שערי ישראל ייזום ופיתוח בע"מ

יזמות נדל"ן, התחדשות עירונית

שערי ישראל ייזום ופיתוח בע"מ
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2007
תחום: יזמות נדל"ן, התחדשות עירונית
כתובת: רח' הפלמ"ח 70, אשקלון
טלפון: 052-5000680
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.israelgates.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • יוסי מלול, שערי ישראל ייזום ופיתוח בע"מ

  יוסי מלול

  מנכ"ל ובעלים

  שערי ישראל ייזום ופיתוח בע"מ

 • רון מלול, שערי ישראל ייזום ופיתוח בע"מ

  רון מלול

  עורך דין

  שערי ישראל ייזום ופיתוח בע"מ

 • שושי ניראל, שערי ישראל ייזום ופיתוח בע"מ

  שושי ניראל

  יזמית נדל"ן בארץ ובחו"ל

  שערי ישראל ייזום ופיתוח בע"מ

  לפרופיל המלא

  שושי ניראל
אייקון אודות

אודות שערי ישראל ייזום ופיתוח בע"מ

שערי ישראל הינה חברת יזמות נדל"ן מובילה המתמחה בייזום פרויקטים ברחבי הארץ. לחברה 40 שנות ניסיון מצטברות ואלפי יח"ד בתכנון והיא מקדמת פרויקטים שונים לכל אורכה של ארץ ישראל. החברה מתמחה בכל מנעד ההתחדשות העירונית – תמ"א 38/1, תמ"א 38/2 ופינוי בינוי. הפרויקטים של החברה כוללים התחדשות מקיפה של הבניינים וכן את שדרוגם של המרחב הציבורי והמתקנים המשותפים, והכל ברמות התכנון והביצוע הגבוהות ביותר. 

מטה ההנהלה

בראש החברה עומד המנכ"ל והמייסד יוסי מלול, יזם בעל עשרות שנות ניסיון בתחומי יזמות הנדל"ן והבנייה. לצידו של יוסי עובד בנו, עו"ד רון מלול, המשמש כיד ימינו בניהול החברה. רון בוגר תואר ראשון במשפטים ותואר שני במנהל עסקים, עובד בחברה מזה כ-12 שנה והוא מתווה את פעילות החברה מן הפן המשפטי והכלכלי. שילוב הכוחות בין האב עתיר הניסיון לבנו בעל ההשכלה הרב תחומית מהווה את סוד עוצמתה של החברה והוא אשר מוביל אותה להישגים הרבים אותם היא רושמת לזכותה לאורך השנים.

ניסיון ארוך שנים בבניית מבני ציבור ואלפי יח"ד

החברה נשענת על עשרות שנות ניסיונו של מייסדה ומנהלה יוסי מלול, בתחומי יזמות הנדל"ן והבניה. יוסי מוביל את החברה להישגים רבים תוך מימוש פרויקטים משמעותיים ורחבי היקף וכיהן בעברו במגוון רחב של תפקידים ניהוליים. בנוסף, יוסי בנה כ-1,500 יח"ד בערים אשקלון, גן יבנה וקריית גת, כמו גם בתי ספר, גני ילדים, היכלי ספורט ובתי מלון.

ליוסי ניסיון נרחב, ידע והבנה בחוקי התכנון והבניה כמו גם בצורכי הדיירים - הקיימים והחדשים כאחד.

ידע והבנה מעמיקים בחוקי התכנון והבניה

ניסיונו של יוסי בכל הקשור לחוקי התכנון והבניה מאפשרים לחברה לזהות ולאתר את המתחמים בעלי הפוטנציאל הטוב ביותר להתחדשות עירונית. עם זיהוי המתחם המתאים חוברת החברה לדיירי הפרויקט ומקדמת עבורם את הפרויקט. פיתוח ויזום הפרויקט נעשים בסטנדרטים הגבוהים ביותר תוך שימוש בידע הרב של החברה ומיצוי זכויות מיטבי עבור דיירי המתחם. לאורך כל הדרך הדיירים אינם נושאים בשום עלות הקשורה לפרויקט והחברה נושאת בעצמה בהוצאות המרובות הכרוכות בקידום הפרויקט והוצאתו אל הפועל לרווחת כל הצדדים.

חדשנות, איכות ואחריות חברתית

בחברה מאמינים כי פרויקטים מסוג התחדשות עירונית אינם עוד פרויקטים נדל"ניים רגילים אלא פרויקטים כלכליים-חברתיים במהותם המשפרים את רמת חייהן של אוכלוסיות שלא יכלו לעשות כן, לבדן.

כחלק מאמונה זו שמים בחברה דגש רב על שירות הלקוחות תוך ראייה כנה ואמיתית בדיירי המתחמים כשותפים מלאים לדרך.

נוכח האמור, הקשר עם הדיירים בשכונות המתחדשות מוכיח את עצמו והופך הלכה למעשה לקשר חברי וחברתי המוביל את האוכלוסיות השונות לשיפור משמעותי באיכות חייהם. הדיירים זוכים לסיוע וייעוץ בכל רמות חייהם והחברה זוכה להוציא לפועל פרויקטים מוצלחים אשר מניבים רווח משמעותי לכל הצדדים המעורבים.

פרויקטים נבחרים

לחברה פרויקטים רבים בתהליכים שונים ברחבי הארץ.

חברת שערי ישראל נחשבת למובילה בתחומה ועובדת בשיתוף פעולה הדוק עם החברות המובילות בארץ.

החברה מקדמת פרויקטים באופן אורגני יחד עם הרשויות השונות ובצורה זו מייצרת סביבה בריאה ואיכותית עבור דיירי הפרויקט אשר נהנים ממוצר איכותי המוביל לשיפור באיכות חייהם.

בין הפרויקטים הנבחרים של החברה ישנם פרויקט מסוג תמ"א 38/2 בבת ים להריסה ובניה. פרויקטים מסוג תמ"א 38/1 לחיזוק וחידוש של מאות יח"ד באשקלון ופרויקטים נוספים המשלבים פינוי בינוי, בינוי פינוי ותמ"א 38/1 בערים אשקלון וקריית גת בהיקף של אלפי יח"ד.

בנוסף, למנהלי ובעלי החברה שותפויות עם מספר חברות בניה המסווגות בסיווג הקבלני הגבוה ביותר ועל כן החברה בונה את הפרויקטים שלה בעצמה תוך מתן פתרונות אידיאלים לדיירי הפרויקטים השונים.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • אלימות יומיומית מושתקת ב"שדה הקרב המשפטי"

  לאחרונה דובר בתקשורת על החובה מצד נפגעות עבירה לפנות לפוגע, על מנת לקבל את אישורו לטפל בקטין. העלאת הנושא לסדר היום, בצל היום הבינלאומי למניעת אלימות, מספקת הזדמנות טובה להציף מעל לפני השטח תופעה שאינה מדוברת: האלימות המשפטית

  אלימות יומיומית מושתקת ב"שדה הקרב המשפטי"

 • "תקופת הקורונה אתגרה את מוקדי השירות של החברות הגדולות, אנחנו ראינו בתקופה הזאת הזדמנות להצטיין, ואני שמח שהצלחנו"

  כחודש לאחר זכיית קבוצת ח.י. במקום הראשון בקטגוריית 'השירות כשותף אסטרטגי בחברות מתחת ל 1000 עובדים', מסביר מני דהן, מנהל תחום חווית לקוח ודיגיטל בקבוצת ח.י., איך הופכים את לקוחות הקבוצה ללקוחות מרוצים וחוזרים, "הלקוח חייב להיות במרכז. בכל פעולה שנעשית במהלך מסע הלקוח, צריך לראות ולהבין אותו. לתפיסתי, הכלל החשוב ביותר בשירות לקוחות הוא שצריך לתת את הכי טוב שלך עבור הלקוח ולא בשביל לקבל בחזרה הוקרה, אלא כדי ליהנות מזה שאתה עושה טוב לאחר"

  "תקופת הקורונה אתגרה את מוקדי השירות של החברות הגדולות, אנחנו ראינו בתקופה הזאת הזדמנות להצטיין, ואני שמח שהצלחנו"

 • יוזמי מס הפחמן – היזהרו מלהפוך קורבן של תחלואי הרגולציה

  הסתכלות צרה על השורה התחתונה בלבד - עצם קיומם של מנגנוני מס פחמן בעולם - מבלי לראות את התמונה הכוללת, עלולה להביא לתוצאה כלכלית קשה למשק ואף להיכשל בהשגת המטרה הסביבתית

  יוזמי מס הפחמן – היזהרו מלהפוך קורבן של תחלואי הרגולציה

 • תשלום ביניים לניהול הליכים משפטיים

  אמצעי לצמצום פערים ואי השיוויון בין בני זוג המנהלים הליכי גירושין

  תשלום ביניים לניהול הליכים משפטיים