AE אלדר אדטו, משרד עורכי דין

נדל"ן, התחדשות עירונית, תביעות ייצוגיות, ליטיגציה מסחרית

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1996
תחום: נדל"ן, התחדשות עירונית, תביעות ייצוגיות, ליטיגציה מסחרית
כתובת: רח' הרכבת 58, מגדל "אלקטרה סיטי", תל אביב
טלפון: 03-6968296
פקס: 03-6968297
דוא"ל: office@adatolaw.co.il
אתר החברה: http://www.adatolaw.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
Youtube: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • אלדר אדטו, AE אלדר אדטו, משרד עורכי דין

  עו"ד אלדר אדטו

  בעלים ומייסד

  AE אלדר אדטו, משרד עורכי דין

  לפרופיל המלא

  אלדר אדטו

עורכי דין

  מיטל רחים בכר
  הילה שכטר
  לורן טל
  יניב ברק
  ענת ברק
אייקון אודות

אודות AE אלדר אדטו, משרד עורכי דין

משרד עו"ד אלדר אדטו מתמחה בתחום הנדל"ן וההתחדשות העירונית ובעל ותק וניסיון בתחום של למעלה מ- 22 שנה.
פעילות המשרד בתחומי ההתחדשות העירונית והנדל"ן  זוכה בשנים האחרונות להכרה ולהערכה מצד מדריכי הדירוג (דן אנד ברדסטריט, עיתון דה-מרקר, גלובס והמדד להתחדשות עירונית) אשר מדרגים את המשרד כמשרד המוביל בישראל בתחום ההתחדשות העירונית.
את צוות עורכי הדין במשרד מוביל עו"ד אלדר אדטו, בעל ידע וניסיון משפטי של למעלה מ- 22 שנה בתחום המקרקעין. עו"ד אלדר אדטו בוגר לימודי משפטים באוניברסיטת לונדון, נחשב כמומחה בתחום המקרקעין, דיני התכנון והבנייה ומיסוי מקרקעין. הוא מומחה בעל שם בתחום ההתחדשות העירונית, יועץ ומרצה בפורומים שונים, מגיש פינה חודשית קבועה בנושא התחדשות עירונית בתוכנית הטלוויזיה "סודות הנדל"ן", ומוזמן כיועץ קבוע לוועדות התכנון בכנסת ישראל.
הליווי המשפטי ניתן מתוך הכרות מעמיקה עם הלקוח, האופן בו הוא פועל, ובתיאום מלא עם פעילותו העסקית, והכל על מנת להתאים את צרכי הלקוח אל מול הפעולות המשפטיות הנדרשות. עורכי הדין במשרד הינם מומחים בתחום, בעלי ידע משפטי נרחב, וראייה רחבה וכוללת של כל היבטי התחום, אשר מקנים יכולת ניהול תיקי נדל"ן מורכבים ביותר, וניתוב הלקוח בין נבכי הבירוקרטיה והוצאת הפרויקט לפועל תוך השגת המטרות העסקיות והמשפטיות הנדרשות.

תחומי התמחות

מקרקעין
המשרד הינו בעל ניסיון רב בליווי חברות, יזמים, קבלנים, במסגרת פרויקטים חדשים לבנייה ומכירת יחידות הדיור החדשות.
המשרד מייצג ומלווה בעלי קרקע פרטים, דיירים, גופים מוסדיים וציבוריים בעסקאות מכר, קומבינציה, שינוי יעוד, תביעות הפקעת מקרקעין, נדל"ן מסחרי, קבוצות רכישה, קבוצות רוכשים, ייצוג ורישום מאות יחידות דיור חדשות במסגרת רישום בתים משותפים ועוד.
במסגרת הליווי המשפטי אשר ניתן על ידי צוות המשרד, מיישמים עורכי הדין במשרד את הניסיון הרב שנצבר במחלקת המקרקעין, ואת ההבנה העמוקה בהיבט המשפטי של כל עסקה במצורף להבנה הבין אישית והכלכלית המתאימה לכל עסקה.
המשרד מטפל בעסקאות מקרקעין סבוכות ומצליח למצוא את הפתרונות הנדרשים על מנת להוציא פרוייקטים לפועל, מתוך הבנת הסביבה המשפטית, האינטרסים והרצונות של כל אחד מהצדדים ומציאת הדרך הטובה ביותר להשלמה מוצלחת ורציפה של שלבי התהליך, בזה אחר זה. 

התחדשות עירונית
המשרד מלווה ומייצג חברות ציבוריות ופרטיות, יזמים, קבלנים ודיירים בפרויקטים של פינוי בינוי ותמ"א 38, בהיקף כולל של למעלה מ- 7,500 יח"ד חדשות בערים הבאות: תל אביב, רמת-גן, גבעתיים, בת-ים, ראשון לציון, יהוד, חדרה- גבעת אולגה, נס ציונה, אשקלון, אשדוד, חיפה, נהריה, ירושלים, ק.אונו, פתח- תקווה, רמת השרון, הוד השרון, רעננה, הרצליה, נתניה, חולון, יבנה, נתניה ועוד.
הניסיון המקצועי של עורכי הדין במשרד, והתמחותם הספציפית בפרויקטים של התחדשות עירונית, מתפרשת על הייצוג המשפטי הכולל ליווי אשר ניתן לכל אורך ההליך והפרויקט, החל משלב הבדיקות המקדמיות, מו"מ בין יזמים וקבלנים לדיירים, גיבוש ההיתכנות הראשונית, חתימות על הסכמים, דיווחים לרשויות המס, הכנת תכניות, דיונים בפני ועדות התכנון והבניה, הוצאת היתרים, ליווי בנקאי, פינוי הדיירים עד לסיום הפרויקט, מסירת הדירות החדשות לבעלי הדירות ורישום הזכויות.

ליטיגציה
המשרד הינו בעל ידע וניסיון רב בליטיגציה משפטית. עו"ד אדטו מתמחה בהליכי הפקעות מקרקעין ונחל הצלחה רבה בעתירות לפיצויים בגין הפקעות קרקעות, ואף הצליח לשנות חקיקה מנדטורית בפני הרכב של 7 שופטים בבית המשפט העליון.
המשרד ייצג ומייצג לקוחות בתביעות רבות בגין ירידת ערך כתוצאה מאישור תכנית פוגעת על פי סעיף 197 לחוק התכנון והבנייה וזכה באין ספור תביעות ופסקי דין אשר יצרו תקדימים משפטיים. למשרד מומחיות ספציפית בתביעות אזרחיות וכן פירוקי שיתוף, פינוי דיירים מוגנים ומחזיקים, תביעות נגד רשות מקרקעי ישראל, היבטים נזקיים ועוד.

תביעות ייצוגיות
המשרד מייצג קבוצות של צרכנים ולקוחות אשר נפגעו מאופן ההתנהלות של חברות וגופים גדולים. המשרד ייצג ומייצג קבוצות צרכנים במגוון קטגוריות נזקים, לרבות נזקים כספיים, פגיעה בפרטיות ונזקים סביבתיים, במקרים של הטעייה צרכנית, גבייה שלא כדין והתנהלות לקויה של כמה מהחברות והגופים הגדולים במשק. המשרד זכה במספר תביעות ייצוגית כנגד גורמים אשר זיהמו את הים והנחלים. התביעה ופסק הדין תרמו להעלאת החשיבות והמודעות לאיכות הסביבה וזכותו של האדם לחיות בסביבה נטולת מפגעים סביבתיים.
המשרד רואה בפעילות התביעות הייצוגיות שלו שליחות, מאחר וקיומן יוצר מערך תמריצים המעודד ארגונים גדולים להתנהל בשקיפות, אחריות ויושרה, תוך שמירה על כבוד ופרטיות הצרכנים ואיכות הסביבה.

אייקון מאמרים

מאמרים מאת AE אלדר אדטו, משרד עורכי דין

אייקון פרוייקטים

פרוייקטים

בנוסף אולי יעניין אותך