תעשיות רדימיקס (ישראל) בע"מ

בטון מובא, טיט מוכן, מוספים לבטון, אגרגטים, סיד, חול, מוצרי בטון לתשתיות, מוצרי גמר

תעשיות רדימיקס (ישראל) בע"מ
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1962
תחום: בטון מובא, טיט מוכן, מוספים לבטון, אגרגטים, סיד, חול, מוצרי בטון לתשתיות, מוצרי גמר
כתובת: רח' ביאליק 155, רמת גן 5252346
טלפון: 03-7519464
פקס: 03-7510201
אתר החברה: http://www.readymix.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • יצחק בז'רנו, תעשיות רדימיקס (ישראל) בע"מ

  יצחק בז'רנו

  יו”ר ומנכ”ל

  תעשיות רדימיקס (ישראל) בע"מ

  לפרופיל המלא

  יצחק בז'רנו
אייקון אודות

אודות תעשיות רדימיקס (ישראל) בע"מ

חברת אם: CEMEX

קבוצת רדימיקס הינה הקבוצה המובילה בישראל בתחום ייצור ואספקת חומרי גלם לתעשיית הבנייה. המוניטין של הקבוצה נבנה על הצטיינותה המתמדת, לאורך עשרות שנות קיומה, בתחום אספקת פתרונות בנייה המבוססים על מוצרים ושירותים המייצגים רמה גבוהה ועקבית של איכות, מצוינות ומהימנות.
בתמונת התעשייה הישראלית, סיפורה של רדימיקס הוא סיפור של התפתחות, הצלחה ותרומה. בתחילת שנות השישים החלה חברת "ר.מ.סי." הבריטית להתפרש אל מחוץ לגבולות אנגליה, ובשנת 1962 הקימה את חברת רדימיקס בישראל. הידיים אשר יצקו את קוב הבטון הראשון במפעל בדצמבר 1962, הן אלה אשר הביאו את החברה עד הלום. בשנת 2005 נמכרה חברת "ר.מ.סי" לחברת "סמקס".
הקבוצה פועלת במספר תחומים, ומתמחה בתחום הבטון המובא, האגרגטים, התשתיות, התוספים הכימיים לבטון ומוצרי גמר.

בטון מובא

חטיבת הבטון של קבוצת רדימיקס הינה החטיבה המובילה בארץ בייצור בטון וטיט מובא, כאשר שליש מהבטון והטיט במדינת ישראל מסופקים על-ידי רדימיקס. בעזרת רשת ארצית של מפעלים המתפרשת מקרית-שמונה בצפון ועד אילת בדרום, מבטיחה הקבוצה ללקוחותיה אספקה מהירה ויעילה.
רדימיקס סיפקה ומספקת בטון לרבים מהפרויקטים המובילים בישראל בתחום הבנייה, ובהם תחנות כוח, גשרים, שדות תעופה ובניינים חשובים ורבים אחרים, אשר עליהם נמנים פרויקטים כגון: נתב”ג 2000, נתיבי איילון, המרינות באשקלון ובהרצליה, כביש חוצה ישראל, האצטדיון הלאומי בחיפה ומכון התפלה.
תוספים לבטון - כימוקריט, מקבוצת רדימיקס, מאחדת בתוכה את פעילות התוספים לבטון של הקבוצה. 

אגרגטים

תעשית אבן וסיד בע”מ, שנוסדה בשנת 1935, הינה יצרנית האגרגטים מהמובילות בישראל. אבן וסיד מפעילה 8 מפעלים ומחצבות המייצרים אגרגטים, חול וסיד באיכות הגבוהה ביותר. החברה תרמה תרומה משמעותית לפיתוח התשתיות בישראל, ובין היתר בכבישים, גשרים ומחלפים, נמלים, מבנים ומוביל המים הארצי.
אבן וסיד משקיעה מאמצים רבים בשמירה על איכות הסביבה באמצעות הפעלת ציוד נוגד זיהום, ובשיקום מחצבות אשר כריית האבן בהן תמה.
החברה שמה דגש על פיתוח טכנולוגיות חדשות וידע עדכני בעזרת צוות העובדים הטכני וההנדסי המקצועי שלה. 

תשתיות

רדימיקס מוצרי בטון (ישראל) בע”מ

חברת רדימיקס מוצרי בטון (ישראל) בע"מ מייצרת מגוון של מוצרים לתשתיות, בהם צינורות בטון לניקוז ולתיעול, שוחות בקרה לביוב, ניקוז, תיעול ותקשורת, מכסים, תקרות, מובלים, תעלות, אלמנטים למשרד הביטחון וקולטנים מבטון. לחברה שירותי הנדסה ותמיכת לקוחות בתחום הטכני וכן שירותי הובלה ופריקה בפריסה ארצית. כל מוצרי החברה נמצאים בפיקוח מכון התקנים הישראלי ומאושרים לסימון בתו התקן הישראלי. 
לאחרונה נרכשה פעילות מפעל נתיבי נוי העוסק בייצור אבנים משתלבות ומוצרי פיתוח ונוף.

מוצרי גמר

המותג TOP MIX מקבוצת רדימיקס מרחיב את סל המוצרים הניתן ללקוחות הקבוצה במגוון רחב של מוצרי גמר: דבקים, מוצרי טיח, בידוד תרמי, איטום ועוד.
מוצרים אלו מספקים פתרונות בנייה באיכות הגבוהה ביותר ועומדים בדרישות מכון התקנים הישראלי ובסטנדרטים אירופאיים.

צמנט לבן

מפעל החברה בספרד, שהינו המפעל המשוכלל בעולם לייצור צמנט לבן, מייצר צמנט פורטלנד לבן CEM I 52.5R. הצמנט עומד בתקנים בינלאומיים ואושר על-ידי מכון התקנים הישראלי.

CEMEX

תעשיות רדימיקס (ישראל) בע”מ הינה בבעלותה של “סמקס”, חברה עולמית צומחת המציעה פתרונות בנייה ומספקת מוצרים באיכות גבוהה ועקבית ושירות אמין ללקוחות ולציבורים ביותר מ-50 מדינות בכל רחבי העולם.

“סמקס” הינה בעלת היסטוריה ארוכה של עשייה ברוכה לשיפור איכות החיים של הציבור שהיא משרתת, באמצעות התמקדותה הבלתי נלאית בהשתפרות מתמדת ועל-ידי מאמציה לאתר פתרונות תעשייתיים חדשים, להתייעל ולקדם עתיד שטוב לחיות בו. 
“סמקס”, אשר נוסדה במקסיקו בשנת 1906, צמחה מחברה מקומית קטנה למובילה עולמית בתחום פתרונות הבנייה. כיום החברה נמצאת בעמדה אסטרטגית מעולה בשווקים הדינמיים ביותר ברחבי העולם: אמריקה הצפונית והדרומית, אירופה, אסיה, אפריקה והמזרח התיכון, והיא מובילה בתחומי הצמנט, הבטון המובא והאגרגטים.

פיתוח בר קיימא

רדימיקס מקדישה מאמצים רבים לבניית עתיד טוב יותר, ולכן היא בעלת מחויבות איתנה לפיתוח בר קיימא ומקפידה לנהל את עסקיה תוך יישום סטנדרטים גבוהים למימוש תרומתה החיובית לעתיד בעל קיימות גבוהה. עקרונותיה של הקבוצה לגבי איכות ושימור הסביבה משתקפים בטכנולוגיות החדשניות ביותר שבהן היא עושה שימוש כדי להבטיח חיסכון באנרגיה ושימוש מיטבי בחומרי גלם, כמו גם בתרבות המודעות לסביבה והשימוש בציוד היעיל ביותר לשם הגנה הן על האנשים והן על הסביבה. החברה מבצעת זאת בתוך מסגרת ניהולית קפדנית, ובהתאם למטרות חברתיות, סביבתיות וכלכליות נרחבות ביותר, במטרה לדאוג לקיום קהילות בנות-קיימא. החברה פועלת למען הקהילה ולקידום ערים ויישובים הנמצאים בשכנות למפעליה. 

READYMIX Go הפלטפורמה הדיגיטלית

READYMIX Go מהווה מכשיר רב-גוני אשר מספק חוויה רציפה לביצוע הזמנות, מעקב ישיר אחר משלוחים, וכן ניהול חשבוניות ותשלומים בגין המוצרים העיקריים שלה.
הפלטפורמה מעבירה מידע מפורט בזמן אמת מהסוג שלקוחות צריכים כדי לעשות יותר בפחות זמן, דבר המאפשר להם להשיג שליטה טובה יותר על עסקיהם ובכך להגדיל ערך לבעלי מניותיהם.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • האם הקורונה תחזיר את תושבי החוץ הביתה?

  עשרות אלפי ישראלים ויהודים מהתפוצות עושים את דרכם בימים אלה חזרה ארצה – כשהם מנצלים את משבר הקורונה כדי לשוב הביתה לישראל. שוק הנדל"ן בארץ חווה התעוררות מחודשת בזכות תושבי החוץ שהפכו שוב לקהל רלוונטי

  האם הקורונה תחזיר את תושבי החוץ הביתה?

 • "למעט מקרים נקודתיים, הקורונה לא תשנה סדרי עולם בתחום הרשלנות הרפואית"

  ימים ספורים לאחר פורום הרשלנות הרפואית של DUN'S 100, שוחחנו עו"ד יעקב אבימור, אחד מעו"ד הוותיקים בארץ אשר אחראי על תקדימים רבים ומשמעותיים בתחום הרשלנות הרפואית בישראל, על מנת לברר את ההשלכות של נגיף הקורונה על תחום הרשלנות הרפואית, וגם לקבל תמונה רוחבית על הטרנדים הנוכחיים של תחום זה בהשוואה לתקופות אחרות

  "למעט מקרים נקודתיים, הקורונה לא תשנה סדרי עולם בתחום הרשלנות הרפואית"

 • מה בין רשות ניירות ערך וגרטה טונברג?

  לפנני עידן הקורונה היה דיון גובר בעולם בנושאי הסביבה. במסגרת זו פנתה רשות ניירות ערך לציבור על מנת לקבל את התייחסותו למגוון רחב של נושאים: בין היתר, חובות הגילוי ביחס ל ESG

  מה בין רשות ניירות ערך וגרטה טונברג?

 • מהפכת הדור החמישי של הסלולר

  מהפכת הדור החמישי מתיימרת לשנות את הרגלי הצריכה שלנו ואת אורח חיינו. זהו עידן חדש לתקשורת שבין אדם לאדם, בין אדם למכונה ובין מכונה למכונה

  מהפכת הדור החמישי של הסלולר