תורג'מן חברה לבנייה בע”מ

יזמות נדל"ן, פיתוח ובנייה

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1965
תחום: יזמות נדל"ן, פיתוח ובנייה
כתובת: האורגים 21/8 חולון 588570
טלפון: 03-5590512
פקס: 03-5582067
דוא"ל: office@turgeman-ltd.co.il
אתר החברה: http://:www.turgeman-ltd.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • דותן תורג'מן, תורג'מן חברה לבנייה בע”מ

  דותן תורג'מן

  מנכ"ל ובעלים

  תורג'מן חברה לבנייה בע”מ

אייקון אודות

אודות תורג'מן חברה לבנייה בע”מ

תורג'מן חברה לבניין בע”מ הינה חברה פרטית הפועלת למעלה מ-50 שנים בתחומי הפיתוח, הבנייה ויזמות הנדל"ן. החברה נמנית על אחת החברות הוותיקות והגדולות בענף ומתמחה בבניית מבני ציבור ותרבות, מבני מגורים, שימור מבנים, מבני תעשייה ומסחר, התחדשות עירונית והקמת תשתיות. החברה עובדת בכל רחבי הארץ וחרטה על דגלה ערכים של איכות, אמינות ומקצוענות, אלו בנו את המוניטין רב השנים שלה. החברה משלבת ייזום לצד ביצוע והיא בעלת סיווג ג-5 שהינו הסיווג הגבוה ביותר לחברות קבלניות, כמו גם תו תקן iso 9000 ורישיון קבלן מוכר לעבודות ממשלתיות.

מאיר תורג'מן ז"ל - מייסד החברה ויקיר העיר חולון

סיפור הקמתה של החברה מתחיל בשנות השישים של המאה הקודמת בעיר חולון. מאיר תורג'מן ז"ל שחלם זה מכבר להקים חברה לבנייה, זוכה להגשים את חלומו ומתחיל כמובן במבני מגורים בעיר מגוריו האהובה. במשך השנים בנתה החברה בניהולו המוקפד והאיכות הבלתי מתפשרת שאפיינה את מאיר עשרות מבני מגורים בחולון ומאיר קנה לעצמו שם כאחד מבוני העיר ואף זכה בתואר יקיר העיר. ברבות הימים הצטרף למאיר בנו דותן, לאחר שסיים לימודי הנדסה אזרחית בטכניון וצבר ניסיון רב בבנייה בחברת נדל"ן מהגדולות בישראל. דותן שהספיק מאז לסיים גם לימודי תואר שני בניהול בנייה בטכניון, מכהן כמנכ"ל החברה משנת 2001.

התמחות ייחודית בשימור מבנים

אהבתו של דותן לתחומי האמנות והתרבות פתחה בפני החברה צוהר שלם לעולם מבני האומנות, התרבות ושימור המבנים, ענף ייחודי מאוד בתחום הנדל"ן. נכון להיום החברה נחשבת לאחת המובילות בישראל בתחום שימור המבנים אשר כולל בתוכו חדשנות בבנייה לצד הקפדה על שמירתם של אלמנטים היסטוריים וחומרים ועיצובים מוקדמים. זהו ענף בנייה מורכב ואמנותי כאחד. על הפרויקטים של החברה בתחום זה ניתן למנות את:  מוזיאון בית העיר בתל אביב, בנק רוטשילד, בית האיכרים, מתחם התחנה בתל אביב, בית רשות העתיקות בירושלים,  מתחם הבאר ביפו ועוד.

בונים חכם, בונים ירוק

תורג'מן חברה לבניין מהווה מעל ל-50 שנה שחקן מפתח בענף הבנייה למגורים בישראל. במהלך השנים בנתה החברה מאות פרויקטי מגורים ייחודיים המשלבים יוקרה ונוחות לצד פונקציונאליות ואסתטיקה. החברה בונה פרויקטי מגורים מתוך אהבה ומקצוענות ומעניקה לרוכשי הדירות את חווית המגורים המושלמת. על פרויקטי החברה בתחום המגורים ניתן למנות את: 

GREEN VALEY, נס ציונה - פרויקט מגורים חדשני בו הוקמו 3 בניינים מדורגים עם 35 יחידות דיור. הבנייה הנמוכה של הפרויקט שומרת על אינטימיות המבנים ומשתלבת בשכונת היוקרה בצורה הרמונית. בפרויקט הושם דגש רב על סביבת מגורים אידיאלית למשפחות.

GREEN AND SMART, כפר סבא - פרויקט מרהיב ביופיו, המציב סטנדרט חדש בכל הנוגע לבניה ירוקה וחכמה. הפרויקט כולל שני בניינים מפוארים ו-34 יחידות דיור בסטנדרט גבוה ובמפרט עשיר היוצרים סביבת מגורים איכותית וייחודית למשפחה. כל הדירות נבנו כ"בתים חכמים" המאפשרים בקרה ושליטה מרחוק על הנעשה בבית. 

תורג'מן גרין בשכונת ח-300 בחולון - זהו הבניין הראשון בחולון שקיבל תו ירוק ופרויקט המגורים היוקרתי כולל 41 יחידות דיור בתמהיל של דירות דופלקס גן מיוחדות, דירות 4-5 חדרים מפוארות ומיני פנטהאוזים הכוללים מרפסות גדולות הצופות על האזור. הבנייה בפרויקט הושתתה על עקרונות הבנייה הירוקה לחיסכון באנרגיה ושמירה על איכות הסביבה.

Green Town - התחדשות עירונית

קבוצת תורג'מן מפעילה בשנים האחרונות חטיבה נפרדת לתחום ההתחדשות העירונית - חברת "Green Town". יתרונה הגדול של החברה נובע מהיותה יזמית וביצועית כאחד, כך דיירי הפרויקטים של החברה יכולים לישון בראש שקט מרגע חתימת החוזה ועד קבלת המפתח לדירה החדשה. החברה מחזיקה בסיווג ג-5 המאפשר לה לבצע פרויקטי התחדשות עירונית מורכבים ורחבי היקף  והיא אף נמנית על אחת החברות הראשונות בישראל, שאימצה את עקרונות הבנייה הירוקה ומחוייבת לשמירה על הסביבה ועל איכות חיי הדיירים. בתחום ההתחדשות העירונית נמצאת החברה בהליכי תכנון ואישור למספר פרויקטים ביניהם:

פרויקט מולכו 2 בחולון – פרויקט תמ"א יוקרתי שבוצע ברחוב מולכו בעיר.

פרויקט יום הכיפורים בחולון - פרויקט תמ"א יוקרתי שנמצא בשלבי היתר מתקדמים לבניית בניין בן 28 יחידות דיור. פרויקטים נוספים רבים נמצאים בהליכי תכנון ואישור מתקדמים.   

 

פרויקטים נבחרים מגוונים

בית הספר האמריקאי באבן יהודה – החברה הקימה את קרית החינוך האמריקאית ביישוב אבן יהודה. הפרויקט משתרע על 70 דונם וכולל  מבנה ביה"ס יסודי, ביה"ס חטיבה, ביה"ס תיכון, אולם ספורט, מבנה אודיטוריום, מבנה קפיטריה ומבנה ספרייה עגול בעל ייחוד ארכיטקטוני.

מתחם בית האיכרים בתל אביב - הפרויקט כלל את שימור המבנה ההיסטורי ברח' קפלן  אביב  לרבות תוספת בנייה  חדשה ו-3 קומות נוספות מעל 5 קיימות. כמו כן בנתה החברה במקום  חניון אוטומטי  תת קרקעי בשיטת Top Down המיועד ל-50 רכבים.

אוניברסיטת תל אביב - הקמת אולם מבקרים ע"ש נזריאן ע"פ תקן ליד האמריקאי לבנייה ירוקה.

מכללת בית ברל - הקמת מבנה אודיטוריום וכיתות לימוד. תחנת הדלק דור אלון, כביש חוצה ישראל - במסגרת הפרויקט בנתה החברה שתי תחנות דלק חדשניות בכביש חוצה ישראל בסמיכות לקיבוץ מגל. המתחם כלל שטחי תדלוק מקורים, סופר מרקט (אלונית) מסעדות, בתי קפה ומוסכי שירות לרכבים.

פרויקט בנק רוטשילד – בנק רוטשילד בתל אביב הוא מבנה מרשים, הבולט ביופיו הייחודי. בתהליך שימורו עבר המבנה שיפוץ מקיף, הוספה לו קומה ועל מנת לחפור תחתיו מקום לחנייה השתמשה החברה בטכניקת תליית מבנה.

פרויקט משרדים ומסחר במתחם העסקים החדש והמתקדם של חולון - במסגרת הפרויקט ייבנה מתחם משרדים ומסחר שישתרע על שטח של כ-12 אלף מ"ר. הפרויקט כולל היתר ונמצא בשלבי בניה.

פרויקט המגורים היוקרתי "בית ציפורן" בתל אביב- הפרויקט משלב ארכיטקטורה מודרנית בבניין קלאסי שתוכנן בשנת 1925 על ידי יוסף ברלין. במסגרת הפרויקט, הפך המבנה לבניין מרהיב עם 24 דירות יוקרה. החברה שומרת בפרויקט זה על העיצוב הקלאסי המקורי של הבניין הכולל עמודים וקשתות.

 

מחברות הקבלן הגדולות במדינה

תורג'מן חברה לבניין נחשבת לאחת מחברות הבנייה הגדולות במדינה ועל שורותיה נמנים יועצים, מהנדסים אזרחיים, מנהלי פרויקטים, מנהלי רכש, מנהלי עבודה וכ-200 עובדים יומיים וקבלני משנה. כלל העובדים והקבלנים נחשבים לטובים והמנוסים בתחומם וכך לאורך שנות קיומה היטיבה החברה ליצור לעצמה מוניטין של מצוינות ביצועית ואיכותית תוך למידה מתמדת של שיטות הבניה  החדשניות ויישומן הלכה למעשה בכלל הפרויקטים שלה. משכך נהנים לקוחות החברה מיחס אישי וחם ועבודה מול צוות  מקצועי ומנוסה הפועל למילוי רצונותיהם ללא לאות.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • "יש החלשה שיטתית של כל מנגנון שמרסן את השלטון"

  עו"ד ליאור אבירם טוען כי נעשה שימוש בכלים דמוקרטיים לחיסול הדמוקרטיה. מנגד, שרת המשפטים לשעבר איילת שקד העבירה ביקורת על בג"ץ ועל היועמ"שים בשנים האחרונות שהם "מונעים תפקוד סביר ממשלות מעבר"

  "יש החלשה שיטתית של כל מנגנון שמרסן את השלטון"

 • עדות ראיה – ממש לא מה שחשבתם

  אם גם אתם חושבים שהצבעה על חשוד במסדר זיהוי היא ראיית הזיהוי הטובה ביותר - חשבו שוב

  עדות ראיה – ממש לא מה שחשבתם

 • ארנונה בעידן הקורונה – חיסכון בתשלומי ארנונה בעת חזרה לשגרה

  ההסרה של ההגבלות על הפעילות מביאה לצורך להתמודד עם ההוצאות המתחדשות, לרבות תשלומי הארנונה שהן מס לרשות המקומית, אשר אינו בהכרח תלוי בפעילות של העסק או ברווחיותו

  ארנונה בעידן הקורונה – חיסכון בתשלומי ארנונה בעת חזרה לשגרה

 • חשיפת פרטי משתמש אנונימי בתביעת דיבה ובתביעת לשון הרע

  תופעות ה"בוטים" והמשתמשים האנונימיים ברשת במיוחד בפייסבוק, טורדת את מנוחתם של רבים הנפגעים מדיבה ומלשון הרע ברשת. על הפתרונות האפשריים לתופעה במאמר זה

  חשיפת פרטי משתמש אנונימי בתביעת דיבה ובתביעת לשון הרע