שי  גינדי, שבט בנימין
שי  גינדי

שי גינדי

מייסד ומנכ"ל

שבט בנימין
קבלני ביצוע - תיאום, תכנון וביצוע לכל מערכות המבנה ועבודות הגמר – עד למסירת חלל עסקי מושלם ללקוח
שנת לידה: 1974
דוא"ל: [email protected]
תפקיד: מייסד ומנכ"ל
ותק בתפקיד: מאז 1997
השכלה: בוגר לימודי קבלן בניין בסיווג ג' 100
חבר בארגונים: ארגון הקבלנים מחוז תל אביב
שפות: עברית ואנגלית

מהו המהלך המשמעותי שהובלת במהלך עבודתך?
המהלך המשמעותי בחיי הוא המעבר מקבלן בנייה המתמחה בעולם הגמרים בבתים פרטיים לעולם הגמרים בתחום המשרדים. את כל הידע והניסיון מהתחום הפרטי הבאתי לעולם המשרדים, במטרה לייצר את התחושה הביתית באיכות הגמרים גם במשרדים. בשנים האחרונות אנו רואים שינוי מגמות ועיצובים בתחום המשרדים, ולכן הניסיון שלי בתחום הבנייה הפרטית מהווה יתרון משמעותי בשטח.

מהן החזקות המשמעותיות של החברה בעינייך?
ההון האנושי הוא החוזק של שבט בנימין. כלל העובדים שלי מעורבים באופן אבסולוטי בכל פרויקטי החברה, החל מהמנהלים הבכירים ועד מנהלי השירות ועובדי השטח.

מהם המהלכים המרכזיים שנעשו לאחרונה ויובילו להתחזקות החברה בשנים הקרובות?
חברת שבט בנימין החלה לייעל את זמני הגשת הפרויקט, ושילבה זרוע תכנון הפועלת בשיתוף מלא עם צוות הביצוע המנצח. החברה הקימה מחלקת תכנון ייעודית לביצוע פרויקטים, כאשר המחלקה משלבת שימוש במערכות ניהוליות מתקדמות, לצד גיוס מומחים מעולם התכנון, העובדים בצמוד לעובדי הכפיים וצוות הביצוע המקצועי. המטרה היא לקצר זמנים ולאפשר ללקוחות לקבל מעטפת שירות הכוללת תכנון וביצוע תחת קורת גג אחת.

מהם האתגרים המרכזיים של החברה בשנים הקרובות?
האתגרים שלנו תמיד זהים לאתגרים של שנים קודמות. יש לנו מטרה ברורה - להמשיך להוביל פרויקטים גדולים ויוקרתיים ולבצע שיתופי פעולה עם חברות ענק בינלאומיות, כדוגמת אינטל שהצטרפה לאחרונה לשורתנו בפרויקט תכנון ביצוע, לצד מגוון חברות נוספות אשר הפקידו בידנו מתחמי ענק לעבודות תכנון וביצוע.

מהן השאיפות שלך כמנכ"ל חברה קבלנית?
השאיפות שלי לבצע פרויקטים בינלאומיים גלובליים מעבר לים. אני באופן אישי אוהב את ניו-יורק ולא אתנגד לבצע שם פרויקטים הכוללים תכנון וביצוע.

מהן המלצותיך למנהל בתחילת דרכו?
לבחור את הצוות המקצועי הנכון שיהיה לצידך, ולשמר את העובדים הטובים, בעיקר על ידי יחס אישי ומשפחתי.

מה חשוב לזכור גם בזמנים קשים?
את ההצלחות, הניצחונות וההתרגשות של התחלת העבודה על פרויקט חדש. כשאנחנו מסתכלים קדימה ושואפים גבוה, שום משבר לא יכול עלינו.