שחר בן עמי, שרקון, בן עמי, אשר ושות' & נאמן, קינן ושות'
שחר בן עמי

שחר בן עמי

שותף מייסד

שרקון, בן עמי, אשר ושות' & נאמן, קינן ושות'
אחת מפירמות עורכי הדין הגדולות והמובילות בישראל העוסקת בתחומים הבאים: מסחרי, תשתיות ומימון פרויקטים, תאגידים, מיזוגים ורכישות, ני"ע ושוק ההון, תכנון ובנייה, נדל"ן, משפט מנהלי, רשויות מקומיות, ליטיגציה, מכרזים, דיני עבודה ועוד.
שנת לידה: 1967
דוא"ל: shahar@cbalaw.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
תחומי התמחות: תכנון ובנייה, רשויות מקומיות, מימון פרויקטים, משפט מנהלי, דיני עבודה
תפקיד: שותף מייסד
תפקידים קודמים: יועץ משפטי מלווה לפירוק ואיחוד רשויות מקומיות ) 04-06 (; יו”ר איגוד ערים “איילון” לכבאות, אליו מוניתי בעקבות קריסתו הכלכלית והניהולית, ובו ביצעתי תהליך הבראה ושיקום שייצבו את האיגוד והבריאו אותו לכדי תפקוד תקין ( 00-04 ); ראש המועצה המקומית שהם, ישוב בן 17,000 תושבים, יו”ר הדירקטוריון של החברה העירונית לתרבות נוער וספורט בשהם, יו”ר העמותה לשירותים פסיכולוגיים משלימים- “עמית”, יו”ר החברה הכלכלית של שהם, חבר דירקטוריון בסוכנות לביטוח של החברה למשק וכלכלה(98-03).
ותק בתפקיד: 22 שנים.
תפקידים בגופים ציבוריים: יו"ר (במשותף) ועדת תכנון ובניה של לשכת עורכי הדין.
השכלה: בוגר הפקולטה למשפטים, האוניברסיטה העברית, תואר ראשון (94). תואר שני במשפט מסחרי באוניברסיטת תל אביב בשיתוף אוניברסיטת ברקלי
שפות: עברית אנגלית.

מהו המהלך המשמעותי שהובלת לאחרונה?
פירמת CBA &NTK- שרקון , בן עמי, אשר ושות' & נאמן, קינן ושות' לאחר שהשלימה את הגדלת תחומי הפעילות בתחומים שונים, הינה פועלת לצמיחה ויצירה מתמדת להגדלת להגדלה של תחומי פעילות נוספים ולהעמקה של תחומי פעילות קיימים וכן רה- ארגון מחלקתי בהתאם לנפח הפעילות הנרחב של הפירמה.

מהן החזקות המשמעותיות של החברה בעינייך?
פיתוח צוות איכותי במשרד, לקוחות מוסדיים הזוכים לשירות משפטי מקצועי אדיב וזמין, בד בבד עם ראיה אסטרטגית ניהולית השואפת תמיד להעניק ללקוחותיה שירותי משפטי מקיף מקצועי ועדכני בקשת רחבה של תחומים.

מהם המהלכים המרכזיים שנעשו לאחרונה ויובילו להתחזקות החברה בשנים הקרובות?
פירמת CBA &NTK- שרקון , בן עמי, אשר ושות' & נאמן, קינן ושות' מקדמת תפישה אסטרטגית מגובשת בליווי חיזוק פרמטרים ניהוליים וארגוניים על מנת להמשיך ולהוביל ככוח צעיר ועולה בשוק עריכת הדין בישראל.

מהם האתגרים המרכזיים של החברה בשנים הקרובות?
פירמת CBA &NTK- שרקון , בן עמי, אשר ושות' & נאמן, קינן ושות' הציבה לעצמה כמטרה חתירה מתמדת למצוינות בשירות המשפטי הניתן ללקוחותיה כמו גם עמידה ביעדים אותם היא מציבה לעצמה ו/או מוצבים לה בידי לקוחותיה.

מהן המלצותיך למנהל בתחילת דרכו?
מנהל טוב חייב לדעת כי בראשיתו של כל הליך חובה עליו לפנות זמן לחשיבה אסטרטגית ולגיבוש חזון מתאים. כל תהליך אסטרטגי חייב להימדד לאור יעדים עתידיים וכן לאור משוב בזמן אמת, על מנת לאפשר לארגון להתייעל תוך כדי תנועה.

מה חשוב לזכור גם בזמנים קשים?
שזהו תנאי בלתי נפרד לזמנים טובים.