תמר לוצאטו, קבוצת לוצאטו
תמר לוצאטו

תמר לוצאטו

שותפה

קבוצת לוצאטו
שירותי קניין רוחני, כולל רישום פטנטים, סימני מסחר ומדגמים, ליטיגציה
שנת לידה: 1990
דוא"ל: [email protected]
תפקיד: שותפה
ותק בתפקיד: 3 שנים
תפקידים בגופים ציבוריים: חברה בוועד ישראל למען הנגב
השכלה: תואר בוגר במשפטים, LL.B. בהצטיינות, ותואר בוגר בפסיכולוגיה, .B.A בהצטיינות יתרה, המרכז הבינתחומי הרצליה. תואר מוסמך אוניברסיטה במשפטים עם התמחות במשפט מסחרי, .LL.M בהצטיינות, מאוניברסיטת תל אביב בשיתוף עם אוניברסיטת ברקלי קליפורניה.
חבר בארגונים: לשכת עורכי הדין, INTA, APAA
פעילות למען הקהילה: התנדבות למען הנגב, התנדבות למען ניצולי שואה.
שפות: עברית, אנגלית
דרגה צבאית: סמל

מהו המהלך המשמעותי שהובלת לאחרונה?
בנייה מחדש של מחלקת פיתוח עסקי ושיווק בקבוצה. המחלקה היום תומכת בפעילות המקצועית והמסחרית הענפה של קבוצת לוצאטו ודואגת לקחת את הקבוצה לשלב הבא, ולהתפתח באופן מסחרר.

מהן החזקות המשמעותיות של החברה בעינייך ?
קודם כל שזה עסק משפחתי, עם DNA ייחודי בנוף. על אף שמשרדי הקבוצה הם בין המשרדים המובילים בארץ ובעולם ברמה המקצועית היחס ללקוחות הוא מאוד אישי ומשפחתי, והלקוחות מלווים תמיד בגובה העיניים. בנוסף, בקבוצה עובדים אנשי מקצועי מהשורה הראשונה, ויש לקבוצה תשתית מיוחדת הכוללת גם בית תוכנה שדואג שנתייעל עבור לקוחותינו. השילוב בין הדברים הוא זה שגורם לקבוצה להיות מיוחדת וחזקה.

מהם המהלכים המרכזיים שנעשו לאחרונה ויובילו להתחזקות החברה בשנים הקרובות?
לצד מהלכים מקצועיים ומסחריים רבים, אחד המהלכים החשובים שנעשו הוא הצטרפות הדור החמישי לקבוצה.
הדור החמישי, הכולל אותי ואת אחיותיי (ועוד אח בדרך) נמצא כבר מספר שנים בקבוצה בתפקידים שונים, כולנו גדלנו בקבוצה ומכירים אותה לפני ולפנים. הרוח הצעירה בעיני היא זו שמביאה ועוד תביא חוזקות ואפיקי התפתחות חדשים.

מהם האתגרים המרכזיים של החברה בשנים הקרובות?
האתגר שתמיד עומד לנגד עינינו, הוא איך לתת ללקוחותינו את השירות הטוב, המקצועי והיעיל ביותר. אנחנו תמיד מנסים להסתכל קדימה אל העתיד ולראות איך כבר היום אנחנו יכולים להתייעל, לצפות מה לקוחותינו יצטרכו בעתיד, ואיך נוכל לתת ערך משמעותי וייחודי בכל הפעילויות שלנו, מקצועית ועסקית.

מהן המלצותיך למנהל בתחילת דרכו?
לעבוד יותר קשה מהעובדים שתחתיך, להקשיב תמיד לעובדים ולמנהלים, ללמוד ולספוג כמה שיותר מהמנהלים הוותיקים, ועם זאת לא לפחד להביע ולגבש דעה אחרת. רוח הנעורים הוא משאב יקר שנשחק מהר, ודור צעיר הוא מנוע צמיחה חשוב שיש לנצלו בחוכמה.

מה חשוב לזכור גם בזמנים קשים?
שאם נהיה ממוקדים, נעבוד קשה ונפעל מתוך ראייה אסטרטגית ואחראית גם זה יעבור.