תיק, גלעד, קינן - משרד עורכי דין

משרד עורכי דין

תמונה ראשית תיק, גלעד, קינן - משרד עורכי דין
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2002
תחום: משרד עורכי דין
כתובת: מרכז עזריאלי 3 (המגדל המשולש,
קומה 37), תל אביב 6702301
טלפון: 03-6081960
פקס: 03-6081970
אימייל: office@tgk.co.il
אתר החברה: http://www.tgk.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • אופיר קינן, תיק, גלעד, קינן - משרד עורכי דין

  אופיר קינן

  שותף

  תיק, גלעד, קינן - משרד עורכי דין

  לפרופיל המלא

  אופיר קינן
 • בעז חיים, תיק, גלעד, קינן - משרד עורכי דין

  בעז חיים

  שותף

  תיק, גלעד, קינן - משרד עורכי דין

  לפרופיל המלא

  בעז חיים
 • בן הלל, תיק, גלעד, קינן - משרד עורכי דין

  בן הלל

  שותף

  תיק, גלעד, קינן - משרד עורכי דין

אייקון אודות

אודות תיק, גלעד, קינן - משרד עורכי דין

משרד עורכי הדין תיק, גלעד, קינן (TGK) הינו משרד בוטיק בתחום הנדל"ן (מקרקעין), המטפל בעסקאות מקרקעין מורכבות מכל הסוגים, בפרויקטים שונים ובעל התמחות בתחום המלונאות. מאז הוקם בשנת 2002 התפתח המשרד באופן מרשים והתבסס כמשרד עורכי דין מוביל בתחום הנדל"ן המעניק שירות מקצועי באיכות גבוהה בד בבד עם טיפול אישי ללקוחותיו. המשרד מדורג ע"י גופים בארץ ובחו"ל כאחד מהמשרדים המובילים בתחום המקרקעין, התכנון והבנייה. במשרד מועסקים כ- 15 עובדים, מתוכם 10 עורכי דין.

רמת מקצועיות גבוהה ושירות אישי

מקור גאוותנו העיקרי הינו החומר האנושי ואיכות חברי צוות TGK. המשרד מקפיד על "תרבות TGK" ועל ההתנהלות המוקפדת של הצוות שלנו, לאור ערכי הליבה המובילים אותנו והמנחים אותנו באופן שבו אנו מתנהלים כלפי חוץ וכלפי פנים, ובדרך שבה אנו מטפלים בענייניהם החשובים של לקוחותינו.

עובדי המשרד מעניקים טיפול משפטי מקצועי ברמות העמקה והבנה גבוהות ביותר. המשרד חרת על דגלו ערכים של שירות איכותי ובלתי מתפשר, שאיפה מתמדת לספק ללקוחות מענה משפטי יצירתי, מהיר ונמרץ, רמת זמינות גבוהה ביותר, ושמירה על קשר הדוק עם הלקוחות. אופיו המיוחד של השירות הניתן ע"י צוות העובדים וההקשבה המלאה לצרכים ולמטרות, מקנים לכל אחד מלקוחות המשרד תחושת ביטחון. הם יכולים "להישען לאחור" ולדעת כי מישהו קושר עבורם את החוטים ועושה את העבודה, תוך נטילת יוזמה וקידום העניינים ביעילות.

TGK מעניק שירות בלתי שגרתי ונמרץ, ולמהירות התגובה של צוות עובדיו אין אח ורע בין משרדי עורכי הדין בישראל. תכונה זו גורמת למשרד לבלוט בנוף משרדי עורכי הדין בישראל. האסטרטגיה העסקית של מתן שירות אישי במסגרת משרד-בוטיק קטן ואיכותי, לצד מעורבותם הגבוהה (והחריגה ביחס למקובל) של השותפים המובילים בכל שלבי העסקאות והטיפול המשפטי - מאפשרים למשרד לשרת בהצלחה קשת רחבה של חברות ציבוריות, קבוצות ויזמי נדל"ן מובילים ומוכרים, ולקוחות גדולים אחרים. לקוחות אלה שמחים לשוב ולהפקיד את הטיפול בענייניהם המורכבים בידי צוות המשרד.

המשרד מדורג בישראל כאחד ממשרדי עורכי הדין המובילים בתחום המקרקעין והתכנון והבנייה.

נוסף לדירוג ב-D&B, המשרד דורג גם על ידי BdiCode וגופי דירוג בינלאומיים דוגמת Legal 500, Chambers and Partners, ועוד.

תחומי התמחות

עסקאות ופרויקטים בתחום הנדל"ן (מקרקעין) - המשרד מטפל בעסקאות ובפרויקטים רחבי היקף בתחום הנדל"ן בישראל, ובכלל זאת בכל סוגי העסקאות והחוזים. המשרד מלווה פרויקטים מורכבים ומשמעותיים בכל שלביהם, וידוע במומחיותו להפוך כל עסקה מורכבת ומסובכת לישימה, פשוטה ומהירה. במשרד מטופלים פרויקטים עבור החברות המובילות בתחום הנדל"ן בישראל, פרטיות וציבוריות, בהיקפים של אלפי יחידות דיור ועשרות אלפי מ"ר של שטחי מסחר ומשרדים.

פרויקטים להתחדשות עירונית (פינוי בינוי ותמ"א 38) - במשרדנו מחלקה להתחדשות עירונית מהטובות בישראל ובה מטופלים פרויקטים של תמ"א 38  (הריסה ובניה) וכן עסקאות פינוי ועיבוי בינוי. למשרדנו ניסיון רב בליווי פרויקטים מטעם יזמים, החל משלב הבדיקות המקדמיות וגיבוש ההיתכנות הראשונית לפרויקט ועובר לשלב השלמת הפרויקט, מסירת הדירות החדשות לבעלי הדירות והשלמת רישום הזכויות בלשכת רישום המקרקעין ו/או מנהל מקרקעי ישראל.

מלונאות - המשרד מטפל בהסכמים בתחום המלונאות, על המאפיינים המיוחדים לתחום זה, ובכלל זה מטפל ברכישה ובמכירה של בתי מלון, בהסכמי ניהול מלונאיים, הסכמי שכירות מיוחדים לתחום המלונאות, הסכמי זיכיון עם רשתות בינלאומיות, ועוד.

טיפול בעסקאות מימון מורכבות - למשרד ניסיון וידע רב בעסקאות מימון מורכבות, והוא מטפל בעסקאות בהיקף גדול ביותר, כולל אלה הקשורות לעסקאות ולפרויקטים בתחום הנדל"ן המטופלים על ידו, ובכלל זה ליווי בנקאי סגור במתכונת של Construction Loan, מימון והלוואות "מזנין", מימון בדרך של השלמת והעמדת הון עצמי וביטחונות, ועסקאות מימון בכל מתכונת מוכרת אחרת. במקביל מטופלות על ידי צוות המשרד עסקאות מימון מורכבות וייעודיות, שאינן מבוצעות במסגרת עסקת נדל"ן או פרויקט מסוים.

השותפים

עו"ד אופיר קינן, שותף – אופיר הינו בעל ניסיון רב בהובלת עסקאות ופרויקטים גדולים ומורכבים בתחום הנדל"ן עבור לקוחותיו המובילים של המשרד. קינן מתמחה בתחומי הנדל"ן השונים, לרבות עסקאות מכירה ורכישה מורכבות למגורים, משרדים, מסחר, תעשייה, מימון נדל"ן, ועוד, וכן הינו מומחה בטיפול בפרויקטים של קבוצות רכישה במגורים ובתעשייה. לעו"ד קינן תואר בוגר במשפטים (.LL.B) מהמרכז הבינתחומי בהרצליה (1999). עו"ד קינן למד גם בפקולטה לפסיכולוגיה ותקשורת באוניברסיטת חיפה.

עו"ד בעז חיים, שותף - בעז הינו בעל ניסיון רב בטיפול בפרויקטים ובעסקאות בתחום הנדל"ן, והוא מלווה את העסקאות והפרויקטים השונים המטופלים על ידי המשרד בתחום זה. בעז אחראי על תחום מכירת דירות היזמים במשרד, והוא מנהל בצורה מוקפדת וצמודה את הטיפול בלקוחותינו ומפעיל את צוות המשרד המסייע לו. לבעז ניסיון גם בתחום הטיפול המשפטי בהסכמי ניהול ושכירות במתחמים מלונאיים. בעז בוגר במשפטים (LL.B.) ממכללת שערי משפט (2005).

עו"ד בן הלל, שותף - בן הינו בעל ניסיון רב בטיפול בעסקאות מורכבות בתחום הנדל"ן, ובכלל זה בתחום הקניונים ומרכזי המסחר, והוא אחראי במשרד על תחום חוזי היועצים והקבלנים. בן הינו בוגר במשפטים (LL.B.) מהמרכז הבינתחומי בהרצליה (2007).

 

אייקון מאמרים

מאמרים מאת תיק, גלעד, קינן - משרד עורכי דין

 • חובת העמדת ערבות חוק מכר למארגן קבוצת רכישה? הטעות הבסיסית וההצעה לתיקון

  חובת העמדת ערבות חוק מכר למארגן קבוצת רכישה? הטעות הבסיסית וההצעה לתיקון

  מיד כשנתפרסמו הפרשות של ענבל אור וחברת "אדמה", אשר חשפו את העדר ההגנה המספיקה בחקיקה הקיימת לחברי קבוצות הרכישה, היינו שוב עדים לתופעה הישראלית המקובלת לפיה "שלפנים" מהירים - בעיקר חברי כנסת, לוביסטים וגורמים אינטרסנטים אחרים - ממהרים להציע הצעות פופוליסטיות מהירות, לעתים מביכות, ל"פתרון" הבעיה, אלא שהצעות אלה חושפות פעמים רבות כי מי שמציע אותן אינו מבין מה הוא מציע ומה השלכות הצעתו.

  חובת העמדת ערבות חוק מכר למארגן קבוצת רכישה? הטעות הבסיסית וההצעה לתיקון

 • הפצצה המתקתקת בקניונים

  הפצצה המתקתקת בקניונים

  מצבם ההולך ומחמיר של רשתות קמעונאיות, בשילוב עם דמי השכירות והניהול הגבוהים בקניונים, מביאים את שוק הקניונים למצב נפיץ, אשר ניתן היה אולי להימנע ממנו אילו מנגנון קביעת דמי הניהול בהסכמי הניהול בקניונים היה שונה.

  הפצצה המתקתקת בקניונים

 • חלון הזדמנויות בשוק הנדל

  חלון הזדמנויות בשוק הנדל"ן לעסקה יזמית מזן חדש – שירותי מימון ובניה

  בשל תמורות ומגמות בעת האחרונה, נפתח עבור יזמי הנדל"ן חלון הזדמנויות לביצוע עסקה יזמית מזן חדש, שעדיין לא נקלטה במסכי המכ"ם שלהם, אם בשל שמרנות והעדר יציאה מדפוס חשיבה מסורתי, ואם בשל חוסר זיהוי המצב שנוצר. מצב זה תמוה במיוחד לאור מחסור העסקאות היזמיות בשוק.

  חלון הזדמנויות בשוק הנדל"ן לעסקה יזמית מזן חדש – שירותי מימון ובניה

בנוסף אולי יעניין אותך

 • בתי הדין הרבניים – "אז והיום"

  בתי הדין הרבניים – "אז והיום"

 • חתונה ממבט ראשון – מבחן מציאות לחברה הישראלית

  בד בבד עם פיצול ערוץ 2 לשני ערוצים, העלתה חברת "קשת" לשידוריה תוכנית מציאות חדשה, "חתונה ממבט ראשון" שמה, שעל פניו נועדה להגשים אידיאל רומנטי, מציאת התאמה מורכבת ומדויקת עד כדי כך, שניתן להכיר את החתן האחד והיחיד או את הכלה האחת והיחידה לראשונה מתחת לחופה. המיונים והבדיקות שבוצעו לכל אחד מבני הזוג ע"י מומחים במגוון תחומים, נועדו לאפשר סינון מרבי ומיטבי של המשתתפים, עד כדי מציאת התאמה קרובה לשלמות, גם אם הצדדים עצמם לא נפגשו מעולם.

  חתונה ממבט ראשון – מבחן מציאות לחברה הישראלית

 • ממשיכים לגלות מרצון

  לאחר שהוכתר בהצלחה רבה הסבב הקודם של נוהל גילוי מרצון, אשר הוביל לגביית תשלומי מס בסך של למעלה מ-3 מיליארד ₪, לאחרונה החליטו קברניטי משרד האוצר, משרד המשפטים ורשות המיסים לחדש את נוהל הגילוי מרצון, ולאפשר החל מינואר 2018 לדווח ולשלם מס בגין סכומים שהועלמו מרשת המס הישראלית, תוך שניתנת חסינות מפני הליך פלילי.

  ממשיכים לגלות מרצון

 • מיסוי או פטור ממס – על מטבעות וירטואליים – הזמן להגעה להסדרי מס

  מטבעות וירטואליים הם פה כדי להישאר. אפילו נתניהו הבהיר שבסופו של תהליך יכול להיות שהמטבעות הווירטואליים יחליפו את המערכת הבנקאית הקיימת.

  מיסוי או פטור ממס – על מטבעות וירטואליים – הזמן להגעה להסדרי מס