. הזרוע השיווקית של הקבוצה, אשר החלה את דרכה מחנות קטנה ברחוב יפו בחיפה, שם קיבלה את שמה, צמחה במשך השנים לרשת מעדניות דליקטסים בעלת 16 סניפים פעילים באיזור הצפון. כל סניפי הרשת הינם בבעלות הקבוצה.

רשת החנויות הינה המשווקת המועדפת על קבוצת רוסמן כחברה אחות, אשר ביכולתה למכור את מוצרי הייבוא במחירים אטרקטיביים לצרכן.

 

חברת רוסמן לוגיסטיקה

חברת רוסמן לוגיסטיקה היא חברת ההפצה של הקבוצה, אשר באחריותה להפיץ את מאות המכולות המגיעות לישראל על ידי חברת האחות ייבוא ושיווק רוסמן.  בחברת רוסמן לוגיסטיקה מועסקים כיום כ- 80 עובדים, ולה צי של 11 משאיות ו 16 סוכנים, אשר פוקדים את הלקוחות המובילים במדינת ישראל. בין לקוחות החברה ניתן למנות את שופרסל,  חצי חינם,  יינות ביתן, מגה, טיב טעם, קשת טעמים, ניו-פארם ורשתות מובילות רבות נוספות במשק. לחברה מרכז לוגיסטי רחב המשתרע על פני 5,000 מ"ר באיזור חיפה, ובנוסף מחסנים רבים בארץ ובעולם. בעקבות המחאה החברתית והרפורמה בשוק המזון בשנים האחרונות, החלה החברה להפיץ מותגים מובילים אשר מיובאים בייבוא מקביל, וזאת על מנת להוזיל בסופו של דבר את המחירים לצרכן ברשת החנויות שבבעלותה ואף ללקוחות האסטרטגיים שנמנים עם החברה בישראל.

 

בנוסף אולי יעניין אותך

 • הרפורמה החדשה בתחום הגנת הפרטיות ואבטחת המידע – היום שאחרי והעתיד לבוא

  בחודש מאי האחרון נכנסו לתוקף תקנות הגנת הפרטיות-אבטחת מידע החדשות. מדובר על רפורמה משמעותית המהווה נקודת מפנה בכל הקשור לאבטחת המידע האישי בישראל ושמירה על פרטיותם של אזרחי מדינת ישראל.

  הרפורמה החדשה בתחום הגנת הפרטיות ואבטחת המידע – היום שאחרי והעתיד לבוא

 • האדם במרכז העשייה

  תנועת הבאוהאוס, שצמחה בגרמניה בתחילת המאה ה-20, התמקדה בביטוי חזותי של תפיסת עולם חברתית, פוליטית ותרבותית. המבנה עצמו, תוכנן, עוצב ונבנה סביב האדם הנמצא במרכז העשייה. מבנים שתוכננו על פי תפיסת עולם זו, הכניסו את רוח התקופה פנימה בארגון החלל נקי, זורם פתוח ופשוט ונתנו ביטוי החזותי לאסתטיקת המכונה המשילה מעצמה קישוטים מיותרים מתוך אמונה כי האדריכלות יכולה לשפר את פני החברה וליצור עולם חדש וטוב יותר.

  האדם במרכז העשייה

 • בתי הדין הרבניים – "אז והיום"

  בתי הדין הרבניים – "אז והיום"

 • טעויות נפוצות בתביעות זכויות יוצרים

  ממהרים להגיש תביעת זכות יוצרים? עו"ד דור ליאונד, שותף במשרד זאב ליאונד ושות' המתמחה בדיני קנין רוחני, סוקר מספר טעויות משפטיות שכדאי להימנע מהן מראש.

  טעויות נפוצות בתביעות זכויות יוצרים