תאופיק זידאן בע"מ

ביצוע ויזמות פרויקטי בניה למגורים, מסחר, מוסדות ציבור ותיירות

אייקון פרופיל

פרטי התקשרות

שנת הקמה: 1996
תחום: ביצוע ויזמות פרויקטי בניה למגורים, מסחר, מוסדות ציבור ותיירות
כתובת: הגבעה 9, ת.ד. 867, נוף הגליל 1710801
טלפון: 04-6564477
פקס: 04-6559078
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.tawfik.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • מוחמד זידאן

  מוחמד זידאן

  מנכ"ל ובעלים

  תאופיק זידאן בע"מ

מנהלים בכירים

  שריף זידאן בעלים
  איימן זידאן בעלים
אייקון אודות

אודות תאופיק זידאן בע"מ

קבוצת תאופיק זידאן החלה את פעילותה בתחילת שנות השבעים ע"י מר תאופיק זידאן בפעילות פרויקטים של בנייה וקבלנות אשר ניהל מר תאופיק זידאן במהלך אותם השנים, מראשית דרכה ועד עצם היום הזה צברה הקבוצה ידע רב בכל הקשור לתחום הבנייה והיזמות בישראל, בשנת 1991 הצטרף לפעילות החברה מר מוחמד זידאן בנו של תאופיק זידאן מייסד הקבוצה, עם חזון מוטיבציה וייצר עז להתפתח, לצמוח ולהצעיד את הקבוצה עם הפנים קדימה אל הקדמה והטכנולוגיה. מוחמד לקח את הקבוצה צעד אחד קדימה ובשנת 1996 התאגדה הקבוצה, שנה לאחר מכן בשנת 1997 מונה מר מוחמד זידאן למנכ"ל הקבוצה ואז החל ליישם תהליכי צמיחה ארגונית והטמעת שיטות עבודה חדשות ומתקדמות בתחום הבנייה והיזמות. מזה כ-5 עשורים, מטביעה קבוצת תאופיק זידאן את חותמה על מגוון רחב של פרויקטים מרשימים ומורכבים בתחום הבנייה בישראל, לרבות בתחום הקמה של שכונות מגורים יוקרתיות, כמו גם משרדים משוכללים, מתקני רפואה ומחקר, מוסדות ציבור, מתקני ספורט, תיירות ומלונאות. כל זאת מבצעת קבוצת תאופיק זידאן תוך הפגנת יכולות יוצאות דופן לתכנון וביצוע פרויקטים מורכבים, המשלבים שיטות בנייה מתקדמות, מצוינות ניהולית והנדסית, הקפדת יתר בנושאי בטיחות ומתן איכות ושירות ללא פשרות. קבוצת תאופיק זידאן הציבה לעצמה תקן בניית איכותית למגורים, אשר מהווה גרעין פעילות מרכזי ומקור גאווה לקבוצה, הקבוצה פועלת בשיתוף פעולה מלא עם קבלני משנה וחברות יזמיות הנדל"ן מהמובילים בישראל ומשרתת נאמנה עשרות אלפי דיירים מרוצים. לצד פעילות זו הקימה קבוצת תאופיק זידאן עשרות פרויקטים של בנייה ציבורית, דיור למגורים, משרדים, מתקני ספורט משוכללים, משרדים ומסחר ותעשייה עבור גופים ציבוריים ויזמים פרטיים.
קבוצת תאופיק זידאן המעסיקה כ-165 עובדים בארץ, התפתחה וצמחה באופן משמעותי בשנים האחרונות בתנופת יזמות ובנייה של פרויקטים שונים ומגוונים בכל חלקי הארץ.
קבוצת תאופיק זידאן מייחסת חשיבות יתרה לנושא הבטיחות ואיכות הבניה בכל פרויקט אשר שמה נקשר אליו בישראל. פעילות ענפה זו של קבוצת תאופיק זידאן היא זאת שמבססת את הדרך לשאוף להיות בין חברות הבניה המובילות בישראל.

החזון

קבוצת תאופיק זידאן שואפת להוביל את ענף הבניה בישראל ומגדירה מחדש סטנדרט איכות, שירות ומעל הכל בטיחות בלתי מתפשרת, מקצוענות וביצוע. קבוצת תאופיק זידאן מחויבת לחדשנות פורצת דרך, מייעלת את תהליכי העבודה ומגדירה רמת ביצוע לצד סטנדרט בטיחות מחמיר בכל הפרויקטים שבביצועה, ודואגת לשקיפות מלאה מול כל השותפים העסקיים בכל פרויקט ביצועי ויזמי. קבוצת תאופיק זידאן שואפת להעניק לכל הדיירים והשותפים העסקיים שירות ברמה גבוהה תוך מחויבות מתמדת ליצירת ערך לכל דייריה ולניהול הקשר עימם לאורך זמן על בסיס של אמון, מקצוענות ויעילות. קבוצת תאופיק זידאן גאים ומחויבים להמשיך לבנות, לפתח ולהוביל את תחום הבנייה והיזמות בישראל, ולקחת חלק משמעותי בביצוע פרויקטים גדולים וחשובים בישראל.

תחומי פעילות עיקריים

בנייה למגורים: הקבוצה מבצעת פרויקטי בנייה רוויה ונמוכה למגורים, לרבות מענה לכל צרכי היזם, מהפיתוח והתשתיות ועד לעבודות הגמר ופיתוח הנוף, וניסיונה כולל בניית למעלה מ-1,300 יח"ד.

יזמות: לאחר שנים של פעילות ענפה בתחום הביצוע, הקבוצה נכנסה גם לתחום היזמות, מתוך ההכרה כי מודל היזמות והביצוע יוצר מחויבות עמוקה כלפי הלקוח הסופי והפרויקט ומבטיח את איכות הבנייה המקסימלית. הקבוצה מספקת ללקוחותיה ליווי צמוד לאורך כלל תקופת הפרויקט עם מענה אנושי אמין ללא הסחות דעת וסחבת ביורוקרטית.
מוסדות ציבור: הקבוצה מתמחה בהקמת פרויקטים מוסדיים גדולים ומגוונים משלב התכנון ועד מפתח, לרבות עבודות פיתוח, הריסה, ותשתית, ביצוע הרחבות, התאמות, ושיפוצים, וכן חניונים וכל סוגי עבודות הגמר.
מתקני רפואה ומחקר: הידע והיכולות של הקבוצה מאפשרים לה לבצע עבודות בינוי המצריכות יישום של שיטות עבודה וחומרים חדשניים ועמידה בתקנים מחמירים. עם הפרויקטים בתחום זה ניתן למנות מרפאות ומרכזי בריאות, חדרי MRI, מעבדות מחקר בתחומי הנדסה מגוונים, וחדרים נקיים (תוך שימוש בחומרים חדשניים ועמידה בדרישות סטריליות גבוהות).
תיירות ומלונאות: הקבוצה מציעה פתרונות בנייה כוללים לפיתוח והקמה של בתי מלון, כפרי נופש ובתי הארחה על כל מתקניהם השונים. עם הפרויקטים הבולטים שביצעה הקבוצה בתחום זה ניתן למנות את הקמת האגף החדש והמפואר ושיפוץ האגף הוותיק של מלון קיבוץ לביא, ואת מלונית הטכניון.
מתקני ספורט: הקבוצה מקימה ומבצעת פרויקטי ספורט ופנאי: בריכות שחיה, חדרי כושר, אולמות ספורט, מתחמי קאנטרי קלאב וכו'.
משרדים ומרכזים מסחריים: הקבוצה מקימה פרויקטי משרדים ומרכזים מסחריים רחבי היקף, לרבות כלל המערכות, עבור יזמים פרטיים וציבוריים, תוך מחויבות לתקני בניה מחמירים ועמידה בלוחות זמנים צפופים. כבכל הפרויקטים שלה, גם בפרויקטים אלו הקבוצה שמה דגש על איכות הבניה, רמת הגימור הגבוהה (החיונית לאור התנועה והבלאי הגבוהים) ועל ערכי בנייה ירוקה.
פרויקטים אדריכליים מורכבים: יכולות הביצוע הגבוהות והמדויקות של תאופיק זידאן בע"מ הופכות אותה לבחירה המועדפת של אדריכלים רבים. הקבוצה מתמחה בביצוע מדויק של תוכניות אדריכליות מורכבות והפיכתם למבנים יפהפיים.

פרויקטי ביצוע נבחרים

מכללת רופין: מבנה הפקולטות להנדסה וסיעוד.
אור המזרח, חריש: 233 יח"ד.
הרובע, חיפה: קומפלקס מגורים, 198 יח"ד, מסחר וחניון תת קרקעי.
פסגות מודיעין ונופים: 120 יח"ד.
לב עכו: 102 יח"ד וחניון תת קרקעי.
אפקה, ראש העין: 63 יח"ד מעל קומת מסחר. ומרתף חניה, שטח כולל של 12,000 מ"ר.
קריית מוצקין: 3 מגדלים עם 70 יח"ד.
ניצנים: 50 בתים צמודי קרקע.
הרחבת קיבוץ אשדות יעקב: 35 בתים צמודי קרקע.
קדמת אפק: 33 בתים דו-משפחתיים.
מעונות רופין: 146 חדרי מעונות בשטח כולל של 7,500 מ"ר.
מרכז רון למחוננים, ראשון לציון: קומפלקס חינוכי בעיצוב אדריכלי ייחודי ומורכב, בשטח של 1,600 מ"ר.
מכללת עמק יזרעאל - מעונות ומבנה הפקולטה לסיעוד: 165 מיטות, שטח כולל של 9,200 מ"ר.

פרויקטי יזמות נבחרים

רעננה: ייזום משותף וביצוע, 89 יח"ד.
מערבה, גן יבנה: ייזום משותף וביצוע, 137 יח"ד.
טריו בעמק, מגדל העמק: ייזום משותף וביצוע, 60 יח"ד.
Zidan One: י38 יח"ד שכונת הגליל בנצרת.
פרויקט דירה להשכיר – נוף הגליל: פרויקט השכרה ארוכת טווח – ייזום במשותף וביצוע – 226 יח"ד.
פרויקט מגורים, ראש העין: ייזום משותף וביצוע של הקבוצה, 89 יח"ד.
Galil View: י55 יח"ד בייזום משותף וביצוע.
מגדלי הגליל, נצרת: יזמות וביצוע 2 מגדלים, 38 יח"ד.
Zidan Center: מרכז מסחרי ריינה.

פרויקטי יזמות עתידיים ובתכנון

Zidan Tower: י56 'ח"ד שכונת הגליל בנצרת.
Zidan Two: י38 יח"ד שכונת הגליל בנצרת.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

  ביום ד' ה-9.3.22 נערך במלון רויאל ביץ' תל אביב פורום Duns 100 השנתי של בכירי ענף המשפט בישראל בתחום ההייטק בהשתתפות בכירי דן אנד ברדסטריט בישראל, עמי אפלבום, יו"ר רשות החדשנות והמדען הראשי במשרד הכלכלה ובהנחיית גדעון אוקו.

  פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

 • גלובל רוטו שקע – ממשבר עמוק להצלחה מפוארת

  גלובל רוטו שקע – ממשבר עמוק להצלחה מפוארת

 • פורום בכירי תחום המיסוי 2022

  בתאריך ה- 7.2.22 קיימנו את פורום Duns 100 לבכירי תחום המיסוי.

  פורום בכירי תחום המיסוי 2022

 • פוסט טראומה

  פוסט טראומה