רניום

יבוא, שיווק והפצה של סל מוצרים גדול ורחב עבור מעבדות בתחום הביולוגיה המולקולרית, הדיאגנוסטיקה והרפואה המותאמת אישית, תוך תמיכה ושרות ברמה גבוהה מאוד

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1991
תחום: יבוא, שיווק והפצה של סל מוצרים גדול ורחב עבור מעבדות בתחום הביולוגיה המולקולרית, הדיאגנוסטיקה והרפואה המותאמת אישית, תוך תמיכה ושרות ברמה גבוהה מאוד
כתובת: רח' הסתת 20, מודיעין,
ת.ד. 180 7171101
טלפון: 08-9558888 
פקס: 08-9969688
דוא"ל: Info@rhenium.co.il
אתר החברה: http://www.rhenium.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

מנהלים בכירים

  דרור ישראלי מנכ"ל ומייסד
  אורנה שושן סמנכ"ל מכירות חטיבת מחקר
  הילה עמיאל סמנכ"ל חטיבת הדיאגנוסטיקה
  ערן זיסר סמנכ"ל תפעול
  רו"ח גדי עציוני מנהל כספים
אייקון אודות

אודות רניום

ענף מדעי החיים פורח ומשגשג בשני העשורים האחרונים ואחת החברות הגדולות והמובילות בתחום זה בישראל, הינה חברת רניום. החברה, אשר הוקמה לפני 27 שנים, עוסקת באספקת מוצרים, מכשור, תמיכה ביולוגית ואפליקטיבית ומתן שירות עבור מעבדות אקדמיות, רפואיות, זיהוי פלילי וחברות מסחריות העוסקות בביולוגיה מולקולרית, ביוטכנולוגיה, דיאגנוסטיקה ורפואה מותאמת אישית. החברה משווקת את מוצרי החברות המובילות בעולם בתחומים אלו, כאשר עבור רבות מהן רניום הינה היבואן הבלעדי בארץ.
מטה החברה ממוקם באזור התעשייה של מודיעין ומאופיין באווירה משפחתית לצד איכות ומקצוענות שירותית.

One Stop Shop

ברניום יכולים הלקוחות למצוא את פורטפוליו המוצרים והשירותים המגוון והמקיף ביותר בתחום מדעי החיים תחת קורת גג אחת. מערך המכירות והתמיכה המקצועית, המורכב מביולוגים מומחים בעלי ניסיון רב, יודע לתת פתרונות מעולים לכל דרישה ובקשה – החל ממוצרים מתכלים פשוטים ועד למכשירים המתקדמים ביותר - וללוות את הלקוחות לאורך כל תהליך הרכישה, החל משלב תכנון הפרויקט או הניסוי ועד לשלב ניתוח התוצאות.
כל אלו הביאו את מגוון לקוחות החברה - החל מחוקרים באקדמיה, דרך מרכזים רפואיים גדולים ועד לחברות הזנק - לתחושת ביטחון ונאמנות לאורך זמן.

שירות המחייב מקצועיות וידע

רניום שמה לנגד עיניה מחויבות להתחדש, להתעדכן ולהעמיק את הידע המקצועי על ידי שליחת צוותים למרכזי הפיתוח של החברות אותן היא מייצגת, במטרה ללמוד ולהיחשף לפיתוחים טכנולוגיים ומוצרים חדשים בתחום. בחברה מועסקים 150 עובדים, אשר מרביתם בעלי תארים מתקדמים והכשרה בתחומי הביולוגיה והכימיה, מהנדסי וטכנאי שירות ואנשי תפעול, היכולים לתמוך במחויבות זו ללקוחותיה.

צוותים מובילים מצוינות מקצועית

מאז הקמתה, החברה התמחתה במוצרים ומכשור בתחום הביולוגיה המולקולרית, הכוללת בין השאר תחומי ה-Next Generation Sequencing (שיטות ריצוף מתקדמות), אנליזת תאים בזרימה ומיקרוסקופיה והמשיכה לצמוח ולהתפתח בשנים האחרונות לתחום הרפואה המותאמת אישית (גילוי מוקדם למחלות) ובינואר 2017 רניום בשיתוף טבע מדיקל, הקימה את חברת רניום מדיקל אשר מתמחה בתחום הדיאגנוסטיקה (מכשור לניתוח בדיקות דם, שתן וכימיה).

תחום המכירות כולל אנשי מכירות בשטח, המבקרים במעבדות באופן קבוע ורציף וכן אנשי אפליקציה המומחים בתחומים ספציפיים שתפקידם להדריך וללוות את הלקוחות באופן אישי, על מנת לתת מענה נכון לדרישות הלקוח.

המערך התפעולי בחברה כולל את מחלקת הרכש, אשר עוסקת בתהליכי היבוא והשילוח ומנהלת קשר שוטף עם הספקים. מחלקת שרות הלקוחות המטפלת בהצעות מחיר, עיבוד ההזמנות, מעקב מלאי וקשר רציף מול הלקוח. מחלקת תמיכה ביולוגית המעניקה תמיכה בזמן אמת לפניות הלקוחות באמצעות מענה טלפוני ו/או באמצעות המייל. כלל עובדי המחלקה הינם בעלי תואר שני או דוקטורט בביולוגיה, דבר המקנה ללקוחות תחושת ביטחון ונאמנות לאורך זמן. חוליה נוספת במערך זו הינה מחלקת הלוגיסטיקה של החברה, אשר מפיצה את המוצרים ללקוחות על ידי עובדי החברה, המיומנים בטיפול בחומרים רגישים ובמוצרים עדינים.

שותפים להצלחה

על לקוחות החברה נמנות מעבדות מחקר בכל מוסדות האקדמיה בישראל (מכון ויצמן, הטכניון, אוניברסיטת תל אביב, האוניברסיטה העברית בירושלים, אוניברסיטת בן-גוריון ועוד), מוסדות רפואיים (בתי חולים, קופות חולים ומעבדות רפואיות פרטיות) וחברות מסחריות, המורכבות מסטארט-אפים קטנים וחברות ענק הנסחרות בבורסה (מתחומי הפרמצבטיקה, הביוטכנולוגיה, המזון, איכות הסביבה ועוד) ומכוני מחקר ממשלתיים (צה"ל, משטרת ישראל ורפואה משפטית).

מוניטין רב שנים

לאורך השנים שמרה החברה על מוניטין חיובי בקרב בעלי המעבדות ואלו סומכים, עד היום, על איכות מוצריה ועל רמתם המקצועית הגבוהה של עובדיה. יתרה מכך, אנשי המכירות והשרות של רניום נמצאים בקשר הדוק ורצוף עם כל העוסקים בתחום וצוות המומחים עומד לרשותם כדי להבטיח שהחוקרים יקבלו את המכשור, השירות והייעוץ המיטביים ביותר להבטחת הצלחת מחקריהם.

אייקון מאמרים

מאמרים מאת רניום

בנוסף אולי יעניין אותך

 • בין דאגה לתקווה

  השינויים בשוק ההתחדשות העירונית הנגזרים ממגפת הקורונה, אך גם מההיפרדות מתמ"א 38 וכניסת תכנית 'התחדשות בניינית' מעוררים רגשות מעורבים בקרב האנשים שעוסקים בענף ההתחדשות העירונית. לצד קולות רבים המביעים דאגה מהמציאות הנוכחית והעתידית, ישנם גם קולות של תקווה. האם הענף הולך לקראת אי כדאיות כלכלית או שמא לקראת שינוי חיובי נדרש? אלה הקולות והדעות של האנשים שעוסקים בתחום ביום יום

  בין דאגה לתקווה

 • עושים חשבון לקורונה

  בימים כתיקונם, רואי החשבון ומבקרי הפנים מחזיקים בתפקיד משמעותי המסייע בשמירה על היציבות הפיננסית של החברות, הארגונים והעסקים במשק. אולם, בזמן חירום ובעתות מצוקה, כמו בתקופה הנוכחית בה נגיף הקורונה מכה בעוצמה בכלכלה הגלובלית והמקומית, תפקידם עשוי להפוך למכריע, עד כדי כך שהישרדותם של עסקים מסוימים תלוי באיכות תפקודם של רואי החשבון. כמה מבכירי רואי החשבון בישראל מתארים את האתגרים והפתרונות האפשריים העומדים בפני רואי החשבון ומבקרי הפנים אשר מנסים לייצר וודאות, יציבות ואופק, בתקופה שבה חוסר הוודאות שולט בענפים רבים במשק

  עושים חשבון לקורונה

 • האם הקורונה תהפוך את הנדל"ן להייטק של העשור הקרוב

  הפתרון - הכשרת רבבות צעירים אקדמאים למקצועות ענף הבנייה

  האם הקורונה תהפוך את הנדל"ן להייטק של העשור הקרוב

 • דירה ביהודה ושומרון – ההזדמנות הנדל"נית הבאה

  הנוף הפתוח, חיי הקהילה העשירים והאוויר הצלול גורמים בעשור האחרון ליותר ויותר ישראלים, דתיים וחילוניים, לעבור לגור בשטחי יהודה ושומרון, נכון להיום מתגוררים באזור קרוב לחצי מיליון בני אדם והמספרים רק הולכים ועולים מדי שנה

  דירה ביהודה ושומרון – ההזדמנות הנדל"נית הבאה