רוסמן לוגיסטיקה בע"מ

יבוא ושיווק מוצרי מזון

אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 1949
תחום: יבוא ושיווק מוצרי מזון
כתובת: רח' חלוצי התעשיה 48 חיפה
טלפון: 04-6933555 
פקס: 04-8767072
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.rosmanlog.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • מתי קסלסי

  מתי קסלסי

  מנכ"ל

  רוסמן לוגיסטיקה בע"מ

  עוד על מתי קסלסי

  מתי קסלסי

מנהלים בכירים

  אלדד קסלסי סמנכ"ל תפעול
  ניר פלג סמנכ"ל מכירות
  יבגני לשנקו סמנכ"ל יבוא
  תומר בר-לב מנהל תפעול ומשאבי אנוש
אייקון אודות

אודות רוסמן לוגיסטיקה בע"מ

קבוצת רוסמן נמנית על אחת מקבוצות שיווק המזון המובילות בישראל. החברה החלה את דרכה בשנת 1949 כחנות דליקטסים בחיפה, אחת מהראשונות העיר. בשנת 1997 נרכשה החנות על ידי איש העסקים מתי קסלסי ובמהלך שני העשורים האחרונים הוא הפך אותה לקבוצה משגשגת המחזיקה במספר חברות בת ומגלגלת מחזור מכירות של כ -450 מיליון ש"ח בשנה.  נכון להיום מונה הקבוצה כ-450  עובדים ועובדות, המקפידים על השירותיות, המצוינות המקצועית והאמינות בהן ידועה החברה.

חברות הבת

לקבוצת רוסמן ארבע חברות בת: רשת מעדני רוסמן, חברת KML אחזקות, חברת ייבוא ושיווק רוסמן וחברת רוסמן לוגיסטיקה. ארבע החברות פועלות בשיתוף פעולה מלא בכדי להביא לשירות הראשון במעלה ממנו נהנים לקוחות הקבוצה.

רשת מעדני רוסמן

רשת מעדני רוסמן מהווה את זרועה השיווקית של הקבוצה ותופסת בה את נפח הפעילות הגדול ביותר. הרשת החלה את דרכה כחנות קטנה ברחוב יפו בחיפה, שם קיבלה את שמה. במרוצת השנים התרחבה החנות והפכה לרשת משגשגת המונה 18 סניפים - מעדניות דליקטסים, הפרוסות בעיקר באזור הצפון. מרבית סניפי הרשת נמצאים בבעלות מלאה של הקבוצה.

חברת ייבוא ושיווק רוסמן

חברת ייבוא ושיווק רוסמן מהווה את המנוע של קבוצת המזון. בזכות פעילותה הענפה בחו"ל מייבאת החברה את טובי המוצרים היישר לישראל. חברת ייבוא ושיווק רוסמן מייצגת בישראל עשרות מפעלים מהעולם ומבצעת עבורם את הפעילות השיווקית בארץ.

חברת KML אחזקות

חברת KML אחזקות מחזיקה ומנהלת נכסים מניבים אותם היא משכירה לסניפי הקבוצה כמו גם לרשתות אחרות. על לקוחות KML נמנים רשת מעדני רוסמן, רשת גוד פארם, חנויות בתחום הציוד המשרדי, חנויות נוחות ועוד. חלק מהשקעות החברה מתועלות גם לדיור במגזר הפרטי ובעתיד הקרוב מתעתדת החברה ליזום ולבנות פרויקטים למגורים צמודי קרקע. אסטרטגיית החברה היא לעשות שימוש בתזרים המזומנים של הקבוצה לטובת השקעה בנכסים מניבים, אשר יוצרים מנוע צמיחה יציב וסולידי.

חברת רוסמן לוגיסטיקה

חברת רוסמן לוגיסטיקה הינה חברת ההפצה של הקבוצה, אשר באחריותה להפיץ את מאות המכולות המגיעות לישראל על ידי חברת האחות ייבוא ושיווק רוסמן.  בחברת רוסמן לוגיסטיקה מועסקים כיום כ- 80 עובדים, ולה צי של 11 משאיות ו- 16 סוכנים, אשר פוקדים את הלקוחות המובילים במדינת ישראל. על לקוחות החברה ניתן למנות את שופרסל,  חצי חינם,  יינות ביתן, מגה, טיב טעם, קשת טעמים, ניו-פארם ורשתות מובילות רבות נוספות במשק. לחברה מרכז לוגיסטי רחב המשתרע על פני 5,000 מ"ר באזור חיפה, ובנוסף מחסנים רבים בארץ ובעולם. בעקבות המחאה החברתית והרפורמה בשוק המזון בשנים האחרונות, החלה החברה להפיץ מותגים מובילים אשר מיובאים בייבוא מקביל, וזאת על מנת להוזיל בסופו של דבר את המחירים לצרכן ברשת החנויות שבבעלותה ואף ללקוחות האסטרטגיים שנמנים עם החברה בישראל.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • פוסט טראומה

  פוסט טראומה

 • עליית מחירי הדירות – עובדה מוצקה

  מה שגורם לעליית מחירי הנדל"ן הוא לא אינטרסים של בעלי עניין, אלא תהליך ומחסור אמיתי בדירות לאוכלוסיית ישראל. המחסור החריף מושך את המחירים מעלה

  עליית מחירי הדירות – עובדה מוצקה

 • פורום בכירי ענף המשפט 2022

  בתאריך ה- 23.2.22 קיימנו את פורום Duns 100 לבכירי ענף המשפט.

  פורום בכירי ענף המשפט 2022

 • פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

  ביום ד' ה-9.3.22 נערך במלון רויאל ביץ' תל אביב פורום Duns 100 השנתי של בכירי ענף המשפט בישראל בתחום ההייטק בהשתתפות בכירי דן אנד ברדסטריט בישראל, עמי אפלבום, יו"ר רשות החדשנות והמדען הראשי במשרד הכלכלה ובהנחיית גדעון אוקו.

  פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022