AYR - עמר רייטר ז'אן שוכטוביץ ושות'

משרד עורכי דין

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2010
תחום: משרד עורכי דין
כתובת: סניף ראשי: בית עוז, קומות 5 ו-6,

רח' אבא הלל סילבר 14, רמת גן 5250607

סניף ת"א: עזריאלי, המגדל המרובע,
קומה 27, 6701101
טלפון: 03-6019601
פקס: 03-6019602
אימייל: mail@ayr.co.il
אתר החברה: http://www.ayr.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
Linkedin: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים בחברה

 • אמיר עמר

  אמיר עמר

  שותף

  AYR - עמר רייטר ז'אן שוכטוביץ ושות'

 • ירון רייטר

  ירון רייטר

  שותף

  AYR - עמר רייטר ז'אן שוכטוביץ ושות'

 • רם ז'אן

  רם ז'אן

  שותף

  AYR - עמר רייטר ז'אן שוכטוביץ ושות'

 • אהוד שוכטוביץ

  אהוד שוכטוביץ

  שותף

  AYR - עמר רייטר ז'אן שוכטוביץ ושות'

שותפים

  אייל שגיא
  יעקב כהן
  רמי זלקו ז"ל
  יואב כספי
  ניר אורן
  הלית שמחוני
  אהרון ברדה
  דנה אמיר
  עודד גרוס
  אסף לפיד
  אריאלה אבלוב
  דנה בטאט
  בן חקלאי
  יניב דקל
  רותי ויסנביק שאולי
אייקון אודות

אודות AYR - עמר רייטר ז'אן שוכטוביץ ושות'

עמר רייטר ז'אן שוכטוביץ' ושות', הינו משרד עורכי הדין בעל קצב הגדילה האורגנית המהיר בישראל. המשרד הוקם לפני כ-6 שנים, מונה כ-85 עורכי דין, ועומד בשורה אחת עם משרדי עורכי הדין הגדולים, הבולטים והאיכותיים בישראל, על פי כל דירוגי הגודל והאיכות המקומיים והבינלאומיים.

על לקוחות המשרד נמנים, בין היתר, תאגידים בינלאומיים ומקומיים, לרבות ענקי תוכנה ותקשורת, חברות בתחומי הנדל"ן, התחבורה, הטכנולוגיה וההיי-טק, התעשייה הכבדה, התעופה, המזון והאופנה, לקוחות פרטיים ובהם יזמים, אנשי עסקים מהשורה הראשונה ואמנים בעלי שם, וכן לקוחות מהסקטור הציבורי, כגון רשויות שלטון, רשויות מקומיות, גופים דו-מהותיים ועוד.

המשרד מעניק ללקוחותיו שירותים משפטיים בקשת רחבה של תחומים אזרחיים-מסחריים, ושם דגש על מתן שירות מקצועי, יעיל, מעמיק ויצירתי, בלתי אמצעי ו"בגובה העיניים", מתוך מטרה ליצור קשרים ארוכי-טווח עם לקוחותיו.

 

תחומי עיסוק עיקריים:

ליטיגציה מסחרית וישוב סכסוכים- מחלקת הליטיגציה המסחרית במשרד, היא מהמובילות בישראל, ומייצגת בהצלחה שורה ארוכה של חברות פרטיות וציבוריות, כמו גם גורמים פרטיים, בהליכי ליטיגציה סבוכים ומורכבים, בפני כל הערכאות המשפטיות, ובהליכי בוררות וגישור. בכלל זה, מייצגים עורכי הדין ב- AYR את לקוחות המשרד, בין היתר, בסכסוכים בין בעלי מניות, תביעות נגזרות, תביעות להסרת קיפוח, לשון הרע, סכסוכים חוזיים, עתירות מנהליות, וסכסוכים בעניין עסקאות נדל"ן.

תובענות ייצוגיות- ב- AYR מחלקה ייעודית העוסקת בתחום התובענות הייצוגיות, אשר ביססה את מעמדה בכל המדריכים המקצועיים, בראש המשרדים המובילים בתחום בישראל. למחלקה ניסיון ייחודי ומספר הצלחות חסר תקדים בניהול תובענות ייצוגיות, מהגדולות ביותר שהתנהלו בבתי המשפט ובבתי הדין לעבודה. על לקוחות המשרד בתחום זה נמנים תאגידי תקשורת בינלאומיים, תאגידי מזון, חברות בתחום ייבוא והשכרת רכב, חברות תחבורה ציבורית, ענקי תוכנה, רשתות קמעונאות, חברות אלקטרוניקה, ניהול נכסים ועוד.

מקרקעין- פרקטיקת הנדל"ן ב- AYR ביססה עצמה כאחת ממחלקות הנדל"ן המשמעותיות בשוק עריכת הדין הישראלי. המשרד מייצג כמה מהשחקנים העיקריים בשוק הנדל"ן הישראלי, ובהם יזמים, חברות בנייה, חברות בתחום הנדל"ן המניב וקבוצות רכישה. כמו כן, המשרד נטל חלק והוביל רבות מהעסקאות הגדולות והמורכבות במשק הישראלי בשנים האחרונות (לרבות, בין היתר, באספקטים של מימון), ובכלל זאת - פרויקטים קבלניים למגורים בהיקפים של מאות ואלפי יחידות דיור, פרויקטים מסחריים, מלונאות ועוד.

תכנון ובנייה- צוות התכנון והבנייה של משרד AYR הינו בעל ידע וניסיון עשיר בתחום, ובקי בנבכי וברזי הבירוקרטיה של ועדות התכנון. המשרד מלווה ונותן ייעוץ משפטי בתחום לתאגידים מובילים בתחומי התקשורת, הרכב, הדלק, המשקאות, הנדל"ן והתעשייה.

משפט מסחרי ותאגידי- המחלקה המסחרית ב- AYR מלווה את לקוחותיה - יזמים, תאגידים מקומיים ובינלאומיים, שותפויות, וחברות פרטיות וציבוריות, בכל האספקטים של פעילותם העסקית, ובכלל זה, בין היתר - בסוגיות של ממשל תאגידי, שיתופי פעולה מסחריים, ייעוץ לנושאי משרה, מכרזים והליכים תחרותיים אחרים, מערכת ההסכמים עם לקוחות, ספקים, נותני שירותים, זכיינים, מפיצים ועוד.

מימון פרוייקטים ומימון חברות- פרקטיקת המימון ב- AYR , נמצאת בצמיחה מתמדת, והפכה את המשרד בשנים האחרונות לשחקן משמעותי בשוק. צוות המימון של המשרד מייצג ומייעץ בעסקאות מימון, מהגדולות שהיו בשוק הישראלי, ובהיקפים של מאות מיליונים ואף מיליארדי שקלים; עיקרן - בתחומי הבנייה, התשתיות והתחבורה.

היי-טק, חממות טכנולוגיות, אקסלרטורים והון-סיכון- לצוות ההיי-טק של AYR ניסיון עשיר וידע מעמיק בתכנון וליווי של עסקאות מורכבות ומסובכות בתחום ההיי-טק, והוא מייצג גורמים בולטים בשוק הישראלי והבינלאומי, וביניהם תאגידים בתחום התוכנה והחומרה, אנשי עסקים ומשקיעים "סדרתיים", חממות טכנולוגיות ומאיצי סטארט-אפים (אקסלרטורים) - רובם ככולם, כאלה המתמקדים בעיקר בתחומי התקשורת, המדיה, המובייל, הסייבר והמסחר ברשת.

מיזוגים ורכישות- עורכי הדין ב- AYR מלווים את לקוחות המשרד בתכנון וביצוע עסקאות מיזוג ורכישה, לרבות עסקאות מורכבות בינלאומיות, המצריכות שיתוף פעולה עם עורכי דין זרים. צוות המיזוגים והרכישות ב- AYR ניחן ביצירתיות, הצולחת לא אחת מכשולים רבים, בדרך למימוש וסגירת עסקה. למשרד יתרון בולט, בעצם יכולתו לתת מענה מקצועי מקיף לאספקטים השונים של העסקה, לרבות בתחומי ההגבלים העסקיים והמיסוי.

פרטיות, עיבוד נתונים וסייבר- למשרד את אחת הפרקטיקות המנוסות והעסוקות ביותר בתחום ההגנה על הפרטיות, המסתמכת על ניסיון ייחודי בייעוץ הקשור לשווקים טכנולוגיים. בין הלקוחות ספקי שירותי ענן, קבוצות תקשורת, ענקי טכנולוגיה בינלאומיים ומקומיים, מוסדות פיננסיים ועוד. תקשורת- פרקטיקת התקשורת של המשרד הינה מהמנוסות והבולטות בישראל. בין לקוחות המשרד ניתן למנות חברות תקשורת קווית וסלולרית, ספקי אינטרנט, ענקי טכנולוגיה בינלאומיים, גופי שידור והפקה 'מסורתיים' וגופי מדיה חדשה. המשרד מספק ללקוחותיו בתחום זה טיפול שוטף, החל מייעוץ רגולטורי ומסחרי, וכלה בליווי הקמת תשתיות תקשורת.

קניין רוחני- המשרד מעניק ליווי משפטי ואסטרטגי לחברות ישראליות ובינלאומיות בתחום הקניין הרוחני. למשרד ניסיון רב שנים בטיפול בהגנה על זכויות קניין רוחני וזכויות מוסריות, סימני מסחר, הסדרת קניין רוחני הנוצר ע"י עובד לרבות אמצאות שירות, ונושאים המערבים הגבלים עסקיים עם קניין רוחני.

דיני מיסים- מחלקת המסים מספקת ללקוחות המשרד, תאגידים ואנשים פרטיים כאחד, שירות משפטי רוחבי המשלב טיפול במישור האזרחי, הפלילי והמנהלי, ובכלל זה - בין היתר, ייעוץ, ייצוג מול רשויות המס (לרבות קבלת פרה-רולינג), וייצוג בבתי המשפט.

דיני עבודה- המשרד מייצג מעסיקים, מקומיים ובינלאומיים, עובדים בכירים וועדי עובדים בכל תחומי משפט העבודה - הפרטי והקיבוצי. המשרד מייצג את לקוחותיו בבתי הדין לעבודה, בבוררויות, גישורים ובהליכים מול משרד הכלכלה ומעניק להם ייעוץ שוטף במגוון סוגיות.

דיני ספורט- ב- AYR מחלקת ספורט ייעודית וייחודית, העוסקת - בין היתר - במתן ייעוץ משפטי לספורטאים, מועדוני כדורגל וסוכנים בעסקאות מקומיות ובינלאומיות בהיקפים נרחבים, וכן בייצוג בהליכים משפטיים ובבוררויות בפני טריבונאלים מקומיים ובינלאומיים.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • העסקה מגוונת – האתגר הבא של תעשיית הטכנולוגיה

  בחודש יוני האחרון הטיל המדען הראשי פצצה: דוח החדשנות שהוגש לראש הממשלה קבע כי בעשור הקרוב תסבול תעשיית ההייטק המקומית ממחסור של לא פחות מ-10,000 מהנדסים, וכי אותות המשבר ניכרים כבר היום. המחסור במהנדסים הוא החסם המשמעותי ביותר שעומד בפני התעשייה הישראלית, קבע המדען הראשי, ואם הוא לא יטופל תתקשה ישראל לשמור על מעמדה כמובילה עולמית בחדשנות הטכנולוגית.

  העסקה מגוונת – האתגר הבא של תעשיית הטכנולוגיה

 • על מגמות שנת 2016 בתעשיית ההון סיכון הישראלית

  שנת 2016 מסתמנת כאחת השנים הברוכות שידע ההיי-טק הישראלי בשני העשורים האחרונים. הברכה המשתקפת בהיקפי הכספים העצומים שהושקעו בחברות טכנולוגיה מקומיות, מביאה עמה שינוי בחלק מהלכי הרוח להם הורגלנו בעסקאות הון סיכון מקומיות. היא גם מסייעת להגברת השפעתן של מגמות המאפיינות את שוק הון הסיכון האמריקאי על השוק הישראלי.

  על מגמות שנת 2016 בתעשיית ההון סיכון הישראלית

 • שומרי הסף – הישמרו לכם!

  המונח "שומרי הסף" בתחום האכיפה בעולם העסקי ובשוק ההון, מיוחס לרוב לעורכי הדין ולרואי החשבון. המסר ששואפות רשויות האכיפה, ובפרט הרשות לאיסור הלבנת הון ורשות ניירות ערך, להטמיע באמצעות "ייחוס" זה הוא, כי תפקידם של רואי החשבון ועורכי הדין הוא להוות 'מחסום מקצועי' לביצוע עבירות בידי לקוחותיהם

  שומרי הסף – הישמרו לכם!

 • פרשת בנק הפועלים: האחריות לפנייה למשטרה מוטלת על הבנק ולא על המגשר

  תקנות הטרדה מינית מקנות למגשר/ממונה על מניעת הטרדה מינית סמכויות בירור נרחבות, אולם קבלת ההחלטות לאחר המלצת המגשר מוטלת על המעסיק בלבד. בכל מקרה, אין זה המקרה בו קמה חובת דיווח למשטרה

  פרשת בנק הפועלים: האחריות לפנייה למשטרה מוטלת על הבנק ולא על המגשר