ATRADE

חברה למסחר עצמאי בשוק ההון

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2006
כתובת: רח' שנקר 9, הרצליה פיתוח 4672509
טלפון: 1700-707027
פקס: 09-9627027
אתר החברה: http://www.atrade.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

אייקון אודות

אודות ATRADE

חברת ATRADE, מקבוצת AVATRADE הבינלאומית, הינה חברה למסחר עצמאי בשוק ההון, אשר מספקת מגוון רחב אפיקי השקעה בחוזי הפרשים (CFD) על: מדדים, סחורות, מט"ח, מניות ואג"ח. קבוצת AVATRADE מספקת את שירותיה לעשרות אלפי לקוחות בלמעלה מ-160 מדינות בעולם. בנוסף לכך, פועלת AVATRADE על פי דרישות רגולטוריות שקבעו הרשויות באיחוד האירופי, ביפן, אפריקה ובאוסטרליה, והיא פועלת תחת פיקוחו של הבנק המרכזי של אירלנד. גם בישראל, ATRADE קיבלה רישיון לניהול זירת סוחר.
הרישיון מטעם הרשות לניירות ערך התקבל לאחר שחברת ATRADE פעלה נמרצות לקידום החקיקה והסדרת הפיקוח בתחום, מתוך ראיה כי כינון רגולציה בישראל מהווה צעד חשוב ומשמעותי, שיביא ליישור קו עם המדינות המפותחות בעולם, בהן קיומה של הרגולציה הפך את הזירות והשימוש בהן לחלק בלתי נפרד מהפעילות המקובלת בשוק ההון. במסגרת זאת, הגישה ATRADE בחודש מאי 2015 בקשה לקבלת רישיון לניהול זירת סוחר, בהתאם ובכפוף להוראות חוק ניירות ערך ותקנותיו, שאושרו בכנסת ובספטמבר 2016 קיבלה את הודעת הרשות על הענקת הרישיון, כאשר הפיקוח בפועל החל ב- 31.10.2016.
תחת הוראות הרגולציה, החברה נדרשת לסטנדרטים של שקיפות, שמירה על כספי הלקוחות, הון עצמי מינימלי ודיווחים שוטפים ותקופתיים לרשות לניירות ערך. כמו כן, כפופה החברה להוראות שונות בדבר סוגי המכשירים הפיננסיים המותרים למסחר בזירה וכן בדבר גובה המינוף המותר לגבי כל אחד מהמכשירים הפיננסיים המוצעים על ידה למסחר בזירה. 

ATRADE דוגלת במסחר בטוח ללקוחותיה ורואה בקידמה, בטכנולוגיה ובחדשנות ערך מוסף משמעותי והכרחי עבורם, משום כך היא מספקת את מערכת המסחר הטובה בעולם הכוללת כלים מתקדמים למסחר העצמאי. הקשרים ההדוקים עם הבנקים והמוסדות הפיננסים המובילים בעולם, הם שמאפשרים לה לספק ללקוחותיה את השרות האמין, היציב והתחרותי ביותר בשוק.

המערכת המובילה בעולם

חברת ATRADE פותחת דלת לציבור הרחב לעולם שוק ההון הבינלאומי, בדגש על צרכי הלקוח. החברה מספקת ללקוחותיה את מערכת המסחר המובילה בעולם MetaTrader 4.
זוהי מערכת המשלבת בין ממשק מסחר נוח וידידותי לבין אפשרויות מתקדמות לניתוח גרפים, בין אם עבור הסוחר העושה את צעדיו הראשונים בעולם המסחר ובין אם סוחר מומחה בעל ניסיון,  זוהי מערכת המסחר הפופולארית בעולם המציעה אפשרות לניתוחים טכניים, אפשרות להציב לפני פתיחת העסקה סטופ להגביל את ההפסד ולימיט למימוש הרווח בעת הפתיחה, אפשרות לסגירת עסקה חלקית וכן אפשרות לסחור במגוון מכשירים.

מגוון רחב של אפיקי השקעה בשוק ההון

בחברת ATRADE מאמינים כי האינטגרציה בין מערכת מסחר מקצועית לבין היצע חסר תקדים של מוצרי השקעה היא הנוסחה המנצחת, ולכן החברה מקפידה לשדרג ולהגדיל את מוצרי ההשקעה שהיא מעמידה לרשות לקוחותיה ולהעניק את ההיצע הרחב והמקיף ביותר.

מטבעות
עשרות חוזי הפרשים (CFD) על צמדי מטבעות מרחבי העולם, ביניהם מטבעות מובילים ופופולאריים, המכתיבים את כלכלות השוק. מטבעות עיקריים: EUR, USD, GBP AUD, NZD, JPY, CHF, CAD, מטבעות אקזוטיים: ZAR, DKK, NOK, ILS, SEK, MXN, SGD, וכו'.

סחורות
בשל הביקוש הרב שצבר תחום זה בקרב המשקיעים בשנים האחרונות, ההיצע בתחום זה כולל מגוון עשיר של חוזי הפרשים (CFD) על סחורות, מהמובילות והנסחרות ביותר בבורסות הגדולות בעולם, בהן אנרגיה: נפט, דלק, גז טבעי, גז חימום. חקלאות: תירס, סוכר, חיטה, סויה, כותנה, קפה. מתכות: זהב, כסף, נחושת ופלטינה.

מדדים
חוזי הפרשים (CFD) על המדדים המרכזיים והסחירים ביותר בבורסות העולמיות, בהן מדדים מארה"ב: S&P, NASDAK 100, DJ.

מדדים אירופיים
CAC 40, DAX 30, FTSE 100, DJ EURO STOXX 50.

מניות
מוצר זה מהווה נדבך חשוב ומשמעותי, מאחר ומדובר באחד מן המוצרים הפיננסים המבוקשים והפופולאריים ביותר בשוק ההון, שכעת ניתן לסחור בו באופן ממונף. המניות נסחרות ב-ATRADE באמצעות חוזי הפרשים (CFD), המקנים לסוחר יתרונות רבים על פני מסחר סטנדרטי במניות. 

אג"ח
חוזי הפרשים על אג"ח בארה"ב (US treasuries), באירופה  (euro zone) וביפן (japan debt).

מידע לסוחר

החברה מספקת ללקוחותיה הדרכות מקיפות לשימוש במערכת המסחר המתקדמת בעולם METATRADER 4 ובמגוון הכלים שמעמידה מערכת המסחר לשימוש הסוחרים באמצעותה.
במסגרת המידע ATRADE מעניקה לסוחרים מגוון כלים לשימוש במערכת המסחר, שיעזרו להם לסחור בצורה קלה יותר:

 • הדרכה על מערכת המסחר - אנו מעניקים ללקוחותינו קורס מקוון (וובינר) המלמד כיצד להשתמש במערכת המסחר ובנוסף הכרות עם הכלים אשר עומדים לרשותם במסגרת המערכת.
 • חשבון דמו למסחר בתנאי אמת ללא תשלום.

מדוע לבחור ב-ATRADE?

ATRADE מהווה את חוד החנית של המסחר העצמאי בישראל ומלבד היתרונות שפורטו לעיל, יש לזכור כי למסחר עצמאי בשוק ההון יתרונות עיקריים לעומת אפשרויות השקעה אחרות, ביניהם:

 • אפשרות להרוויח גם מירידה של אפיק ההשקעה ולא רק מעלייתו.
 • עמלות מסחר נמוכות.
 • מינוף ההשקעה עד פי 100.

בנוסף לאלו, לקוחותינו נהנים ממגוון תנאים ויתרונות ייחודיים:

 • מימוש חלק יחסי של עיסקה.
 • ביצוע מסחר ישירות מהגרף.
 • אפשרות למסחר החל מ$100.
 • מסחר באמצעות הסלולרי מכל מקום ובכל זמן.
 • מערך שירות לקוחות מקצועי ואישי.
 • כספי לקוחות מוגנים בחשבונות נאמנות.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • מה חושבים בכירי עו"ד על סוגיות הליבה הרלוונטיות בעולם המשפט

  כיצד משקמים את מעמדה של לשכת עו"ד? אילו נושאים צריכים לעמוד בראש סדר העדיפויות של שר/ת המשפטים הבא/ה? ומה דעתם על חוק הפקטור? את השאלות הללו הצגנו בפני כמה מבכירי עו"ד בישראל: עו"ד אלי זהר, יו"ר גולדפרבזליגמן, עו"ד תמי פירון – סמורודינסקי, שותפה בכירה, ראש מחלקת תשתיות, מימון פרויקטים ונדל"ן במשרד מ. פירון ושות', וד"ר דוד תדמור, שותף מנהל ויו"ר משותף במשרד תדמור לוי ושות' .התשובות בכתבה

  מה חושבים בכירי עו"ד על סוגיות הליבה הרלוונטיות בעולם המשפט

 • מה בין גידול קנאביס רפואי לחוק ההתיישבות?

  ב-27 בינואר השנה אישרה הממשלה יצוא קנאביס רפואי מישראל. רבים חיכו להחלטה זו הן מקרב החקלאים והן מקרב היזמים

  מה בין גידול קנאביס רפואי לחוק ההתיישבות?

 • אשת חיל במשרה מלאה

  לכבוד יום האישה, שוחחנו עם חני הורוביץ, יזמית נדל"ן עטורת פרסים המשמשת כיו"ר ובעלים של קבוצת הורוביץ: "אני מגשימה את החלום שלי מדי יום"

  אשת חיל במשרה מלאה

 • על ערבויות, הפטר מחוב מזונות בפשיטת רגל ופרשנות דברי חקיקה

  רוי בר-קהן

  על ערבויות, הפטר מחוב מזונות בפשיטת רגל ופרשנות דברי חקיקה