תיק, גלעד, קינן, חיים - משרד עורכי דין

משרד עורכי דין

תיק, גלעד, קינן, חיים - משרד עורכי דין
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2002
תחום: משרד עורכי דין
כתובת: מרכז עזריאלי 3 (המגדל המשולש,
קומה 37), תל אביב 6702301
טלפון: 03-6081960
פקס: 03-6081970
דוא"ל: office@tgkh.co.il
אתר החברה: http://www.tgkh.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • אופיר קינן, תיק, גלעד, קינן, חיים - משרד עורכי דין

  אופיר קינן

  שותף מנהל (במשותף)

  תיק, גלעד, קינן, חיים - משרד עורכי דין

  לפרופיל המלא

  אופיר קינן
 • בעז חיים, תיק, גלעד, קינן, חיים - משרד עורכי דין

  בעז חיים

  שותף מנהל (במשותף)

  תיק, גלעד, קינן, חיים - משרד עורכי דין

  לפרופיל המלא

  בעז חיים
 • בן הלל, תיק, גלעד, קינן, חיים - משרד עורכי דין

  בן הלל

  שותף

  תיק, גלעד, קינן, חיים - משרד עורכי דין

אייקון אודות

אודות תיק, גלעד, קינן, חיים - משרד עורכי דין

משרד עורכי הדין תיק, גלעד, קינן, חיים (TGKH) הינו משרד בוטיק בתחום הנדל"ן (מקרקעין), המטפל בעסקאות מקרקעין מורכבות מכל הסוגים, בפרויקטים שונים ובעל התמחות  גם בתחום המלונאות.
מאז שהוקם, בשנת 2002, התפתח המשרד באופן מרשים והתבסס כמשרד עורכי דין מוביל בתחום הנדל"ן המעניק שירות מקצועי ויצירתי באיכות גבוהה בד בבד עם טיפול אישי ללקוחותיו. המשרד מדורג ע"י גופים בארץ ובחו"ל כאחד מהמשרדים המובילים בתחום המקרקעין. במשרד מועסקים כ-18 עובדים, מתוכם 10 עורכי דין.

רמת מקצועיות גבוהה ושירות אישי

מקור גאוותנו העיקרי הינו החומר האנושי ואיכות חברי צוות TGKH. המשרד מקפיד על "תרבות TGKH" ועל ההתנהלות המוקפדת של הצוות שלנו, לאור ערכי הליבה המובילים אותנו והמנחים אותנו באופן שבו אנו מתנהלים כלפי חוץ וכלפי פנים, ובדרך שבה אנו מטפלים בענייניהם החשובים של לקוחותינו.
עובדי המשרד מעניקים טיפול משפטי אישית, יצירתי ומקצועי ברמות העמקה והבנה גבוהות ביותר. המשרד חרת על דגלו ערכים של שירות איכותי ובלתי מתפשר, שאיפה מתמדת לספק ללקוחות מענה משפטי יצירתי, מהיר ונמרץ, רמת זמינות גבוהה ביותר, ושמירה על קשר הדוק עם הלקוחות.
אופיו המיוחד של השירות הניתן ע"י צוות העובדים וההקשבה המלאה לצרכים ולמטרות, מקנים לכל אחד מלקוחות המשרד תחושת ביטחון. הם יכולים "להישען לאחור" ולדעת כי מישהו קושר עבורם את החוטים ועושה את העבודה, תוך נטילת יוזמה וקידום העניינים ביעילות.

TGKH מעניק שירות בלתי שגרתי ונמרץ, ולמהירות התגובה של צוות עובדיו אין אח ורע בין משרדי עורכי הדין בישראל. תכונה זו גורמת למשרד לבלוט בנוף משרדי עורכי הדין בישראל. האסטרטגיה העסקית של מתן שירות אישי במסגרת משרד-בוטיק קטן ואיכותי, לצד מעורבותם הגבוהה (והחריגה ביחס למקובל) של השותפים המובילים בכל שלבי העסקאות והטיפול המשפטי - מאפשרים למשרד לשרת בהצלחה קשת רחבה של חברות ציבוריות, קבוצות ויזמי נדל"ן מובילים ומוכרים, ולקוחות גדולים אחרים. לקוחות אלה שמחים לשוב ולהפקיד את הטיפול בענייניהם המורכבים בידי צוות המשרד.
המשרד מדורג בישראל כאחד ממשרדי עורכי הדין המובילים בתחום המקרקעין והתכנון והבנייה.
נוסף לדירוג ב-D&B, המשרד דורג גם על ידי BdiCode.

תחומי התמחות

עסקאות ופרויקטים בתחום הנדל"ן (מקרקעין)- המשרד מטפל בעסקאות ובפרויקטים רחבי היקף בתחום הנדל"ן בישראל, ובכלל זאת בכל סוגי העסקאות והחוזים. המשרד מלווה פרויקטים מורכבים ומשמעותיים בכל שלביהם, וידוע במומחיותו להפוך כל עסקה מורכבת ומסובכת לישימה, פשוטה ומהירה. במשרד מטופלים פרויקטים עבור החברות המובילות בתחום הנדל"ן בישראל, פרטיות וציבוריות, בהיקפים של אלפי יחידות דיור, הן בפרויקטים של מכירת ל"שוק חופשי" והן בפרויקטים במתכונת "מחיר למשתכן", וכן עשרות אלפי מ"ר של שטחי מסחר ומשרדים.

פרויקטים להתחדשות עירונית (פינוי בינוי ותמ"א 38) - במשרדנו מחלקה להתחדשות עירונית מהטובות בישראל ובה מטופלים פרויקטים של תמ"א 38 (הריסה ובניה) וכן עסקאות פינוי ועיבוי בינוי. למשרדנו ניסיון רב בליווי פרויקטים מטעם יזמים ודיירים, החל משלב הבדיקות המקדמיות וגיבוש ההיתכנות הראשונית לפרויקט ועובר לשלב השלמת הפרויקט, מסירת הדירות החדשות לבעלי הדירות והשלמת רישום הזכויות בלשכת רישום המקרקעין ו/או מנהל מקרקעי ישראל.

מלונאות - המשרד מטפל בהסכמים בתחום המלונאות, על המאפיינים המיוחדים לתחום זה, ובכלל זה מטפל ברכישה ובמכירה של בתי מלון, בהסכמי ניהול מלונאיים, הסכמי שכירות מיוחדים לתחום המלונאות, הסכמי זיכיון עם רשתות בינלאומיות, ועוד. 

טיפול בעסקאות מימון מורכבות - למשרד ניסיון וידע רב בעסקאות מימון מורכבות, והוא מטפל בעסקאות בהיקף גדול ביותר, כולל אלה הקשורות לעסקאות ולפרויקטים בתחום הנדל"ן המטופלים על ידו, ובכלל זה ליווי בנקאי סגור במתכונת של Construction Loan, מימון והלוואות "מזנין", מימון בדרך של השלמת והעמדת הון עצמי וביטחונות, ועסקאות מימון בכל מתכונת מוכרת אחרת. במקביל מטופלות על ידי צוות המשרד עסקאות מימון מורכבות וייעודיות, שאינן מבוצעות במסגרת עסקת נדל"ן או פרויקט מסוים.

השותפים

עו"ד אופיר קינן, שותף מנהל (במשותף) – אופיר הינו בעל ניסיון רב בהובלת עסקאות ופרויקטים גדולים ומורכבים בתחום הנדל"ן עבור לקוחותיו המובילים של המשרד. קינן מתמחה בתחומי הנדל"ן השונים, לרבות עסקאות מכירה ורכישה מורכבות למגורים, משרדים, מסחר, תעשייה, מימון נדל"ן, ועוד, וכן הינו מומחה בטיפול בפרויקטים של קבוצות רכישה במגורים ובתעשייה. לעו"ד קינן תואר בוגר במשפטים (.LL.B) מהמרכז הבינתחומי בהרצליה (1999). עו"ד קינן למד גם בפקולטה לפסיכולוגיה ותקשורת באוניברסיטת חיפה.

עו"ד בעז חיים, שותף מנהל (במשותף) - בעז הינו בעל ניסיון רב בטיפול בפרויקטים ובעסקאות בתחום הנדל"ן, והוא מלווה את העסקאות והפרויקטים השונים המטופלים על ידי המשרד בתחום זה. בעז אחראי על תחום מכירת דירות היזמים במשרד, והוא מנהל בצורה מוקפדת וצמודה את הטיפול בלקוחותינו ומפעיל את צוות המשרד המסייע לו. לבעז ניסיון גם בתחום הטיפול המשפטי בהסכמי ניהול ושכירות במתחמים מלונאיים. בעז בוגר במשפטים (LL.B.) ממכללת שערי משפט (2005).

עו"ד בן הלל, שותף - בן הינו בעל ניסיון רב בטיפול בעסקאות מורכבות בתחום הנדל"ן, ובכלל זה בתחום הקניונים ומרכזי המסחר, והוא אחראי במשרד על תחום חוזי היועצים והקבלנים. בן הינו בוגר במשפטים (LL.B.) מהמרכז הבינתחומי בהרצליה (2007).

אייקון מאמרים

מאמרים מאת תיק, גלעד, קינן, חיים - משרד עורכי דין

 • חובת העמדת ערבות חוק מכר למארגן קבוצת רכישה? הטעות הבסיסית וההצעה לתיקון

  חובת העמדת ערבות חוק מכר למארגן קבוצת רכישה? הטעות הבסיסית וההצעה לתיקון

  מיד כשנתפרסמו הפרשות של ענבל אור וחברת "אדמה", אשר חשפו את העדר ההגנה המספיקה בחקיקה הקיימת לחברי קבוצות הרכישה, היינו שוב עדים לתופעה הישראלית המקובלת לפיה "שלפנים" מהירים - בעיקר חברי כנסת, לוביסטים וגורמים אינטרסנטים אחרים - ממהרים להציע הצעות פופוליסטיות מהירות, לעתים מביכות, ל"פתרון" הבעיה, אלא שהצעות אלה חושפות פעמים רבות כי מי שמציע אותן אינו מבין מה הוא מציע ומה השלכות הצעתו.

  חובת העמדת ערבות חוק מכר למארגן קבוצת רכישה? הטעות הבסיסית וההצעה לתיקון

 • הפצצה המתקתקת בקניונים

  הפצצה המתקתקת בקניונים

  מצבם ההולך ומחמיר של רשתות קמעונאיות, בשילוב עם דמי השכירות והניהול הגבוהים בקניונים, מביאים את שוק הקניונים למצב נפיץ, אשר ניתן היה אולי להימנע ממנו אילו מנגנון קביעת דמי הניהול בהסכמי הניהול בקניונים היה שונה.

  הפצצה המתקתקת בקניונים

 • חלון הזדמנויות בשוק הנדל

  חלון הזדמנויות בשוק הנדל"ן לעסקה יזמית מזן חדש – שירותי מימון ובניה

  בשל תמורות ומגמות בעת האחרונה, נפתח עבור יזמי הנדל"ן חלון הזדמנויות לביצוע עסקה יזמית מזן חדש, שעדיין לא נקלטה במסכי המכ"ם שלהם, אם בשל שמרנות והעדר יציאה מדפוס חשיבה מסורתי, ואם בשל חוסר זיהוי המצב שנוצר. מצב זה תמוה במיוחד לאור מחסור העסקאות היזמיות בשוק.

  חלון הזדמנויות בשוק הנדל"ן לעסקה יזמית מזן חדש – שירותי מימון ובניה

בנוסף אולי יעניין אותך

 • בגדת באישך? הפסדת את ביתך! האמנם?

  לפני מספר ימים ניתן בבית משפט עליון, בשבתו כבג"צ, פסק דין שדחה עתירת אשה לבטל את פסק דינו של בית הדין הרבני הגדול, בו נדחתה תביעתה לקבל את מחצית הזכויות הרשומות על שם בעלה בבית המגורים בו חיו יחדיו 30 שנות נישואין

  בגדת באישך? הפסדת את ביתך! האמנם?

 • הלביאה, להקת הצבאים ואלגוריתם התנהגותי

  כיצד התנהגות משפיעה על גובה ההלוואה שאני יכול לבקש? תורת המשחקים בשירות השוק

  הלביאה, להקת הצבאים ואלגוריתם התנהגותי

 • ניוד מומחים זרים לישראל

  בעידן הגלובאלי מתעורר צורך גובר של חברות וארגונים עסקיים לנייד עובדים זרים לביצוע תפקידים שונים המצריכים ידע, מומחיות או יכולות ניהול מוכחות, בין אם מדובר בתפקידים קבועים וארוכי טווח ובין אם לצורך פרויקטים זמניים וחולפים

  ניוד מומחים זרים לישראל

 • מה יהיה עם כל תביעות הרשלנות הרפואית הללו?

  האם מדובר בריבוי תביעות בשנים האחרונות, או שמא תחילתו של תיקון עוול של שנים רבות במהלכן מספר התביעות היה מיזערי?

  מה יהיה עם כל תביעות הרשלנות הרפואית הללו?