רז, דלוגין ושות', עורכי דין

עריכת דין - מסחרי/היי-טק

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2008
תחום: עריכת דין - מסחרי/היי-טק
כתובת: עזריאלי, המגדל המרובע,
קומה 27 תל אביב 6701101
טלפון: 03-7947777
פקס: 03-7947778
דוא"ל: info@raz-dlugin.co.il
אתר החברה: http://www.raz-dlugin.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • רפי רז, רז, דלוגין ושות', עורכי דין

  רפי רז

  שותף מנהל

  רז, דלוגין ושות', עורכי דין

  לפרופיל המלא

  רפי רז
 • רן דלוגין, רז, דלוגין ושות', עורכי דין

  רן דלוגין

  שותף בכיר

  רז, דלוגין ושות', עורכי דין

  לפרופיל המלא

  רן דלוגין
 • מיכל דונר, רז, דלוגין ושות', עורכי דין

  מיכל דונר

  שותפה

  רז, דלוגין ושות', עורכי דין

  לפרופיל המלא

  מיכל דונר
אייקון אודות

אודות רז, דלוגין ושות', עורכי דין

משרד רז, דלוגין ושות׳ נמנה על משרדי ההייטק המובילים בישראל. המשרד מייצג קרנות הון סיכון מקומיות ובינלאומיות, משקיעים פרטיים, חברות הייטק בכל שלבי התפתחותן – מחברות סטארטאפ בתחילת דרכן ועד לחדי קרן. 

על לקוחות המשרד נמנים החברות והמשקיעים הידועים והמרכזיים ביותר בתעשיית הטכנולוגיה בארץ ובעולם, והמשרד מעורב בדרך קבע בעסקאות המרכזיות ביותר במשק. 

פעילות המשרד חובקת כל היבט אפשרי של תחום ההייטק, לרבות תוכנה, SaaS, אינטרנט, e-commerce, חברות משחקים, חומרה, סייבר, רובוטיקה, בינה מלאכותית, פינטק, insurtech, אגרוטק, ביו-טכנולוגיה ומדעי החיים, פארמה, מציאות מדומה, תוכן ובידור, ספורט, מכשור רפואי ועוד. 

המשרד מהווה one-stop-shop ללקוחותיו ומעניק שירותים מקיפים משלבי ההקמה הראשוניים ועד האקזיט, לרבות ייסוד, ליווי משפטי בשלב הראשוני של בניית החברה (מודלים שונים של תמרוץ עובדים, הסכמי העסקה, הסכמי סודיות), corporate housekeeping, השקעות Seed, סיבובי גיוס מתקדמים, הלוואות, הלוואות המירות למניות (SAFE, CLA), עסקאות מימון מסוגים שונים, הסכמים מסחריים לרבות רישויי ומסחור של טכנולוגיה וקניין רוחני ומוצרים שונים, מיזמים משותפים, מיזוגים ורכישות ועוד. 

גישה ייחודית

המשרד פועל תוך מחויבות טוטאלית להעניק לחברות ומשקיעים את הייצוג המשפטי המקצועי ביותר, באורייטציה עסקית ומתוך היכרות עמוקה עם תחום הפעילות של כל אחד מלקוחות המשרד. המבנה הייחודי של המשרד מונע על ידי המסירות הבלתי-מתפשרת ללקוחותיו. המשרד פועל באמצעות מודל ״יחידת עלית״, המבטיח את מעורבותם האישית של שותפי המשרד המנוסים בכל שלב ושלב של פעילות לקוחותיהם, על מנת להבטיח את הרמה הגבוהה ביותר של יעילות, מסירות ורספונסיביות לכל אורך הדרך. אבן היסוד של המשרד הינה רכישת הבנה מעמיקה ואמיתית של פעילות הלקוחות, באופן המאפשר את קידום עניינם בצורה מיטבית ועל מנת להשיג את יעדיהם באופן מהיר ואפקטיבי. 

תחומי עיסוק

גיוסי הון
רז, דלוגין ושות׳ מחזיק בפעילות ענפה בתחום גיוסי ההון לחברות הייטק וכן ברשת קשרים בינלאומית ענפה בתחום זה. ההיקף הגדול של קרנות נון סיכון ומשקיעים פרטיים הנמנים על לקוחות המשרד מחד, ושל סטארטאפים מבטיחים בתחום ההייטק מאידך, מביאים לכך שרז דלוגין ושות' מעורב באין ספור גיוסי הון מהגדולים והמורכבים במשק באופן קבוע. 

מיזוגים ורכישות
רז, דלוגין ושות׳ מוכר ומוערך בגין פעילותו הענפה בתחום המיזוגים והרכישות. לאורך שנות פעילותו הוביל המשרד חלק מהעסקאות הגדולות ביותר בארץ ובעולם. המשרד מייצג הן חברות נרכשות והן רוכשים בעסקאות בינלאומיות, בדגש על אירופה, ארה״ב ואסיה.
האוריינטציה הבינלאומית של המשרד והיקף ניסיונו המקצועי מאפשרים לו ליישם חשיבה יצירתית ולייצר פתרונות ״מחוץ לקופסה״ לסוגיות מורכבות, ולהוביל את לקוחותיו לעבר השלמה מוצלחת של עסקאותיהם.
פעילות המיזוגים והרכישות של המשרד כוללת מגוון רחב של סוגי עסקאות, לרבות מכירת ורכישת מניות, רכישת נכסים, מיזוגים, מיזמים משותפים ״spin-offs״ ועוד, לרבות היבטי קניין הרוחני, שימור עובדים ותגמול מנהלים. 

קרנות הון סיכון
רז, דלוגין ושות׳ מייצג קרנות הון סיכון מהפעילות ומהמרכזיות ביותר בארץ ובעולם. המשרד מטפל בכל היבט משפטי הקשור לפעילות ההשקעה של קרנות אלו. 

רישוי ומסחור
עורכי הדין של משרד רז, דלוגין ושות׳ מחזיקים בניסיון וידע מקצועי שאין שני לו בכל הנוגע לקניין רוחני, מסחור טכנולוגיה (לרבות עסקאות רישוי טכנולוגיה מורכבות), במסגרת הפעילות המסחרית של לקוחותיהם. המשרד מטפל בקשת נרחבת של עסקאות מורכבות הנוגעות למסחור של זכויות קניין רוחני אל מול גופים ומוסדות פרטיים, ממשלתיים ואקדמיים מסביב לעולם. 

שותפי המשרד

עו״ד רפי רז
רפי נמנה על המומחים המובילים, המנוסים והמקצועיים ביותר בתחומי ההייטק והמיזוגים והרכישות בישראל.
פעילותו של רפי מתמקדת בתחומי המשפט המסחרי והתאגידי, בדגש על מימון תאגידי, מיזוגים ורכישות וקניין רוחני, לרבות בעסקאות טכנולוגיה מקומיות ובינלאומיות. כמו כן, רפי מחזיק בניסיון מקצועי מהמעלה הראשונה בכל הנוגע לייצוג קרנות הון סיכון גדולות ובעלות שם, משקיעים פרטיים וכן חברות הייטק ישראליות ובינלאומיות – מהקמה ועד למכירה. 

עו״ד רן דלוגין
רן מחזיק בשנות ניסיון רבות כעורך דין בניו יורק במשרד בינלאומי מוביל, והוא נמנה על עורכי הדין המובילים בישראל. בין היתר, רן הוביל חלק מעסקאות הטכנולוגיה הגדולות יותר שהתבצעו בישראל בשנים האחרונות.
פעילותו של רן מתמקדת במגוון רחב של עסקאות מיזוגים ורכישות בינלאומיות ועסקאות מימון, לרבות השקעות הון סיכון מורכבות ומיזמים משותפים, וכן בהסכמים מסחריים שונים. 

עו״ד מיכל דונר
מיכל הינה שותפה במשרד רז, דלוגין ושות׳.
פעילותה של מיכל מתמקדת בגיוסי הון, עסקאות טכנולוגיה בהיבטים ספציפיים של קניין רוחני ודיני עבודה. מיכל מחזיקה בניסיון מקצועי נרחב, והיא מייצגת מגוון רחב של סטארטאפים וחברות ענק בעסקאות מורכבות, לרבות עסקאות מימון ומיזוגים ורכישות, כמו גם בעניינים שוטפים, נושאי רישוי טכנולוגיה, וסוגיות הקשורות לדיני עבודה, הסכמי העסקה וכיוב'.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • משפט שוויצרי ועולם ה Fintech השוויצרי כהזדמנות ללקוחות ישראליים

  משפט שוויצרי ועולם ה Fintech השוויצרי כהזדמנות ללקוחות ישראליים

 • מהי כתובה?

  כולנו מכירים את הכתובה עליה חותם הבעל במעמד החופה, ואותה מקריאים בקול, בשפה הארמית. נדמה כי לאחר החופה, כולם מעדיפים לשכוח מקיומה של הכתובה, אבל חשוב להבהיר כי מדובר במסמך משפטי לכל דבר ועניין

  מהי כתובה?

 • מגמות נוכחיות בשוק הנדל"ן האיטלקי

  מגמות נוכחיות בשוק הנדל"ן האיטלקי

 • הדרך הקצרה לדירה משלך

  בעלי קרקעות יכולים לקצר את הדרך למימוש השקעתם באמצעות התאגדות עם בעלי מקרקעין הסמוכים וקידום פרויקטים כקבוצה

  הדרך הקצרה לדירה משלך