ATRADE

חברה למסחר עצמאי בשוק ההון

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2006
כתובת: משכית 27, הרצליה פיתוח, 46733
טלפון: 1700-707027
פקס: 09-9627027
אתר החברה: http://www.atrade.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים בחברה

אייקון אודות

אודות ATRADE

חברת ATRADE , מקבוצת AVA הבינלאומית, הינה חברה למסחר עצמאי בשוק ההון, אשר מספקת מגוון רחב אפיקי השקעה ביניהם מדדים, סחורות, מט"ח, מניות, ETF . קבוצת AVA מספקת שירותיה לעשרות אלפי לקוחות בלמעלה מ-150 מדינות בעולם. בנוסף לכך, פועלת AVA על פי דרישות רגולטוריות שקבעו הרשויות באיחוד האירופי, ביפן ובאוסטרליה, והיא פועלת תחת פיקוחו של הבנק המרכזי של אירלנד. ATRADE דוגלת במסחר בטוח ללקוחותיה ורואה בקידמה, בטכנולוגיה ובחדשנות ערך מוסף משמעותי והכרחי עבורם, משום כך היא מספקת את מערכת המסחר הטובה בעולם הכוללת כלים מתקדמים למסחר העצמאי. הקשרים ההדוקים עם הבנקים והמוסדות הפיננסים המובילים בעולם, הם שמאפשרים לה לספק ללקוחותיה את השרות האמין, היציב והתחרותי ביותר בשוק.

ב- ATRADE רואים בכינון רגולציה בישראל צעד חשוב שמשמעותו יישור קו עם מרבית המדינות המפותחות בעולם, בהן קיומה של הרגולציה הפך את הזירות והשימוש בהן לחלק בלתי נפרד מהפעילות המקובלת בשוק ההון.

 

המערכת המובילה בעולם

חברת ATRADE פותחת דלת לציבור הרחב לעולם שוק ההון הבינלאומי, בדגש על צרכי הלקוח. החברה מספקת ללקוחותיה את מערכת המסחר המובילה בעולם MetaTrader 4 .

זוהי מערכת המשלבת בין ממשק מסחר נוח וידידותי לבין אפשרויות מתקדמות לניתוח גרפים. בין אם אתה עושה את צעדיך הראשונים בעולם המסחר או סוחר מומחה בעל ניסיון, פלטפורמת המסחר MetaTrader 4 הינה הפלטפורמה עבורך.

זוהי מערכת המסחר הפופולארית בעולם המציעה אפשרות לניתוחים טכניים, אפשרות להציב לפני פתיחת העסקה סטופ להגביל את ההפסד ולימיט למימוש הרווח בעת הפתיחה, אפשרות לסגירת עסקה חלקית וכן אפשרות לסחור ממגוון מכשירים.

 

מגוון רחב של אפיקי השקעה בשוק ההון

בחברת ATRADE מאמינים כי האינטגרציה בין מערכת מסחר מקצועית לבין היצע חסר תקדים של מוצרי השקעה היא הנוסחה המנצחת, ולכן החברה מקפידה לשדרג ולהגדיל את מוצרי ההשקעה שהיא מעמידה לרשות לקוחותיה ולהעניק את ההיצע האיכותי והמקיף ביותר.

מטבעות - עשרות צמדי מטבעות מרחבי העולם, ביניהם מטבעות מובילים ופופולאריים, המכתיבים את כלכלות השוק. מטבעות עיקריים: EUR, USD, GBP AUD, NZD, JPY, CHF, CAD , מטבעות אקזוטיים: ZAR, DKK, NOK, ILS, SEK, MXN, SGD, TRY וכו'.

סחורות - בשל הביקוש הרב שצבר תחום זה בקרב המשקיעים בשנים האחרונות, ההיצע בתחום זה כולל מגוון עשיר של סחורות, מהמובילות והנסחרות ביותר בבורסות הגדולות בעולם, בהן אנרגיה: נפט, דלק, גז טבעי, גז חימום. חקלאות: תירס, סוכר, חיטה, סויה, כותנה, קפה. מתכות: זהב, כסף, נחושת ופלטינה.

מדדים - המדדים המרכזיים והסחירים ביותר בבורסות העולמיות, בהן מדדים מארה"ב: S&P, NASDAK 100, DJ

מדדים אירופיים: CAC 40, DAX 30, FTSE 100, DJ EURO STOXX 50 .

מניות - מוצר זה מהווה נדבך חשוב ומשמעותי, מאחר ומדובר באחד מן המוצרים הפיננסים המבוקשים והפופולאריים ביותר בשוק ההון, שכעת ניתן לסחור בו באופן ממונף. המניות נסחרות ב- ATRADE באמצעות חוזים צמודים, המקנים לסוחר יתרונות רבים על פני מסחר סטנדרטי במניות.

ETF - קרן סל סחירה שעוקבת אחר מדד, סחורות או סל נכסים ממגזרים שונים ומתנהגת באופן דומה לדרך שבה נסחרת מניה. ה– ETF , אשר נחשב למוצר השקעה פופולארי בקרב משקיעים בעולם, טומן בחובו מספר יתרונות משמעותיים, בהם גיוון הנכסים ופיזור הסיכונים ועמלות נמוכות ביחס למוצרי השקעה.

 

מידע לסוחר

בשנים האחרונות אנו עדים לפריחתו של תחום לימודי המסחר, אשר נועד להעניק למשקיע דריסת רגל בעולם זה וללמדו כיצד לממש את פונטציאל הרווח הגלום בו. 

במסגרת המידע ATRADE מעניקה לסוחרים מגוון כלים שיעזרו להם לסחור בצורה קלה יותר:
קורסים - אנו מעניקים ללקוחותינו קורס מקוון (וובינר) המלמד כיצד להשתמש במערכת ובנוסף הכרות עם הכלים אשר עומדים לרשותם.
חשבון דמו למסחר בתנאי אמת ללא תשלום.
סקירות שוק ועבודות ניתוח - הפניה לסקירות חיצוניות ללא תשלום וללא התחייבות.

מדוע לבחור ב- ATRADE ?

מלבד העובדה ש- ATRADE מהווה את חוד החנית של המסחר העצמאי בישראל ומלבד היתרונות שפורטו לעיל, יש לזכור כי למסחר עצמאי בשוק ההון יתרונות עיקריים לעומת אפשרויות השקעה אחרות, ביניהם:

 • אפשרות להרוויח גם מירידה של אפיק ההשקעה ולא רק מעלייתו. 
 • עמלות מסחר נמוכות 
 • מינוף ההשקעה עד פי 100.

 

בנוסף לאלו, לקוחותינו נהנים ממגוון תנאים ויתרונות ייחודיים:

 • הגנת יתרה שלילית 
 • מימוש חלק יחסי של עיסקה 
 • ביצוע מסחר ישירות מהגרף 
 • אפשרות למסחר החל מ-100$ 
 • מסחר באמצעות הסלולרי

 

אייקון דירוגים

דירוגי חברה

בנוסף אולי יעניין אותך

 • משרד העתיד: "הבניין החכם"

  מחקר מ-2010 חשף כי אנשים העובדים בסביבה משרדית עם טמפרטורה של כ-25 מעלות צלזיוס מייצרים תפוקה של למעלה מפי שתיים ממקביליהם העובדים ב-21 מעלות

  משרד העתיד: "הבניין החכם"

 • חשיבותה של האסטרטגיה בתכנון סביבות עבודה

  שיטת WORKPLACE STRATEGY צוברת תאוצה בקרב ארגונים בעולם ומתייחסת לשינוי פנימי עמוק בארגון, תוך הסתכלות גלובלית והבנת היעדים האסטרטגיים שלו לטווח הרחוק. באמצעותה ניתן לתכנן סביבת עבודה אידיאלית, המותאמת לצרכי הארגון ועובדיו וכן, לאופי הפעילות העסקית ולמינוף הצלחתה

  חשיבותה של האסטרטגיה בתכנון סביבות עבודה

 • קבלנות בניין למביני עניין

  אלו ימים קשים לכל תחום קבלנות הביצוע בארץ, נפילות חברות הביצוע כמו STR, אורתם, לנדאו, שרגאוי נראות כתחום בעייתי שכל קבלני הביצוע נופלים שדודים זה אחר זה.

  קבלנות בניין למביני עניין

 • המילה המפלילה

  עצות רבות נכתבו בנושא ההתמודדות הנכונה עם הליך החקירה הפלילית. העצות החשובות ביותר, הן אלו שמסייעות להימנע מחקירות פליליות או להיערך לחקירות מראש

  המילה המפלילה