AYR - עמר רייטר ז'אן שוכטוביץ ושות'

משרד עורכי דין

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2010
תחום: משרד עורכי דין
כתובת: מגדל צ'מפיון, קומות 39-40, דרך ששת הימים 30, בני ברק 5120261
טלפון: 03-6019601
פקס: 03-6019602
אימייל: mail@ayr.co.il
אתר החברה: http://www.ayr.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
Linkedin: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • אמיר עמר, AYR - עמר רייטר ז'אן שוכטוביץ ושות'

  אמיר עמר

  שותף וראש המשרד

  AYR - עמר רייטר ז'אן שוכטוביץ ושות'

  לפרופיל המלא

  אמיר עמר
 • ירון רייטר, AYR - עמר רייטר ז'אן שוכטוביץ ושות'

  ירון רייטר

  שותף

  AYR - עמר רייטר ז'אן שוכטוביץ ושות'

 • רם ז'אן, AYR - עמר רייטר ז'אן שוכטוביץ ושות'

  רם ז'אן

  שותף

  AYR - עמר רייטר ז'אן שוכטוביץ ושות'

 • אהוד שוכטוביץ, AYR - עמר רייטר ז'אן שוכטוביץ ושות'

  אהוד שוכטוביץ

  שותף

  AYR - עמר רייטר ז'אן שוכטוביץ ושות'

שותפים

  אייל רועי שגיא
  יעקב כהן
  רמי זלקו ז"ל
  יואב כספי
  גדיאל בלושטיין
  עומר גדיש
  ניר אורן
  שרון כהנא
  הלית שמחוני
  אלון אידלמן
  עינב כהן
  אהרון ברדה
  דנה אמיר
  עודד גרוס
  אסף לפיד
  אריאלה אבלוב
  דנה בטאט
  יניב דקל
  רותי ויסנביק-שאולי
  ליאת וולנובסקי-נוימן
  עמית בריגר
  אחיעד הראל
  אמנון קולבק
  פול לנגא
אייקון אודות

אודות AYR - עמר רייטר ז'אן שוכטוביץ ושות'

עמר רייטר ז'אן שוכטוביץ' ושות', הינו משרד עורכי הדין בעל קצב הגדילה האורגנית המהיר בישראל. המשרד הוקם בשנת 2010, מונה כ-90 עורכי דין, ועומד בשורה אחת עם משרדי עורכי הדין הגדולים, הבולטים והאיכותיים בישראל, על פי כל דירוגי הגודל והאיכות המקומיים והבינלאומיים.

על לקוחות המשרד נמנים, בין היתר, תאגידים בינלאומיים ומקומיים, לרבות ענקי תוכנה ותקשורת, חברות בתחומי הנדל"ן, התחבורה, הטכנולוגיה וההיי-טק, התעשייה הכבדה, התעופה, המזון והאופנה, לקוחות פרטיים ובהם יזמים, אנשי עסקים מהשורה הראשונה ואמנים בעלי שם, וכן לקוחות מהסקטור הציבורי, כגון רשויות שלטון, רשויות מקומיות, גופים דו-מהותיים ועוד.

המשרד מעניק ללקוחותיו שירותים משפטיים בקשת רחבה של תחומים אזרחיים-מסחריים, ושם דגש על מתן שירות מקצועי, יעיל, מעמיק ויצירתי, בלתי אמצעי ו"בגובה העיניים", מתוך מטרה ליצור קשרים ארוכי-טווח עם לקוחותיו.

תחומי עיסוק עיקריים

ליטיגציה מסחרית וישוב סכסוכים
מחלקת הליטיגציה המסחרית במשרד, היא מהמובילות בישראל, ומייצגת בהצלחה שורה ארוכה של חברות פרטיות וציבוריות, כמו גם גורמים פרטיים, בהליכי ליטיגציה סבוכים ומורכבים, בפני כל הערכאות המשפטיות, ובהליכי בוררות וגישור. בכלל זה, מייצגים עורכי הדין ב-AYR את לקוחות המשרד, בין היתר, בסכסוכים בין בעלי מניות, תביעות נגזרות, תביעות להסרת קיפוח, לשון הרע, סכסוכים חוזיים, עתירות מנהליות, וסכסוכים בעניין עסקאות נדל"ן.

תובענות ייצוגיות
ב-AYR מחלקה ייעודית העוסקת בתחום התובענות הייצוגיות, אשר ביססה את מעמדה בכל המדריכים המקצועיים, בראש המשרדים המובילים בתחום בישראל. למחלקה ניסיון ייחודי ומספר הצלחות חסר תקדים בניהול תובענות ייצוגיות, מהגדולות ביותר שהתנהלו בבתי המשפט ובבתי הדין לעבודה.

על לקוחות המשרד בתחום זה נמנים תאגידי תקשורת בינלאומיים, תאגידי מזון, חברות בתחום ייבוא והשכרת רכב, חברות תחבורה ציבורית, ענקי תוכנה, רשתות קמעונאות, חברות אלקטרוניקה, ניהול נכסים ועוד.

מקרקעין
פרקטיקת הנדל"ן ב-AYR ביססה עצמה כאחת ממחלקות הנדל"ן המשמעותיות בשוק עריכת הדין הישראלי. המשרד מייצג כמה מהשחקנים העיקריים בשוק הנדל"ן הישראלי, ובהם יזמים, חברות בנייה, חברות בתחום הנדל"ן המניב וקבוצות רכישה. כמו כן, המשרד נטל חלק והוביל רבות מהעסקאות הגדולות והמורכבות במשק הישראלי בשנים האחרונות (לרבות, בין היתר, באספקטים של מימון), ובכלל זאת - פרויקטים קבלניים למגורים בהיקפים של מאות ואלפי יחידות דיור, פרויקטים מסחריים, מלונאות ועוד.

תכנון ובנייה
צוות התכנון והבנייה של משרד AYR הינו בעל ידע וניסיון עשיר בתחום, ובקי בנבכי וברזי הבירוקרטיה של ועדות התכנון.

המשרד מלווה ונותן ייעוץ משפטי בתחום לתאגידים מובילים בתחומי התקשורת, הרכב, הדלק, המשקאות, הנדל"ן והתעשייה.

משפט מסחרי ותאגידי
המחלקה המסחרית ב-AYR מלווה את לקוחותיה - יזמים, תאגידים מקומיים ובינלאומיים, שותפויות, וחברות פרטיות וציבוריות, בכל האספקטים של פעילותם העסקית, ובכלל זה, בין היתר - בסוגיות של ממשל תאגידי, שיתופי פעולה מסחריים, ייעוץ לנושאי משרה, מכרזים והליכים תחרותיים אחרים, מערכת ההסכמים עם לקוחות, ספקים, נותני שירותים, זכיינים, מפיצים ועוד.

מימון פרוייקטים ומימון חברות
פרקטיקת המימון ב-AYR, נמצאת בצמיחה מתמדת, והפכה את המשרד בשנים האחרונות לשחקן משמעותי בשוק. צוות המימון של המשרד מייצג ומייעץ בעסקאות מימון, מהגדולות שהיו בשוק הישראלי, ובהיקפים של מאות מיליונים ואף מיליארדי שקלים; עיקרן - בתחומי הבנייה, התשתיות והתחבורה.

היי-טק, חממות טכנולוגיות, אקסלרטורים והון-סיכון
לצוות ההיי-טק של AYR ניסיון עשיר וידע מעמיק בתכנון וליווי של עסקאות מורכבות ומסובכות בתחום ההיי-טק, והוא מייצג גורמים בולטים בשוק הישראלי והבינלאומי, וביניהם תאגידים בתחום התוכנה והחומרה, אנשי עסקים ומשקיעים "סדרתיים", חממות טכנולוגיות ומאיצי סטארט-אפים (אקסלרטורים) - רובם ככולם, כאלה המתמקדים בעיקר בתחומי התקשורת, המדיה, המובייל, הסייבר והמסחר ברשת.

מיזוגים ורכישות
עורכי הדין ב-AYR מלווים את לקוחות המשרד בתכנון וביצוע עסקאות מיזוג ורכישה, לרבות עסקאות מורכבות בינלאומיות, המצריכות שיתוף פעולה עם עורכי דין זרים. צוות המיזוגים והרכישות ב-AYR ניחן ביצירתיות, הצולחת לא אחת מכשולים רבים, בדרך למימוש וסגירת עסקה. למשרד יתרון בולט, בעצם יכולתו לתת מענה מקצועי מקיף לאספקטים השונים של העסקה, לרבות בתחומי ההגבלים העסקיים והמיסוי.

פרטיות, עיבוד נתונים וסייבר
למשרד יש את אחת הפרקטיקות המנוסות והעסוקות ביותר בתחום ההגנה על הפרטיות, המסתמכת על ניסיון ייחודי בייעוץ הקשור לשווקים טכנולוגיים. בין הלקוחות ספקי שירותי ענן, קבוצות תקשורת, ענקי טכנולוגיה בינלאומיים ומקומיים, מוסדות פיננסיים ועוד.

תקשורת
פרקטיקת התקשורת של המשרד הינה מהמנוסות והבולטות בישראל. בין לקוחות המשרד ניתן למנות חברות תקשורת קווית וסלולרית, ספקי אינטרנט, ענקי טכנולוגיה בינלאומיים, גופי שידור והפקה 'מסורתיים' וגופי מדיה חדשה. המשרד מספק ללקוחותיו בתחום זה טיפול שוטף, החל מייעוץ רגולטורי ומסחרי, וכלה בליווי הקמת תשתיות תקשורת.

קניין רוחני
המשרד מעניק ליווי משפטי ואסטרטגי לחברות ישראליות ובינלאומיות בתחום הקניין הרוחני. למשרד ניסיון רב שנים בטיפול בהגנה על זכויות קניין רוחני וזכויות מוסריות, סימני מסחר, הסדרת קניין רוחני הנוצר על ידי עובד לרבות אמצאות שירות, ונושאים המערבים הגבלים עסקיים עם קניין רוחני.

הגבלים עסקיים
פרקטיקת ההגבלים העסקיים של המשרד מכירה לעומק את פעילות הלקוחות והסביבה העסקית, היכרות החיונית לשם מתן יעוץ מענה אפקטיבי ללקוח. למחלקה התמחות מיוחדת בסוגיות הנוגעות בתחומי הטכנולוגיה והקניין הרוחני.

דיני מיסים
מחלקת המסים מספקת ללקוחות המשרד, תאגידים ואנשים פרטיים כאחד, שירות משפטי רוחבי המשלב טיפול במישור האזרחי, הפלילי והמנהלי, ובכלל זה - בין היתר, ייעוץ, ייצוג מול רשויות המס (לרבות קבלת פרה-רולינג), וייצוג בבתי המשפט.

דיני עבודה
המשרד מייצג מעסיקים, מקומיים ובינלאומיים, עובדים בכירים וועדי עובדים בכל תחומי משפט העבודה - הפרטי והקיבוצי. המשרד מייצג את לקוחותיו בבתי הדין לעבודה, בבוררויות, גישורים ובהליכים מול משרד הכלכלה ומעניק להם ייעוץ שוטף במגוון סוגיות.

דיני ספורט
ב-AYR מחלקת ספורט ייעודית וייחודית, העוסקת - בין היתר - במתן ייעוץ משפטי לספורטאים, מועדוני כדורגל וסוכנים בעסקאות מקומיות ובינלאומיות בהיקפים נרחבים, וכן בייצוג בהליכים משפטיים ובבוררויות בפני טריבונאלים מקומיים ובינלאומיים.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • מחירי הדירות: האתגר עובר מהמדינה ליזמי הנדל"ן

  עוד מוקדם לדבר על ירידה עקבית ומתמשכת במחירי הנדל"ן, אולם כבר כעת יש הסכמה רחבה מצד כל הגורמים המעורבים בשוק לגבי ירידה בביקושים לדירות ובלימת עליית המחירים בשוק הנדל"ן. יחד עם תכנית 'מחיר למשתכן', המצב החדש יוצר אתגרים משמעותיים ליזמי הנדל"ן. האם מדובר בבלימה זמנית וירידת מחירים קלה לצורך עלייה שתיטיב איתם בהמשך או שמא על יזמי הנדל"ן למצוא אפיקי יזום חדשים? בראיון מיוחד למערכת DUN'S 100 מנתחים בכירים בשוק הנדל"ן את המצב הנוכחי, תוך ניסיון להבין לאן צועד השוק המדובר ביותר במדינה ומה תהיה השפעתו על יזמי הנדל"ן.

  מחירי הדירות: האתגר עובר מהמדינה ליזמי הנדל"ן

 • מצב השוק: מדוע שטחי המשרדים הקטנים הם הנדל"ן המניב החדש

  מצב השוק: מדוע שטחי המשרדים הקטנים הם הנדל"ן המניב החדש

 • בוא הביתה – על עיקרי ההסדר החדש של חברות בית

  בוא הביתה – על עיקרי ההסדר החדש של חברות בית

 • ממשיכים לגלות מרצון

  לאחר שהוכתר בהצלחה רבה הסבב הקודם של נוהל גילוי מרצון, אשר הוביל לגביית תשלומי מס בסך של למעלה מ-3 מיליארד ₪, לאחרונה החליטו קברניטי משרד האוצר, משרד המשפטים ורשות המיסים לחדש את נוהל הגילוי מרצון, ולאפשר החל מינואר 2018 לדווח ולשלם מס בגין סכומים שהועלמו מרשת המס הישראלית, תוך שניתנת חסינות מפני הליך פלילי.

  ממשיכים לגלות מרצון