תאופיק זידאן בע"מ

ביצוע ויזמות פרויקטי בניה למגורים, מסחר, מוסדות ציבור ותיירות

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1996
תחום: ביצוע ויזמות פרויקטי בניה למגורים, מסחר, מוסדות ציבור ותיירות
כתובת: הגבעה 9, ת.ד. 867, נוף הגליל 1710801
טלפון: 04-6564477
פקס: 04-6559078
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.tawfik.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • מוחמד זידאן

  מוחמד זידאן

  מנכ"ל ובעלים

  תאופיק זידאן בע"מ

מנהלים בכירים

  שריף זידאן בעלים
  איימן זידאן בעלים
אייקון אודות

אודות תאופיק זידאן בע"מ

שורשי פעילותה של חברת תאופיק זידאן בע"מ החלו בתחילת שנות השבעים, בפעילות קבלנות הביצוע שניהל מר תאופיק זידאן, ושבמהלכה נצברו והתבססו הניסיון, המוניטין והערכים המלווים את החברה עד היום. בשנת 1991 הצטרף לפעילות בנו של תאופיק, מוחמד זידאן, עם החזון, המוטיבציה והגישה להתפתח ולצמוח, תוך שמירה על האיכות והמוניטין הקיימים. בשנת 1996, החברה התאגדה (כאשר בשנת 1997 התמנה מר מוחמד זידאן לתפקיד המנכ"ל) והחלה בתהליך צמיחה אורגנית בהיקפי הפרויקטים ובסיווגי הקבלן, עד שהגיעה לדירוג הנוכחי, ג5 (בלתי מוגבל).
צמיחתה האיתנה של החברה מתבססת על אסטרטגיה של ביצוע עבודות מפתח לארגונים גדולים, תוך הקפדה חסרת פשרות על איכות הביצוע, עמידה קפדנית בלוחות זמנים, ניהול אחראי של אתרי בנייה תוך הקפדה על בטיחות ואי-הפרעה לפעילות הקיימת. הנהלת החברה בוחרת את הפרויקטים המבוצעים באופן זהיר תוך בחינה מדוקדקת, על מנת לשמור על האיתנות הפיננסית והיציבות בהן נודעת החברה.
החברה מעסיקה כ–40 עובדים, לרבות 10 מהנדסים, הנדסאים ומנהלי עבודה ובכירים, כולם מהשורה הראשונה מההיבט המקצועי והאנושי כאחד. החברה בוחרת את מיטב העובדים, ומכשירה אותם בהכשרות פנימיות וחיצוניות. בנוסף, לחברה יש גם קשרים יציבים וארוכי טווח עם קבלני משנה מכל הסוגים, המאפשרים לה להחזיק צוותים קבועים של מאות אנשים. הקשרים ארוכי הטווח מאפשרים לחברה ליהנות מרמת איכות בנייה גבוהה באופן קבוע, עם הפנמה של אופי הפעילות והנהלים המסודרים, ולספקיה ולקבלניה ליהנות מראש שקט וממוסר התשלומים הטוב של החברה.
החברה היא קבלן מוכר לעבודות ממשלתיות, בעלת סיווג קבלן ג5, ומערכת ניהול איכות מוסמכת ISO9001. לחברה שני ממוני בטיחות ולא פחות מ–15 עוזרי בטיחות, והיא קשובה באופן מתמיד למצב בענף ולצרכי הלקוחות, ואינה חוסכת באמצעים כדי לקדם את המיומנות והיכולות הצבורים בה.

תחומי פעילות עיקריים

בנייה למגורים: החברה מבצעת פרויקטי בנייה רוויה ונמוכה למגורים, לרבות מענה לכל צרכי היזם, מהפיתוח והתשתיות ועד לעבודות הגמר ופיתוח הנוף.

יזמות: לאחר שנים של פעילות ענפה בתחום הביצוע, החברה נכנסה גם לתחום היזמות, מתוך ההכרה כי מודל היזמות והביצוע יוצר מחויבות עמוקה כלפי הלקוח הסופי והפרויקט ומבטיח את איכות הבנייה המקסימלית. החברה מספקת ללקוחותיה ליווי צמוד לאורך כלל תקופת הפרויקט עם מענה אנושי אמין ללא הסחות דעת וסחבת ביורוקרטית.

מוסדות ציבור: החברה מתמחה בהקמת פרויקטים מוסדיים גדולים ומגוונים משלב התכנון ועד מפתח, לרבות עבודות פיתוח, הריסה, ותשתית, ביצוע הרחבות, התאמות, ושיפוצים, וכן חניונים וכל סוגי עבודות הגמר.

מתקני רפואה ומחקר: הידע והיכולות של החברה מאפשרים לה לבצע עבודות בינוי המצריכות יישום של שיטות עבודה וחומרים חדשניים ועמידה בתקנים מחמירים. עם הפרויקטים בתחום זה ניתן למנות מרפאות ומרכזי בריאות, חדרי MRI, מעבדות מחקר בתחומי הנדסה מגוונים, וחדרים נקיים (תוך שימוש בחומרים חדשניים ועמידה בדרישות סטריליות גבוהות).

תיירות ומלונאות: החברה מציעה פתרונות בנייה כוללים לפיתוח והקמה של בתי מלון, כפרי נופש ובתי הארחה על כל מתקניהם השונים. עם הפרויקטים הבולטים שביצעה החברה בתחום זה ניתן למנות את הקמת האגף החדש והמפואר ושיפוץ האגף הוותיק של מלון קיבוץ לביא, ואת מלונית הטכניון.

מתקני ספורט: החברה מקימה ומבצעת פרויקטי ספורט ופנאי: בריכות שחיה, חדרי כושר, אולמות ספורט, מתחמי קאנטרי קלאב וכו'.

משרדים ומרכזים מסחריים: החברה מקימה פרויקטי משרדים ומרכזים מסחריים רחבי היקף, לרבות כלל המערכות, עבור יזמים פרטיים וציבוריים, תוך מחויבות לתקני בניה מחמירים ועמידה בלוחות זמנים צפופים. כבכל הפרויקטים שלה, גם בפרויקטים אלו החברה שמה דגש על איכות הבניה, רמת הגימור הגבוהה (החיונית לאור התנועה והבלאי הגבוהים) ועל ערכי בנייה ירוקה.

פרויקטים אדריכליים מורכבים: יכולות הביצוע הגבוהות והמדויקות של תאופיק זידאן בע"מ הופכות אותה לבחירה המועדפת של אדריכלים רבים. החברה מתמחה בביצוע מדויק של תוכניות אדריכליות מורכבות והפיכתם למבנים יפהפיים.

פרויקטי ביצוע נבחרים

גן יבנה: ייזום משותף וביצוע, 137 יח"ד.
מגדל העמק:
ייזום משותף וביצוע, 60 יח"ד.
ZIDAN ONE: י38 יח"ד שכונת הגליל.
ONE: י58 יח"ד שכונת הגליל.
פרויקט אור המזרח, חריש: 233 יח"ד.
פרויקט הרובע, חיפה: קומפלקס מגורים, 198 יח"ד, מסחר וחניון תת קרקעי.
פרויקט פסגות מודיעין ונופים: 120 יח"ד.
פרויקט לב עכו: 102 יח"ד וחניון תת קרקעי.
פרויקט אפקה, ראש העין: 63 יח"ד מעל קומת מסחר ומרתף חניה, שטח כולל של 12,000 מ"ר.
מגורים, קריית מוצקין: 3 מגדלים עם 70 יח"ד.
קיבוץ ניצנים: 50 בתים צמודי קרקע.
הרחבת קיבוץ אשדות יעקב: 35 בתים צמודי קרקע.
קדמת אפק: 33 בתים דו-משפחתיים.
מעונות רופין: 146 חדרי מעונות בשטח כולל של 7,500 מ"ר.
מרכז רון למחוננים, ראשון לציון: קומפלקס חינוכי בעיצוב אדריכלי ייחודי ומורכב, בשטח של 1,600 מ"ר.
מכללת עמק יזרעאל - מעונות ומבנה הפקולטה לסיעוד: 165 מיטות, שטח כולל של 9,200 מ"ר.

פרויקטי יזמות נבחרים

פרויקט מגורים, ראש העין: ייזום משותף וביצוע של החברה, 89 יח"ד.
Galil View: י55 יח"ד בייזום משותף וביצוע. הושלם ואוכלס.
מגדלי הגליל, נצרת: יזמות וביצוע 2 מגדלים, 38 יח"ד. הושלם.

פרויקטי יזמות עתידיים ובתכנון

נצרת עילית/נוף הגליל: פרויקט השכרה ארוכת טווח ("דירה להשכיר") – ייזום במשותף וביצוע – 180 יח"ד.
נצרת: יזמות וביצוע, 38 יח"ד – תחילת בנייה צפויה בקרוב.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • המדינה לוקחת הכל אבל משלמת חצי

  המדינה לוקחת הכל אבל משלמת חצי

 • החזרה לשגרה דורשת פתרונות חדשניים למען ביטחוננו במרחבים הציבוריים

  משבר הקורונה מחייב שינוי בהתנהלות חברות בכדי לחזור לשגרה בבריאות

  החזרה לשגרה דורשת פתרונות חדשניים למען ביטחוננו במרחבים הציבוריים

 • מחפשים את האיזון

  האם לעבוד מהבית או מהמשרד? האם יש להמשיך את השימוש בטכנולוגיות לטובת קידום הליכים משפטיים ועל חשבון המפגש הבין אישי? האם תקנות סדר הדין האזרחי החדשות יועילו או יזיקו למערכת המשפט? כיצד צריכה לנהוג המערכת על רקע ההתקפות החוזרות ונשנות עליה מצד גורמים פוליטיים? ענף המשפט נחשב כשמרן ועורכי הדין אינם אוהבים זעזועים ושינויים חדים, אולם השנה החולפת הייתה מלאה בהם. השבוע נפגשו בכירי עורכי הדין בישראל למפגש פורום בכירי ענף המשפט של DUN’S 100 בכדי להיחשף לדירוג של המשרדים המובילים בישראל, וגם כדי להבין לאן צועד הענף במציאות החדשה שנוצרה, ועודנה נוצרת, בעקבות תהליכים משמעותיים שהשפיעו על עולם המשפט בשנה האחרונה

  מחפשים את האיזון

 • פריצות דרך של נשים במדע

  במהלך השנים בישראל ובקהילה הבינלאומית נעשו מאמצים רבים לקדם נשים בתחומי המדעים. היום הבינלאומי לנשים ונערות במדע הוא הזדמנות לבחון מדוע הפערים המגדריים ברישומי הפטנטים הם כה גדולים ומי הן המדעניות שעשו זאת ובגדול

  פריצות דרך של נשים במדע