אורן אלדד
אורן אלדד

אלדד אורן

מנכ"ל לשעבר

שנת לידה: 1974
אימייל: oren@atrade.co.il
תפקיד: מנכ"ל לשעבר
תפקידים קודמים: מנהל מכירות ארצי בכלל פיננסים בטוחה (01-07).
השכלה: .LL.B, במשפטים.

מהו המהלך המשמעותי שהובלת לאחרונה?
לאחרונה ATRADE השיקה את המיזם, "מסחר על הבר" אשר מהווה פלטפורמה לחינוך פיננסי של הציבור הרחב בנושאי מסחר ושוק ההון. לאחר מספר מפגשים אני יכול לאמר שהציבור צמא לידע ובהחלט מגלה עניין רב במסחר עצמאי המהווה אלטרנטיבת השקעה ראויה אל מול האפיקים הרדומים שקיימים בשוק.

מהן החוזקות המשמעותיות של החברה בעינייך ?
כחלק מקבוצת AVA הבינלאומית - הפועלת בלמעלה מ-150 מדינות בעולם ומפוקחת על ידי מספר רשויות רגולטוריות, ATRADE נהנית מביטחון פיננסי וגב איתן, נושא שחשוב מאוד בתחום שוק ההון, בנוסף לזאת החברה נמצאת בחזית הטכנולוגית של מערכות המסחר ובכך מייצרת ערך מוסף ללקוחותיה. בעזרת ATRADE SCHOOL פועלת החברה גם בנושא החינוך הפיננסי ולמעשה מאפשרת לכל אדם להעמיק ידיעותיו ולהתמקצע בתחום המסחר העצמאי.

מהם האתגרים המרכזיים של החברה בשנים הקרובות?
האתגר המרכזי של ATRADE ושל הענף כולו, הינו השקת הרגולציה בנושא זירות המסחר. כשותפים לתהליך החקיקה אנו מצפים לכניסתן של התקנות המוצעות לתוקף ומאמינים שהשינויים הצפויים אכן יעזרו ,הן לזירות והן לציבור הרחב, לספק ולקבל שירות אמין, הגון ומקצועי . אין ספק שבצעד זה מיישרת מדינת ישראל קו עם מרבית המדינות המפותחות בעולם, בהן קיימת רגולציה, שהפכה את הזירות והשימוש בהן לחלק בלתי נפרד מהפעילות המקובלת בשוק ההון.

מהן המלצותיך למנהל צעיר?
גלה אחריות, שמור על יושרה, ופעל במקצועיות.

מה חשוב לזכור גם בזמנים קשים?
תמיד לזכור שמהמשברים הגדולים ביותר צמחו ההצלחות המרשימות בעולם וחשוב לא פחות, תמיד לשמור על פרופורציות.