ATRADE

חברה למסחר עצמאי בשוק ההון

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2006
כתובת: רח' שנקר 9, הרצליה פיתוח 4672509
טלפון: 1700-707027
פקס: 09-9627027
אתר החברה: http://www.atrade.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

אייקון אודות

אודות ATRADE

חברת ATRADE, מקבוצת AVATRADE הבינלאומית, הינה חברה למסחר עצמאי בשוק ההון, אשר מספקת מגוון רחב של אפיקי השקעה בחוזי הפרשים (CFD) על: מדדים, סחורות, מט"ח, מניות ואג"ח. קבוצת AVATRADE מספקת את שירותיה למאות אלפי לקוחות בלמעלה מ-160 מדינות בעולם. בנוסף לכך, פועלת AVATRADE על פי דרישות רגולטוריות שקבעו הרשויות באיחוד האירופי, ביפן, אפריקה ובאוסטרליה, והיא פועלת תחת פיקוחו של הבנק המרכזי של אירלנד. גם בישראל, ATRADE בעלת רישיון לניהול זירת סוחר.
הרישיון מטעם הרשות לניירות ערך התקבל לאחר שחברת ATRADE פעלה נמרצות לקידום החקיקה והסדרת הפיקוח בתחום, מתוך ראיה כי כינון רגולציה בישראל מהווה צעד חשוב ומשמעותי, שיביא ליישור קו עם המדינות המפותחות בעולם, בהן קיומה של הרגולציה הפך את הזירות והשימוש בהן לחלק בלתי נפרד מהפעילות המקובלת בשוק ההון. במסגרת זאת, חברת ATRADE קיבלה את הרישיון והחלה לפעול תחת פיקוח הרשות לניירות החל מ- 31.10.2016
תחת הוראות הרגולציה, החברה נדרשת לסטנדרטים של שקיפות, שמירה על כספי הלקוחות, הון עצמי מינימלי ודיווחים שוטפים ותקופתיים לרשות לניירות ערך.
ATRADE דוגלת במסחר בטוח ללקוחותיה ורואה בקידמה, בטכנולוגיה ובחדשנות ערך מוסף משמעותי והכרחי עבורם, משום כך היא מספקת את מערכת המסחר הטובה בעולם הכוללת כלים מתקדמים למסחר העצמאי.
ATRADE מקפידה לספק ללקוחותיה שירות אמין, יציב והתחרותי ביותר בשוק.

המערכת המובילה בעולם

חברת ATRADE פותחת דלת לציבור הרחב לעולם שוק ההון הבינלאומי, בדגש על צרכי הלקוח. החברה מספקת ללקוחותיה את מערכת המסחר המובילה בעולם MetaTrader 4.
MetaTrader 4 היא מערכת המשלבת בין ממשק מסחר נוח וידידותי לבין אפשרויות מתקדמות לניתוח גרפים, בין אם עבור הסוחר העושה את צעדיו הראשונים בעולם המסחר ובין אם סוחר מומחה בעל ניסיון. MetaTrader 4 היא מערכת המסחר הפופולארית בעולם. 

מגוון רחב של אפיקי השקעה בשוק ההון

בחברת ATRADE מאמינים כי האינטגרציה בין מערכת מסחר מקצועית לבין היצע חסר תקדים של מוצרי השקעה היא הנוסחה המנצחת ולכן החברה מקפידה להגדיל את מוצרי ההשקעה שהיא מעמידה לרשות לקוחותיה ולהעניק את ההיצע הרחב והמקיף ביותר.
מטבעות
עשרות חוזי הפרשים (CFD) על צמדי מטבעות מרחבי העולם, ביניהם מטבעות מובילים ופופולאריים, המכתיבים את כלכלות השוק. מטבעות עיקריים: EUR, USD, GBP AUD, NZD, JPY, CHF, CAD, וכו' מטבעות אקזוטיים: ZAR, DKK, NOK, ILS, SEK, MXN, SGD.
סחורות
בשל הביקוש הרב שצבר תחום זה בקרב המשקיעים בשנים האחרונות, ההיצע בתחום זה כולל מגוון עשיר של חוזי הפרשים (CFD) על סחורות, מהמובילות והנסחרות ביותר בבורסות הגדולות בעולם, בהן אנרגיה: נפט, דלק, גז טבעי וגז חימום. חקלאות: תירס, סוכר, חיטה, סויה, כותנה וקפה. מתכות: זהב, כסף, נחושת ופלטינה.
מדדים
חוזי הפרשים (CFD) על המדדים המרכזיים והסחירים ביותר בבורסות העולמיות, בהן מדדים מארה"ב: S&P, NASDAK 100, DJ וכו'
מדדים אירופיים
CAC 40, DAX 30, FTSE 100, DJ EURO STOXX 50 וכו'
מניות
מוצר זה מהווה נדבך חשוב ומשמעותי, מאחר ומדובר באחד מן המוצרים הפיננסים המבוקשים והפופולאריים ביותר בשוק ההון, שכעת ניתן לסחור בו באופן ממונף. המניות נסחרות ב-ATRADE באמצעות חוזי הפרשים (CFD).
אג"ח
חוזי הפרשים על אג"ח באירופה (euro zone) וביפן (japan debt). 

מידע לסוחר

החברה מספקת ללקוחותיה הדרכות מקיפות לשימוש במערכת המסחר המתקדמת בעולם METATRADER 4 ובמגוון הכלים שמעמידה מערכת המסחר לשימוש הסוחרים באמצעותה.
במסגרת המידע ATRADE מעניקה לסוחרים מגוון כלים לשימוש במערכת המסחר, שיעזרו להם לסחור בצורה קלה יותר:
• הדרכה על מערכת המסחר - אנו מעניקים ללקוחותינו קורס מקוון (וובינר) המלמד כיצד להשתמש במערכת המסחר ובנוסף הכרות עם הכלים אשר עומדים לרשותם במסגרת המערכת.
• חשבון דמו למסחר בתנאי אמת ללא תשלום.

מדוע לבחור ב-ATRADE?

ATRADE מהווה את חוד החנית של המסחר העצמאי בישראל ומלבד היתרונות שפורטו לעיל, יש לזכור כי למסחר עצמאי בשוק ההון יתרונות עיקריים לעומת אפשרויות השקעה אחרות, ביניהם:
• אפשרות לסחור גם בשורט של אפיק ההשקעה ולא רק בלונג.
• עמלות מסחר נמוכות.
• מינוף ההשקעה עד פי 100.

בנוסף לאלו, לקוחותינו נהנים ממגוון תנאים ויתרונות ייחודיים:
• מימוש חלק יחסי של עיסקה.
• ביצוע מסחר ישירות מהגרף.
• אפשרות למסחר החל מ$100.
• מסחר באמצעות הסלולרי מכל מקום ובכל זמן.
• מערך שירות לקוחות מקצועי ואישי.
• כספי לקוחות מוגנים בחשבונות נאמנות.

אייקון מאמרים

מאמרים מאת ATRADE

 • "יש משהו בספורט שהוא מאד אסטרטגי"

  אילי קליימן סידי, מנכ"לית Atrade: "כדורגל באופן חד משמעי תורם לי מבחינת ניהול. להסתכל על מאמן זה כמו להסתכל על מנכ"ל"

  "יש משהו בספורט שהוא מאד אסטרטגי"

 • הפודקאסט של אילי: המדריך לשוק ההון

  הפודקאסט של אילי: המדריך לשוק ההון

  נפגשנו עם אילי סידי קליימן, מנכ"לית ATRADE לשיחה על מתי, איך וכיצד להשקיע בשוק ההון, ומה צריך לדעת לפני שמתחילים להשקיע?

  הפודקאסט של אילי: המדריך לשוק ההון

בנוסף אולי יעניין אותך