רשת בית המיזוג (מקבוצת רפי את רפי)

כל המעלות הטובות

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1978
תחום: סיטונאות מזגנים ואביזרי מיזוג אוויר
כתובת: החרושת 5 בת ים
טלפון: 03-5551600
פקס: 03-5529558
אימייל: mazganim@rafiandrafi.co.il
אתר החברה: www.rafiandrafi.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • רפאל ביטון, רשת בית המיזוג (מקבוצת רפי את רפי)

  רפאל ביטון

  בעלים ומנכ"ל

  רשת בית המיזוג (מקבוצת רפי את רפי)

 • אורן ביטון, רשת בית המיזוג (מקבוצת רפי את רפי)

  אורן ביטון

  מנהל מכירות ורכש מזגנים

  רשת בית המיזוג (מקבוצת רפי את רפי)

 • יוסי ביטון, רשת בית המיזוג (מקבוצת רפי את רפי)

  יוסי ביטון

  מנהל הסניפים

  רשת בית המיזוג (מקבוצת רפי את רפי)

 • דליה סלהוב, רשת בית המיזוג (מקבוצת רפי את רפי)

  דליה סלהוב

  מנהלת כספים

  רשת בית המיזוג (מקבוצת רפי את רפי)

 • גלעד שחם, רשת בית המיזוג (מקבוצת רפי את רפי)

  גלעד שחם

  מנהל שיווק ומדיה דיגיטלית

  רשת בית המיזוג (מקבוצת רפי את רפי)

מנהלים

  תומר ביטון - מנהל יבוא, מחשוב ובקרת תשלומים
  ערן ביטון - קניין ואיש רכש
  לביא שמש - מנהל לוגיסטיקה
אייקון עובדות ומספרים

עובדות ומספרים

עובדים 70

עובדים

70

סניפים ברחבי הארץ 10 מעכו עד באר שבע

סניפים ברחבי הארץ

10

מעכו עד באר שבע

אייקון אודות

אודות רשת בית המיזוג (מקבוצת רפי את רפי)

רשת בית המיזוג מקבוצת רפי את רפי הינה הרשת הגדולה בישראל בשוק המקצועי לשיווק מזגנים ואביזרי מיזוג אוויר. החברה ותיקה בתחום מיזוג האוויר, ופועלת משנת 1978. בשנים אלו צברה רשת בית המיזוג את המוניטין ממנו היא נהנית, המתמקד באמינות, שירותיות ומוסר תשלומים מוביל.

רשת בית המיזוג מתמחה במכירת מזגנים ויחידות מיזוג אוויר מתקדמות, אביזרי מיזוג אוויר ומוצרי קירור ממגוון החברות המובילות בעולם. ייחודה של הרשת נעוץ בעובדה שהיא מתמחה אך ורק במיזוג אוויר וקירור, ובאביזרי מיזוג אוויר. רשת בית המיזוג עובדת עם אנשי מקצוע מובילים בפריסה ארצית, ומשווקת לרוב חלקי הארץ.

רשת משפחתית מובילה בפריסה ארצית

החברה המשפחתית החלה את דרכה כמסגרייה, אשר יצרה תושבות למזגנים ועבודות מסגרות כלליות. בהמשך הכניסה החברה מוצרי מיזוג אוויר שונים, ומאוחר יותר גם מזגנים.

כיום, רשת בית המיזוג הינה החברה הגדולה והמובילה בענף בישראל. הרשת מונה עשרה סניפים בפריסה ארצית מעכו ועד ב"ש, המתמחים אך ורק במכירת מזגנים ואביזרי מיזוג וקירור לשוק המקצועי, ולכן היא הרשת הגדולה עם הפריסה הרחבה ביותר בארץ לשוק המקצועי. רשת בית המיזוג אף מפעילה סוכנים ברחבי הארץ.

רשת בית המיזוג מעסיקה כ-70 עובדים. כחברה ותיקה ומשפחתית, הרשת מעריכה את עובדיה, מכבדת את ספקיה ואת לקוחותיה, ושמה דגש על מוסר תשלומים מוקפד.

מותגים בינלאומיים נבחרים

רשת בית המיזוג, מקבוצת רפי את רפי, משווקת מזגנים של כל החברות המובילות בשוק, בהם אלקטרה, תדיראן, טורנדו, פמילי, מיצובישי, סמסונג, LG, טושיבה ועוד.

כמו כן, הרשת משווקת מערכות מיזוג מתקדמות מסוג VRF, יחידות מים וכו'.

בתחום אביזרי מיזוג האוויר הרשת מספקת את הסל הרחב ביותר לאנשי המקצוע עם כל המגוון הדרוש לעבודה השוטפת כולל פתרונות לשיפור וייעול עבודתם.

בין לקוחות רשת בית המיזוג ניתן למנות גופים גדולים, בהם רשתות שיווק, בתי חולים, מפעלים, קניונים, חברות בנייה וחנויות, מתקיני מזגנים, טכנאי מזגנים וחברות אחזקה.

אמינות, שירותיות ואיכות

חברת רשת בית המיזוג חרטה על דגלה שמירה על סטנדרטים גבוהים במיוחד, תוך שימת דגש מיוחד על רמת שירות גבוהה, על אמינות ועל איכות המוצרים המשווקים על ידה, כמו גם על סל מוצרים רחב מגוון ומשתלם ביותר.

רשת בית המיזוג שמה דגש עליון על איכות השירות ללקוח. זאת, מכיוון שהרשת מאמינה כי זהו הקריטריון החשוב ביותר במעלה. היחס, הטיפול והאמינות מול הלקוחות הם הגורם המבדל העיקרי בין רשת בית המיזוג לבין המתחרים האחרים בענף. רשת בית המיזוג שמה דגש  מיוחד על שרות ללקוח גם לאחר רכישת המזגן או המוצר, ושמחה לעמוד לרשות לקוחותיה בכל עת, בכל בעיה שהיא.

כמו כן, חשוב לרשת להציע מגוון רחב וחדשני של מוצרים ללקוחותיה, להיות מעודכנת באופן תדיר בכל החידושים האחרונים בתחום ולהיות מובילת השוק בתחומה. כל זאת תוך כדי שמירה על אטרקטיביות במחירים ושירותי לוגיסטיקה ראשונים במעלה.

הרשת מתמחה ביעוץ מקצועי ללקוח תוך התאמת הפתרון המושלם על פי צרכיו. הרשת מעניקה ליווי גם לאחר הקניה ועומדת לרשות לקוחותיה בכל נושא או בעיה בה הוא נתקל לאחר הקניה. הרשת מעניקה פתרונות ללקוחות, החל ממזגנים קטנים ועד למערכות גדולות למוסדות.

במהלך השנה הרשת שולחת לקוחות ועובדים להדרכות שונות, וזאת בכדי להעשיר את הידע ולהישאר מעודכנים בכל עת בנוגע לשינויים בשוק ולחידושים השונים.

הרשת יוזמת טיול מועדון ללקוחות הVIP  שלה, ומארגנת כנסים ופעילויות שונות ללקוחותיה בכדי להעמיק ולחזק את הקשר. זאת, מתוך הראייה וההבנה שהיחס האישי והעמקת הקשר הבינאישי הם הגורמים המקרבים את הרשת ללקוחותיה ומבדלים אותה מול המתחרים השונים בשוק.

הרשת מפעילה אתר אינטרנט הכולל חומרים מקצועיים לרווחת לקוחותיה, והפניית לקוחות קצה ללקוחות הרשת המומלצים באזורים השונים בארץ.

פעילות למען הקהילה

רשת בית המיזוג מקיימת פעילות התנדבותית ביחד עם לקוחותיה במחלקת הילדים של בית החולים שניידר.

כמו כן הרשת תורמת במהלך השנה לגופים ומוסדות שונים הן בעזרה כספית והן בתרומה של מזגנים.

רשת בית המיזוג תפעל להרחבת תחום המדיה הדיגיטלית, פתיחת סניפים חדשים, כניסה לתחומי פעילות נוספים והגדלת היקף היבוא מחו"ל. 

בנוסף אולי יעניין אותך

 • DUN'S 100 2017 – דיור מוגן: הרשתות הגדולות והמובילות בארץ

  מדירוג Dun's 100 לשנת 2017 עולה כי ענף הדיור המוגן שומר על יציבות | משען שומרת על מקומה כרשת הגדולה בישראל | שינוי מסוים חל עם השלמת הרכישה של רשת אחוזת בית ע"י קבוצת עזריאלי, מה שהעלה את מקומה בדירוג

  DUN'S 100 2017 – דיור מוגן: הרשתות הגדולות והמובילות בארץ

 • תובענה ייצוגית – האם הגולם קם על יוצרו?

  לאחרונה נעשים ניסיונות חקיקתיים לצמצם את השימוש במכשיר התובענה הייצוגית. מה הסיבות לכך, וכיצד ניתן למנוע ניסיונות התערבות של המחוקק, אשר יגבילו את השימוש במכשיר זה

  תובענה ייצוגית – האם הגולם קם על יוצרו?

 • DUN'S 100 2017 – דירוג עורכי הפטנטים לשנת 2017: ריינהולד–כהן עדיין בראש

  אקזיט מוצלח כמו שביצעה מובילאיי ממחיש את חשיבותם של עורכי הפטנטים בהצלחת המוצר מבוסס הפטנט | לפי דירוג Dun's 100, בצמרת רשימת משרדי עורכי הפטנטים נשמרה יציבות; ובמקומות 2 ו-3, כמו אשתקד, נמצאים פרל-כהן וארליך אנד פנסטר

  DUN'S 100 2017 – דירוג עורכי הפטנטים לשנת 2017: ריינהולד–כהן עדיין בראש

 • זריקת עידוד לענף המלונאות

  תעשיית התיירות בעולם נחשבת כתעשייה הצומחת ביותר עם קצב גדילה של כ- 5% בשנה, אך למרות אמירתו של הנשיא המנוח שמעון פרס כי: There are many oily lands but there is only one holy land'', תעשיית התיירות בישראל רחוקה מלמצות את הפוטנציאל שלה.

  זריקת עידוד לענף המלונאות