נאוה פרס, משרד עורכי דין

דיני משפחה וירושה

אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 1992
תחום: דיני משפחה וירושה
כתובת: מגדל ספיר, קומה 20
רח' תובל 40, רמת גן 5252247
טלפון: 03-6054099
פקס: 03-6054093
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.pereslaw.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
Linkedin: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • נאוה פרס

  נאוה פרס

  בעלים, מייסדת ומנהלת

  נאוה פרס, משרד עורכי דין

  עוד על נאוה פרס

  נאוה פרס
אייקון אודות

אודות נאוה פרס, משרד עורכי דין

משרד עו"ד נאוה פרס הנו משרד בוטיק מוביל, המתמחה בדיני משפחה וירושה. המשרד, שהוקם בשנת 1992, מחויב לייצוג משפטי ברמה הגבוהה ביותר, ומספק ייעוץ משפטי מתוך כבוד לפרטיות, לסודיות ולרגישות של ענייני המשפחה של כל אחד מהלקוחות. המשרד מציע גישה אנושית המשולבת עם יכולת מוכחת לפתרון סוגיות משפטיות מורכבות.

משרד עו"ד נאוה פרס הנו בעל ניסיון רב והתמחות מיוחדת בהתמודדות עם סוגיות רכושיות מורכבות הנלוות להליכי גירושין. עו"ד נאוה פרס ייצגה לאורך שנות פעילותה כעורכת דין שורה ארוכה של לקוחות עתירי נכסים, לרבות תאגידים מובילים בישראל ובחו"ל. 

בשנים האחרונות סיגל לעצמו צוות המשרד בראשותה של עו"ד נאוה פרס מומחיות ייחודית בכל הקשור לליווי משברים משפטיים במשפחות בהן אחד או יותר מבני הזוג מועסק בתעשיית ההייטק. הליכי גירושין במשפחות כאלו דורשים בין היתר יכולת התמודדות עם סוגיות כגון חלוקת רכוש שאינו קונבנציונאלי (מניות, אופציות ועוד) והיכרות עם דינים זרים ככל ומדובר במשפחות שעברו רילוקיישן.

כמו כן, משרד עו"ד נאוה פרס מתמחה בטיפול במאבקי משמורת, הסדרי שהות, תביעות הגירה של ילדים לחו"ל, תביעות להעתקת מקום מגורים של ילדים ברחבי ישראל, מזונות ילדים, מזונות אישה וכיוצא בזה. למשרד מיומנות גבוהה ביותר בניהול משא ומתן וניסוח הסכמי ממון טרום נישואין, במהלך הנישואין וכן הסכמי גירושין בעלי מורכבות משפטית וכלכלית. בנוסף, משרד עו"ד נאוה פרס עוסק בסכסוכים משפחתיים מסוגים שונים, בענייני אפוטרופסות, בענייני ירושה ומחלוקות משפחתיות אחרות.

השירות המשפטי כולל גם הופעות בערכאות המשפטיות השונות, ובהן בית המשפט לענייני משפחה (ערעורים לבית המשפט המחוזי ובית המשפט העליון) ובית הדין הרבני האזורי (ערעורים לבית הדין הרבני הגדול). בנוסף, המשרד אמון על תיקים הדורשים שיתוף פעולה עם משרדי עו"ד בחו"ל, ומתמחה בסינתזה המורכבת הנדרשת בין הדינים השונים הנוהגים בכל מדינה.

בתהליך הגירושין המשרד מלווה את הלקוח לכל אורך הדרך, החל מההתלבטויות הראשוניות ביחס לעצם הגירושין, הבחירה בהליך המשפטי המתאים, כגון הגשת תביעות, לרבות הוצאת צווים זמניים ודחופים, פניה למשא ומתן או פניה לגישור, וכן ביצוע כל הנדרש עד לסיומו של התהליך כך שהלקוח יוצא לדרך חדשה.

משרד עו"ד נאוה פרס מלווה את הלקוח במהלך תהליך גישור אצל מגשר, בין אם באופן חסוי ובין אם באופן גלוי. בנוסף, עו"ד נאוה פרס מנהלת בעצמה הליכי גישור במשרד, תוך שימוש בפתרונות יצירתיים ועל בסיס הבנה מעמיקה של הסוגיות הרלבנטיות.

משרד עו"ד נאוה פרס מלווה את הלקוחות גם בהתמודדות מול גורמים שונים בנוגע לסכסוך הרלבנטי, בהם רשם הירושות, מחלקת הרווחה, ועדת תסקירים, עובדות סוציאליות ועוד.

במסגרת הטיפול המשפטי, משרד עו"ד נאוה פרס מחוייב לספק יחס אישי ומענה יעיל למכלול השאלות המתעוררות אצל כל אחד ואחת בכל ענפי דיני המשפחה והירושה. לצוות המשרד הבנה כוללת וראיה רחבה של מכלול האספקטים הקשורים לדיני משפחה וירושה. בנוסף, למשרד קשר עם מומחים שונים בתחומים הקשורים לדיני משפחה וירושה, אשר סיועם נחוץ במסגרת ניהול הסכסוך המשפחתי לקראת פתרון מוסכם או הכרעה שיפוטית. המדובר בעורכי דין בתחומי המשפט השונים, בהם משפט פלילי, מסחרי, דיני חברות וניירות ערך, מקרקעין, מיסים ועוד, שמאים, רואי חשבון, כלכלנים ואקטוארים, חוקרים פרטיים ופסיכולוגים.

נאמנות, צדק, מסירות

משרד עו"ד נאוה פרס, המוכר בזכות מומחיותו ומצוינותו המקצועית, מתמקד בתחום דיני המשפחה והירושה בישראל ומעניק שירות משפטי מובחר, יעיל, מעמיק ומוקפד ללא פשרות, תוך שימוש בניסיון רב שנים ובמידע המשפטי העדכני ביותר. המשרד מאמין במתן ייצוג אפקטיבי ואיכותי לבני שני המינים, ומכיר היטב את שני צידי המתרס, תוך שימת דגש על טיפול מקצועי, אישי ומסור לכל אחד ואחת מהלקוחות.

העבודה המקצועית במשרד זוכה להערכה רבה בקרב עורכי דין הן בתחום דיני המשפחה והן בתחומים אחרים בזכות החתירה הבלתי פוסקת למצויינות, החשיבה ההוליסטית והפעלת שיקול דעת ביקורתי ודינמי.

משרד עו"ד נאוה פרס מאמין בהידברות במיוחד בין בני זוג ובני משפחה כמסלול מיטיב לפתרון.

תשומת הלב של צוות המשרד ממוקדת בלקוחות, בצרכיהם, מצבם האישי ורצונותיהם. המשרד משלב אמינות יוצאת דופן, מצויינות ומקצועיות בלתי מתפשרת, המקבלת הכרה מלקוחות המבקשים דיסקרטיות ורגישות לענייניהם האישיים.

פעילות פרו בונו

משרד עו"ד נאוה פרס מתנדב פעיל בפרוייקט "שכר מצווה" של לשכת עורכי הדין בסיוע משפטי לנזקקים מזה כעשרים שנה. עו"ד פרס אף זכתה בתעודת הוקרה מיוחדת מטעם לשכת עורכי הדין בגין פועלה.

עו"ד נאוה פרס

עו"ד נאוה פרס הינה חברה בלשכת עורכי הדין בישראל משנת 1991 ומגשרת מוסמכת משנת 2000. כמו כן, בשנת 2009 השתלמה בתחום "גירושין בשיתוף פעולה".

עו"ד נאוה פרס מוסמכת מטעם משרד המשפטים והאפוטרופוס הכללי לערוך ייפוי כוח מתמשך, הנחיות מקדימות לצורך מינוי אפוטרופוס, ומסמך הבעת רצון עפ"י חוק הכשרות המשפטית והאפוטרופסות, התשכ"ב-1962.
עו"ד נאוה פרס שימשה במשך מספר שנים סגנית יו"ר פורום משפחה של הועד המרכזי של לשכת עורכי הדין ויו"ר ועדת מעמד האישה בלשכת עורכי הדין. עו"ד פרס כיהנה כחברת בית הדין המשמעתי המחוזי של לשכת עורכי הדין בתל אביב במשך כתשע שנים.
עו"ד פרס חברה בפורום המשפטניות של שדולת הנשים.
עו"ד פרס מכהנת כחברה במדור מחול של המועצה הישראלית לתרבות ואמנות.

עו"ד פרס מכהנת כחברת מועצת העיר ברמת השרון החל מפברואר 2024.

אייקון מאמרים

מאמרים מאת נאוה פרס, משרד עורכי דין

 • משכון נכס שבבעלות קטינים – אימתי?

  משכון נכס שבבעלות קטינים – אימתי?

  אלמן נקלע לקשיים כלכליים לאחר מות אשתו ופנה לביהמ"ש בבקשה למשכן נכס הנמצא בבעלות בנותיו הקטינות. איך זה נגמר?

  משכון נכס שבבעלות קטינים – אימתי?

 • יהלומים הם לנצח, מה לגבי משפחה?

  יהלומים הם לנצח, מה לגבי משפחה?

  סכסוכי משפחה ויהלומים

  יהלומים הם לנצח, מה לגבי משפחה?

 • גירושין בהיי–טק

  גירושין בהיי–טק

  השעות הרבות, תובענות המקצוע והשגרה השוחקת של עובדי ההיי-טק מובילה במקרים רבים למשברים בנישואים וגם למקרי גירושין רבים. אולם בניגוד למקרי גירושין שגרתיים, תחום ההיי טק מאתגר בכל הקשור לחלוקת רכוש. איל מחלקים אופציות, מניות או דיווידנדים? כיצד משפיעה סוגיית הווסטינג על חלוקת הרכוש? מה קורה אם הסטארטאפ הופך להצלחה גדולה דווקא אחרי הגירושים? עורכת דין נאוה פרס בפודקאסט שמפרט את המאפיינים הייחודיים של גירושין בעולם ההיי-טק, וסוקר בהרחבה את הסוגיות המשפטיות המורכבות של הגירושין בעולם ההיי-טק

  גירושין בהיי–טק

 • החלום ושברו – גירושין ברילוקיישן

  החלום ושברו – גירושין ברילוקיישן

  החלום ושברו – גירושין ברילוקיישן

בנוסף אולי יעניין אותך

 • אסדרת רגולציה על בינה מלאכותית בישראל

  בזמן שמדינות רבות פועלות לאסדרת השימוש ב-AI והשוק הפרטי מקדם רגולציה עצמית, בישראל עדיין לא ננקטו צעדים משמעותיים בנושא. מדינת ישראל צריכה להקים תשתית רגולטורית מספקת להסדרת בינה מלאכותית, אחרת היא עלולה למצוא את עצמה בפער טכנולוגי וכלכלי בלתי ניתן לגישור

  אסדרת רגולציה על בינה מלאכותית בישראל

 • לא דיווחתם על הכנסות? כעת תוכלו לדווח ולקבל חסינות מהעמדה לדין

  מנהל רשות המיסים הודיע על החזרתו של "נוהל גילוי מרצון", שמאפשר לנישומים לדווח לרשות המיסים על הכנסות שטרם דווחו ללא חשיפה פלילית. ברשות צופים כי המהלך יכניס לקופת המדינה 2-3 מיליארד שקל

  לא דיווחתם על הכנסות? כעת תוכלו לדווח ולקבל חסינות מהעמדה לדין

 • צלם: גל אלי

  כיצד בודקים איתנות פיננסית של יזם במסגרת מכרז יזמים .

  כיצד בודקים איתנות פיננסית של יזם במסגרת מכרז יזמים .

 • גילוי מרצון – קריפטו 2024

  בשורה לציבור המחזיקים במטבעות הדיגיטליים – נוהל גילוי מרצון על החזקה ורווחים שלא דווחו לרשות המיסים

  גילוי מרצון – קריפטו 2024