מהדי   אבו מוך, א.מ.צ. שמש 1990 בע"מ
מהדי   אבו מוך

מהדי אבו מוך

מנכ"ל ובעלים

שנת לידה: 1990
דוא"ל: [email protected]
תפקיד: מנכ"ל ובעלים
תפקידים קודמים: מנהל פרויקטים
ותק בתפקיד: 3 שנים
השכלה: קורסי ניהול שונים בתחום העפר והתשתיות.
פעילות למען הקהילה: תרומות למיניהם לפעילות של הקהילה.
שפות: עברית, ערבית, אנגלית.

מהו המהלך המשמעותי שהובלת לאחרונה?
שדרוג המערכת המנהלתית בחברה, ע"י החלפת משרד רואה החשבון המלווה את החברה למשרד מהגדולים בארץ ובעקבות כך הכנסה והטמעה של נוהלים כספיים חדשים וקפדניים במערכת הכספית של החברה ובד בבד הכנסת מערכת תוכנה ניהולית כוללת בה למעשה כל הניהול של החברה עובר דרך מערכת ממוחשבת מרכזית, דרכה בין היתר נעשות ההזמנות של חומרי הגלם וכיו"ב. 

מהן החזקות המשמעותיות של החברה בעינייך ?
החזקות המשמעותיות של החברה הן יכולותיה המקצועיות המגוונות, המתבטאות בסיווגים גבוהים במספר רב של תחומי עבודה, הן בתחומי התשתיות, הן בתחום המים והביוב, הן בתחום הגישור והבניה והן בתחומי סלילת כבישים ואחזקתם עבור חברות ממשלתיות ורשויות מקומיות רבות. יכולות אלה נשענות על כוח אדם איכותי ברמה גבוהה ביותר, שכמחציתו מהמגזר היהודי ומחציתו השנייה מהמגזר המוסלמי, ועל ציוד מודרני אותו מקפידה החברה לרכוש בהתאם להתפתחויות בעולם בתחומים הנ"ל, לדוגמא: בתחום ההידוק הדינאמי. 

מהם המהלכים המרכזיים שנעשו לאחרונה ויובילו להתחזקות החברה בשנים הקרובות?
כניסת החברה לאחרונה לתחום בניית המחלפים, כשבמרכזם גשר משמעותי בהיקפו, הינו כיוון מרכזי שיוביל את החברה לקבלת עבודות גדולות בהיקפן ומשמעותיות בקנה מידה ארצי. 

מהם האתגרים המרכזיים של החברה בשנים הקרובות?
החברה שואפת להרחיב את תחום עבודתה ולהיכנס לתחום הבניה למגורים, והגדיל את הפעילות שלה בארץ בתחומים שהינה עתירת ניסיון בהם. 

מהן המלצותיך למנהל בתחילת דרכו?
מתוך ניסיוני האישי, הנני ממליץ למנהל חדש להישען על יועצים מקצועיים בתחומים המקצועיים השונים להם הוא נזקק, הן ביומיום והן בהחלטות כבדות משקל. 

מה חשוב לזכור גם בזמנים קשים?
חשוב לזכור שהצמדות לעקרונות ולכללי ניהול תקינים, יביאו בטווח הארוך לשגשוג החברה, גם אם בתחילת הדרך העלויות גבוהות יותר והדבר כרוך לעיתים במה שנראה לכאורה כסיבוך יתר.