שלג לבן בע"מ

אבטחה, נקיון ושמירה

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1986
תחום: אבטחה, נקיון ושמירה
כתובת: רח' הצורן 4 ג' ת.ד. 8512 נתניה
טלפון: 09-8642016
פקס: 09-8642010
דוא"ל: info@sheleg-lavan.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

מנהלים בכירים

    אלי אורגד יו"ר
    משה הבר מנכ"ל
    רפי דיין סמנכ"ל
אייקון אודות

אודות שלג לבן בע"מ

חברת שלג נוסדה בשנת 1981 והפכה לחברה בע"מ בשנת 1986, והינה כיום את אחת החברות הוותיקות והמובילות בישראל בתחום מתן שירותי שמירה, אבטחה וניקיון. חברת שלג לבן, זכתה במקום הראשון במשק בבדיקה של החשב הכללי באוצר בשל הזכויות הנרחבות שהחברה מעניקה לעובדיה בנוגע לשמירה על זכויות ושכר העובדים.
חברת שלג לבן הינה חברה אמידה בעלת חוסן כלכלי רב, סך מחזור העסקים של החברה בשנת 2017 הינו מעל ל-600 מיליון ₪. החברה הכפילה את היקף מחזור פעילותה במהלך חמש השנים האחרונות. חברת שלג לבן הינה בעלת תקן 9001 2008 ISO התקף לכל עבודות החברה בתחום הניקיון, שמירה והאבטחה.
לחברת שלג לבן סניפים רבים בפריסה ארצית, מראש פינה בצפון עד אילת בדרום. החברה מקפידה על מתן שירות מקצועי ואדיב ומתן מענה מהיר ונכון לכלל לקוחותיה בכל רחבי הארץ. סניפי חברת שלג לבן מאוישים ע"י צוותים מנהלתיים מקצועיים, כאשר כל מנהל סניף משמש כאיש קשר כלפי החברה וכלפי לקוחותיה ומוכן למתן שרות בכל נושא ובכל דרישה של הלקוח.
לחברה מערך גיוס והכשרה רחב הפועל במישורים רבים. כל מנהל סניף אחראי לפעילות הגיוס האזורי, ובחלקם אף ממונה מנהל/ת מערך גיוס שתפקידם לגייס, להעריך ולבחור את העובדים הטובים ביותר, בעלי תודעת השירות הגבוהה ביותר ובעלי הנתונים האישיים המתאימים ביותר למשרה.

שירות ואיכות ללא פשרות

בהתאם לתקנון החברה, חברת שלג לבן מתחייבת להעניק שרות ברמת הגבוהה ביותר לכל לקוחותיה, ולהקפיד על איכות כלל השירותים אותם היא מעניקה.
טיב השירות ואיכותו מבוססים על ניסיונה המקצועי רב השנים ומתוך מטרה לעמוד בסטנדרטים גבוהים ובדרישות מחמירות ביותר, במטרה להעניק את השירות האיכותי והטוב ביותר לכל לקוחותיה. מנכ"ל החברה ומנהליה מחויבים באופן אישי למדיניות האיכות.
חברת שלג לבן מנהלת את פעילותה ומתן שירותיה על פי תוכנית עבודה ומפרטים מאושרים, בהן תוכניות להדרכת עובדים והכשרתם, כמו גם תוכנית ניהולית להכשרת מפקחים ומנהלים.

מערך משאבי האנוש

לחברת שלג לבן הסכם קיבוצי כבר קרוב ל-20 שנים, אשר מבטיח ומסדיר את זכויות העובדים, החברה הייתה ממובילות השינוי לשיפור תנאי ההעסקה של המועסקים בענף השמירה והניקיון. לחברה מערך רואי חשבון פנימי לבקרה על ביצוע מיטבי של זכויות העובדים, יחד עם זאת החברה מבוקרת באופן קבוע ע"י החשב הכללי בציון גבוה ביותר.
לחברת שלג לבן רישיון קבלן בתוקף של משרד הכלכלה. חברת שלג לבן מנהלת פיקוח ובקרה פנימיים בכדי לשמור על זכויות העובדים ורווחתם. המוניטין הרב של חברת שלג לבן אינו מתבסס רק על שביעות רצון הלקוח, אלא גם על שביעות רצון העובדים המועסקים בחברה.

הדרכה ובטיחות

לחברת שלג לבן קיים מערך הדרכה ובטיחות, במסגרתו העובדים עוברים סדנאות בנושאי בטיחות וכן הדרכות מקצועיות. מנהל מערך ההדרכה עובר השתלמויות וקורסים מקצועיים בנושאי בטיחות ומיומנויות מקצועיות בכדי לשמר את רמת ההדרכה גבוה ככל האפשר. יחד עם זאת, מנהלי הסניפים מעבירים השתלמויות למנהלי האתרים ולמפקחים בנושאי זכויות העובדים וניהול ביקורת מקצועית.
החברה מקפידה על טיפול מהיר באירועים וביצוע פעולות מתקנות ומונעות, ועושה שימוש בציוד באמצעים הטובים ביותר. לחברה קצין רכב מנוסה אשר באחריותו צי הרכבים של החברה, לרבות כשירות הרכבים, הכשרת נהגים והדרכות בטיחות בסניפי החברה. 

תחומי פעילות החברה

אגף האבטחה והשמירה
חברת שלג לבן מספקת שירותי אבטחה למשרד הביטחון - מנהלת מעברי הגבול, רשות שדות התעופה הפנים הארציים, רשות הנמלים, מתקני חברת החשמל ומוסדות ורשויות מקומיות בכל רחבי הארץ. במסגרת זו, החברה מעסיקה למעלה מ-2000 מאבטחים, בודקים ומוקדנים.
השומרים והמאבטחים בחברה עוברים הכשרות מיוחדות בהתאם לתפקידם, כמו גם רענונים ומבדקים תקופתיים על מנת שיוכלו לבצע את תפקידם על הצד הטוב ביותר ובהתאם לצורכי המתקנים. השומרים והמאבטחים עובדים תחת פיקוח צמוד של מפקחי החברה המבקרים את עבודתם של השומרים והמאבטחים 24 שעות ביממה ובהתאם לדרישות הלקוחות. לרשות החברה מחסני נשק בפריסה ארצית, המאושרים ע"י משטרת ישראל המכילים מגוון רחב של כלי נשק, בהתאם לצורכי הפרויקט והפעילות הנדרשת. 

אגף הנקיון
חברת שלג לבן מספקת שירותי ניקיון, תברואה ואיכות סביבה למוסדות, בתי חולים, רשויות מקומיות ולקוחות רבים ומובילים במשק הישראלי. החברה מעסיקה למעלה מ-3000 עובדים המועסקים במאות פרויקטים שונים בתחומי הניקיון והאחזקה בכל רחבי הארץ. החברה מתמחה בפרויקטים מורכבים וגדולים כגון ניקיון בתי חולים, ניקיון רחובות ושטחים פתוחים, ניקיון בתי משרדים וכו'.

קבוצת א. אורגד אחזקות בע"מ

קבוצת אורגד אחזקות בע"מ היא חברה פרטית שהוקמה בשנת 1981 על ידי עו"ד אליהו (אלי) אורגד, ולימים הפכה לקבוצה המאגדת תחתיה חמש חברות גדולות תחומי קמעונאות, תקשורת ושירותים. בהן חברת שלג לבן, רשת בורגראנץ', תחנת הרדיו 90FM, החברה להדברת עשבי בר וחברת אגרידב (המתמחה ביצוא ידע חקלאי לחו"ל).
המחזור העסקי של הקבוצה הינו כ-800 מיליון ₪ בשנה והיא מעסיקה כ-8,000 עובדים. חברת א. אורגד אחזקות מתמחה בהבראת חברות ושימורן בסטנדרטים גבוהים, והיא בעליה של חברות מתחומים רבים המתמחות כל אחת בתחומה.

בנוסף אולי יעניין אותך