שי עדולם ושות', משרד עורכי דין

נדל"ן

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2019
תחום: נדל"ן
כתובת: בית רובינשטיין, רח' לינקולן 20, תל אביב
טלפון: 03-6081960
פקס: 03-6081970
דוא"ל: [email protected]
אייקון הנהלה

מנהלים

 • שי עדולם, שי עדולם ושות', משרד עורכי דין

  עו"ד שי עדולם

  מייסד ובעלים

  שי עדולם ושות', משרד עורכי דין

 • קרן אור פינקלשטיין, שי עדולם ושות', משרד עורכי דין

  קרן אור פינקלשטיין

  עו"ד

  שי עדולם ושות', משרד עורכי דין

אייקון אודות

אודות שי עדולם ושות', משרד עורכי דין

שי עדולם ושות', משרד עורכי דין הינו משרד בוטיק מוביל המתמחה בתחום הנדל"ן על כלל היבטיו לרבות רכישה, מכירה וליווי פרויקטים של נכסים מניבים, יזמות, ליווי פרויקטים של קבוצות רכישה, התחדשות עירונית, תכנון ובניה, ועוד.

עו"ד שי עדולם, מייסד המשרד, הינו בעל ותק וניסיון משפטי של למעלה משני עשורים, והוא מתמחה זה למעלה מעשור בהובלת פרויקטים מהגדולים במשק למגורים, משרדים, מסחר, לוגיסטיקה ותעשיה, בעיקר בתחום הנכסים המניבים וקבוצות הרכישה.

צוות המשרד

עו"ד שי עדולם - בעל תואר ראשון במשפטים מהאוניברסיטה העברית בירושלים, הוסמך כעורך דין בשנת 1999. טרם פתיחת המשרד ומאז שנת 2012 כיהן עו"ד עדולם כשותף במחלקת הנדל"ן במשרד פישר בכר חן וול אוריון ושות'. עו"ד עדולם מתמחה במתן ליווי משפטי כולל ומקיף ליזמי נדל"ן, החל משלב רכישת הקרקע ועד להשלמת הפרויקט, במתן ליווי משפטי כולל לקבוצות רכישה, בעסקאות קומבינציה, במכירה, רכישה, השכרה וליווי משפטי שוטף של נכסים מניבים, ועוד. במהלך שנותיו הראשונות כעורך דין התמחה עו"ד עדולם בתחום הליטיגציה האזרחית-מסחרית, תוך שהוא מלווה תיקים משמעותיים ומורכבים.

עו"ד עדולם מרצה באופן קבוע במכון להשתלמות עורכי דין של לשכת עורכי הדין, ובנוסף משמש כחונך של תלמידי התואר השני של המרכז הבינתחומי להתמחות בנדל"ן.

עו"ד קרן אור פינקלשטיין - בעלת תואר ראשון במשפטים מהמכללה האקדמית נתניה, הוסמכה כעורכת דין בשנת 2009. בעלת וותק של למעלה מעשור, ואחת מחלוצות תחום ההתחדשות העירונית בישראל. בתוך כך, עו"ד פינקלשטיין מתמחה בייצוג יזמים ובעלי זכויות בפרויקטים מסוג התחדשות עירונית, החל משלב בדיקת ההיתכנות לפרויקט ועד לשלב סיומו של הפרויקט. בנוסף, עו"ד פינקלשטיין מלווה עסקאות נדל"ן בתחומים נוספים, ובכלל זה פרויקטים למגורים ולמסחר, עסקאות קומבינציה, הסכמי מימון פיננסי וליווי שוטף של יזמים ולפרטיים. טרם פתיחת המשרד עו"ד פינקלשטיין עבדה במשרדים מובילים בתחום הנדל"ן ועסקה, בנוסף להתמחותה בתחום הנדל"ן וההתחדשות העירונית, גם בתחום הליטיגציה האזרחית, על גווניה השונים, בדגש על תחום דיני החוזים והמקרקעין.

ניסיון עשיר בליטיגציה ובעסקאות מקרקעין

ב-14 השנים האחרונות מתמקד עו"ד עדולם בתחום הנדל"ן ובתחומים הנושקים לו. הרפרטואר העשיר שלו כולל ייצוג חברות מהמובילות במשק; ליווי משפטי של קבוצות הרכישה מהגדולות בארץ; ייצוג חברות ציבוריות וגורמים אחרים העוסקים בניהול וייזום של נכסים מניבים; ייצוג יזמים מובילים המתמחים בייזום פרויקטים רחבי היקף בתחום ההתחדשות העירונית, ייצוג יזמים וקבלנים בעסקאות קומבינציה ובפרויקטים למגורים, משרדים, מסחר ולוגיסטיקה, ייצוג לקוחות פרטיים בעסקאות נדל"ן מגוונות ועוד. בין הפרויקטים הבולטים והעסקאות הבולטות אותן הוביל עו"ד עדולם בעבר ניתן למנות את פרויקט "תוהא" של החברות אמות וגב-ים, אותו ליווה משפטית החל משלבי רכישת המקרקעין עליהן מוקם הפרויקט וכלה בייצוג בעלי הזכויות בפרויקט בעסקאות להשכרת שטחי הבניין הראשון בפרויקט, לרבות טיפול בהסכם השכירות שנחתם בפרויקט מול חברת "ווי-וורק" אשר שכרה כ-20 אלף מ"ר בפרויקט, את מרבית קבוצות הרכישה שאורגנו על ידי קבוצת "סופרין-וייס" במהלך השנים האחרונות, וביניהן את פרויקט Cu ברמת החייל, פרויקט "מגדל-השחר" בגבעתיים, פרויקט "בית הרופאים" ברמת החייל, פרויקט "הכשרת היישוב" בבני-ברק, פרויקט "מתחם התנופה" בתלפיות בירושלים, פרויקט "טכנו פארק" בחולון, ופרויקט "מיילסטון" בהוד-השרון. כמו כן, עו"ד עדולם ייצג חברות ציבוריות וחברות ביטוח במגוון עסקאות רחבות היקף לרכישת קניונים, בנייני משרדים, מבני תעשיה ולוגיסטיקה ונכסים מניבים אחרים, ובעסקאות מכר אגב שכירות, לרבות העסקה להקמת מרכז האונליין של שופרסל במודיעין.

במהלך פעילותו כעורך דין עצמאי ממשיך עו"ד עדולם לשמש גורם מפתח בהובלת עסקאות בהיקפים משמעותיים.

הניסיון בליטיגציה כערך מוסף בניהול משא ומתן

התמחותו של עו"ד עדולם בתחום הליטיגציה, ועיסוקו רב השנים כעורך דין בניהול תיקים רבים ומגוונים בבתי המשפט בתחום האזרחי-מסחרי, מסייעים רבות בניהול משא ומתן ובניסוח חוזים וכן בליווי משפטי של עסקאות ופרויקטים בתחום הנדל"ן, זאת מתוך הכרת המכשולים האפשריים ואופן הטיפול במחלוקות שעלולות להיווצר במהלך עסקה או פרויקט, והבנה מעמיקה של האפשרות להימנע מהם או לפתור אותם מבעוד מועד.

אוריינטציה עסקית

הניסיון העשיר שנצבר על ידי עו"ד עדולם ועו"ד פינקלשטיין בליווי פרויקטים רבים ומורכבים בתחום הנדל"ן מקנה אף הוא יתרון וערך מוסף ללקוחות המשרד - ולא רק בצד המשפטי אלא בכל יתר ההיבטים של עסקאות ופרויקטים דומים אותם מלווה המשרד. עורכי הדין עדולם ופינקלשטיין מקפידים לבחון גם פרמטרים עסקיים של כל עסקה או פרויקט המלווים על ידי המשרד, מתוך הכרה בעובדה שללא הבנת העסקה והמודל הכלכלי העומד מאחוריה ומבלי שעורך הדין המייצג בעסקה יחלוק עם הלקוח מניסיונו בעסקאות דומות אחרות אליהן הוא נחשף במהלך השנים, השירות המשפטי לוקה בחסר.

איכות ללא פשרות

המשרד חרט על דגלו להקפיד על מתן שירות משפטי ללקוח בסטנדרט הגבוה ביותר והוא מתאפיין ביצירתיות וחשיבה מחוץ לקופסא. במשרד מקפידים לשמור על אווירה נעימה וחברית מאוד הנובעת מהיות עורכי הדין עדולם ופינקלשטיין "אנשים של אנשים". האווירה החברית מוקרנת ללקוחות בהם רואה הצוות שותפים לדרך, והיחסים האישיים בין הצדדים מביאים לידי רמה גבוהה מאוד של מחויבות הדדית ומוטיבציה להצלחה.

תיקים בולטים

המשרד מייצג את "קבוצת ביתא - התחדשות עירונית", במספר פרויקטים, ביניהם פרויקט פינוי בינוי רחב היקף בשכונת בית הכרם בירושלים, המבוצע בשיתוף עם חברת עופר החזקות של אשת העסקים ליאורה עופר, במסגרתו יפנה היזם מספר מבנים ישנים בעלי כ-150 דירות ברחוב הארזים בשכונה, ויקים תחתם מגדלי מגורים שיכללו כ-400 יחידות דיור חדשות. כמו כן המשרד ממשיך ללוות את קבוצת "סופרין-וייס" במספר פרויקטים אותם הקבוצה מארגנת ומתכננת, ביניהם פרויקט משרדים ומסחר בהוד השרון המבוצע בשיתוף עם ביג מרכזי קניות, וכן בארגון קבוצות רכישה להקמת פרויקטים רחבי היקף לתעסוקה ממצויים בשלבי תכנון וארגון שונים. בנוסף, המשרד מייצג לקוחות רבים ומוכרים בעסקאות מגוונות למכירה ורכישה של נכסים, לרבות נכסים מניבים, בהיקף כולל של מאות מיליוני שקלים, ובמתן ליווי משפטי לפרויקטים רבים למגורים, ללוגיסטיקה, למסחר ולמשרדים.

אייקון דירוגים

דירוגי חברה

אייקון מאמרים

מאמרים מאת שי עדולם ושות', משרד עורכי דין

 • סיכול חוזים בצל משבר הקורונה

  סיכול חוזים בצל משבר הקורונה

  הוראות חוק שאינן מגשימות את תכליתן, אין להן מקום בספר החוקים

  סיכול חוזים בצל משבר הקורונה

 • יציאה ממשבר הקורונה – למידה מלקחי העבר וחקיקה מיוחדת

  יציאה ממשבר הקורונה – למידה מלקחי העבר וחקיקה מיוחדת

  מנת להימנע ממפולת, יש לייצר בחקיקה מנגנון המאפשר לכל הפחות הקפאת ההוצאות של כל עסק מבלי להפר חוזים, ומנגנון פשוט שיאפשר קיום בכבוד של אלה שנושאים בנטל בתקופת המשבר

  יציאה ממשבר הקורונה – למידה מלקחי העבר וחקיקה מיוחדת

בנוסף אולי יעניין אותך

 • שתי בנות זוג, שלושה אבות, ארבע אימהות, חמישה הורים?

  בעבר הייתה מקובלת הגדרה אחת ויחידה למשפחה – זוג הורים וילדיהם הביולוגיים. היום, משהפתיחות החברתית חברה לקדמה הרפואית, גם העולם המשפטי נראה אחרת

  שתי בנות זוג, שלושה אבות, ארבע אימהות, חמישה הורים?

 • מגפת הקורונה, מס עזבון, חנינת מס ומה שביניהם

  בידי המדינה, כך נראה, ערוצים טובים, מהירים ויעילים לשם העשרת קופת המדינה וכי אלה עדיפים על פני מהלכים דומת הטלת מס עיזבון

  מגפת הקורונה, מס עזבון, חנינת מס ומה שביניהם

 • האם יש לשלם על כל שעה שכר עבודה?

  לא די בעצם דרישת המעסיק מהעובד לנכוח במקום העבודה כדי להגדיר את כל שעות שהיית העובד כשעות עבודה

  האם יש לשלם על כל שעה שכר עבודה?

 • פריצות דרך של נשים במדע

  במהלך השנים בישראל ובקהילה הבינלאומית נעשו מאמצים רבים לקדם נשים בתחומי המדעים. היום הבינלאומי לנשים ונערות במדע הוא הזדמנות לבחון מדוע הפערים המגדריים ברישומי הפטנטים הם כה גדולים ומי הן המדעניות שעשו זאת ובגדול

  פריצות דרך של נשים במדע