רוסמן לוגיסטיקה בע"מ

יבוא ושיווק מוצרי מזון

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1949
תחום: יבוא ושיווק מוצרי מזון
כתובת: רח' חלוצי התעשיה 48 חיפה
טלפון: 04-6933555 
פקס: 04-8767072
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.rosmanlog.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • מתי קסלסי

  מתי קסלסי

  מנכ"ל

  רוסמן לוגיסטיקה בע"מ

  עוד על מתי קסלסי

  מתי קסלסי

מנהלים בכירים

  אלדד קסלסי סמנכ"ל תפעול
  ניר פלג סמנכ"ל מכירות
  יגאל לויצקי סמנכ"ל סחר
  יבגני לשנקו סמנכ"ל יבוא
אייקון אודות

אודות רוסמן לוגיסטיקה בע"מ

קבוצת רוסמן נמנית על אחת מקבוצות שיווק המזון המובילות בישראל. החברה החלה את דרכה בשנת 1949 כחנות דליקטסים בחיפה, אחת מהראשונות העיר. בשנת 1997 נרכשה החנות על ידי איש העסקים מתי קסלסי ובמהלך שני העשורים האחרונים הוא הפך אותה לקבוצה משגשגת המחזיקה במספר חברות בת ומגלגלת מחזור מכירות של כ -450 מיליון ש"ח בשנה.  נכון להיום מונה הקבוצה כ-450  עובדים ועובדות, המקפידים על השירותיות, המצוינות המקצועית והאמינות בהן ידועה החברה.

חברות הבת

לקבוצת רוסמן ארבע חברות בת: רשת מעדני רוסמן, חברת KML אחזקות, חברת ייבוא ושיווק רוסמן וחברת רוסמן לוגיסטיקה. ארבע החברות פועלות בשיתוף פעולה מלא בכדי להביא לשירות הראשון במעלה ממנו נהנים לקוחות הקבוצה.

רשת מעדני רוסמן

רשת מעדני רוסמן מהווה את זרועה השיווקית של הקבוצה ותופסת בה את נפח הפעילות הגדול ביותר. הרשת החלה את דרכה כחנות קטנה ברחוב יפו בחיפה, שם קיבלה את שמה. במרוצת השנים התרחבה החנות והפכה לרשת משגשגת המונה 18 סניפים - מעדניות דליקטסים, הפרוסות בעיקר באזור הצפון. מרבית סניפי הרשת נמצאים בבעלות מלאה של הקבוצה.

חברת ייבוא ושיווק רוסמן

חברת ייבוא ושיווק רוסמן מהווה את המנוע של קבוצת המזון. בזכות פעילותה הענפה בחו"ל מייבאת החברה את טובי המוצרים היישר לישראל. חברת ייבוא ושיווק רוסמן מייצגת בישראל עשרות מפעלים מהעולם ומבצעת עבורם את הפעילות השיווקית בארץ.

חברת KML אחזקות

חברת KML אחזקות מחזיקה ומנהלת נכסים מניבים אותם היא משכירה לסניפי הקבוצה כמו גם לרשתות אחרות. על לקוחות KML נמנים רשת מעדני רוסמן, רשת גוד פארם, חנויות בתחום הציוד המשרדי, חנויות נוחות ועוד. חלק מהשקעות החברה מתועלות גם לדיור במגזר הפרטי ובעתיד הקרוב מתעתדת החברה ליזום ולבנות פרויקטים למגורים צמודי קרקע. אסטרטגיית החברה היא לעשות שימוש בתזרים המזומנים של הקבוצה לטובת השקעה בנכסים מניבים, אשר יוצרים מנוע צמיחה יציב וסולידי.

חברת רוסמן לוגיסטיקה

חברת רוסמן לוגיסטיקה הינה חברת ההפצה של הקבוצה, אשר באחריותה להפיץ את מאות המכולות המגיעות לישראל על ידי חברת האחות ייבוא ושיווק רוסמן.  בחברת רוסמן לוגיסטיקה מועסקים כיום כ- 80 עובדים, ולה צי של 11 משאיות ו- 16 סוכנים, אשר פוקדים את הלקוחות המובילים במדינת ישראל. על לקוחות החברה ניתן למנות את שופרסל,  חצי חינם,  יינות ביתן, מגה, טיב טעם, קשת טעמים, ניו-פארם ורשתות מובילות רבות נוספות במשק. לחברה מרכז לוגיסטי רחב המשתרע על פני 5,000 מ"ר באזור חיפה, ובנוסף מחסנים רבים בארץ ובעולם. בעקבות המחאה החברתית והרפורמה בשוק המזון בשנים האחרונות, החלה החברה להפיץ מותגים מובילים אשר מיובאים בייבוא מקביל, וזאת על מנת להוזיל בסופו של דבר את המחירים לצרכן ברשת החנויות שבבעלותה ואף ללקוחות האסטרטגיים שנמנים עם החברה בישראל.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • פריצות דרך של נשים במדע

  במהלך השנים בישראל ובקהילה הבינלאומית נעשו מאמצים רבים לקדם נשים בתחומי המדעים. היום הבינלאומי לנשים ונערות במדע הוא הזדמנות לבחון מדוע הפערים המגדריים ברישומי הפטנטים הם כה גדולים ומי הן המדעניות שעשו זאת ובגדול

  פריצות דרך של נשים במדע

 • האישה אינה בחזקת טבחית, מנקה או שליחה של בעלה אלא שותפה לדרך של בעלה ועזר כנגדו

  בפסק דין אמיץ ותקדימי הפך בית המשפט לערעורים את פסק דינו של כב' השופט ארז שני, אשר הגדיר אישה שהיתה נשואה למנוח כ-58 שנה כ"שליחה", בעוד בית המשפט לערעורים ראה בה שותפה לכל דבר ועניין

  האישה אינה בחזקת טבחית, מנקה או שליחה של בעלה אלא שותפה לדרך של בעלה ועזר כנגדו

 • הקלאש של רשות המסים וההתחדשות העירונית – איסור קיזוז תשומות דיירים

  הקלאש של רשות המסים וההתחדשות העירונית – איסור קיזוז תשומות דיירים

 • הכלים המשפטיים להורשה – אינם עומדים על הצוואה לבדה

  רבים בטוחים כי הסדרת ההורשה נעשית באמצעות הצוואה לבדה, ואינם מודעים לעובדה כי הורשה נעשית גם באמצעות הסדרים משפטיים ספציפיים עליהם הם חתומים, מבלי שכלל היו מודעים לכך. דרך המלך להסדרת ההורשה באופן שייצר וודאות משפטית וימנע סכסוך משפחתי או כל התדיינות משפטית עתידית בתוך המשפחה - הינו באמצעות ראייה רחבה וכוללת של כלל ההסדרים המשפטיים בהם מעורב המוריש, אשר הצוואה היא רק חלק מהם

  הכלים המשפטיים להורשה – אינם עומדים על הצוואה לבדה