תל דן מקבוצת להב

יזמות נדל"ן והתחדשות עירונית

תל דן מקבוצת להב
אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 2018
תחום: יזמות נדל"ן והתחדשות עירונית
כתובת: גרין פארק יקום, בניין איטליה, קומה 2
טלפון: 03-6090005
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.teldlahav.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • שי הולצמן

  שי הולצמן

  שותף מנהל

  תל דן מקבוצת להב

 • אייל אוכמן

  אייל אוכמן

  שותף מנהל

  תל דן מקבוצת להב

 • אלי להב

  אלי להב

  יו"ר

  תל דן מקבוצת להב

מנהלים בכירים

  אלי להב יו"ר
אייקון אודות

אודות תל דן מקבוצת להב

תל-דן מקבוצת להב הינה חברה מובילה המתמחה בתחום ההתחדשות עירונית ותמ"א 38, תוך התמחות מיוחדת בפרויקטים הממוקמים בתא שטח מוגדר במרכז תל אביב, ביזום פרויקטים, בתכנון ובבניה של פרויקטים, עד לשלב מסירת הדירות. לחברה ולמנהליה ניסיון מקצועי מוכח של פרויקטים רבים, הן במתכונת הריסה ובניה, והן בבניית תוספת על המבנה הקיים.

בשנים האחרונות החברה מתמקצעת בפרויקטים של הריסה ובנייה ברובעים 3,4,5,6. לחברה גם מגוון פרויקטים פעילים הנמצאים בהליכי תכנון ורישוי. החברה נמצאת בבעלות אלי להב, איש עסקים ויזם נדל"ן, שי הולצמן, ואייל אוכמן, יזם שהקים וכיהן בעברו כיו"ר איגוד חברות התמ"א 38 וההתחדשות העירונית. החברה נהנית מאיתנות כלכלית, בהתבסס על הונה העצמי, ומקבלת את מלוא אמון המערכת הבנקאית והקהילה העסקית.

קבוצת להב

קבוצת להב, בראשות איש העסקים אלי להב, נהנית מאיתנות כלכלית המבוססת על הון עצמי ונכסים וכוללת מגוון חברות בתחומי נדל"ן, פיננסים, אנרגיה ועוד. הקבוצה הינה מבעלות השליטה בחברה ציבורית להב אל. אר., שמניותיה נסחרות בבורסת ת"א בשווי של 1‪.2 מיליארד ש"ח. בשנת 2020, רכשה החברה את דלק ישראל, שפעילותה פוצלה לדלק ישראל, המפעילה כ- 238 תחנות דלק, ולחברת נדל"ן – דלק נכסים, שהוקמה בשותפות עם חברת אזורים, אליה הועברו עתודות המקרקעין של דלק ישראל. להב אל. אר. מחזיקה גם כ-70 מרכזים מסחריים בגרמניה. הקבוצה אמונה על פרויקטי נדל"ן בישראל, בהם פרויקט מגדל יוקרה ומלון ברחוב הרברט סמואל. חברת תל דן מהווה את זרוע הנדל"ן של קבוצת להב בתחום ההתחדשות העירונית.

הנהלת החברה

יו"ר הקבוצה, אלי להב, הוא יזם פורץ דרך בעולם הקמעונאות הישראלית מבעלי השליטה בחברה הציבורית "להב אל.אר. אלי הקים את "חוצות להב", מתחם הקניות שליד באר שבע, ואת "גרנד קניון" שבבאר שבע.

אייל אוכמן, יזם מוביל בתחום ההתחדשות העירונית ותמ"א 38, בעל למעלה מעשור של ניסיון מקצועי בייזום, ניהול וקידום פרויקטים בתחום. אייל כיהן כיו"ר מייסד של איגוד חברות תמ"א 38 והתחדשות עירונית בלשכת המסחר.

שי הולצמן, שחקן נבחרת ישראל בכדורגל לשעבר, כיהן כמנכ"ל ומנהל ההשקעות של החברות הפרטיות של אלי להב במשך מספר שנים. בתחום יזמות נדל״ן למגורים התמחה שי בעולמות הפיתוח העסקי והניהול הכללי. עם הקמת תל דן מקבוצת להב לפני מספר שנים משמש כשותף מנהל.

איתנות פיננסית, קיימות ומקצוענות ללא פשרות

החברה מקפידה על ערכי הקיימות הסביבתית והעסקית, בכל הפרויקטים עליהם היא אמונה. השילוב בין איתנותה הפיננסית של החברה לבין מקצוענותה חסרת הפשרות, מביאה לשקט הנפשי ממנו נהנים לקוחותיה. החברה רואה לנגד עיניה את ערכי המסירות, המחויבות ללקוחות והשקיפות בכל פעילויותיה, תוך חדשנות ולמידה מתמדת.

שיתוף פעולה עם החברות הציבוריות המובילות בענף, למען הלקוחות

החברה פועלת לבדה ובשיתוף פעולה עם החברות הציבוריות המובילות בענף הבניה כגון אזורים וקבוצת נתנאל, בייזום פרויקטים להריסה ובניה מחדש. הסינרגיה הנוצרת משיתוף הידע והמידע בין החברות הופכת אותן לכוח עולה בתחום ההתחדשות העירונית.

פרויקטים נבחרים

שמעון התרסי 10-12-14, תל אביב - פרויקט תמ"א 38, הריסה ובנייה שלושה בניינים בני 32 יח"ד, במקומן יבנו 60 יח"ד.

שמעון התרסי 16-18, תל אביב - פרויקט תמ"א 38, הריסה ובנייה של בניין בן 18 יחידות דיור, במקומו יבנה בניין בן 36 יחידות דיור. בשיתוף חברת נתנאל.

ג'ורג' אליוט 13, תל אביב - פרויקט תמ"א 38, הריסה ובנייה של בניין בן 12 יחידות דיור, במקומו יבנה בניין בן 20 יחידות דיור.

רמז 8, תל אביב - פרויקט תמ"א 38, הריסה ובנייה של בניין בן 14 יחידות דיור, במקומו יבנה בניין בן 26 יחידות דיור. בשיתוף חברת אזורים.

מלאכי 10, תל אביב - פרויקט תמ"א 38, הריסה ובנייה של בניין בן 9 יחידות דיור, במקומו יבנה בניין בן 19 יחידות דיור. בשיתוף חברת אזורים.

יצחק לוי 5-7 תל אביב - פרויקט תמ"א 38, הריסה ובנייה של בניין בן 12 יחידות דיור, במקומו יבנה בניין בן 26 יחידות דיור. בשיתוף קבוצת גבאי.

בלוך 33, תל אביב - פרויקט תמ"א 38, חיזוק ותוספת יחידות דיור חדשות. יזום חברת אגם שביט אשר הוקמה ונוסדה ע"י אייל אוכמן.

אוליפנט 8, תל אביב - פרויקט תמ"א 38, חיזוק ותוספת של 10 יחידות דיור חדשות.

בנוסף אולי יעניין אותך