ש.י. שפץ וקנין קבלני בנין בע"מ

יזום, תכנון וביצוע של פרויקטים למגורים וכן פרויקטים ציבוריים ומבנים מסחריים ברחבי ישראל

ש.י. שפץ וקנין קבלני בנין בע"מ
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1988
תחום: יזום, תכנון וביצוע של פרויקטים למגורים וכן פרויקטים ציבוריים ומבנים מסחריים ברחבי ישראל
כתובת: משרדים ראשיים
רח' העמל 22, קריית מלאכי
טלפון: 08-8584896, 08-8584894
פקס: 08-8587262
דוא"ל: syvaknin@smile.net.il
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • יוסי וקנין, ש.י. שפץ וקנין קבלני בנין בע"מ

  יוסי וקנין

  מנכ"ל ובעלים

  ש.י. שפץ וקנין קבלני בנין בע"מ

 • שמעון וקנין, ש.י. שפץ וקנין קבלני בנין בע"מ

  שמעון וקנין

  בעלים

  ש.י. שפץ וקנין קבלני בנין בע"מ

אייקון אודות

אודות ש.י. שפץ וקנין קבלני בנין בע"מ

חברת ש.י. "שפץ וקנין" קבלני בניין בע"מ היא מחברות הבנייה המבוססות והידועות באזור הדרום והשפלה בעלת סיווג קבלני ג-5, ומציעה כיום את שירותיה בפריסה ארצית, תוך התמחות בייזום, תכנון וביצוע של פרויקטים למגורים, והקמת מבני ציבור ומסחר. החברה היא חברה משפחתית אשר נוסדה בשנת 1988 ונמצאת ביום בבעלותם של האחים יוסי ושמעון וקנין.

במהלך שנות קיומה הרבות, החברה צברה מוניטין נרחב בתור חברה איכותית ואמינה, לאחר שהשלימה פרויקטים רבים וגדולים, לרבות בהיקפים של מאות יחידות דיור, בהצלחה ולשביעות רצונם המלאה של הלקוחות, הרוכשים והדיירים, באשדוד, גדרה, יבנה, בית שמש, קריית עקרון, מזכרת בתיה, קריית מלאכי ויישובי הסביבה. החברה מקפידה על סטנדרטי בנייה ובטיחות גבוהים, ומחלקת הבקרה הייעודית שלה מוודאת את העמידה בדרישות התקנים המחמירים ביותר בענף הבנייה.

פרויקטים נבחרים

פרויקטים שהושלמו

פרויקט הפנינה רובע י"ב אשדוד: הפרויקט היוקרתי ביותר באזור העיר אשדוד לשנת 2010. פרויקט הפנינה ממוקם ברובע י"ב ברחוב כוכב הדרום בעיר אשדוד. האזור מתאפיין במוסדות חינוך, מסחר וכן מוסדות פיננסים שונים. לאזור גישה נוחה מאוד אל עבר היציאה הדרומית של העיר אשדוד אל כביש 4 וכן הינו ממוקם כמספר דקות הליכה מהים. הפרויקט כולל 3 בנייני מגורים בני 7 קומות + מרתף של 1,700 מ"ר, סה"כ 84 יחידות דיור. הפרויקט מציע דירות 4-5 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים. הדירות בפרויקט הן מרווחות מעל 160 מ"ר לדירת 4 חדרים. שיווק הפרויקט הסתיים באוקטובר 2010.

מגדלי הורן, יבנה: שני מגדלים בני 9 קומות כ"א עם 70 יח"ד בסה"כ, לרבות דירות 3, 4 ו–5 חדרים ופנטהאוזים מפוארים, כולן בסטנדרט בנייה גבוה. הפרויקט נמצא בלב שכונת מגורים שקטה במזרח יבנה, במיקום מעולה הכולל גישה נוחה אל צירי תנועה מרכזיים וקרבה למרכזי מסחר ושירותים קהילתיים. בסמוך לפרויקט מתוכננת הקמתו של פארק "צל יבנה" רחב-ההיקף, העתיד לכלול פינות משחק לילדים, מרכזי מסחר גדולים ועוד.

גני רפאל, קריית מלאכי: פרויקט בוטיק עם 36 יח"ד דיור, מתוכן 24 קוטג'ים דו-משפחתיים (5-6 חדרים) והיתר בשני בניינים משולבים. הפרויקט ממוקם בליבו של רחוב גולן השקט בעיר קריית מלאכי, סמוך למרכזי מסחר, מוסדות פיננסיים וממשלתיים ומוסדות חינוך, ובעל גישה נוחה לצירי תנועה מרכזיים. העיר קריית מלאכי נמצאת כיום בתנופת צמיחה והתפתחות, עם צפי להכפלת האוכלוסייה בתוך מספר שנים וזכיה בפרס החינוך הארצי לשנת 2010.

מעלה אריאל, רמת בית שמש ג': הפרויקט כולל 4 בניינים בני 5 קומות עם סך של 64 יח"ד, לרבות דירות ודירות גן של 4 ו–5 חדרים, דופלקסים ופנטהאוזים. הפרויקט ממוקם על פסגת הר ונהנה מנוף פתוח ליערות ושטחים ירוקים, בשכונה צעירה אשר לפיתוחה הוקצו מיליוני שקלים (בין היתר, להקמת מוסדות ציבור תרבות ומסחר, סלילת כבישי גישה ופיתוח תשתיות). הפרויקט תוכנן מתוך מחשבה על צרכי הציבור הדתי, לרבות מרפסות סוכה בדירות וכיוצא בזה.

נאות אילאי, קריית מלאכי: פרויקט בוטיק עם 24 יח"ד, מתוכן 8 קוטג'ים דו-משפחתיים (5-6 חדרים) והיתר בשני בניינים משולבים. הפרויקט כולל גישה נוחה לצירי תנועה מרכזיים.

ז'בוטינסקי, אשדוד (תמ"א 38): פרויקט חיזוק ושיפוץ לשישה בניינים בני כ–40 שנה. במסגרת הפרויקט חוזקו הבניינים, וזכו לשיפוץ מקיף של החזית, הלובי ומערכות הבניין. כל דירה קיבלה תוספת של ממ"ד ומרפסת, ונוספו שתי קומות חדשות ודירת גן.

פרויקטים בהקמה

V-Tower, אשדוד: שני מגדלי מגורים בני 15 קומות ומרתפים בשטח של 15,000 מ"ר, עם סך של 162 דירות, כאשר 50% דירות להשכרה לעידוד זוגות צעירים, לרבות דירות 4 ו–5 חדרים עם מרפסות, דירות גן ופנטהאוזים. הפרויקט ממוקם בלב ליבה של שכונת ט"ז החדשה של אשדוד, שלידה מתוכנן פארק ירוק ענק. השכונה מאופיינת באוכלוסייה דינמית של זוגות צעירים ומשפרי דיור, ונהנית מנופים מרהיבים אל חוף הים של אשדוד, חוף ניצנים ושמורת החולות. אחד המגדלים אוכלוס, והשני כיום לקראת טופס 4.

בנוסף, החברה מקימה כיום 60-80 יח"ד בסדרת פרויקטים באשדוד והסביבה.

פרויקטים בתכנון

מע"ר יבנה: פרויקט רחב היקף עם 200 יח"ד. 3 בניינים בני 15-17 קומות, עם מרתף משותף. הפרויקט יציע דירות 3, 4, ו–5 חדרים ויספק מענה לצורך של זוגות צעירים בדירות קטנות. הפרויקט ממוקם במרכז העיר יבנה, אשר מיועד להיבנות באזור מרכז מסחרי גדול, ונמצא כיום בשלבי תכנון.

אלרואי מגדלים, אשדוד: שני מגדלים בני 15-22 קומות, עם מרתף משותף. הפרויקט יציע דירות 3, 4, ו–5 חדרים ויספק מענה לצורך של זוגות צעירים בדירות קטנות. הפרויקט ממוקם בשכונת רובע ה' במרכז אשדוד, ונמצא בשלבי תכנון מתקדמים.

גבעת הסביונים, קריית מלאכי: פרויקט רחב-היקף עם 156 יח"ד, לרבות קוטג'ים ובניינים משולבים הכוללים שטחי מסחר, באחת משכונות היוקרה של קריית מלאכי, ועם נגישות לצירי תנועה מרכזיים.

התחדשות עירונית

לש.י. שפץ וקנין יש ידע וניסיון מקיפים בתחום ההתחדשות העירונית, לרבות תמ"א 38 על סוגיו השונים ופרויקטי פינוי-בינוי. החברה מבצעת פרויקטים מורכבים לחיזוק, חידוש ובנייה מחדש של בנייני מגורים, תוך עמידה בתקנים המחמירים ביותר ודאגה הולמת לרווחת הדיירים במהלך הבנייה. פעילות זו מתבצעת הן ישירות על ידי החברה והן דרך חברת אחות (51% החזקות) י.י. טרקלין חברה לבנייה, אשר מתמחה בתחום התמ"א 38 ומטפלת ביום בפרויקטים בהיקף כולל של כ–150 יח"ד בשלבים שונים של תכנון וביצוע.

בנוסף אולי יעניין אותך