אלי סלהוב, תמיר יחיא את אלי סלהוב, משרד עורכי דין ונוטריון
אלי סלהוב

אלי סלהוב

שותף

שנת לידה: 1975
דוא"ל: eli@tylaw.co.il
תחומי התמחות: אגודות שיתופיות, מקרקעין, חוזים, פשיטות רגלל ונזיקין.
תפקיד: שותף
תפקידים קודמים: עבודה במשרד ראש הממשלה.
ותק בתפקיד: 9 שנים
השכלה: תואר ראשון במשפטים (LL.B), תואר שני במשפטים (LL.M) - האוניברסיטה העברית בירושלים (02-06).
דרגה צבאית: סמ”ר
שפות: עברית ואנגלית

מהן החזקות המשמעותיות של החברה בעינייך ?

משרדנו הינו משרד עם כח אדם איכותי שמוכן ויכול להתמודד עם כל אתגר משפטי שיבחר. המשרד מבין כי ההיבט המשפטי אינו חזות הכל והוא כלי אחד מיני רבים שבא לשרת את טובת הלקוח.

מהם המהלכים המרכזיים שנעשו לאחרונה ויובילו להתחזקות החברה בשנים הקרובות?

משרדנו קלט לאחרונה כח אדם נוסף על מנת להיערך לטיפול רחב ומקיף בקהל הלקוחות שלנו. כמו כן, משרדנו מרחיב ומעמיק כל העת את ידיעותיו ומומחיותו המשפטית, אם באמצעות העשרות שונות ואם באמצעות למידה אקטיבית של החומר המשפטי הרלבנטי.

מהם האתגרים המרכזיים של החברה בשנים הקרובות?

משרדנו רואה בשימור הלקוחות הקיימים אתגר חשוב מאין כמותו. מעבר לכך, המשרד מרחיב את קהל לקוחותיו ומוביל בתחומים בו הוא עוסק. אנו שואפים כי שם המשרד יהווה שם נרדף למצוינות, יסודיות ואדיבות, הן בקשרי העבודה מול הלקוחות והן בהתנהלות בבתי המשפט.

מהן המלצותיך למנהל בתחילת דרכו?

כל מנהל צריך לשים לנגד עיניו כל העת את המטרה לשמה הוקם המשרד או העסק. ניהול צוות המשרד צריך להיעשות מתוך הקשבה לצרכי העובדים מחד אך מבלי לאבד את הדרך שהותוותה מאידך. חשוב לבחור צוות עובדים שיהיו שותפים לשאיפות המנהל ולדרכו.

מה חשוב לזכור גם בזמנים קשים?

גם בתקופות קשות צריך לזכור כי העיסוק במקצוע עריכת הדין הינו זכות בה ניתנת לך האפשרות להחלץ ולעזור ללקוח בשעותיו הקשות. עורך הדין במקרים רבים הינו "התחנה האחרונה" של האזרח ומשענתו החזקה ביותר. הצלחה בתיק אינה עוד שירות ללקוח אלא מזכה אותך במקרים רבים בחבר לחיים.