רפאל תערובות בע"מ

ייצור ושיווק תערובות הזנה לבעלי חיים

רפאל תערובות בע"מ
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1994
תחום: ייצור ושיווק תערובות הזנה לבעלי חיים
כתובת: רח' המסיק 15, פארק תעשיות עמק חפר
טלפון: 04-7706450
פקס: 04-7706444
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.rafaelt.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • אילן רפאל

  אילן רפאל

  מייסד ומנכ"ל

  רפאל תערובות בע"מ

אייקון אודות

אודות רפאל תערובות בע"מ

רפאל תערובות בע"מ הינה חברה צומחת בשוק תערובות ההזנה לבעלי חיים – עופות פטם, מטילות, בקר, צאן, דגים, כלבים וחתולים. החברה הוקמה על ידי היזם ומגדל העופות אילן רפאל והיא החלה את דרכה בתחילת שנות התשעים עם מכון תערובות קטן בעל היקף ייצור של 2000 טון בלבד בחודש. במרוצת השנים עלה הביקוש לתערובות החברה בצורה חדה ובשנת 2014 עברה החברה ממשכנה הישן במושב בני ציון למשכנה החדש בפארק תעשיות בעמק חפר. את המפעל החדשני והטכנולוגי בעמק חפר הקים אילן בהשקעה של 80 מיליון ₪.

כיום מייצר המפעל עשרות אלפי טונות תערובות לבעלי חיים המשווקות בכל רחבי מדינת ישראל וביבשות נוספות בעולם. 

אילן רפאל, מייסד החברה

אילן עוסק מזה 40 שנה בתחום גידול העופות (פטם ומטילות) והוא נמנה על מקימי יחידת החילוץ הצה"לית 669 בה שירת כלוחם בסדיר ובמילואים. כמגדל פרטי בעל רקע אקדמי בכלכלה הבין אילן כי התערובות מהוות כ-75 אחוזים מתשומות הגידול והוא ביקש לחסוך בעלויות הייצור ולשפר בתוך כך את איכות התערובות. כך נולד מכון התערובות הקטן בבני ציון אותו הקים בראשית הדרך לצרכים אישיים, וזה התרחב בהמשך לשיווק התערובות למגדלים נוספים.

שירותים ומוצרים ברמת איכות מקסימלית

רפאל תערובות שמה לה למטרה להעניק את השירותים ואת המוצרים באיכות המקסימלית, תוך הקפדה על מתן יחס אישי וידידותי. העבודות מתבצעות במכון ע"י צוות מקצועי בעל ניסיון עשיר, ובשימוש בטכנולוגיה ומכשור מהמשוכלל והחדיש הקיים בעולם, תחת פיקוח מתמיד וללא פשרות. קווי הייצור במפעל יודעים לתת מענה לכלל ענפי החי תוך עמידה בדרישות בטיחות ביולוגיות מחמירות. הציוד החדיש במפעל מאפשר גמישות ומתן פתרונות מגוונים בו זמנית למספר לקוחות ובתמיכה מלאה של תזונאי החברה והצוות הטכני של המפעל. החברה שמה דגש רב על איכות חומרי הגלם בכדי לאפשר צמיחה מקצועית גבוהה לחקלאים. תערובות ההזנה מיוצרות תחת התקנים המחמירים של ISO 9001 ו-H.A.C.C.P.

ההון האנושי

ברפאל תערובות מועסקים כ-40 עובדים כאשר בחוד החנית עומדים צוות התזונאים המובילים המלווים את החקלאים באופן אישי. כל תזונאי בחברה מתמחה בתחום גידול ספציפי – עופות, בקר, צאן, וכן הלאה, ובמקרים רבים עובד הצוות בשיתוף פעולה פורה עם תזונאים מובילים מרחבי העולם.

פתרונות בהתאמה אישית

בחברה מאמינים כי לכל מגדל יש את הצרכים והמאפיינים הייחודיים רק לו ולשם כך פותחה שיטת עבודה המאפשרת ייצור מזון "תפור ללקוח". יתירה  מכך, מאחר ואילן מנכ"ל החברה הוא מגדל עופות בעצמו הדבר מקל עליו להבין את צרכי הלקוחות ולהעניק להם את השירות והמוצרים האופטימאליים ביותר. דוגמאות טובות לכך הן הגעה לגודל ספציפי של ביצים או כמות ביצים כללית גדולה יותר בענף ההטלה וניצולת מזון גבוהה אצל לקוחות הפטם. החברה מסוגלת לייצר תערובות גם בהתראה קצרה של "מהיום למחר" וכלל המוצרים מגיעים ללקוחות באמצעות צי משאיות הטריילר המניידות אותם למשקים חקלאיים הפרוסים מדן ועד אילת.

מובילות טכנולוגית

מפעלה של רפאל תערובות ממוקם בפארק תעשיות עמק חפר והוא מתנשא לגובה של 42 מטר. המפעל כולל בתוכו כ-70 מכלים בעלי חומרי גלם שונים להזנת בעלי החיים, ובנוסף מצויות בו שש ממגורות לגרעיני חיטה ותירס. מערכת בקרה חדשנית הפועלת במפעל מרכיבה את הקומבינציות השונות על פי סוג החי והזנים השונים. מפעל החברה אוטומטי לחלוטין וניתן להפעילו מכל מקום בעולם. המפעל מוגדר כמפעל חיוני והוא ממשיך לפעול בעתות חירום כבעתות שגרה. החברה ממשיכה לפעול כל העת להרחבת השימוש בטכנולוגיה בכול ענפי החי, למען מזון בריא יותר ורווחת בעלי החיים משופרת.

פיתוחים פורצי דרך

במהלך השנים הצליחה רפאל תערובות להגיע לפיתוחים והישגים פורצי דרך בענף ועל אלו ניתן למנות תערובות צאן המבוססת על גרעינים שלמים - מוצר אשר הוכיח את עצמו בתוצאות מקצועיות יוצאות דופן ובעקבות כך החלו מכונים נוספים בארץ לייצר מוצר דומה. כמו כן להקת רבייה הגדלה בקיבוץ הסוללים וניזונה על ידי תערובות החברה זכתה במקום הראשון בעולם בכמות הביצים אותם הטילה, בכמות הביצים המופרות אותם סיפקה ובכמות האפרוחים אשר יצאו מתרנגולות האם.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • "לא ידעתי" – לא יספיק: על אחריות פלילית של מנהלים

  מנהלים שימו לב: גם אם לא ידעתם שבוצעה עבירה, אתם עדיין עלולים למצוא את עצמכם על ספסל הנאשמים. החדשות הטובות - ניתן למנוע זאת

  "לא ידעתי" – לא יספיק: על אחריות פלילית של מנהלים

 • "תעשיית הקריפטו מתבגרת"

  לצד עיסוקיו בצד המשפטי מסחרי ובהשקעות בין לאומיות בחברות טכנולוגיה, עו"ד גיל סולומון מסתמן כיום כאחד מעו"ד המובילים בתחום מטבעות הקריפטו, "אנחנו נראה בשנים הקרובות שיותר ויותר מוסדות וגופים יאמצו את מטבעות הקריפטו החזקים. כבר היום אנו רואים שהשחקנים בתעשיית הקריפטו למדו איך להעריך מיזם, לסנן רעשים, לראות מה הוא החזון של המטבע והטכנולוגיה מאחוריו ומהי הצעת הערך -Value Proposition - של החברה ואם קיימת האפשרות ליישומם. כתוצאה מכך הם יודעים היום במה שווה להשקיע ובמה לא"

  "תעשיית הקריפטו מתבגרת"

 • על ארבעה סוגי סרבנים דיברה תורת ההתחדשות העירונית

  "אחוזי ההצלחה של פרויקטים בהתחדשות עירונית תלויים בכמה בעלי הדירות מאוגדים. הסיבות לסרבנות הדיירים מגוונות", מסביר עו"ד ינקי עפרוני, שותף מייסד במשרד 'יוריסט עפרוני' המתמחה בייצוג בעלי דירות בפרויקטים להתחדשות עירונית, "האתגר הגדול ביותר הוא יצירת האמון עם בעלי הדירות"

  על ארבעה סוגי סרבנים דיברה תורת ההתחדשות העירונית

 • גמול בחדלות פירעון לנושה "הפעיל"/ "היעיל"/ "החרוץ"

  ביהמ"ש העליון הכיר במתן גמול לנושה הפעיל, המשקיע בהגדלת נכסי החייב בהליך חדלות פירעון, באופן שכלל הנושים מפיקים תועלת ממאמציו, כחריג לעיקרון השוויון

  גמול בחדלות פירעון לנושה "הפעיל"/ "היעיל"/ "החרוץ"